Günün Sonunda Aşk Hakkında En İyi Alıntılar

İkilemlerinize kesin bir çözüm veremesek de, kesinlikle bu alıntıları sunabiliriz, asla bilemezsiniz, bunlardan biri bir aydınlanma tetikleyebilir. İşte günün sonu ile ilgili alıntıların bir listesi, hepsi sizin için!

Gönderim  173 Görüntüleme Güncelleme 9 ay önce
Günün Sonunda Aşk Hakkında En İyi Alıntılar

Günün Sonunda Aşk Sözleri

Her günü bir pozitiflik havası ile bitirin ki ertesi gün onu ileriye taşıyabilesiniz. Bu alıntılar bir konuşma başlatıcı olabilir, ancak yaygınlıkları sadece bununla sınırlı değildir. Ayrıca kendini keşfetmeye de yol açabilirler. Aşk, güzellik, umut ve mutlulukla ilgili bu alıntıların tümü, hayatımızda var olan farklı sevgi biçimlerini ifade eder.


1. "Günün sonunda, her birimizin güzellik için farklı bir tanımı var ama en önemlisi kendin olmaktır." -  Maria Borges.


2. "Umut yenilenebilir bir seçenektir: Günün sonunda biterse, sabah yeniden başlarsınız." -  Barbara Kingsolver.


3. "Günün sonunda, tam şu anda, tam burada, nerede olursanız olun, orada bulunmayı, mutlu olmayı ve tatmin olmayı seçebilirsiniz." -  Eric Lange.


4. "Herkesi mutlu etmek için çok fazla enerji harcayabilirsiniz, ancak günün sonunda herkesi memnun etmek imkansızdır, bu yüzden sadece sizi mutlu eden şeye odaklanmanız gerekir." - Lauren Conrad.


5. "Günün sonunda, korku ve bölünmeyle geriye değil, umutla ileriye gitmeliyiz." - Jesse Jackson.


6. "Günün sonunda kafanızda bir şey olabilir, elinizde bir şey ya da kalbinizde bir şey olabilir. Neyi seçiyorsunuz?" -  Mooji .


7. "Günün sonunda sizi tatmin eden küçük adımlardır." - Rafael Nadal.


8. "Günün sonuyla ilgili en iyi şey ne biliyor musun? Yarın her şey yeniden başlıyor." -  Douglas Coupland.


9. "Günün sonunda endişelerinizi bırakın ve yolculuk için şükredin." -  Ben Vereen.


10. "Günün sonunda, hayatta gerçekten en önemli olan şeyin ne olduğunu bilmek önemlidir... akıl sağlığınız, sağlığınız, aileniz ve yeniden başlama yeteneğidir." - Les Brown.


Günün Sonunda Alıntılar ve Atasözleri


Günün sonunda, alıntılar duygularımızı bizim kendimizi ifade edebileceğimizden daha iyi ifade eder. En kısa ve derin anlamlı alıntılar arayanlar burada bulabilirler. Bu alıntıları, günün sonunda kendilerini kötü hissettiklerinde sevdiklerinize söyleyebilirsiniz. Ayrıca Michael Johnson'ın dün, bugün ve yarından bahseden ünlü sözünü de ekledik.


11. "Günün sonunda bile her şey ortaya çıkıyor ve tüm günler bittiğinde bile her şey daha da fazla çıkıyor." -  Voltaire.


12. "İnsanlar iyi rol yapar. Kıskançlık bazen uzakta değildir. O yüzden çevrenizi bilin. Günün sonunda gerçek durumlar sahte insanları ortaya çıkarır, bu yüzden dikkat edin." -  Trent Shelton.


13. "Günün sonunda Tabiat Ana'nın bize tek bir sorusu var: 'Bugün nasıl bir hayat besledin?' - Robert Breault.


14. "Günün sonunda hepimiz insanız, hata yaparız. Ama onlardan öğrenmek anahtardır." -  Kendrick Lamar.


15. "Başkalarının ne düşündüğü hakkında endişelenmeyi bırakın. Günün sonunda seninle yaşamak zorundasınız. Kendinize güvenin. Kimse size ne zaman doğru olduğunu söylemek zorunda değil. Ne yapmanız gerekiyorsa onu yapın." -  Cheryl Richardson.


16. "Günün sonunda herkes sevildiğini, takdir edildiğini ve saygı duyulduğunu hissetmek ister." -  Sadie Calvano.


17. "Bazen bir şeyleri elde etmekle çok meşgulüz ve günün sonunda ihtiyacımız olan tek şey sevgidir." -  TD Jake'leri.


18. "Günün sonunda, pozisyon sadece bir pozisyondur, bir unvan sadece bir unvandır ve bunlar gelip geçer. Gerçekten önemli olan sizin özünüz ve değerlerinizdir." -  Ürdün Kraliçesi Rania.


19. "Hayatınız boyunca iki şey arasında bir karar vermekle karşı karşıya kalacaksınız, doğru olanı seçin. İkisi de doğruysa, sonunda sizi en iyi hissettirecek olanı seçin." -  Thomas Jefferson.


20. "Günün sonunda yapabileceğim tek şey üzerinde çalışmaya devam etmek, kendime şans vermeye devam etmek ve bu olacak." - Sergio Garcia.


21. "Bugün, yarının dünüdür." -  Michael Johnson.


Günün Sonu Hakkında İlham Verici Alıntılar


Bu ilham verici alıntılar kendi içinde bir yolculuktur. Her gün sonu alıntısı, yaşanmış bir hayatın, yaşanan hikayelerin bir özetidir. Hayatınızı yaşamanın en iyi yolu, kendinizi iyi bir arkadaş grubuyla kuşatmak, sizi mutlu eden şeyler yapmak ve sizi konfor alanınızdan çıkaracak şeyleri yapmaya devam etmektir. Bu alıntılar, sevdiğiniz insanlara ilham verecek harika bilgiler. Gerçekten de günün sonunda, önemli olan, her hata için umudunu kaybetmeden devam etmenin zevkidir, eğer o hatadan ders alırsan, her hata sadece bir hata değildir! İyi okumalar!


22. "Günün sonunda, umabileceğin tek şey devam etmek. Yaşlandıkça, hayatın tek anlamının devam etmek olduğunu daha çok anlıyorum." -  Janis Ian.


23. "Günün sonunda hepimiz insanız." -  Costa Ronin.


24. "Haksızlık ne kadar küçük olursa olsun, günün sonunda hile yapmak hile yapmaktır." -  Muhammed Amir.


25. "İlkbaharda, günün sonunda toprak gibi kokarsın." -  Margaret Atwood.


26. "Günün sonunda gerçekten önemli olan zamanlama ve doğruluktur." - Carson Wentz.


27. "Günün sonunda, kendinizi herkesten daha iyi tanımanız son derece önemlidir ve eğer bunu yapabiliyorsanız, iyi ya da kötü kimsenin sizin hakkınızda ne düşündüğü önemli değil." -  Christian McCaffrey.


28. "Ama günün sonunda, yanlış bir şey yapmıyorsanız, saklayacak bir şeyiniz yok." -  Ashton Kutcher.


29. "Günün sonunda hepimiz insanız ve insanların kendi mücadeleleri ve iç şeytanları var." - Jessica Origliasso.


31. "Eğer bir şeyden gurur duyuyorsan ve günün sonunda yaptığın işten, deneyimden, çekip gitmekten gurur duyuyorsan, bu konuda kendini iyi hissedebilirsin, odaklanman gereken şey bu." -  Dylan O'Brien.


32. "Sanırım günün sonunda, tüm kadınlar takdir edilmekten, saygı ve nezaketle muamele görmekten hoşlanır." -  Sofia Vergara.


33. "Parayla gerçekleştirebileceğiniz şeyler vardır ama günün sonunda sizi mutlu eden şeyler bunlar değildir. Hayatı güzelleştiren küçük şeylerdir." - Sebastian Vettel.


34. "Her zaman kendin ol. Günün sonunda, sahip olduğun tek şey bu; her şeyi soyunduğunda, sahip olduğun tek şey bu, bu yüzden her zaman kendin ol." -  Al Roker.


35. "Günün sonunda, hayat, kendin olmaktan mutlu olmakla ilgilidir ve ne yaparsak yapalım birbirimizi gerçekten destekleyecek destek sistemine ve en iyi aileye sahip olduğumuz için çok şanslı olduğumuzu hissediyorum. vasıtasıyla." - Kim Kardashian .


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM