Erkek Ve Kız arkadaşlarınız İçin Komik Aşk Mesajları

Aşıklar ilişkisinde bazen komik anlara ihtiyaç vardır. Komik aşk mesajları her şeyi mükemmel tutabilir! Birbirinize derinden aşık iseniz, o zaman her gün birkaç komik aşk mesajı paylaşmak daha iyidir! Sizler için hazırladığımız komik aşk mesajlarını sevdiklerinizle paylaşın ve gülümsemesini sağlayın, her gülüşüne ne kadar değer verdiğinizi de gösterin.

Gönderim  1,342 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Erkek Ve Kız arkadaşlarınız İçin Komik Aşk Mesajları

Aşıklar İçin Komik Aşk Mesajları

Gerçek aşk bir yastık gibidir, Başın beladayken sarılabilir, Acı çekerken ağlayabilir, Mutlu olduğunda kucaklayabilirsin, Yani gerçek aşka ihtiyacın olduğunda, Bir yastık al!


Asla bir polis memurunu öpme, diyecek, eller yukarı. Asla doktoru öpme, diyecek lütfen. Her zaman bir öğretmeni öp, diyecek, beş kez tekrar et.


Mum ışığında bir akşam yemeği yememizi ve o büyülü iki kelimeyi söylemeni istiyorum…Hesabı öde!


Aklını çok seviyorum, kişiliğin için deliye dönüyorum ve görünüşün büyük bir bonustur.


Sevginle uykusuz çok gece geçirdim ve oğlumun kızın için de aynı şeyi yapmasını istemiyorum… bu yüzden onları kız ve erkek kardeş yapalım.


İki beden bir duygu, iki zihin bir düşünce, iki dudak bir öpücük, iki kalp bir aşk demektir.


Sevginin, “Gözyaşı formülü kalmadı.


Polise gidiyorum, kalbimi çaldığın, hislerimi kaçırdığın ve beni çıldırttığın için seni tutuklamaları için, mahkemede görüşürüz!


Erkek: Senin hakkında değiştirmek istediğim tek bir şey var Kız: Bu nedir? Erkek: Soyadın!


Bir erkek seni yüreğinin dibinden sevdiğini söylediğinde dikkatli ol……. çünkü üstte diğer kızlar için yeterli alana sahip olabilir….


Aşk pantolonuna işemek gibi bir şey, herkes görmeyebilir ama sen onu hissedebiliyorsun. Pantolonumun içine işediğin için teşekkürler.


Aşk bir osuruk gibidir. Zorlamak zorunda kalırsan, muhtemelen boktur!


Sen biliyormusun ?Dünyadaki en sevdiğim şeyin ne olduğunu Bu Cümlenin birinci kelimesi.


Baban bir hırsız olmalıydı, çünkü gökyüzündeki bütün yıldızları çalmış ve senin gözlerinin içine koymuş!


Seni rahatsız edebilirim ve beni öldürmek isteyebilirsin… Sana izin veriyorum, ama bir şartla. Beni kalbinden vurma, çünkü orası sensin!


Kızı etkilemenin yolu: Ona saygı duy, onurlandır, sev, onu koru, ve bakım ver, ona itaat et, ve fedakarlık et. Bir erkeği etkilemek nasıl? Sadece bir kere gülümse yeterli ..


Erkek ve Kız Arkadaş İçin Komik Aşk Mesajları:


Dün gece yastığıma sarıldım ve seni hayal ettim… Keşke bir gün yastığım hakkında rüya görsem ve sana sarılıyor olsaydım.


İlk yardım çantan var mı? Çünkü dizimi senin için düşerek yaraladım.


Kumarbaz değilim ama kalbimin ve aklımın seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğime bahse girmesine izin verdim…


Birçok ezilme ve flört tek bir aşktan daha iyidir çünkü, tekel her zaman zarar verir ve rekabet verimliliği arttırır! Aşkın saf ekonomik teorisidir.


Bir resmin binlerce kelimeye bedel olduğunu söylüyorlar, ama seninkine baktığımda suskunum!


Eğer tatlıysan, beni arayabilirsin bebeğim Güzelsen, bana tatlım diyebilirsin Ama eğer ateşliysen, bu gece beni arayabilirsin!


“Sen + ben”, “Mükemmel Sevgiye” eşitsek, matematikçiler çok doğru olurdu. Biz bu değil miyiz? Benim olduğun için teşekkürler.


Bugün bir dilek tutman istense, bu ne olurdu? benimki bir elma ağacında bir portakal görene kadar aşkımın sürmesi olurdu. Seni seviyorum!


Kalbim sana verildi ve seninkini bana verildi; Onları birlikte kilitleyeceğiz ve anahtarı bir nehre atacağız.


Kızlar internet alan adlarına benziyor… sevdiklerim zaten alınmış…


Bir ağaçtan düşebildiğin kadar gökten de düşebilirsin ama düşmenin en iyi yolu bana aşık olmaktır!


Eğer Sen Romeo ve ben Juliet olsaydık, hikayemiz Shakespeare tarafından yazılan orijinalinden biraz farklı olurdu. Sonunda birbirimiz için ölmeyecektik ve sonra bile birbirimiz için yaşayabilirdik. Seni seviyorum.


Gözlerimde yanlış bir şeyler olmalı, onları senden alamam.


Peynir olsaydın, fare olurdum, böylece seni biraz ısırırdım. Eğer süt olsaydın, bir kedi olurdum, böylece seni yudumlayabilirdim. Ama eğer bir fare olsaydın, bende bir kedi olurdum, böylece seni parça parça yutardım. Seni seviyorum.


Sensiz ben, dişçiz bir inek, bağcıksız bir ayakkabı, Uzay Olmadan Yokluk gibiyim.


Mükemmel suçu işleyelim, kalbini çalacağım ve sen de benimkini çalacaksın.


Sen uyurken seni izlemek için bir Melek gönderdim, ancak beklenenden daha kısa bir süre önce melek geri döndü ve neden diye sordum, Melek: Meleklerin bir Melek'i izlemediğini söyledi!


Bir kızın bir erkek için çifte kalp krizi mesajı: 1. SMS: Şimdi ayrılalım, her şey bitti. 2. SMS: Üzgünüm, Üzgünüm, Üzgünüm! Bu senin için değildi şaka yaptım.


Gerçekten kötü bir gün geçirdim ve her zaman güzel bir kızın gülüşünü görmek beni daha iyi hissettiriyor. Yani benim için gülümser misin?


Eski kız arkadaşının başkasıyla flört ettiğini görünce üzülme. Hadi canım, eski oyuncaklarımı fakir çocuklara bağışlamayı unutma. Buna TUTUM deniyor!


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
1
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar