Facebook İçin Güzel Sözler ve Alıntılar

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Ramazan Ayı Sözleri ve Mesajları koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  453 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Facebook İçin Güzel Sözler ve Alıntılar

Facebook İçin Güzel Sözler ve Alıntılar

➥ Bugün iyiyim, barış için, aşk için. Neşe yağmurları gelsin, bereket. Her şey benim için işe yarayabilir.

➥ Gerçek dostlar her zaman yanınızda. Durum ne olursa olsun, her zaman yüzlerinde bir gülümseme ve dillerinin ucunda bir rahatlık sözleri vardır.

➥ Bugün, sadece bugün, mutluluğun adresi bu şehirde, benim sokağımda, aynı sayıda. Zaten çok çalıştım çünkü bugün onu tekrar bulmak ve kaçırıldığını söylemek istiyorum.

➥ Sevgi istemeden önce, aşkı aramak ve aşkta ısrar etmek. Kalbinizi olumlu şeylerle doldurun, aşk sadece iyi bir kalple bir ev yapar.

➥ Daha az şikayet ve daha fazlasını yapın. Her şey ancak, her zaman her şeyin yanlış gideceğini ve kendinize inandığını düşünen bu alışkanlığı bıraktığınızda işe yarayacaktır.

➥ İşlerin yanlış gitmesini beklemeyin, şimdi değiştirin. O zaman çok geç olabilir.

➥ Bugün sadece gülümsemek için bir sebep, şarkı söyleyecek bir şarkı, beni arkadaşlıkta tutacak biri ve kalbimde çok huzur istiyorum.

➥ Gerçekten inandığın zaman her şey mümkün. Hayallerinizden ve planlarınızdan vazgeçmeyin, kendinize inanın ve istediğiniz şey için sıkı savaşın.

➥ Her sevgi gösterisi güzeldir. Güzel, insanların kalbine barış getiriyor. Bu yüzden asla aşkı söylemeyi, ilan etmeyi, yaymayı bırakmayın.

➥ İşler yoluna girecek, barış olacak, sevgi olacak ve her ne eksikse icat edeceğiz.

➥ Bu gün tatlı olsun, iyi şeyler, barış, sevgi ile dolu olsun. Nasıl eşsiz ve unutulmaz bir gün yapacağımızı öğrenelim.

➥ Mutluluk istedikleri için yorulmadan savaşanların elde ettiği bir sonuçtur. Bir hayaliniz varsa, peşinden koşmanız gerekiyor, bugün o gündür!

➥ Hayatın sizi verdiği şansı asla boşa harcamayın. Her fırsat benzersiz ve bir zorunluluktur. Daima etrafınızda olanlara çok dikkat edin, zaman kaybetmeyin.

➥ Ne yapacağınızı bilmeniz için zaman beklemeyecek, şimdi düşünün, şimdi isteyin. İnandığın şey için savaşın.

➥ Barış ve sevgi ile inşa edilmiş bir yaşam kendim için istediğim şey. Bu yüzden pozitiflik ana noktam, tüm kalbimle rüyalarıma inanıyorum.

➥ Kendine sevgi duymak için dünyaya sevgi yay.

➥ En iyi insanlar gözlerinde sonsuz bir ışık taşır.

➥ İşler bittiğinde, insanlar mutlu olduğunda, dünya değişiyor gibi görünüyor. Mutlu hissettiğinizde, her şey düzeliyor gibi görünüyor.

➥ Her sevgi formuna açığız, dünyanın sevgiye ihtiyacı var. İçinizde ve sevginizde var olan önyargıyı atın.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar