Evlilik Yıldönümü Mesajları

Yıldönümleri herkes için büyük fırsattır. Yılda bir kez gelirler ama sizin için bir sürü hatıra kutusu getirirler. Şu anda bir ilişkide olmanız veya resmi olarak on yıl boyunca resmi olarak evli olmanız önemli değildir, yıldönümünü nasıl kutlayacağınızla ilgili bazı özel planlarınız olması gerekir. Eşiniz, karınız, kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız için ne yaparsanız yapın; romantik ve düşünceli bir yıldönümü dileği göndermeyi başaramazsanız her şey anlamsız olacaktır. Yıldönümü size ait olmasa bile (örneğin, tanıdığınız bir çiftin evlilik yıldönümü ), bu dönüm noktasını kutlayanları göndermek için iyi hazırlanmış, son derece düşünceli bir yıldönümü dileklerine ve mesajlarına ihtiyacınız var. İşte size ilginç bulabileceğiniz bazı yıldönümü dilekleri.

Gönderim  459 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Mutlu Yıldönümü Dilekleri

Uzun zamandır birlikte zamanın testine dayanmayı başardınız. Bu özel günde, sizi sevgiyi, kahkahayı ve mutluluğu sevdirmesi için dua ediyorum!


Âşık olmak kolaydır, fakat aşık kalmak göründüğünden daha zordur. İkinize de tebrikler. Gerçek aşkın asla ölmediğini, daha da güçlendiğini bir kez daha kanıtladınız!


İki kişi yıllardır evli ama aranızdaki sevginin alevi hala yeni evli her çiftten daha parlak. Size Mutlu yıl dönümleri!


Her gün aynı kişiye âşık olmak, bir evlilik için çok fazla özveri ve dürüstlük gerektirir. Birini sevmenin gerçekten ne anlama geldiğini bize gösterdiğiniz için sizi tebrik ederiz.


Bu önemli durum sadece evliliğinizin ne kadar harika olduğunu kanıtlamakla kalmıyor, aynı zamanda saf kalpli bir insan olduğunuzu gösteriyor. Yılınız Kutlu olsun!


Evliliğin bir şişe şarap gibidir. Yıllar geçtikçe daha iyi olur. İkinize de sonsuza dek mutlu olmanız dileğiyle. Mutlu yıl dönümleri!


Evliliğinizin güzelliği, ne kadar kötü olursa olsun, sadece ikiniz arasında güçlenecek olmasıdır. Sizlere Mutlu Yıldönemleri umarım birlikte iyi zaman geçiririz


İki kişi aralarındaki gerçek aşkı paylaştığında, bağları kalıcı ve mutluluk dolu hale gelir. Tebrikler. Mutlu yıl dönümleri!


Hayatta neyin yanlış gittiğine bakılmaksızın, her zaman sevgili eşinizin kucaklarında huzur bulacağınıza inanın. Mutlu yıl dönümleri!


Aşk gerçek ve saf olduğunda, günleriniz parlaklaşır ve hayatınız gülümsemelerle dolar. Bugün ikinize de tebrik ederim!


Nerede bir araya geldiğiniz önemli değil. Önemli olan tek şey, oranlarla birlikte yüzleşme şekliniz. Size Mutlu yıl dönümleri!


Mutlu yıldönümü mesajları:


Mutlu evlilik bir peri masalı ya da bir efsane değildir. İkinizle tanışana kadar var olmadığına inanırdım. Yıllarınız Hiç Bitmesin Mutlu yıl dönümleri!


Gerçek aşk, tatlı anılar ve birlikte mutlu bir yaşam; bugünü ışık ve çiçeklerle kutlamak için pek çok nedeniniz var. Mutlu yıl dönümleri!


Buraya gelmek için çok fazla uzlaşma yapmış olabilirsiniz, ama sonunda, sizin için bizi çok mutlu eden yüzünüzdeki gülümseme. İlk yılını doldurmayı başardınız, hiç bitmeyecek senelere yürüyün!


Bugün, hayatınızın bu harika gününü kutlarken, sonsuzluğa bir yıl daha yakınsınız. Mutlu yıllar Size!


Kalbinizde gerçek aşka sahipseniz, mümkün olan her şeyi yapabileceğinizi bize gösterdiğiniz için tebrik ederim. Size çok mutlu bir yıldönümü diliyorum!


Her şey kayboluyor, sevdiklerimizin güzel yüzleri bile. Ancak iki kişi gerçek aşkın bir bağını paylaştığında, evlilikleri solmaz ve ebedi olur!


Bu özel gün için en içten tebriklerimi ikinize de göndermek istiyorum. Tüm bu evliliğin gerçekten bir nimettir olduğunu kanıtlamaya devam ediyorsunuz. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun !


Yıllar geçtikçe, paylaştığınız aşk daha da güçlenir ve sizi diğerleriyle karşılaştırılamayacak bir çift gibi görünür hale getirir. Mutlu yıl dönümleri!


Asla birbiriniz için hissettiğiniz aşkı bırakmayın. Sizi bu dünyada yaşayan en mutlu çift yapan Allah'a dua ediyorum. Yılımız kutlu olsun benim canlarım benim!


Bu dünyada sabit olan birkaç şey var. Evliliğin onlardan biri. Kez uçar ama birbirinize olan sevginiz aynı kalır!


Bir evliliğin başarılı ve uzun ömürlü olması için, birbirimizle arkadaş olmak, birbirinize eş olmaktan daha önemli. Mutlu yıl dönümleri diliyorum sizlere!


Eşiniz için Yıldönümü Dilekleri:


Sevgili karıma mutlu yıllar. Bunca yıldır benimle birlikte olduğun için teşekkürler. Sen Allah'tan gelen gerçek bir nimettin. Hayatın mutlulukla dolu olsun!


Bana olan koşulsuz sevgin için teşekkür ederim. Seninle evlendiğimden beri her gün ve her an kendini özel hissettim. Birlikte nice yıldönümlerine aşkım!


100 yaşında olsam bile, her zaman aşkın için can atıyorum. Sana olan sevgim asla değişmeyecek ve asla kaybolmayacak. Seni seviyorum!


Kelimeler sana karşı olan hislerimi tarif edemez. Bilmeni istediğim, gülüşünün beni her gün ve her an canlı tutması. İlk yılımız kutlu olsun benim canım eşim.


Saf kalpli bir kadını bulmak kolay değildir. Bu yüzden seninle ilk tanıştığımda, seni bir anlığına kaybetmeyeceğine yemin ettim. Sonsuz minnet borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Seninle evlendiğim günden beri. Hayatım bin gül kokusuyla doluydu ve günlerim bin güneş ışınlarından daha parlaktı. Nice beraber zamanlarımıza!


Beni cennette yaşıyormuş gibi hissettiriyorsun ve yüzündeki gülüşün yayını dışında endişelenecek bir şeyim yok.Nice Mutlu yıl dönümlere aşkım!


Sensiz bir gün düşünemiyorum. Tüm bu beraberlik yılları bana birkaç gün gibi geldi. Seninle sonsuzluk geçirmek istiyorum. Nice yeni yıllarımız olsun, sonsuz olsun!


Hayatta elde ettiğim en büyük şey sensin. Hayatımda olduğun sürece Allah'tan başka bir şey istemiyorum. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun.


Hayatım hatalarla dolu ama doğru yaptığım tek şey seninle evlenmek oldu. Sen bu dünyadaki en iyi eşsin. Yıllarımız hiç bitmesin Aşkım.


Kız Arkadaş veya Erkek Arkadaşına Yıldönümü Dilekleri:


Hayat belirsizliklerle doludur. Ama sana garanti edebileceğim tek şey sana olan aşkım. Son nefesime kadar seni seveceğim. Nice yıldönümlerimiz olsun Aşkım.


İçinde gerçek bir arkadaşımı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Sen sadece benim kız arkadaşım değilsin; sen bundan daha fazlasısın ve kesinlikle hayatımdaki her şeyden önemlisin. Yıldönümümüz kutlu olsun hayat ışığım.


Seni gördüğüm anda aşık oldum. Seni asla kız arkadaşım olarak bulacağımı asla düşünmezdim. Ama şimdi, sonsuza dek birlikte olacağımızdan eminim. Her gün yeniden gel bana, her sene olacağı gibi.


Yüzüme gülümseme getirmek için yaptığınher saçma teşebbüsü severim. Sen benim için mükemmel bir erkek arkadaşsın. Mutlu yıldönümleri canım!


Allah'a minnettar olmak için birçok nedenim var. Ama sen benim hayatımda olman onların en büyüğü. Birlikte nice yillar geçirmek dileği ile.


Seni ne kadar çok tanırsam, o kadar çok sana aşığım. Zaman sadece sana olan sevgimi güçlendirir, başka hiçbir şey yapmaz. 1.yıl dönümü kutlu olsun!


Filmlerde gördüğünüz mükemmel biri olmayabilirim, ama kesinlikle gerçek hayatta bulabileceğin en doğru kişiyim. Nice yıldönümlerimiz olsun Aşkım.


Uzun süre birlikte olamayabiliriz, ama bu kutlamalarımızın küçük olması gerektiği anlamına gelmiyor. Ne zaman yapabilirsek onu büyük yapacağız.Yıldönümümüz kutlu olsun bitanem.


Seni uzun zamandır tanıyorum ve hayatımda daha iyi bir insan tanımadım. Benim kız arkadaşım olduğun benim için bir lütuftur.  Seni her zaman ilk günkü gibi aynı heyecanla seveceğim.


Bana bahçesinden en iyi çiçeği verdiği için her gün Allah'a teşekkür ediyorum. Hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. Yıllarımız hiç bitmesin Aşkım!


Komik Yıldönümü Dilekleri:


Siz ikinizin hala birbirinden yorulmadığını görmek oldukça şüpheli. Neyin olduğunu benim paylaşmak ister misin? Şaka yapıyorum! Sizlere Mutlu yıl dönümleri dilerim!


Asla birbirleriyle kavga etmeyen ve asla birbirlerine bağlanmayan çiftler gerçek hayatta yoktur. Gerçek çiftler birbirlerini altüst eder. EvIiIik yıIdönümünüz kutIu oIsun canlar!


Aynı kişiye tekrar tekrar âşık olmak zordur. Umarım bu farkındalığa gelmek için çok geç kalmamışsındır. Mutlu yıl dönümleri kardeşim!


Evlilik, birbirlerini tolere etmek ve bundan iyi bir şeyler çıkacağını ummakla ilgilidir. Maalesef, aldığımız son ödül delilik. Elleriniz hiç ayrılmasın bir ömür boyu huzurla yaşayın!


Evli hayatında mutlu olmak istiyorsan, kuralları uygulaman yeterli; 1. Yanlış olsa bile haklı olduğunu söyle2. Doğru olduğunda ağzını kapalı tut. EvIiIik yıIdönümünüz kutIu oIsun!


Birbirinizi rahatsız etmekten zevk almalısınız, birbiriniz olmadan yaşayamazsınız. Aynen böyle devam. Sadece birbirinizi öldürmeyin. Yıldönümünüz bugün gibi hep mutlu geçsin.!


Birlikte çok mutlu ve kusursuz görünüyorsunuz, geri kalanımızı kötü gösteriyor. Size mutlu bir evlilik yıldönümü dileğiyle!


Bazı hatalar ancak çok geç olduğunda fark edilir ve artık çıkış yolu yoktur. Umarım neden bahsettiğimi biliyorsundur. Yeni aşk yılınız kutlu olsun!


Bugün, bunca yılda birbirinize katıldığı için birbirinize teşekkür etmek için bir dakikanızı ayırın. Ondan sonra, birbirlerinin hayatını tekrar sefil hale getirmek için normal rutininize geri dönebilirsiniz.


Kilometre Taşı Yıldönümü Mesajları (10., 25., 30., 50.)


İnsanların şartsız sevdiklerini gördüm. Karşılaştırmaların ötesinde aşk hikayeleri duydum. Ama ben böyle şefkatle birbirlerini önemseyen iki insan görmedim. 10. yıldönümünüz kutlu olsun!


Siz ikiniz bizi gerçek aşkın hiç bitmediğine inandırdınız. 50'nci yıldönümünüz kutlu olsun. Allah size 50 yıl daha beraberlik versin!


Birini sevmek, kişiye bakmak ve her sözünü yerine getirmek için bu kadar uzun bir yaşam süresi geçirmek, yalnızca gerçek aşıkların yapabileceği bir şeydir. 25. yıldönümün kutlu olsun !


Gerçek aşkın sınır tanımadığını bizlere göstererek her birimizin yanlış olduğunu kanıtladınız. 15. yıldönümün kutlu olsun!


Evliliğin parlak tarafını hiç bilmeyenler için, onlar için mükemmel bir örneksiniz. Her ikinizin de paylaştığı gerçek sevgi ile bize ilham vermeye devam edin. 30. yıldönümün kutlu olsun!


Mükemmel çiftler sadece filmlerde yoktur. Bazen görmek istiyorsak hemen yanımızda bulunabilirler. 20. yıldönümün kutlu olsun!


Birlikte geçirilen her yıl sizin için bir kilometre taşıdır. Fakat bu yıl, bu bir dönüm noktası. İkinize de 50. yaş günün kutlu olsun canlarım!


Evliliğiniz, çoğumuzdan daha yaşlı. Sadece bu sayı, bu yıllar boyunca ikinize ne kadar çaba ve bağlılık gösterdiğinizi göstermeye yeterli. 40. yıldönümün kutlu olsun!


Bilmeni isterim ki, hayatımda gördüğüm en güzel çiftsiniz. 10. yıldönümünüz için tebrikler!


Mutlu ve verimli bir evli hayatı yaşamak için gizli bir formül bilmeniz gerekir. Bunu sizde gördüm. 60. yıldönümün kutlu olsun!


Yıldönümleri düzenli durumlar gibi değildir. Anılarla dolu bir yılın sonunu ve çiftler için bir başka hareketli yılın başlangıcını işaretler. Bugün herkes için büyük bir gün. Herkes eşinden ve iyi dilekçisinden en iyi yıldönümü dileklerini bekler. Yıldönümünüzün, dileklerin eşiniz ve eşlerinize olan sevginizi ve minnettarlığınızı yansıttığından emin olmanız gerekir. Kelimelerle romantik olurken aynı zamanda düşünceli olmak çok önemlidir. Sahip olduğumuz yıldönümü dilek mesajları, bugün bulabileceğiniz en iyi yıldönümü dilekleridir!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar