Erkek ve kız arkadaş, Eş ve Koca için doğum günü mesajları

Erkek ve kız arkadaşınıza kesinlikle en özel mutlu doğum günü dileyen kişi sizsiniz. Sözlükteki en güzel kelimeleri hak ediyorlar. Ancak doğru kelimeleri bulmak bazen zor görünebilir. Yani, bizim sizin ve erkek ve kız arkadaşlarınız için en fazla sıradan doğum günü dileklerimiz var! Şunlara bakın ve paylaşmayı unutmayın!

Gönderim  1,250 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Erkek ve kız arkadaş, Eş ve Koca için doğum günü mesajları

Erkek ve kız arkadaş, Eş ve Koca için doğum günü mesajları

Erkek Arkadaşına Doğum Günü Dilekleri


Senin yüzünden dünyam çok canlı ve çekici görünüyor. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sana benden sarılmalar ve öpücüklerle dolu bir doğum günü dileği diliyorum!


Hiçbir şey, çok sevdiğin birinin doğum gününü kutlamanın neşesi ile karşılaştırılamaz. Hayatımın kahramanı doğum günün kutlu olsun!


Sadece kalbimde değil, hayatımda da eşsiz bir yerin var. Hayatımın bu özel gününde aşkımı kabul et. İyi ki doğdun canım!


Hiç cennete gitmedim ama biliyorum ki sarılmandan daha fazla rahatlık veremez. Sen şimdi ve sonsuza dek benim özelimsin! İyi ki doğdun seni seviyorum!


Seninle tanıştığım gün, kalbimin senin olduğu gündü! O andan itibaren hayatımın anlamı oldun. Aşkımın dileğiyle, İyi ki Doğdun!


Bugün, hayatımı eksiksiz ve dolu ya da romantizm yapmak için doğmuş yakışıklı ve çekici bir kişi. Bu sevimli prense, mutlu yıllar diliyorum!


Yerin kalbimim derinliklerinde o kadar yerleşmiş ki hiçbir şey senin yerine geçemez. Mutluluğumun sebebi sensin. İyi ki doğdun prensim!


Mutlu yıllar, prensim büyüleyici. Günlerimi daha renkli ve alkışlarla dolduruyorsun. Sanan bugünün unutulmaz bir kutlamasını diliyorum!


Kız Arkadaşın Doğum Günü Mesajları


Sen kalbimin ait olduğu kızsın. Bu günde, sana hayattaki bütün mutluluğu getireceğime söz veriyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlım!


Bugün senin için özel doğum günü kucaklamalarım var. Doğum günü pastanı da bekliyor! Bu günü senin için özel hale getirmek için sabırsızlanıyorum! İyi ki doğdun aşkım!


Bugün güzel kız arkadaşımın doğduğu gün. Bütün gün onu mutlu etmek benim görevim. Canım benim için bir kutu sevgi ve öpücük gönderiyor!


Seni ne kadar sevdiğimi hissettirecek mükemmel bir doğum günü hediyesi bulmak zor! Çünkü sana olan aşkım sonsuz!


Her doğum günün bana gerçek bir neşe ve mutluluk hissi veriyor. Seni ne kadar sevdiğimi bu şekilde biliyorum! İyi ki doğdun tatlım!


Başka bir yıla hoşçakal dediğin gibi, gelecek yıl bir kez daha tonlarca güzel anı yapacağımızı bil! İyi ki doğdun sevgilim!


Aldatma dolu bir dünyada hayatımı anında değiştirecek kadar saf ve değerli bir mücevher buldum. Sana mutlu bir doğum günü diliyorum iyi ki doğdun seni seviyorum!


Bu günü hayatının en iyi günü yapmak istiyorum. Seni özel hissettirmek ve seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum. İyi ki doğdun meleğim!


Eşiniz İçin Doğum Günü Dilekleri:


Bahçedeki en güzel çiçek ya da dükkandaki en lezzetli pasta olabilirsin. Ama sen benim karım olmayı seçtin. İyi ki doğdun sevgilim!


Bir yıl daha geçti ve Allah! çok güzel yaşlanıyorsun! Mutlu Yıllar güzellik. Hayatının bir parçası olmak bir nimettir!


Mutlu yıllar, beni hala göz açıp kapayıncaya kadar âşık yapabilen inanılmaz hayat ortağım! Hayatın sevgi ve kahkahalarla dolu olsun!


Kaç yaşında olduğun önemli değil, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Sen benim evim ve dünyamsın. Doğum günün kutlu olsun muhteşem!


Krallığımın kraliçesine doğum günün kutlu olsun. Taç sana her zaman daha iyi uyuyor. Şimdi bu özel günün büyük ve kraliyet kutlamasını yapalım!


Aşkın olmasaydı hayatım eksik olurdu. Koşulsuz sevgi ve huzurla kendimi canlı hissediyorum. İyi ki doğdun bebeğim!


Senin gibi bir eş her erkeğin hayalidir. Sen evimde olduğum sürece hayatta başka hiçbir şey istemiyorum. İyi ki doğdun seni sonsuza kadar seveceğim!


Doğum günün sadece kutlama için bir gün değil, Allah'a şükretmem için bir gün. Çünkü bu gün doğdun. İyi ki doğdun sevgilim eşim!


Kocanıza Doğum Günü Mesajları:


Bütün dileklerimi daima yerine getiren kişi için mutlu bir yıl diliyorum! Senin gibi bir koca daima Allah'ın armağanıdır. İyi ki doğdun paşam!


En sevdiğin yemeği hazırlamak ve en sevdiğiniz filmleri birlikte izlemek için bir gün. Çünkü senin doğum günün! sana mutlu bir doğum günü diliyorum!


Dünyada kollarından daha iyi bir yer yok. Seninleyken hep kendimi çok sevmiş, rahat ve güvende hissediyorum! Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam!


Beraber geçirdiğimiz bütün günler arasında doğum günleriniz en çok favorilerim. Ne yazık ki, yılda bir kez geliyorlar. Sana romantik bir doğum günü diliyorum aşkım!


Dünyada benimkinden daha mükemmel ve daha romantik bir koca yok. Kocamın doğum günü kutlu olsun. Sen benim biricik kahramanımsın!


Çocuklarımın en romantik kocasına ve en sevecen babasının doğum günü kutlu olsun. Allah'ın nimetleri sonsuza dek üstünde olsun!


Bir kadın için en büyük nimet, sadık ve sorumlu bir erkek. Sen büyük bir koca için mükemmel bir özlemsin. İyi ki doğdun!


Seni sevmek için bir nedene ihtiyacım yok. Benim için, sen altın kalpli bir adamsın. Mutlu yıllar!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM