Erkek ve Kız Arkadaşınız İçin En Romantik İyi Geceler Mesajları

Birine nasıl iyi geceler dileyeceğiniz, o kişinin sizin için kim ve nasıl olduğuna göre değişir. Örneğin, kız arkadaşa iyi geceler mesajları veya erkek arkadaşa iyi geceler mesajları, komik iyi geceler mesajlarından ve hatta onun için tatlı iyi geceler mesajlarından birçok yönden farklı olacaktır.

Gönderim  171 Görüntüleme Güncelleme 7 ay önce
Erkek ve Kız Arkadaşınız İçin En Romantik İyi Geceler Mesajları

Kız Arkadaşınıza İyi Geceler Mesajları

Bu harika iyi geceler mesajları koleksiyonu, leydinizin onu düşündüğünüzü ve onunla derinden ilgilendiğinizi bilmesi için gereken her şeydir. 


1. Gecem, düşüncelerin olmadan aklımda eksik görünüyor çünkü seni düşünmek, en iyi nasıl yapacağımı bildiğim tek şey. İyi geceler aşkım.


2. Sensiz bir günümün nasıl geçeceğini hayal bile edemiyorum. Günümü seni düşünerek geçiriyorum, yanımda olmanı sabırsızlıkla bekliyorum. Günümü tamamlıyorsun. İyi geceler güzel.


3. Sana tatlı bir uyku diliyorum tatlı kızım. Senin için mükemmel erkeğin hayalini kur, bu BEN olurdum!


4. Muhteşem bir eş, muhteşem bir anne ve dünyanın alevler içinde olduğunu düşündüğüm muhteşem bir sevgiliye muhteşem rüyalar dilemek istiyorum.


5. Dünyada milyarlarca tatlı gülümseme var ama ruhumu sakinleştiren seninki. Yanımda olduğun her yarın için sabırsızlanıyorum.


6. Yakınımdayken her gün yeni bir maceradır. Bana meydan okuyorsun ve beni daha iyi bir adam olmaya zorluyorsun. İyi geceler tatlım. Sen benimsin ve ben sonsuza kadar seninim. O yüzden şimdilik iyi geceler.


7. Yemin ederim, uyandığım her saati sana beni sevmen için daha fazla sebep vererek geçireceğim. seni çok seviyorum. Tatlı Rüyalar.


8. İyi geceler aşkım ve sabah seni tekrar görmeyi dört gözle bekliyorum! Seninle tanıştığımdan beri her gün benim için gerçekleşen bir rüyadır.


9. Seni asla bırakmayacağım. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım. Burada olma sebebim sensin. En tatlı rüyalar, tatlım.


10. Sevgilim, umarım bu gece en tatlı rüyaları görürsün çünkü benim için böylesin: asla uyanmayacağımı umduğum tatlı, tatlı bir rüya!


11. Uyanıkken düşünmeye, uyurken hayal kurmaya değecek başka kimse yok. Aklımda seninle hayaller diyarına gidiyorum.


12. Desteğin ve rehberliğinle kim olduğum ve ne hale geldiğim konusunda beni gururlandırıyorsun. Seni aya ve ötesine seviyorum. Bu gece hoş rüyalar.


13. Teknik olarak uyuyorum ama gerçekte yaptığım tek şey seni düşünmek. Tatlı rüyalar aşk.


14. Tüm endişelerin yatışsın, Tüm üzüntülerin yok olsun. Beraberinde taşıdığın tüm bagajlar düşer. Uykunun duyularınızı istila etmesine ve yarın enerjik bir sabaha merhaba dememe izin ver. Güvenli Uykular.


15. Sen ve ben, birbirimiz için yaratılmış ve aşk cennetine gönderilmiş iki ruhuz. Birlikte şimdiye kadarki en büyük aşk hikayesini yapacağız. İyi geceler!


16. Yanımda uyurken zamanın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum ve sabah ilk gördüğüm şey güzel yüzün olacak. Sensiz olmak istemiyorum kızım. İyi geceler kesintisiz uykular.


17. Büyük, sıcak ve bulanık bir şey var. Çok fazla fikir edinmeden önce, benden sana gönderilen iyi geceler kucaklaması olduğunu bilmelisin!


18. Seni çok özledim ve şu an sana sarılmak istiyorum. Her şeyi düzeltiyorsun bebeğim. Seni çok seviyorum. Benimle rüyalarımda buluş.


19. Saat gece yarısına doğru ilerlerken, sadece senin tüm evrendeki en güzel kız olduğunu söylemek istiyorum. Seni seviyorum iyi geceler.


20. Tıpkı güneş ve ayın belirli bir zamanda doğmaya mahkum olduğu gibi. Sonsuza kadar seninle olmaya mahkumum. Seni çok özledim. Güzel rüyalarla iyi uykular. İyi geceler.


21. Sarıldığın battaniyen olmak istemiyorum, üzerinde kıpırdadığın çarşafların olmak istemiyorum. Ben sadece, tüm bunları birlikte yapabileceğin ve kucaklaşabileceğin kişi olmak istiyorum. İyi geceler.


22. Bugün geçirdiğin tüm güzel anları düşün ve boş bir kafayla uyumayı unutma. Keşke seni sımsıkı tutabilseydim. Seni çok seviyorum iyi geceler


23. İyi geceler aşkım. Birlikte tatlı ve güzel rüyalar gör.


24. Gökyüzünde parlayan binlerce yıldız var ama benim için en parlak sensin. Seni bütün kalbimle seviyorum. Bir sürü güzel rüya ile iyi uykular. İyi geceler.


25. Keşke yanına gelebilseydim ve seni güzel, iyi geceler öpücüğü ile onurlandırabilseydim. Tatlı ve güzel rüyalar gör. İyi geceler.


26. Sen benim her şeyimsin. İyi geceler aşkım!


27. Gülüşüme sebep olan ve basit bir öpücükle tüm dertlerimi sihirli bir şekilde yok eden meleğe iyi geceler. Seni seviyorum bebeğim.


28. Ne kadar uzakta olduğun önemli değil; her zaman kalbimde olacaksın. İyi geceler aşkım.


29. Milyonda birsin. Sen benim hayatımın aşkısın ve sana iyi geceler dilemeden uyuyamıyorum!


30. Tatlı meleğim, kendini güzel rüyalara teslim et ve uyurken bile beni aklında tut.


31. İyi geceler bebeğim, seni seviyorum!


32. Seninle değilse aşk nedir meleğim? benim hakkımda her şey senin aşkın olmadan eksik kalır. İyi geceler.


33. Bütün gün seni düşünüyorum ve sana sahip olduğum için ne kadar şanslıyım. Benim için çok özelsin. Güzel geceler canım.


34. İyi geceler özel kişi, tatlı bir uyku çek sevgilim. Tüm hayallerin güzel şeylerle ilgili olsun. Yarın güzel yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum.


35. Merhaba ruh eşim, bilmeni isterim ki gün boyunca seni düşünmeden duramıyorum. Düşüncen kalbime bal kadar tatlı.


36. Merhaba kalbimin neşesi, gece seni uyurken izlemek ve gülümsediğini bilmek ne kadar şanslı. Güvenli bir gece uykusu geçirdiğin bilmek beni mutlu ediyor. İyi geceler.


37. Gece geçtikçe, sonunda benim olacağın günü ve senden başka hiçbir şey görmeyeceğim günü hep geriye sayıyorum. İyi geceler tatlım.


38. Ayın ve yıldızların seni bana yaklaştırmasını, böylece bütün gece birlikte olabilmemizi ne kadar isterdim.


39. Hayatımda olduğunu bilmekten gurur duyuyorum, özellikle nazik ve tatlı doğan. Ve seni özel yapan da bu. İyi geceler sevgili.


40. Aşkım, günün senin kadar güzel olması gerektiğine inanıyorum. Çünkü senin aşkın bulaşıcı. iyi geceler kızım


41. Seni kelimelerin anlatabileceğinden çok daha fazla özlüyorum ve kollarına düşüp bütün gece orada kalmak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler.


Erkek Arkadaşınız İyi Geceler Mesajları


Onun için bu harika iyi geceler mesajları koleksiyonu erkeğinizi mutlu edecek, onu rahatlatacak ve gece boyunca sizi düşünecek ve ayrıca sabahın gelmesini bekleyemiyormuş gibi hissetmesini sağlayacak.


1. Uyurken hala nefesini etrafımda hissedebiliyorum. Yalnız değilim, çünkü düşüncen kalbimi dolduruyor. seni özledim tatlım İyi geceler.


2. Kollarından daha güvenli bir yer yoktur. Kollarınla ​​beni koruduğun zaman, aşkının pınarını kalbimde hissediyorum. İyi geceler.


3. Bazen seni düşündüğümde, seni hak edip etmediğimi merak ediyorum. Sen harikasın. iyi geceler maçom.


4. Sen başka birine benzemeyen bir adamsın. Türünün özel bir üyesi, sevginin sunabileceği en iyi şeyi hak ediyorsun. Çok tatlı ve sevimlisin. Nazik bir gece dinlenin.


5. Günlerimi aydınlatan adama iyi geceler. Tatlı rüyalar, aşkı beni dikişlerde patlatan adama. Sarılmalar ve öpücükler, hayatımı bir gül bahçesi gibi gösteren adama. Seni seviyorum.


6. Senin tarafından uyandırıldığım sürece en korkunç kabusları bile görmek umurumda değil. İyi geceler.


7. Bu gece tatlı rüyalar göreceğimi biliyorum, tek kabusum sen benden uzaktayken. Çok güzel bir gece geçirmeni dilerim.


8. Sadece bir satır… irtibatta kalmak için… çünkü aklımda çok fazlasın… ve söyleyecek bir şeyim olmasa da… bileceksin… bugün seni düşündüm… İyi geceler!


9. Sensiz ne yapardım bilmiyorum. Benim için her şeysin. İyi geceler.


10. Seni dünyadaki herkesten veya her şeyden daha çok seviyorum ve sana tatlı rüyalar diliyorum.


11. Yüzümde bir gülümsemeyle uykuya dalma sebebim sensin. Bu gece dalıp giderken sen de beni düşünerek gülümse! İyi geceler.


12. Benim için ne kadar önemli olduğunu hiç unutmuyor musun? İyi geceler aşkım.


13. Uykusuz gecelerimin sebebi sensin. Yastığımı sıkıca tutma eğilimimin nedeni sensin. Ve iyi geceler demeden uyuyamamamın sebebi sensin.


14. Sen benim için teksin. Uyuduğumda son dileğim seni kollarıma almak. Sabah uyandığım andan başımı koyduğum ana kadar aklımdaki her düşünce senin için. Sana sakin, sonsuz nazik ve sıcak bir gece diliyorum. Bu geceki düşüncelerim tamamen seninle ilgili. Tatlı Rüyalar.


15. Her zaman seni düşünüyorum ve kalbim seni özlemeyi bırakamıyor. sen özelsin adamım İyi geceler.


16. İyi geceler dediğimde ne kadar acı verici. Ama bana sarılıp iyi geceler öpücüğü vermen çok şey ifade ediyor. İyi geceler.


17. Nasıl kan vücuda hayat veriyorsa, ben de paylaştığımız sevgi olmadan yaşayamam. İyi geceler.

Kendimi en güvenli yer olan kollarında bulduğumda ne büyük bir rüya gerçek oluyor. İyi geceler.


Komik İyi Geceler Mesajları


Komik bir iyi geceler mesajı günle birlikte gelen stresi azaltır ve sinirlerinizi gevşetmenizi sağlar. Herkes her zaman havalı ve komik bir iyi geceler mesajını takdir edecektir. Aşağıdakiler sevdiklerinize gönderebileceğiniz komik iyi geceler mesajlarıdır.


1. İnsanlar geceleri yataklarında uyurlar ama sen her zaman kalbimde uyumanın bir yolunu bulursun. İyi geceler


2. Sana yatağımı, seni sıcak tutsun diye yastık battaniyemi gönderiyorum. Şimdi hiçbir şeyim kalmadı. İyi geceler


3. Telefonlar ve Ipad'ler yerini alamaz ama seni hayal etmek yerini alabilir. Hayal kurmayı bırakmak istemiyorum. İyi geceler sevgili.


4. Bu gece en güzel rüyanın sana gelmesine izin ver ve en iyisinin fantezini doldurmasına izin ver. Ama buna alışmayın çünkü her zaman müsait değilim. İyi geceler.


5. Yalnız mısın aşkım? Endişelenme, çok güzel ve korkunç bir gece uykusu geçirmeni sağlamak için buradayım!!! Hopp az önce bunu mu söyledim?


6. Tatlım, eğer yatağa gitmezsen, sana sarılmak, öpüşmek ve sevgi olmayacak. Ama üzerime yatma!!!


7. Kirpiklerini çok kıskanıyorum çünkü onlar birbirine benden yakın.


8. Sana iyi geceler dilemek için her şeyi vereceğim kraliçem. sahip olmadığım krallığım dahil. İyi geceler


9. Gökyüzü mavi, güneş kırmızı ve dünya güzel. Ama bu gece seni nasıl rahatsız edeceğimi düşünmeden edemiyorum. İyi geceler.


10. Gülün dünya seninle güler, horlar ve seninle birlikte horlar. Ne yaparsan yap, sonuna kadar seninleyim.


11. Sana güzel, rüya gibi bir gece diliyorum. İyi geceler aşkım.


12. İyi geceler aşkım. Sana sıcak kucaklamalar ve tatlı öpücükler gönderiyorum.


13. İyi geceler tatlım. Bana senin kadar yakışıklı bir erkek arkadaş verdiği için Tanrı'ya sonsuza dek şükrediyorum. Seni çok seviyorum. Öpücükler.


14. Dilerim bir gün seni alnından öper ve sana iyi geceler dilerim. Sonra beni kollarına alacaksın ve sonra gözlerimi kapatacağım. İyi geceler aşkım!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM