Erkek ve Kız Arkadaş için Ayrılık Mesajları

Ayrılık kelimesinden ne kadar nefret ettiğimiz önemli değil, her zaman ayrılıklar olur. Hiçbir ilişki kalıcı değildir. İnsanlar bir ilişkide göz ardı edildiğinde ve incindiklerinde, bir dağılma meydana gelebilir. Sana da olabilir! Yani, bir aşk ilişkisini sürdürmek ve bir ayrılmaktan zorlanıyorsanız, zaten internette ayrılık mesajları aramaya başlamış olmalısınız. Sonuçta, ayrılık mesajları, ayrılık sırasında veya sonrasında acı ve üzüntünüzü ifade etmenin harika yoludur. İşte sizin için bazı ayrılık mesajları!

Gönderim  23,280 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Erkek ve Kız Arkadaş için Ayrılık Mesajları

Üzüntülü Ayrılık Mesajları

Sensiz yarını hiç düşünmemiştim. Ama bazen hayatın bizim için başka planları vardır. Seni suçlamıyorum ama kaderimi suçluyorum!


Kalbim paramparça. Sana veda ederken gözlerim ağlıyor. Hayat sana veremediğim tüm mutlulukları yaşatsın!


Bir gün yüzünü unutabilirim. Adını bile hatırlayamayabilirim. Ama bizim anılarımızı asla zihnimde çıkaramayacağım.


Birbirimize ne kadar çabuk yabancı olduğumuz üzücü. sanki birbirimizi bir an bile sevmedik gibi görünüyor!


Zaman kırık kalbimi iyileştirebilir. Ama anılarını asla kafamdan silemez. Yollarımız bölünmüş ama sana olan sevgim aynı kalacak!


Kalbimde bir delik bırakıyorsun. O deliği sevgi ve güvenle doldurabileceğimi bilmiyorum. Tüm hayatımın bir yalan olduğunu hissediyorum!


Erkek için Ayrılık Mesajları


En başından beri bana bu kadar zarar vereceğini bilseydim sana asla aşık olmazdım. Ama seni suçlamıyorum. Seninle olduğum tüm zaman boyunca kördüm!


Hayatında yüzlerce kız olabilir ama sana verdiğim gerçek aşkı asla bulamayacaksın! Seni asla lanetlemem, senin için en iyisini diliyorum!


Beni terk ettiğin için değil, kalbimle yanlış bir erkeğe güvendiğim için kendimi ağlamaktan alamıyorum! Seni bu kadar sevdiğim için bir aptaldım!


Beni asla yalnız bırakmayacağını söylemiştin. Bana birlikte yeni bir hayat vaat ettin. Ama şimdi her şeyin büyük bir yalan olduğunu anladım!


Bütün dünyayı senin için görmezden geldim. Ama daha iyi bir seçenek için beni görmezden geleceğini hiç düşünmemiştim. Duygularımla oynadığın için teşekkürler!


Ölmekte olan ilişkimizi canlandırmak için elimden geleni yaptım. Ama hiç umrumda değil gibi görünüyor. Bu yüzden sana sonsuza kadar veda ediyorum!


Kız için Ayrılık Mesajları


Her zaman gerçek aşk, güven ve sadakat hakkında konuşmaya devam ettin. Tüm bu zamanların ne kadar ironik olduğu, bu kelimelerin ne anlama geldiğini bile bilmiyordun!


Hiç ihanete uğramış gibi hissetmiyorum. Bunu kendime bir ders olarak görüyorum. Ve ders şu ki, asla yalancıya güvenme. Umarım bana yaptığın şeyi kimse senin için yapmaz!


Sahte gülüşlerinizden ve sahte sözlerinizden bıktım. Artık gözyaşlarının bile sahte olduğunu biliyorum. Allah'a şükür çok geç değil. Güle güle!


Beni terk ettiğine dair pişmanlık duymuyorum. Çünkü en azından senin için olan hislerimin her zaman gerçek olduğunu biliyorum! Bütün yol boyunca dürüstüm!


Senin için her zaman önemli olan mutluluğundu. İçimde nasıl hissettiğimi asla bilemedin. Sonsuza dek böyle devam edemez. Güle güle!


Makyajların kadar sahtesin. Umarım bir gün hak ettiğin kişiyi bulursun ve sonra aldatmanın nasıl bir his olduğunu anlarsın!


Sevenler için Ayrılık mesajları


Bu andan itibaren bildiğin asla aynı kişi olmayacağım. Acının insanları tam anlamıyla olmayan bir kişiye nasıl dönüştürebileceğini biliyorum!


Gerçekten her zaman yaptığımız gibi birbirimize SMS yazabilseydik. Ama artık benim için aynı hislere sahip değilsin! Bu size son mesajım!


Umarım sana yaptığım tüm yanlışlar için beni affedebilirsin! Ben de sana karşı hiçbir şikayetim yok! sadece aşkımız işe yaramadı!


Bir süredir hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. belki hepsi senin için sahte, ama benim için gerçek olmayan bir rüyaydı!


Zihnim senden o kadar nefret ediyor ki, sana mesaj atmamı engelleyebilir. Ama kalbim seni sevmeyi bırakmama asla izin vermeyecek! Mutlu ol!


Saygılı Ayrılık Mesajları


Benim için hayatımın en iyi armağanı oldun. Birisinin mutlaka bir gün kalbimi kazanacağını biliyorum, ama orada her zaman senin için özel bir yer olacak!


Kendime saklayamadığım bir meleksin. Hepsi benim hatam çünkü her zaman kendine getirdiğin nimetleri görmezden geldim!


Hayatta beni gerçek bir kalple seven birine sahip olduğum için şanslıyım! Bana gerçek aşkın tadına baktırdığın için sana hep minnettar olacağım!


Benim için yaptığın şeyler son nefesime kadar sana her zaman saygımı kazanacak. Senin için içimde sert veya intikam alacak bir his yok!


Gerçek aşkını görmezden geldiğim için çok naif davrandım. O kadar kördüm ki kanayan kalbini göremedim. Şimdi seni kaybettiğim için çok pişmanım!


Sevgiliye Elveda Mesajları


Kalbinde böyle özel bir yeri olan birine veda etmek zor. Ama geri dönüşün olmadığı yaşam noktasındayız!


Şu an gözyaşlarımı durduramıyorum. Hayatımda bu anı hiç düşünmemiştim. Keşke sana veda etmeden önce ölmüş olsaydım!


Yalnız kalmak, bunun gibi toksik bir ilişkide kalmaktan daha iyidir. Bütün hislerimi senin için öldürdün. Güle güle!


Bir gün elveda demek için sana aşık olmayı hiç düşünmemiştim. Ama olduğu gibi, bana bir seçenek vermedin. Güle güle ve iyi şanslar!


Birbirimizi ne kadar sevdiğimiz hakkında bin yalan söylemekten daha iyi veda etmek daha iyidir. Sonuçta, ikimiz de artık aşk olmadığımızı biliyoruz!


Tepkiniz?

16
ÇOK KOMİK
11
SEVDİM
10
SADE
7
VAY CANINA
9
KOMİK
14
KÖTÜ!
14
BERBAT
13
MÜKEMMEL!
6
KIZDIM