Eski Kız ve Erkek Arkadaşınız İçin Senden Nefret Ediyorum Mesajları

Eski erkek arkadaşınıza veya eski kız arkadaşınıza göndermek için bazı fikirleriniz olduğunu umuyoruz. Lütfen intikam almaya niyetlenmeyin, düşüncelerinizi bir kalpteki acıyı açığa çıkaran bir sms, tweet veya bir Facebook gönderisinde ifade edebilirsiniz.

Gönderim  2,738 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Eski Kız ve Erkek Arkadaşınız İçin Senden Nefret Ediyorum Mesajları

Eski Sevgiliniz Nefret Mesajları

Sevdiğin biri kalbini boş bir soda gibi ezdiğinde nasıl hissettiğini asla bilemezsin. Senden nefret ediyorum ama yine de senin için en iyisini diliyorum!


Seninle geçirdiğim her gün için pişmanım. Bunu kibarca nasıl içimde ki acıları kovacağımı bilmiyorum, ama gerçekten kalbimi kırdığın için senden çok nefret ediyorum!


Güvenimi kırdığında asla nasıl hissettiğimi bilmeye çalışmadın. Tüm kalbimle sana güvendim ama yanlış kişi olduğunu kanıtladın. Senden nefret ediyorum!


Keşke seninle geçirdiğim yıllar hayatımda hiç yaşanmamış olsaydı. Senden o kadar nefret ediyorum ki, sahip olduğum her anıyı silmek istiyorum!


Sen geldin ve hayatımı umutlarla ve hayallerle doldurdun ama sonra birdenbire beni kırık bir kalple ve birçok umutsuzlukla bıraktın. Bunu bana yapmandan nefret ediyorum!


Hayatımdan uzaklaşmana izin vermek, verdiğim en doğru karardı. Sonunda seninle işim bitti ve tek istediğim huzurlu bir hayat. Senden nefret ediyorum!


Bana asla ihanet etmeyecek tek kişinin ben olduğumu fark ettiğin için teşekkür ederim. Senden nefret ediyorum ama verdiğin ders için minnettarım!


Sensiz kendimi daha iyi hissediyorum. Hayatımın her saniyesi mutluluk dolu ve gereksiz sıkıntılardan yoksun. Hayatımın en önemli yıllarını seninle geçirdiğim için kendimden nefret ediyorum!


Seni herhangi bir koşul olmadan ve herhangi bir dönüş sormadan sevdim. Ama bu aşkı benim zayıflığım olarak gördün. Bunun için senden nefret ediyorum!


Kalbimde bir delik bıraktın. Şimdi boş ama en azından artık aşk çöpüyle dolu değil. Senden nefret ediyorum eski sevgilim!


Eski Erkek Arkadaşınız İçin Senden Nefret Ediyorum Mesajları


Hafızam dinlenirken kaybettiklerimi asla unutmaz. Güven, sevgi, ilgi! Bunların hepsi şimdi geçmişte kaldı! Kalbimi kırmaktan ve duygularımı incittin için senden nefret ediyorum.


Benimle birlikteyken, o günler çok hızlı geçti! Şimdi zaman senin gibi ihanet ediyor. Şimdi yavaşlıyor. Senden çok nefret ediyorum çocuk! Seni asla affetmeyeceğim.


“Bir zamanlar” Evet! Bir zamanlar seni sevdim. Seni kendimi sevdiğim sevgiden daha çok sevmiştim. O günler artık sadece geçmişte kaldı. Şimdi hak ettiğin gibi senden nefret ediyorum.


Seni unutmak kolay bir iş değildi. Evet yaptım. Sonunda, seni unutuyorum, ama seni asla affetmeyeceğim, yalancı. Senden nefret ediyorum!


Tüm bunlardan sonra, şimdi kendimi çok çaresiz hissediyorum. Süper sahtekarlık, güven katili olan sana inanmıştım! Gerçekten seni delice seven bir aptaldım. Senden nefret ediyorum.


Beni aldattığında, ağlamaktan bıktım, seni ikna etmeye çalışmaktan yoruldum. İçeride her an ölüyordum. Şimdi kendimi kurtarıyorum. Senden nefret ediyorum. Evet, şimdi gülümsüyorum.


Duygularımla ve hayatımla tamamen alay ettin. Acı ve dert içinde, umarım kalbin sonsuza kadar kilitlidir. Bu kısa mesaj, senden çok nefret ettiğimi bildirmek içindir.


Senden o kadar nefret ediyorum ki sadece ilişkimizi unutmak istemiyorum, çirkin yüzünü ve aptal ismini bile unutmak istiyorum.


Bütün bunlar senin mutluluğun için yaşarken, şimdi kendi başıma yaşayacağım. Umarım bir gün bana göstermiş olduğun ihanet için acı çekersin. Senden nefret ediyorum.


Her zaman sevimli bir çift olduğumuzu sanıyordum, tıpkı bir kâsede iki balık gibi. Adının bencil olduğunu bilmiyordum. Senin gibi adamlardan nefret ediyorum.


Yılın en iyi erkek oyuncusu olduğu için Akademi Ödülü almalısın. Beni bir kez aldattığını fark etmedim. Senden nefret ediyorum.


Umarım yanaklarımdan düşen her gözyaşı etrafa gelen karmadır ve mutluluğunu tekrar tekrar ezer. Senden nefret ediyorum.


Hayatımda bıraktığın boşluk senin gibi ölümsüz bir yaratığın düşünceleriyle dolu olmaktan çok boş olurdu. Senden nefret ediyorum.


Affetmemi isteyebileceğini asla düşünme. Çünkü bana verdiğin acı beni tamamen beni uyuşmuş ve kalpsiz yaptı. Senden çok nefret ediyorum.


Dağılmam beni şaşırttı, gözlerime gözyaşı getirdi. Beni suskun bıraktın, mutluluğumu soydun. Kalbimi şimdi senden kurtarırken, umarım seninki sonsuza kadar çürür. Senden nefret ediyorum.


Kalbim pembe, kabarcıklı, masum, canlı ve sevgi ile dolu. Seninki kara, aldatıcı, manipülatif, güvenilmez ve kötülükle doludur. Senden nefret ediyorum.


Hatalarını unutmamın tek nedeni, zihnimi çöple karıştırmak istememem. Keşke kızların senin gibi eski sevgililerini terk edebilecekleri büyük bir çöp kutusu olsaydı.


Beni aldatarak neden işleri bu kadar karmaşık hale getirmek zorundaydın? Bana en başından söylemiş olsaydın, kolayca gitmene izin verirdim. Bunca zamandır yalan söylemekten ve kalbimi çok vahşice kırdığın için senden nefret ediyorum.


Nerede olursam olayım, ne yaparsam yapayım ya da yaşım ne olursa olsun, kalbimi kırdığın ve duygularımı incittin için hep senden nefret edeceğim. Senden nefret ediyorum.


Başka bir kadının kucağına girmeden önce iki kez düşünmediysen, seni neden tekrar kabul etmeliyim? Bu kadar çok acımasız ve kalpsiz olmandan dolayı senden nefret ediyorum.


Nefret, şimdi senin hakkında ne hissettiğimi, kalbimi kırdığını açıklayan çok küçük bir kelime. Bunu açıklamak bile umurumda değil çünkü birisinin sana aynı şeyi yaptığında nasıl hissetmeni anlamak isterdim. Senden nefret ediyorum.


Senin gibi bir ezikten kurtulmak kolay olacak ama senin tarafından ihanete uğradığım için yaralarımı iyileştirmek zor olacak. Senden nefret ediyorum.


Beni incitmiş olsan da hep kalbimde kalacaksın. İlk olarak, seni kalbimin derinliklerinden sevdim ve şimdi kalbimin derinliklerinde senden nefret ediyorum.


Başka biriyle birlikte olmak istiyorsan, neden kaderime geldin? Eğer sevginin anlamını bilmiyorsan, neden seni sevdiğimi söyledin? Senden nefret ediyorum.


Sevmek için sana kalbimi verdim, onu ez diye değil. Sana onu kucaklamak için verdim, aşağılaman için değil. Sana beslemek için ruhumu verdim, öldürmek için değil. Senden nefret ediyorum.


Bizim bu ayrılık acı ve tatlı. Acı çünkü kalbimi kırdın ve aşkımı aşağıladın. Tatlı çünkü hile yollarını daha sonra değil, daha erken bulduğuma sevindim. Senden nefret ediyorum.


Umarım daha iyi hissedersin, şimdi güvenime ihanet ettin. Umarım kötü kalbin tek başına çürür, toz ve pas toplar. Senden nefret ediyorum evlat.


Korkunç kısmı, benim erkek arkadaşımken beni aldattığın değil. Korkunç kısmı, seni yakalamasaydım daha ne yapardın. Senden nefret ediyorum.


Yakında bu kalp kırıklığını aşacağım ama senin için en kötüsünü dilemeyi asla bırakmayacağım. Senden nefret ediyorum.


Sefalet havuzunda boğuluyorum ama senin tarafından kurtarılmaktan çok ölmeyi tercih ederim. Senden nefret ediyorum.


Beni umutsuzluk okyanusuna ittin, umarım hayatında bir damla mutluluk bile bulamazsın. Senden nefret ediyorum.


Uzaklaşmanı izlemekle huzurluyum. Şimdi daha parlak günler yaşamaya hazırım. Hayatımı nasıl ezdiğin için umarım yolculuğun çekişme ile doludur. Senden nefret ediyorum.


Bir zamanlar kulaklarıma müzik yapan sesinin bir gün kalbimdeki bıçak olacağını hiç hayal etmemiştim. Senden nefret ediyorum.


Senin için nefretim ölmüyor ve asla durmayacak, tıpkı sana olan sevgim gibi. Senden nefret ediyorum.


Eski Kız Arkadaşınız İçin Senden Nefret Ediyorum Mesajları


Bana hep benim olacaksın dedin! Beni çılgınca sevdiğini ve dünyada hiçbir şey seni benden alamaz dedin! Şimdi bu taahhütler beni güldürüyor. Senden nefret ediyorum!


Güvenime ihanet ederek ne kadar büyük bir hata yaptığına dair hiçbir fikrin yok. Umarım bir gün bunu fark edeceksin. Seni delice sevdim. Bana nasıl bu kadar harika bir hile yapabilirsin? Senden sadece nefret ediyorum.


Bilirsin? Sen harika bir oyuncusun. Güvenimi yüzünde tatlı bir gülümsemeyle öldürdün. Tüm hayallerimi yok ettin. Kalbimi düzgünce ısırdın. Senden sadece nefret ediyorum kızım.


Keşke ilişkimizin var olduğu zamanda geri dönebilsem ve seni hayatımdan çıkarabilseydim, Böylece hayatımın karanlık bölümünü kaldırabilirdim! Sen benim hayatımın bir lanetisin. Senden çok nefret ediyorum.


Bir zamanlar seni dolandırıcılıkla sevdiğim için pişmanım, kim dolandırıcılık, dolandırıcı! Tüm arzularımı öldürdün. Aşkımla ihanet ettin. Senden çok kalpsiz olduğun için nefret ediyorum. Sadece nefreti hak ediyorsunuz. Senden nefret ediyorum kızım.


Kalbim kırıldı, ama en azından aşkım doğruydu. Zaman kalp kırıklığını aşındıracak, ama senden nefret etmekten asla vazgeçmeyeceğim.


Kimse seni beni sevmeye zorlamadı, peki neden rol yapman gerekiyordu? Yalanların beni kalp kırıklığına uğrattı ve bitene kadar senden nefret edeceğim.


Umarım kimse bir daha benim kalbini kırmaz. Senin ki en az on kat acımasız kırılmalıdır. Senden nefret ediyorum.


Ayrılmamızdan bu kadar ay sonra bile hala seni düşünmeye devam ediyorum, ama endişelenme seni özlemiyorum, sadece senden nefret ediyorum.


Kalbimi yavaşça tamir edeceğim, ama kesinlikle yeniden inşa edilecek. Ama bu, suçluluk duygusuyla nasıl yaşayacaksın?


Bana gerçek sevgi ve güvenin zayıflıklar olduğunu hissettirdin. Ama endişelenme, bir gün onları en güçlü yönlerim olarak gören birini bulacağım. Senden nefret ediyorum.


Sana âşık olmayı seçmedim çünkü bu benim kalbimin sesiydi. Ama şimdi senden nefret etmeyi seçtim çünkü beni kalpten çürüttün.


Aşkımın masumiyetini yalanlarınla lekeledin. Şimdi öldüğüm güne kadar senden nefret edeceğim.


Aşk kördür ve umarım olmaya devam eder. Sadece bana ihanet ettiğin için aşkı suçlayamam. Senden nefret ediyorum.


Sana bakmak bana göksel bir mesken gibi güzel bir şeyi hatırlatıyor. Ama kalbini hissetmek bana pis bir tuvalet gibi kirli bir şeyi hatırlatıyor. Senden nefret ediyorum.


Aşkım o kadar canlıydı ki, gökkuşağının renkleri bile sıkıcı görünüyordu. Ama sen kalbimi delip geçirdin, kabuğundan sonra yumruk attın. Senden nefret ediyorum.


Seni tekrar kollarıma almaktansa, acı içinde ölmeyi tercih ederim. Senden nefret ediyorum.


Sana aşkımı verdim ve karşılığında bana kalp kırıklığı verdin. Dışarıda güzelsin ama içinde derinlerde bir kısır yılansın. Senden nefret ediyorum.


Kalbimi yalanlarla bıçakladığın için senden intikam almak istemiyorum. Ama umarım birileri sana hak ettiğin şeyi verir, kalbinin çığlıklarını duymak için sabırsızlanıyorum. Senden nefret ediyorum.


Zaman yavaşça beni iyileştirecek ve beni sefaletten çıkaracak. Ama umarım birileri yavaş yavaş kaderinde hak ettiğin yaraları verir. Senden nefret ediyorum.


Bir futbol gibi benimkini tekmelerken kalbini bir kupa gibi sevdim ve değer verdim. Senden nefret ediyorum.


Bana önceden hayatında birisi olduğunu söyleseydin, gitmene izin verirdim. Zor olurdu ama en azından bu acı dolu günleri görmek zorunda kalmazdım. Senden nefret ediyorum.


Sana aşık olduğum için hayatımın en büyük pişmanlığı olacak, asla affetmeyeceğim ve unutmayacağım. Sen bir dolandırıcısın ve pis bir yalancısın, sonsuza dek senden nefret edeceğim.


Seni sevdiğimin tek kanıtı kalbim. Gözyaşlarım senin içinde ne kadar derin olduğumu gösteren sembolik. Üzüntü sessizliğimin boşluğu senden ne kadar nefret ettiğimi gösteriyor.


Beni terk etmiş ve kalbimi kırmış olabilirsin, ama hala gerçek aşkın yüceliğine inanıyorum. Senin gibi kalpsiz bir insanın eylemlerinin beni, bu kadar cennet gibi bir şeyden alı koymasına izin vermeyeceğim.


Yüce Allah için seni doğru zamanda hayatımdan çıkardığı için çok minnettarım. Senin gibi kirli bir kızın hayat arkadaşım olmayacağı için kendimi çok şanslı hissediyorum. Senden sadece nefret ediyorum.


Eski Sevgili için Nefret Alıntıları


En derin arzulardan genellikle en ölümcül nefret gelir. - Sokrates


Hayır, acı değilim, nefret etmiyorum ve affetmiyorum. Sadece senden hoşlanmıyorum. - C. JoyBell C.


Nefret etmek kolaydır ve sevmek zordur. İşlerin şeması böyle çalışır. Tüm iyi şeyleri başarmak zordur; ve kötü şeyleri elde etmek çok kolaydır. - Konfüçyüs


Yani her şey söylendiğinde ve yapıldığında doğrudur, keder aşk için ödediğimiz fiyattır. - EA Bucchianeri


Bu bir hataydı ”dedi. Ama acımasız olan şey, sana güvenmek için hatanın benim olduğumu hissettirdi. - David Levithan


Sonsuza dek bölünmüş bir ülkede yaşayacağımızı hissediyorum… Irkla bölünmüş… Sevgi ve nefretle bölünmüş. - Raheem DeVaughn


Nefret, dayanamayacak kadar büyük bir yük. Nefreti, yaraladığından daha fazla yaralar. - Coretta Scott King


İhanetini incitmeyi bırakacak kadar ona asla zarar veremezdim. Ve acıyor, vücudumun her yerinde. - Veronica Roth


Bir kişiden nefret ederseniz, içinde kendinizin bir parçası olan bir şeyden nefret edersiniz. Kendimizin bir parçası olmayan şey bizi rahatsız etmiyor. - Hermann Hesse


Eğer birisinin kalbinize yaptıklarının sonuçları olacağını umarak zaman harcarsanız, o zaman aklınızda size ikinci kez zarar vermesine izin veriyorsunuz. - Shannon L. Alder


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM