Evlilik Yıldönümü Dilek ve Mesajları

Evlilik yıldönümleri, evliliğinize katkılarından dolayı eşinize, arkadaşınıza veya sevdiğiniz birisine hayran olmak için mükemmel bir fırsattır. Aynı zamanda birlikte yarattığınız ve birlikte yaşadığınız mutlu anıları kutlamak için de bir gündür. Evlilik yıldönümü beraberlik kutlaması ve sevgi ve şefkat yolculuğunun kutlanmasıdır. Evlilik yıldönümü dilekleri ve mesajları, sevdiklerinizi evliliğe olan katkılarından dolayı takdir etmeleri için mükemmel ifadelerdir. Evlilik yıldönümlerini, bu güzel dilek ve mesajları kullanarak onlara hayran kalarak özel kılın.

Gönderim  47,869 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Evlilik Yıldönümü Dilek ve Mesajları

Evlilik Yıldönümü Dilekleri

Paylaştığınız sevgi, ikiniz birlikte yaşlandıkça daha da güçlensin. Size birlikte ömür boyu mutluluklar diliyorum. Güzel bir mutlu evlilik yıldönümü geçirmeniz dileğiyle!


Bugün hayatınıza sayısız neşe getirsin. Hayatınızın gelecek yılları birbirlerini sevmek ve mutlu olmak için harcansın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!


İkinize de binlerce yıllık mutlu bir yaşam diliyorum. Bugünün neşesi sonsuza dek ve son nefese kadar kalsın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canlarım!


Aranzdaki kutsal evlilik bağı her geçen gün daha da güçlensin ve daha romantikleşsin.Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!


Bir kez daha, bir yıl geriye bakmak ve birlikte paylaştığınız tüm güzel anları düşünmek için zaman geldi. İkinize de iyi dileklerimle nice mutlu yıllara!


Sadece iki iyi ve saf kalp böyle bir cennetsel birlik oluşturabilir. Evliliğiniz günler ve yıllar içinde büyümeye devam ederken, paylaştığınız sevgi kalbinizde büyümeye devam etsin!


Mutlu evli bir çift görmek kadar güzel bir şey yoktur. Mutluluğunuz her zaman yüzünüzdeki gülümsemeyi ve gözlerinizin zevkini yansıtır! Mutlu evlilik yıldönümü!


Siz ikiniz birlikte başka bir sevgi dolu, neşeli yıl paylaştınız. Hayatında bunun gibi daha çok yıl geçirmeni diliyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!


Evlilik Yıldönümü Mesajları:


Allah sizleri hep korusun ve size hak ettiğiniz tüm mutluluğu ve daha fazlasını versin. Evliğiniz bir ömür boyu olsun canlarım!


Bir yıldönümü temel olarak eşinizin geçtiği tüm iniş ve çıkışların hatırlatmasıdır. Hayatınız boyunca birbirinize tapın ve sevin! Sizlere Mutlu evlilik yıldönümü diliyorum.


İkinizin de hayatınızda bir çift olarak olması bir lütuftan başka bir şey değil! Yıldönümünüz kutlu olsun canım! Sizin için çok mutluyum. Yaklaşan tüm yıldönümlerine şerefe.


Şimdiye kadar tanık olduğumuz en romantik çiftlerden birine tebrikler. Allah sizi korusun ve her zaman bir arada tutsun. Nice güzel yıl dönümlerine canlar!


Evlilik yıldönümünüz için en içten dileklerimle. Bu yıldönümü size yaşamınızda mutluluk, şans ve başarı getirsin. Sizlere güzel bir gün ve iyi bir hayat dilerim.


Umarım siz ikiniz birbirinizin ruh ikizi olduğunuzu biliyorsunuzdur. Sizler bir araya gelip birbirimize bağlı kalmaya karar verdiğiniz için çok mutluyum. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun.


Evlilik Yıldönümü Eşinize Dilek:


Seninle aynı çatı altında olmak hayatımın en mutlu dönemi. Bütün bu yıllar boyunca bana çok fazla sevgi ve huzur verdin. İkimize Mutlu evlilik yıldönümleri diliyorum canım!


Bugün dünyanın en tatlı, en güzel insanıyla evlendiğim gün. Bunca yıldan sonra, sadece daha tatlı ve daha güzel olduğunu düşünüyorum!


Beni sevdiğin, beni umursadığın ve benimle kavga ettiğin için teşekkürler. Seninle aynı çatı altında olmaktan asla bıkmayacağım. Birlikte nice güzel yıllara sevgilim.!


Keşke seninle yaşımdan daha fazla evlilik yıldönümümüz olsaydı. Doğduğumdan beri seninle evli olmadığım için çok üzgünüm. Ama ölümüne kadar seninle olan evliliğimi kutlayacağım!


Seni hayatıma gönderdiği için Allah'a şükrediyorum. Sonsuza dek elimi tuttuğun için sana teşekkür ediyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım! Seni seviyorum!


Sana olan sevgim, sadece seninle evlendiğim günden beri büyüdü. Yani, evlilik yıldönümümüz olduğunu söylediğimde, sana olan sevgim bir seviye daha yükseliyor!


İnsanlar her türlü şeyi başarırlar. Bazıları başarıya ulaşır, bazıları paraya ulaşır. Ama bir sevgili elde ettim ve onu sonsuza dek kendime bağladım. Birlikte yaşlanacağımız güzel yıllara sevdiğim.


Senin için yaratılmasaydım, asla doğmazdım. Ve seninle evli olmasaydım, asla mutlu olmazdım. Bunca yıldır benimle birlikte olduğunun için teşekkür ederim!


Çift için Evlilik Yıldönümü Mesajları:


Sizi birlikte görmek, her zaman beni gülümsetiyor. Mutlu evliliğin hala var olduğunun farkına varmamı sağlıyor. Allah, ikinizi de birbirinize vererek biz gerçek aşkın olduğunu gösterdi. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Mutlu bir evlilik sadece insanlara olmaz, onu mutlu etmek zorunda kalırlar. Bu kadar uzun süre çalışmasını sağladığınız için ikinize de tebrikler. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Evliliğiniz gördüğüm en güzel bağlardan biri. Böyle güçlü bir şey yaptığınız için büyük bir takdir hakkınız var. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Siz ikiniz bu evliliğe o kadar güç verdiniz ki, dünyadaki hiçbir şey şimdi onu kıramaz. İkinize de muhabbet kuşları gibisiniz. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Birlikte geçirdiğiniz yıllar, evliliğiniz hakkında söyleyebileceğimizden daha fazlasını anlatıyor. Siz ikiniz sadece inanılmaz derecede harikasınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Mumlarla ya da ışıklarla ilgili değil, birbirinize her baktığınızda tutuşan gözlerinizdeki sevgi kıvılcımı ile ilgili. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Günümüzde evlilik yapmak zor. Ama siz ikiniz bir kez daha gerçek aşkın herhangi bir engel tanımadığını kanıtladınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Birlikte geçirdiğiniz yıllar sadece bir şey söylüyor, yani ikiniz de gerçek ve yalnızca birbiriniz için yaratılmışsınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Arkadaşlara Düğün Yıldönümü Dilekleri


Bir gün biri için mükemmel bir hayat arkadaşı olacağını biliyordum. Mutlu bir evliliğin bir yıl daha geçirdiğin için tebrikler. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun canım arkadaşım!


Evliliğiniz, bir evliliği mutlu ve uzun ömürlü yapmak için paraya ihtiyacınız olmadığını kanıtlar; Sadece gerçekten ve koşulsuz olarak nasıl sevileceğini bilmeniz gerekir. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


Yıllarca birlikte hayatta kaldınız, ama gözlerinizde olan sevgi kıvılcımı değişmeden kaldı. Nice güzel yıl dönümlerine dostlarım!


Tüm bu yıllarda tüm iyi ve kötü zamanlarda birlikteydiniz. Başarılı bir şekilde bir yıl daha evli yaşamını geçirdiğiniz için tebrikler. Mutlu yıllar Sizlere!


Kalbinizde düşünülemez olanı yapabilen türden bir sevgi var. Evliliğiniz uzun yıllar boyunca iyi çalıştı çünkü aşkınız bir tür biriydi. Güzel yıllara canlarım!


Sizi birlikte mutlu bir çift olarak görmek her zaman harika. Bunun gibi gerçek aşk bugünlerde bulmak çok nadirdir. Size harika bir evlilik yıldönümü dileğiyle!


Yıllarca birlikte birçok çiftin kıskandığı bir şey geçirdiniz. Size mutlu bir evlilik yıldönümü diliyorum. Her zaman olduğu gibi sonsuza dek mutlu ve neşeli kalın!


Dünyada, iki insan birbirini gerçekten sevdiğinde, hiçbir şeyin paylaştığı bağı zayıflatamayacağını gösterdiniz. Bu özel gün için en iyi dileklerimle!


Mutluluğun görülemeyeceğini söyleyen yanlıştı. Siz ikinize bakarken, herkes sizin paylaştığınız mutluluk kovalarını görebilir. Size sonsuz bir evli yaşam diliyorum.


Allah gerçekten ikinizi yalnızca birbiriniz için yarattı. Ve mutlu bir evliliğin nasıl olduğunu dünyaya göstermek için Sizi bir araya getirdi. En iyi dileklerimi nice güzel yıl dönümlerine.


İkiniz bir yıl daha tatlı evli bir hayat geçirdiğiniz için çok mutluyum. Gelecek yıllarda birbirinize olan sevginiz ve şefkatiniz artmaya devam etsin!


Sizi bir arada gördüğümde, mutsuz bir evlilik olarak bir şey olup olmadığını gerçekten merak ediyorum. Çünkü beni evliliklerin yalnızca mutlu, tatlı ve neşeli olabileceğine inandırdınız!


Karınıza Evlilik Yıldönümü Dilek:


Seni ilk gördüğüm anda sana aşık oldum. Benimle evlendiğin ve yıllarca dayandığı için teşekkür ederim. Mutlu yıldönümleri aşkım! Sonsuza dek sürmesini sağlayacağız!


Senin gibi bir karının olması benim için çok önemli. Senin sayende hayatım çok huzurlu ve zevkli. Beni asla terk etmediğin için teşekkür ederim. Evlilik yıl dönümüz kutlu olsun birtanem.!


Bu gün, bu dünyadaki en güzel kadınla evlendim. Mutlu yıldönümleri canım. Sen hayatımda çok değerli bir mücevhersin.


Sana olan aşkım asla kaybolmayacak. Seni tüm o yıllarda sevdim ve son nefesime kadar seni seveceğim. Seni çok seviyorum hayat kaynağım.


Sana baktığımda, bu dünyadaki tüm olumsuzluklarımı unutuyorum. Gülüşün beni tekrar tekrar sana aşık ediyor. Bu ömrü yaşanabilir kılan en güzel insansın bir tanem.


Beni sevme ve aileme bakma şeklin paha biçilemez. Sen sadece iyi görünüme sahip bir kadın değil, aynı zamanda güzel bir kalbin kadınısın.Birlikte mutlu güzel yıllara canım sevgilim!


Kardeşim için evlilik yıldönümü dilekleri:


Bugün senin için çok mutlu hissediyorum. Kardeşimi mükemmel bir eş ve mutlu bir evlilikle mutlu ettiğin için teşekkürler. Mutlu yıllar sana!


Son nefesine kadar mutlu ve üretken evliliğin keyfini çıkarabilirsin. Bugün tüm neşe senin olsun. Mutlu yıldönümleri kardeşim!


Paylaştığın sevgi her yıl geçtikçe büyümeye devam etsin. Gelecek yıllarda evli yaşamın, yüce lütufla dolu olsun. Canım kardeşim.


Yüzündeki gülümseme daima sonsuza kadar orada olsun. Sana sevgi ve huzur dolu sonsuz bir evlilik diliyorum. Yıl dönümün kutlu olsun kardeşim.


Bir evliliği mutlu etmek için iki taraftan da çok çaba gerekiyor. Bugün seni mutlu evli bir hayat yaşarken gördüğümde gerçekten mutlu hissediyorum. Mutlu yıllar sana canım!


Komik Evlilik Yıldönümü Mesajları:


Düğün yıldönümleri, herkesin önünde normal davranmanız gerektiği için çok mutlu olduğunu düşünüyorlar. Ama gerçekte, birbirinizi öldürmek istiyorsunuz! Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun!


Bunca yıldan sonra bile birbirinizden sıkılmadığınızı görmek gerçekten harika. Ama cidden umarım böyle görünmüş gibi davranmıyorsundur! Bu arada tebrikler!


Evliliğinin benimki kadar bükülmüş olduğunu biliyorum. Ama tebrikler! Birlikte çok güzel bir yıl geçirdiniz.


Bu gün özgürlüğünüzü kaybettiniz ve bir parti vererek bunu kutluyor musunuz? İşte yıllarca evli olmanız sizi bu hale getiriyor; zihinsel engelli bir bireyler!


Bir evlilik yıldönümünü adlandırabilir ve dilediğiniz gibi kutlayabilirsin, ancak arkadaşım hayatta olduğu için mutluyum! Bunun için tebrikler!


Allah, çirkin yüzünü gerçekten çok güzel bir eş vererek telafi etti. Birlikte mutlu bir evlilik geçirdiğinize sevindim. İnan bana, bende de bir tane var! Tebrikler!


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları:


Siz bu dünyadaki en romantik çift ve en şefkatli ebeveynsin. Bu özel gün için ikinizi de tebrik ederim! Sizi seviyoruz!


Annemin ve diğerlerinin yerine babamın evinde hiç hafta sonu geçirmediğim için mutluyum. Bana harika bir çocukluk verdiğin için teşekkürler! Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun!


Evliliğin bizim için bir ilham kaynağı. Siz birbirinizi sevip birbirinize karşı dürüst olsanız, bir ailenin gerçek anlamını asla bilemeyiz. Tebrikler!


Evliliğinizi biz çocuklarınızla paylaşmanız için her zaman büyük bir aşk hikayesi olacak. Her zaman gerçek aşkın yapabileceği şey karşısında hayran kalacaksınız! Size mutlu bir yıl diliyorum!


Birbirimizi o kadar çok seven iki güzel insan tarafından büyüdüğüm için çok şanslıyım ki, birbirlerini bir an bile bırakmadılar! En iyi dileklerimle!


Bana sevgi ve şefkatin gerçek anlamını öğrettiniz. Birbiriniz için mükemmel ortaklar ve benim için muhteşem ebeveynler oldunuz! Tebrikler!


Oğlum için Evlilik Yıldönümü Dilekleri:


Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun, sevgili oğlum ve gelinim. Önümüzdeki yıllar daha fazla huzur ve iyi şeyler ile dolu olsun, ikinizi çok seviyorum.


Kalpleriniz daima aşık olduğunuz zamanki kadar şefkatli ve tutkulu kalsın. Allah ikinizide korusun. Siz ikiniz birbirinize hep iyi davranın. Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun


İnşallah sevginiz zamanla büyümeye devam eder ve her zamankinden daha güçlü hale gelir. Birbirinizle mutlu bir yaşam sürün. Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun.


Sevgili oğlum ve gelinim, gününüz çok mutlu olsun. Siz ikiniz birbirinizi tamamlayın ve birbiriniz için en iyisini ortaya çıkarın. Allah sizi uzun ömür versin. Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun


Mutlu evli bir çift olmanın bir örneğini oluşturduğunuz için teşekkür ederiz. Sizler beni duygusallaştırıyorsunuz. Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun!


Size birçok nimet ve iyi dileklerini gönderiyorum. Birlikte büyümeye ve birbirinizi mutlu etmeye devam edin. Umarım işler hep sizin lehinize çalışır. Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun!


Kızım için evlilik yıldönümü dilekleri:


Sevgili kızım ve damadım, hayatımı tüm güzel anlarla doldurduğunuz için teşekkür ederim. Allah sizi korusun sağlık ve neşe ile uzun yıllar evli kalmanız dileğiyle. Sizi seviyorum.


Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun! Sevgili kızım ve damadım için tebrikler. Umarım siz birbirinizi normal günlerde hep böyle mutlu ediyorsunuz ve birbirinize sevinç veriyorsunuz. Birlikte mutlu bir yaşam sürün.


Bu özel günde size birlikte bereketli ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz için çok dua ediyorum. Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun!


Her zaman birbirinizin elini tuttuğunuz ve asla bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Allah her zaman olduğu gibi ikinizi huzurlu etmeye devam etsin, Evlilik yıl dönünüz kutlu olsun!


Her yıldönümünün kutlanacak bir kilometre taşı olduğunu daima unutma. Umarım birbiriniz için orada olmaya devam edersiniz, Evlilik yıldönümün kutlu olsun canım kızım seni seviyorum.


Kilometre Taşı Yıldönümleri:


Tüm iyi ve kötü zamanlar boyunca birbirimizle kalmanın 25 yılı bizim için zor olabilir. Ama bizim gibi iki sevgi dolu ruh her zaman sonsuza dek yapabilir! 25. Yılımız Kutlu Olsun Sevgilim!


Birlikte 30 yıl geçiren bir çifte çok yakın olmak harika bir deneyim. Bu özel günde hayatınız hep sağlık ve huzurla geçsin.


Sahte insanlarla, sahte duygularla ve sahte ilişkilerle dolu bu dünyada, gerçek olan tek şey birbirinize olan sevginizdir. 20 yıllık evliliğiniz hep mutlu bir şekilde anıldı. Sizleri tebrik ederim


Gerçek aşk asla kaybolmaz. Bir gün veya on yıl olsun, gerçek aşıklar her zaman diğerlerinden daha fazla parlayacak. 10. evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!


Gerçek aşk iki gerçek ruh ikizi arasında paylaşıldığında, bir mucize gerçekleşir. 50 yıllık beraberlik cennetsel bir mucizeden başka bir şey değil! 50.Yılınız Kutlu Olsun!


Başarılı bir evlilik yıllar tarafından tanımlanmaz, ancak mutluluk, kalplere getirir. Bu mutluluk, evliliğinizin en iyi arkadaşı olsun! 10. yıldönümün kutlu olsun!


Tepkiniz?

7
ÇOK KOMİK
3
SEVDİM
1
SADE
2
VAY CANINA
6
KOMİK
2
KÖTÜ!
3
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
3
KIZDIM