News
28.01.2020 00:53:17
News
09.07.2022 11:48:06
News
29.01.2020 00:34:54

Erkekler Günü Sözleri, Mesajları ve Alıntıları

Erkekler Günü Dilekleri : Uluslararası erkekler günü birçok ülkede erkekliği onurlandırarak kutlanmaktadır. Bu gün insanlar çevrelerindeki tüm erkeklere sıcak dilekler ve mesajlar gönderirler. Her erkek sevilmeyi ve teşvik edilmeyi hak eder. Çevrenizde harika adamlar varsa, onlara erkeklerin gün dileklerini ve mesajlarını göndermeyi unutmayın. Burada size kocanız, babanız, arkadaşınız, erkek kardeşiniz veya değer verdiğiniz herhangi biriyle paylaşabileceğiniz bazı erkekler günü dileklerini veriyoruz. Bu güzel mesajlar onları daha sorumlu ve şefkatli olmaya motive edebilir.

Gönderim  6,854 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Erkekler Günü Sözleri, Mesajları ve Alıntıları

Erkekler Günü Sözleri, Mesajları ve Alıntıları

Erkekler Günü Mesajları


Bugün tanıdığım en şefkatli insanları onurlandırmak için mükemmel bir gün. Mutlu Erkekler Günü.


Bana verdiğin sevgi ve ilgi için teşekkür ederim. En iyisini hak ediyorsun. Mutlu Erkekler Günü.


Gerçek bir erkek nasıl mücadele edileceğini bilir. Sevdiklerini sever ve güvende tutar, herkese mutlu erkekler günü.


Sensiz hayatımı hayal edemiyorum. Hayatımın en önemli adamına mutlu bir erkekler günü diliyorum.


İnsan, Tanrı'nın en güzel yaratıklarından biridir. Mutlu erkekler günü.


Bugün dünyadaki tüm erkeklere saygı gösterme günü. Mutlu erkekler günü.


Gerçek bir adam, yakınlarını ve sevdiklerini korumak için hayatını feda edebilir. Mutlu erkekler günü.


Çevrelerindeki insanlara her zaman bakan adamları tebrik ederim. Mutlu erkekler günü.


Arkadaşlar için Erkekler Günü Mesajları


Tüm arkadaşlarıma mutlu erkekler günü. Erkeklik tutkusunu kutlayalım. En iyi dileklerimle!


En iyi arkadaşıma mutlu bir erkekler günü diliyorum! Bugün ve hayatının tüm zorlu günleri için iyi şanslar ve en iyi dileklerimle.


Erkeklerin ailelerinin desteği olduğu söyleniyor. Ama sözün sana uygun olduğunu sanmıyorum. Şaka yapıyorum. Sana mutlu erkekler günü dostum.


Bu erkekler gününde, bir kız tarafından reddedildikten sonra artık ağlamayacağına söz ver. Sana mutlu erkekler günü, en iyi arkadaşım.


Bir erkek günü daha geldi, ama yine de çocuk gibi davranıyorsun. Büyü adamım. Umarım bu erkekler günü; tüm çocukça davranışlarının sonu olur. Mutlu Erkekler Günün Kutlu Olsun.


Erkekler güçlü ve aktif olmak için doğarlar. Ama neden bu nitelikler sana uymuyor? Umarım bu erkekler günü en kötü notlarınızla yüzleşmen için sana daha fazla güç verir. Mutlu erkekler günü.


Koca için Erkekler Günü Mesajları


Sevgili kocam, tüm bu yıllar boyunca yanımda kaldın. Beni destekledin, her küçük zarardan beni korudun. Benim için yanımda olduğun için teşekkür ederim, erkeğim için mutlu erkekler günü.


Kocam, sen benim ruh eşimsin ve hep öyle kalacaksın. Tüm o güzel anılar için teşekkür ederim. Bu erkekler gününde benim için yaptığın her şey için sana teşekkür etmek istiyorum. Sen çok iyisin canım.


Aşkınla kalbime sahip oldun Bana hayatın gerçek anlamını gösterdin. Seni o kadar çok seviyorum ki hayatımı sensiz hayal edemiyorum. Mutlu erkekler günü canım.


Sen, şefkatli bir kocanın mükemmel bir örneğisin. Bunca yıl, ama beni sevmekten asla vazgeçmedin, tanıştığımız ilk günkü gibi bana değer verdin. Mutlu erkekler günü aşkım.


Bu gün, beni hayatımdaki en şaşırtıcı adamla tanıştırdığı için Allah'a şükretmek istiyorum ve bu sensin. Tüm sevgin için teşekkür ederim. Mutlu erkekler günü.


Erkek Arkadaş İçin Erkekler Günü Mesajları


Tatlı hareketi ve koşulsuz sevgisiyle beni şaşırtmayı asla başaramayan erkek arkadaşıma içten dileklerimi iletiyorum. Aşkım için mutlu erkekler günü.


Sana güveniyorum, seni sevdiğim için değil. Sana güveniyorum çünkü bir erkeğin sahip olması gereken tüm niteliklere sahipsin. Beni kendine aşık ettin Mutlu erkekler günü.


Hatalıysa özür dilemekten asla çekinmeyen erkeğime büyük bir merhaba. Kadınlara saygı duyuyorsun ve beni sende çeken de bu. Seni seviyorum ve erkekler günün kutlu olsun.


Kötü zamanlarımda ve iyi zamanlarımda her zaman yanımdasın. Daha iyi büyümeme yardım ettin. Acımı iyileştirdin. Harika erkek arkadaşıma sesleniyorum. Mutlu erkekler günü.


Sevgilerle, erkeğime mutlu bir erkekler günü diliyorum. Sen her ebeveynin istediği oğlusun ve eminim sen de mükemmel bir koca örneği olacaksın.


Baba İçin Erkekler Günü Mesajları


Baba, her zaman elimden gelenin en iyisini yapmam için bana ilham verdin. Hayalime ulaşmama yardım ettin. Hayatımda olman beni en büyük huzurum, süper kahramanıma mutlu erkekler günü.


Aile ve benim için yaptığın tüm fedakarlıklar için teşekkür ederim baba. Bu uluslararası erkekler gününde, hayalimizi gerçekleştirmemiz için yaptığın her şey için sana teşekkür etmek istiyorum.


Sen benim için mükemmel bir beyefendisin, baba. Sevgin ve ilginle hayatımı güvence altına aldığın için teşekkür etmek istiyorum, mutlu bir erkekler günü diliyorum.


Hayatımda neler olduğunu anlamadığım zamanlar oldu, ama sen bana yardım ettin ve ne olursa olsun her zaman yanımdaydın. Her şey için teşekkürler baba. Mutlu erkekler günü.


Tüm çalışmalarımda beni cesaretlendirdiğin ve desteklediğin için teşekkür ederim. Bilgeliğin ve bilgin daha iyi bir insan olmama yardımcı oldu. Sana mutlu erkekler günü baba.


Erkek Kardeşler Günü Mesajları


Senin gibi harika bir kardeşe sahip olmak bir lütuf. Beni kızdırıyorsun, benimle dalga geçiyorsun, ama yine de körü körüne güvenebileceğim kişi sensin, erkek kardeşimin, Erkekler günü mutlu olsun.


Kardeşime mutlu bir erkekler günü diliyorum ve çocukluğumu dikkate değer kıldığın için teşekkür ederim. Herkesin dilediği en iyi kardeşsin. Sana mutlu erkekler günü.


Beni her türlü zarar ve ıstıraptan koruyan benim koruyucamsın. Sana mutlu erkekler günü kardeşim. Sen dünyadaki en iyi kardeşsin.


Senden aldığım sevgi ve destek başkalarıyla kıyaslanamaz. Bu erkekler gününde sana içten dileklerimi iletiyorum. Sana mutlu erkekler günü. Seni çok seviyorum.


Seninleyken kendimi çok güvende hissediyorum. Her zaman bana en iyi şekilde baktın, benim için feda ettin. Her şey için teşekkür ederim kardeşim, en iyi erkek kardeşe mutlu erkekler günü.


Erkekler Günü Alıntıları


"Tanrı'nın derinliklerini ararken erkekliğin doruklarını ararsınız." - Edwin Louis Cole


"Başarılı bir adam olmaya değil, değerli bir adam olmaya çalışın." - Albert Einstein


"Güç, Cesaret, Ustalık ve Onur tüm dünyadaki erkeklerin alfa erdemleridir." - Jack Donovan


“Bir erkek ne kadar güçlüyse, o kadar nazik olmayı göze alabilir. "- Elbert Hubbard


“Erkeklik, yetiştirme ve koruma yeteneği, sağlama ve sürdürme yeteneği ile tanımlanır ve kararlaştırılır. ”- JoyBell C.


Gerçek bir erkek, ona sahip olduktan sonra bile bir kadına onun için ne kadar önemli olduğunu göstermeye çalışmaktan asla vazgeçmez. " - Bilinmeyen


“Harika bir adamın işareti, hayati olanları başarmak için önemli şeyleri ne zaman bir kenara bırakacağını bilen kişidir. "- Brandon Sanderson


“Hiçbir erkek bir çocuğa yardım etmek için eğildiği zamanki kadar uzun duramaz. "- Abraham Lincoln


"Bir süper kahramanla, bir süpermenle ilişki kuramazsın, ancak kriz zamanlarında kendi içinden bazı olağanüstü nitelikler ortaya çıkaran ve ancak bir mücadeleden sonra zafer kazanan gerçek bir adamla özdeşleşebilirsin." - Timothy Dalton


Gerçek bir erkek korkak değildir, söylediklerinin arkasında durur, hatalarını kabul eder ve hatalarını düzeltir. "- Kiki Strack


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
1
VAY CANINA
0
KOMİK
3
KÖTÜ!
1
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
2
KIZDIM