Erkekleri Baştan Çıkaran Sözler

İlişkide insanlar genellikle bazı özel zevkler çıkarmaya çalışırlar ve eğer sevgili eş veya kız arkadaştan geliyorsa, o zaman düzenli bir şekilde heyecan verici ve daha özeldir. Göndermeden önce onun için her kirli mesajı okumanızı ve bu mesajları ilişkinizin tutumuna uydurmak için yeniden düzenlemekten çekinmeyin.

Gönderim  213,744 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Erkekleri Baştan Çıkaran Sözler

Yaramaz Mesajları Çekici Görmek

Erkekleri Baştan Çıkarak Sözler


Kollarında bana hakim olma şeklindeki aşk, erkekçe kuvvetinle beni geriye iten gözlerime bakıyor.


Yakında gelip beni gör yaramaz… Şu anda biraz posta hissediyorum… paketinimi kontrol etmen gerekebilir!


Yatağımda çıplak uzanıyorum, ne istersen yapmana izin vereceğim, direnmeyeceğim. Tek ihtiyacın olan, beni cennete götüreceğine söz vermek.


Selam tatlım! Sadece kırmızı külot mu yoksa mavi olanı mı giymem gerektiğini sormak istedim. Kafam karıştı, bu gece onunla oynamadan önce, bir şeyler önerebilir misin?


Çok kirli şeyler düşünmekten vazgeçemiyorum… Bana yardım edebilir misin?


Dün gece yaramaz bir rüya gördüm ve tahmin et onun içinde kim vardı? Sana bir ipucu vereceğim. Şu an ona mesaj atıyorum.


Vücudundan çikolata şurubu yaladığımda çok güzel olacaksın!


Çubuğuna dokunduğumda kendimi çok sıcak ve şişkin hissettiriyor, külotumun altında nemli ve ıslak kalmamı sağlıyor.


Külodumun ne renk olduğunu tahmin edersen, o zaman eve geldiğinde sana bir iş verebilirim.


Beni öpme şeklini seviyorum, boynumdaki yumuşak ve ıslak öpücüklerini ve kulak memelerimi hafifçe ısırmanı seviyorum. Beni ıslatıyor!


Spor salonundan çık tatlım ve Dum-Dum için biraz enerji tasarrufu yap. Bu gece seni bacaklarımın arasında çılgına çevireceğim.


Öpüşmeye inan ve anlatır mısın? Çünkü beni öpmeni ve aklında bana bir şeyler yapmanı ve bana her şeyi anlatmanı istiyorum.


O tatlı dudakları her yerimde hissetmek istiyorum ve her yerimde her şeyi kastediyorum… bir şartla… seni ellerimle yönlendirmek için… liderlik istiyorum… tamam mı… anlaştık mı?


Sadece ellerini düşünmeye devam ediyorum… Beni deli eden o şeyi tekrar yapmanı bekleyemem!


Dün gece rüyamda seninle birlikte yaramaz zevkle inliyor ve terliyordum. Sadece bu gece yatak odamda kalabilir misin diye sormak istedim, hayallerimi gerçeğe dönüştürmek için!


Şu an kendimle oynuyorum! Eve ne zaman geliyorsun? Bu akşam bana kaç ritmik kas kasılması yapabileceğini düşünüyorsun? Bu gece çok sesli çığlık atacağım.


Bugün meşgul müsün? Aslında, yazarın bazı heyecan verici yaramazlık durumlarından bahsettiği bir dergi okudum. Özgür olsaydın bu gece denebilir miydik?


Seni bekleyen çok özel bir sarılmaya sahibim… kollarım, ellerim veya… vücudum bile…… ağzımı ilgilendirmiyor… ilgileniyor musun?


Sadece senin hakkında en pis düşüncelerim vardı. SMS ile olmaz canım, sonra anlatacağım.


Bana dokunduğunu her düşündüğümde, dokunuşunun bana ayın üzerinden gönderdiği bir ürperti “Ah, bebeğim” bu gece duyacağın tek şey seni düşünerek beni çok ıslak yapıyor!


Bütün gün odaklanamadım… tek düşünebildiğim lezzetli vücudunun her santimine dokunmak… Acı çekecek kadar iyi hissetmeni sağlayacağım!


Seni en kötü şekilde istiyorum… zevkine, kokuna ve cildinin hislerini. Hepsini bu gece istiyorum!


Arkadaşlarım hep senin hakkında çok fazla konuştuğum için sinirleniyor. Yeryüzünün dibinde dolaşan en çekici adamsan yardım edemem ve sürekli seni düşünüyorum.


İçimde çok derin olduğun zaman kendini inanılmaz hissediyorsun… Derine gittiğinde ve sadece öğütdüğünde seviyorum...


Sadece yeni kırmızı iç çamaşırlarımın cildimde gerçekten iyi ve çekici olduğunu söylemek istedim. Keşke şimdi burada olsaydın, sana gösterebilseydim.


Kimya, aklıma dokunuyor ve vücudumu ateşe veriyor.


Öpüştüğümüzde dudaklarının dokunuşunu seviyorum, sürtüğümüzde kalçalarımızın ovulmasını seviyorum, sarıldığımızda boynumdaki nefesinin sıcaklığını seviyorum.


Benimle sevişme biçimimi beğendin mi tatlım? Bana ne düşündüğün kadar çok şey söyle ve her detayını “ödüllendireceğim”!


Dün gece bana verdiğin şeyi daha çok istiyorum, seninle yatakta tırmanmak bu gece çok iyi hissetmek istiyorum. Seni seviyorum…


Biliyorsun istediğim sensin. İstediğim tek şey. Senin için can atıyorum. Senin için can atıyorum Doyumsuz bir açlık. Ateşten daha sıcak yanan bir tutku. Sonunda seni buldum.


Bana benim için ne kadar çaresiz olduğunu ve neden olduğunu söyle. Cevabın tatmin edici ise, çaresizliğini gerçeğe dönüştürmek için bir sonraki adıma geçeceğiz.


Dilini yavaşça belimin altına doğru kayan meme uçlarımın üzerinde oynama şeklini seviyorum ... bu gerçekten beni içeride titretiyor. Kıyafetlerini çıkar. Göster bana. Bana kenarlarını göster. Nerede ve nerede başladığımı kendi gözlerimle görmek istiyorum. Nerede uyduğumu, sen olmayı bırakıp bana döndüğünü görmek istiyorum.


Televizyon izliyordum ve sonra kız kardeşimin düğününde ne kadar çekici göründüğünü düşündüm ve yirmi dakikalık bir mola verdim. Eğer ne demek istediğimi anladıysan.


Bunun normal olup olmadığını bilmiyorum ama beni öptüğünde bacaklarım zayıflıyor.


Kadınları Baştan Çıkaran Sözler


Tepkiniz?

108
ÇOK KOMİK
93
SEVDİM
67
SADE
37
VAY CANINA
76
KOMİK
79
KÖTÜ!
56
BERBAT
83
MÜKEMMEL!
60
KIZDIM