Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  973 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

➥ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileği ile. Doğum günün kutlu olsun!


➥ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun sevgilim.


➥ Çok sevsen de bazen ayrılığın önüne geçemiyor insan, her şey yolunda giderken her şey tersine dönüp sonbahar rüzgarında savrulan yapraklar gibi savruluyor hayatlar. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Doğum gününü kutlar sana yeni hayatında ömür boyu mutluluklar dilerim.


➥ Bitmiş bir aşktan kalbim kırılsa, yüreğim acılarla yanıp kül olsa da, delikanlıca eski sevgiliye doğum günü mesajı göndeririz.


➥ Sen benim eski kız arkadaşımsın ve ben de senin eski erkek arkadaşınım. Doğum gününü bu ağır etiketleri kaldırmak ve sadece arkadaşlarını aramak için bir fırsat olarak kullanalım. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Kendime yalan söyleyip aksini iddia etmektense seni hala özlediğimi kabul etmem daha iyi olur. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Seni bir sevgili olarak unutmuş olabilirim ama seni her zaman bir arkadaş olarak hatırlayacağım. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Eski sevdiğim de olsan, hiçbir zaman eskide kalmayacak birisin benim için. Her zaman da öyle kalacaksın. Sen mutlu olduğun zaman bende mutlu olurum. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yılların olsun.


➥ Beni herkesten daha iyi tanıyorsun, bu yüzden ayrı yollarda yürüdükten sonra doğum gününü unutmuş gibi davranmanın bir anlamı yok. Gerçek şu ki, yapmadım ve asla da olmayacak. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun, mutluluk her zaman senin yanında olsun, seni ağlatanların hayatı solsun. Doğum günün kutlu olsun gönül yaram.


➥ Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim


➥ Başkalarının ne dediği umurumda değil. Hala eski sevgilimle arkadaşız ve başka türlü sevinemem! Doğum günün kutlu olsun.


➥ İnsan dönüp dönüp eski günlerini özler mi diye soracak olursan. Evet, özlüyormuş hem de çok özlüyormuş. Yaşanılan şeyler güzel olunca geçmişe her zaman özlem duyuluyor. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Eski sadece geçmişte kalan denir ben bu yüzden senin için eski sevgilim demiyorum. Çünkü sen bende hiçbir zaman eskide kalmayacak eskimeyeceksin. Doğum günün kutlu olsun. Her gönlünce bir yılın olsun.


➥ Tüm mevsimlerin bir dili var seninle, aşk dili. Bütün günlerin adı aşk, bütün saatler aşkta durmuş. İyi ki doğdun canı özüm.


➥ Ben senden sonra öyle bir hale geldim ki ne seni unutabiliyorum, nede senin yerine başka birini sevebiliyorum. Unutmadım biliyorum bugün senin doğum günün kutlu olsun.


➥ Geçmişle barışın tek yolu, onu olduğu gibi kabul etmektir. Ben de bunu fark ettim ve ilk adımımı atmak istediğim şey paylaştığımız tüm inanılmaz anıları kabul etmek. Eski sevgilimin doğum günü kutlu olsun.


➥ Hayatımın en değerli parçası sensin. Seninle olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun aşkım.


➥ Bugün doğumgünün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın…


➥ Artık sende benim herkesler gibi olmadığını anladın ama sevgili iş işten geçti çünkü sende artık benim için herkesler gibi oldun. Büyüklük bende kalsın dedim. Doğum gününü kutlayım.


➥ Bugün mutluluk adına ne varsa senin olsun, üzüntüler, kederler hep senden uzak olsun. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Biliyorum her şey geride kaldı artık ikimizin de yeni hayatları var. Seni rahatsız etmemin sebebi doğum gününü kutlamak içindir. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Bir köpek bile giderken sahibine bir kere döner bakar. Sen onu bile yapamadın. Bu gün senin doğum günün doğduğun güne lanet olsun. Doğum günün zehir zıkkım olsun.


➥ Bazen ilişkiler bozulsun ki arkadaşlıklar başlayabilsin. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Bugün doğum günün unuttuğumu sanma, senle geçen onca güzel günlerden sonra, bana yaşattığın ömrümün en güzel günlerinden sonra seni ve senle ilgili olan hiçbir şeyi asla unutamam. Nice nice mutlu yılların olsun.


➥ Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun sevgilim.


➥ İlerde ne olacak biliyor musun? Sen pişman, ben başkasının bil istedim. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Bir insanın bir hedefi olmalı. Benim en yakın hedefim bugünü seninle geçirmek. İyi ki doğdun canım.


➥ Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın


➥ İnşallah hayalini kurduğun gibi bir hayatı yaşarsın. Seni çok sevmiştim ama olmadı. Bundan sonra sana ömür boyu mutluluklar diler doğum gününü kutlarım.


➥ Seni özlemek, bazen beni hüzünlendirir. Ama ikimizin de bu yolda olmaması gerektiğini fark ettim. Tüm bu zaman sonunda kalp kırıklığının karanlığının sonunda bir ışık görebiliyorum. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Sen olmadan bir yanım hep yarım kalıyor. Gel de tamam olayım. İyi ki doğdun sevgilim.


➥ Yaşanan güzel günlerimiz hiç unutulmasın, yüzünden gülümsemeler, kalbinden huzur eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Hatalar ve keşkeler geçmişi geri getirmiyor ama ben geçmişimden hiç pişman değilim. Gönlüne göre bir yaşamın olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.


➥ Sen bir zamanlar gönlümün ay ışığıydın, senden sonra ben hep karanlık kaldım. Doğum günün hep aklımda ve aklımda olacak. Mutlu yıllara


➥ Sen giderken arkandan gitme diyemedim. Belki gitme kal deseydim şimdi her şey çok farklı olacaktı. Ama kader böyleymiş ne yapalım. Doğum gününü kutlar sana mutluluklar dilerim en güzel günlerimi süsleyen güzel bayan.


➥ Hiç bir zaman yüksekte görmedik kendimizi, sadece gereksiz insanlar için düşürmedik seviyemizi. Doğum günün kutlu olsun.


➥ İnşallah beni bırakıp gittiğin gün benim yaşadıklarımı sende yaşarsın, dertten kafanı kaldıramazsın, yeni yaşında da mutlu olamazsın.


➥ Güneşin yanında erimemek mümkün mü? Benim kalbim de senin yanında öyle eridi işte. İyi ki doğdun baharım.


➥ Ne zaman eski yaşadıklarım aklıma gelse ne güzel günlerdi o günler diyorum. Bu gün senin en güzel günün, doğum günün kutlu olsun.


➥ İyi ki doğdun canım, iyi ki vermiş yaradan seni. Bir güneş gibi doğdun, ışığınla mutluyum.


➥ Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesajdır.


➥ Benim hayatımdaki en anlamlı günlerdi seninle yaşadıklarım, ömrümün silinmeyecek en güzel hatıralarıdır. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın mutlu olsun.


➥ İkimizde de hata vardı belki ama bizim nasibimiz bu kadarmış. Yine de teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara…


➥ Bir insanın hasretleri olmalı, sonra da vuslatları. Sen benim hem hasretimsin, hem de vuslatım. İyi ki doğdun aşkım.


➥ Sesin, sonsuzluk gibi. Sesinle geçsin bugünüm de. İyi ki doğdun sevgilim.


➥ Kalbim hep seninle oldu, bırak öyle kalsın, zaten bırakmasan da öyle kalacak. Bugün dilediğin her şey gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Seni nasıl paşa paşa sevdiysem, paşa paşa acını da çekerim. Çok özlerim, çok ağlarım, kim bilir kaç gece uykusuz kalırım ama bana yaşattığın aşk ve acısı için çok teşekkür ederim. Doğum gününü kutlar sana ömür boyu mutluluklar dilerim.


➥ Sana asla eski sevgilim demeyeceğim ve seni hayatımdan çıkarmayacağım. Sen her zaman arkadaşım oldun. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara!


➥ Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. (alıntı)


➥ Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun.


➥ Sakın doğum günlerinizi sadece bir mesajla geçirmeyin, yoksa önünüzdeki seneyi biraz zor geçirirsiniz


➥ Aşkımı anlatmaya saatler yetmeyeceği için bu kısa bir mesajı atıyorum. İyi ki doğdun sevgilim. Seni çok seviyorum.


➥ Artık bana gülümsemeyebilirsin, ama en azından bunu okurken telefonuna gülümseyebilirsin. Doğum günün kutlu olsun kızım, seni özledim.


➥ Bugün senin doğum günün, en kötü günün olsun, gözlerinden hep yaşlar dökülsün, mutluluğu hayal bile edemeyesin. Doğum günün zehir zıkkım olsun.


➥ Ayrıldıktan sonra kendimi acı hissettim ve ilişkimizin hiç yaşamadığım bir deneyim olmasını diledim. Ama devam ettikten sonra fark ettim ki paylaştığımız anılar ilişkimizi yaşadığım için şanslı olduğum bir deneyim haline geldi. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Bil ki rüyalarım yalnızca ama yalnızca seninle geçiyor ve geçecek. İyi ki doğdun bir güzel sevgilim.


➥ Doğum günün kutlu olsun. Ben kim miyim? Bir zamanlar seni mutlu eden, birlikte güzel geçiren ve seni çok sevmiş olan birisiyim.


➥ Sana bu mesajı doğum gününü kutlamak için göndermiyorum. Sana olan içimdeki nefreti kusmak için gönderiyorum. Hayatın boyunca hep mutsuz olursun inşallah.


➥ Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor.


➥ Umarım gülümsüyorsundur, umarım gülüyorsundur. Evet, karmaşık bir geçmişi paylaşıyoruz ama doğum gününde senin için sağlık, huzur dolu mutluluklar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Eski sevgilim olabilirsin ama sen her zaman sevdiğim olacaksın. Bana o günleri tekrar yaşamak ister misin diye sorsalardı. Hiç düşünmeden evet derdim. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Sana eski kız arkadaşım demekle nefret ediyorum. Sana en güzel anıları paylaştığım güzel kız demeyi tercih ederim. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Seni sevdiğime hiç pişman değilim. Bir daha dünyaya gelsem yine seni severim. Yaşadığımız onca mutluluk için sana teşekkür ederim. Bir de seni hiç unutmayacağım. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Eski günlerin eski iki sevgilisi, bugünlerin ayrı şehirlerinde ayrı iki insanıyız. Bugün senin için en önemli, en güzel bir gün. Bugün dilediğin her şey gönlünce olsun. Mutlu yıllara.


➥ Hayatıma yağmurdan sonraki gökkuşağı gibi girdin, gökyüzündeki yıldız gibi kayıp gittin. Mutlu ve güzel bir yılın olsun.


➥ Sen benim içimdeki sevgiyi öyle bir öldürdün ki kıyamet kopsa bile dirilmeyecek. Ben olduğum sürece doğum günün böyle hep düşünceli geçecek.


➥ Bugün doğum günün, istediğin ve dileğin her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle doğum gününü kutlarım. Bizimde hikâyemiz mum misali dünya güzeli sen söndün yanan ben kaldım.


➥ Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara…


➥ Aslında ben içimdeki duyguları değil onları sadece özetini anlatıyorum sana. Yoksa onu anlatmaya ömür yetmez. İyi ki doğdun canım sevgilim.


➥ Doğum günün kutlu olsun. Hayatın mutluluk ve neşe içerisinde geçsin. Yüzündeki gülümsemen eksin olmasın yeni yaşın iyi olsun.


➥ Kader bizleri böyle uygun gördü. Belki de arkadaş olmamız gerekiyordu. Mutlu yıllar sana eski sevdam. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Eski sevgiliye doğum günü mesajı nasıl olmalı diye düşünüp durdum. Beni yanlış anlar mı, yoksa eski günlerin hatırına mesajıma gülümser mi? Ama ne olursa olsun bu mesaj onun doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. Doğum günün kutlu olsun exsevgili.


➥ Ben hala seni seviyorum, ben gizlemek için denemek olmaz bir gerçektir. Ama ikimizin de olmaması gerektiğini fark ettim. Bu da artık görebildiğim bir gerçek. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Aramızda ki şeyler yolunda olmayabilir ama ne olursa olsun, her zaman kalbimde bir yerin olacak. Bir arkadaş olarak. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Artık sevgili olmayabiliriz ama nefret etmek zorunda değiliz. Artık en iyi arkadaş olmayabiliriz ama en kötü düşman olmak zorunda da değiliz. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Her şeyi çabucak unutur, seni hiç aramam sanmıştım ama çok yanılmışım. Sen benim kalbime yazılmış, aklıma kazınmışsın. Seni hiç unutamıyorum. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.


➥ Yılların sormadığı yolların yortmadığı dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun.


➥ Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar aşkım.


➥ Her mum hayatının ışığıdır pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.


➥ Ben senli bir masal yazmıştım kendi dünyamda ama masalın sonunun ayrılık olacağını hiç düşünmemiştim. Ama olsun seninle geçirdiğim güzel günlerim oldu. Doğum gününü kutlar ömür boyu mutluluklar dilerim.


➥ Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.


➥ Seni özlemediğimi söylersem yalan söylemiş olurum. Yaşadığımız onca şeyden sonra nasıl olmaz? Doğum günün kutlu olsun.


➥ İlişkimiz romantik bir film gibiydi ama kötü bir senaryomuz vardı. Arkadaş olmamızı engellemez, değil mi? Doğum günün kutlu olsun.


➥ Bitmiş bir sevginin arkasından yas tutmadım ama eski sevgilimi de unutmadım. En güzel günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Hiçbir kalp kırıklığı, bir zamanlar öpücükleri için aç kaldığım kız olduğun gerçeğini değiştiremez ve ben de bir zamanlar sarılmayı özleyen çocuktum. Doğum günün kutlu olsun.


➥ İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum sevdiceğim.


➥ Hayata gözlerini açtığın bugünü seninle en candan şekilde kutluyorum. Canıma yoldaş olan cananım, nice yaşlara.


➥ Eski sevgilinle arkadaş olamazsın diyenler, belli ki ikimizle hiç tanışmamış! Doğum günün kutlu olsun.


➥ Bir zamanlar Allah’ım hiç bitmesin diye dua ettiğim günlere şimdi Allah’ım keşke hiç yaşamasaydım diye dua ediyorum. Doğum gününde beter ol sevgili.


➥ Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…


➥ Bazı eski sevgililer ayrıldıktan sonra küfürler ederler, birbirine lanetler olurlar ama biz hiç öyle olmadık olmayacağız da. Bir zamanlar güzel ve seviyeli bir ilişki yaşadık ve bitti. Bugün senin doğu günün en güzel yıllar senin olsun.


➥ Seninle kavga etmiş ve sana isim vermiş olabilirim ama niyetim her zaman doğruydu. O zamandan beri ayrıldık, ama yine de senin için iyi dilek dilemekten vazgeçmeyeceğim. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Kalpler kırılmış olabilir, ama anılar sonsuza dek kalacak. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Hayat hayal bile edemeyeceğimiz bir mucize gibi. Benim biricik mucizem ise sensin. Seninle yaşanacak bir hayatın hayali. İyi ki doğdun gün güneşim.


➥ En güzel gülücüklere herkesten fazla çok sahip olmanı isterim. Çünkü sen gülünce dünya gülüyor. İyi ki doğdun bir tanecik sevgilim.


➥ İnşallah her zaman hep böyle neşeli ve mutlu olursun, ben seni çok sevdim, sende sevdiğin biriyle mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Bu masalın prensesi sensin. Nice günlerde yalnızca prensesimle birlikte olmak dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.


➥ Seni öyle korkulu sevmiştim ki, her an birisi çıkacak seni benden koparacak korkusuyla sevmiştim. Ve korktuğum başıma geldi. Nice mutlu yıllara, yeni yaşın mutlu olsun.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM