Güzellik Kraliçeleri İçin 44+ Ruj Alıntısı

Dünyanın en ünlü bayanlarından bazılarının ilham verici ruj alıntıları, görünümünüz için rujun önemini size hatırlatacak.

Doğru ruj rengi ile tüm görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Rujunuzun gölgesi, görünümünüze estetik değer katmasının yanı sıra gerçek kişiliğinizi de yansıtma gücüne sahiptir.

Hiçbir kız, herhangi bir gün rujsuz herhangi bir etkinliğe asla hazır olamaz. Nitekim çoğu kadın ve bazı erkekler seyahat ederken yanlarında çeşitli tonlarda rujlar taşırlar. Sevimli güzellik alıntıları ile birlikte kırmızı rujla ilgili en ünlü alıntılardan bazılarını içeren koleksiyonumuzu keşfetmek için okumaya devam edin. İster bir makyaj sanatçısı alıntısı isterse basit bir güzellik alıntısı arıyorsanız, hepsini burada bulacaksınız.

Gönderim  136 Görüntüleme Güncelleme 5 ay önce
Güzellik Kraliçeleri İçin 44+ Ruj Alıntısı

En İyi Ruj Alıntıları

Ünlü aktris Elizabeth Taylor , kadınların güçlenmesinin bir sembolü olarak birçok kez rujdan alıntı yapar. Benzer şekilde birçok etkileyici kadın, her yerde kadınlar üzerinde büyük bir etki yaratmak için koyu ruj alıntıları, komik ruj alıntıları, diğer ruj alıntı sözlerini kullandı. İşte her gün kadınlara ve hatta bazı erkeklere güç veren en iyi ruj alıntılarından bazıları.  


1. “Akşam çantalarım telefonum, rujum, ev anahtarım ve kredi kartım için yeterince büyük olmalı.” -  Laura Wasser.


2. "Birine dudak rengiyle ilgili tek bir şey öğretmem gerekseydi, bu olurdu: Kesinlikle makyajsızken yüzünüzde güzel duran bir ruj bulun.” -  Bobbi kahverengi.


3. “Şehirdeki çiçekler bir kadının ruju gibidir, sadece biraz renkli olmak sizi daha iyi gösterir.” -  Lady Bird Johnson.


4. “Bana göre güzellik, kendi teninde rahat olmakla ilgilidir. Bu ya da harika bir kırmızı rujdur.” -  Gwyneth Paltrow.


5. “Tanrı'nın sizin için bir adam seçmesine izin vermek güzel. Onları kendimiz seçtiğimizde pek iyi yapmıyoruz. Rujları bir çekmeceye koyuyorlar, pakette çok iyi göründüğünü düşündüğünüz tüm o yanlış renklerdir.” -  Deb Caletti.


6. “Ruj, boktan bir gün geçirdiğiniz ve dünyayla yüzleşmek için kırmızı ruja ihtiyacınız olduğu zamanlar içindir.” -  Kiera Knightly.


7. “Erkekleri değiştirmeye devam edemezsin, bu yüzden rujunu değiştirmeye razısın.” -  Heather Locklear.


8. “Kendine bir içki koy, biraz ruj sür ve kendini topla.” -  Elizabeth taylor.


9. “Göz kalemini yaşa, rujunu soy.” -  Lady Gaga.


10. “Neşe en iyi makyajdır. Ama biraz ruj yakın bir koşucudur.” - Anne Lamott.


11. “[Ruj], onu giyen kişinin görünümünü ve ruh halini değiştirme gücüne sahiptir ve aynı zamanda herkesin hayranlığını uyandırır.” -  Monica Bellucci.


12. “Ruj, cesaretin kırmızı nişanıdır.” -  Man Ray.


En Güçlü Kırmızı Ruj Alıntıları: Ruj Beni Nasıl Hissettiriyor


Marilyn Monroe kırmızı ruj alıntıları veya kırmızı ruj alıntıları olan kız olsun, sosyal medya platformundaki başlıklar sürekli bir ruj varlığına sahiptir. Mac ruj alıntılarının özel bir takipçisi olduğunu bilmek sizi şaşırtacak. İşte her gün keyif alacağınız en etkili ruj alıntılarından bazıları.    


13. “Ağzınızdan çıkan kelimelerde güç var. Şimdi bu sözlerin kırmızı rujlu ağzınızdan çıktığını hayal edin. Hatta daha fazla güce sahipler.” -  Lebo Grand.


14. “Dudaklar ne kadar pembe olursa olsun beslenmelidir. - Ovid.


15. “Her kadın için mükemmel kırmızı ruja sahip olduğumu düşünüyorum.” - Julie Hewett.


16. "Tek ihtiyacım olan Chanel elbisem, Louboutin'lerim ve biraz kırmızı ruj.” -  Blake Lively.


17. “Kelimeler, kırmızı ruj ve giriş yapma konusunda bir tarzı var.” -  Kate Spade.


18. “Klasik bir kırmızı dudak kadar hiçbir şey güven ve çekicilik söyleyemez.” -  Bobbi kahverengi.


19. “Ruj gerçekten büyülü. Mumsu bir renk parçasından daha fazlasını barındırıyor - hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak parlak bir gülümseme, parlak bir gün vaadini taşıyor.” -  Roberta Gately.


20. “Kelimeler, kırmızı ruj ve giriş yapma konusunda bir tarzı var.” -  Kate Spade.


21. "Topuklu ayakkabılar ve kırmızı ruj, Tanrı'yı ​​insanların içine sokacak.” -  Dita Von Teese.


22. “Kırmızı Ruj her zaman bir klasik olmuştur. Marilyn Monroe'dan Marilyn Manson'a kadar insanların üzerindeki kırmızı dudağı gördünüz. Doğru kırmızı tonu, sıkıcı bir görünümü cesur, göz alıcı bir ifadeye dönüştürebilir.” -  Jeffree Star.


23. “Kadınlık sadece ruj, şık saç modelleri ve modaya uygun giysiler değildir. O, insanlığın ilahi ziynetidir... Sevme kapasitenizin, ruhaniyetinizin, inceliğinizin, ışıltınızın, duyarlılığınızın, yaratıcılığınızın, çekiciliğinizin, zarafetinizin, nezaketinizin, saygınlığınızın ve sessiz gücünüzün niteliklerinizde ifadesini bulur.” -  James E. Faust.


24. "Bazen kırmızı ruj sürüyorum - bu beni sofistike hissettiriyor.” -  Leandra Medine.


25. "Kırmızı ruj benim zırhım - kalıtsal koyu halkalarımdan uzaklaştırdığını ve ruh halim ne olursa olsun bana anında psikolojik bir destek verdiğini hissediyorum.” -  Liz Goldwyn.


26. “Normalde vintage kıyafetler giymeyen ve normalde kırmızı ruj sürmeyen stilist kızları severim; Bu tür kızların retro tarzda yeniden şekillendirildiğini görmek hoşuma gidiyor.” -  Dita Von Teese.


27. "Üzgünsen daha fazla ruj sür ve saldır.” -  Coco Chanel.


28. “Biraz ruj sürün ve kendinizi toparlayın.” -  Elizabeth taylor.


29. “Kendimi pembe rujsuz göremiyorum. Birkaç gün onsuz gidebilirim ama dünyada pembe ruj olmasaydı, işe yaramazdım.” -  Nicki Minaj.


30. "Gözlerinde James Dean'in hayali bakışı var. Ve o kırmızı dudaklı, sevdiğin klasik şeyi aldım.” -  Taylor Swift, 'Tarz'.


31. “Bir kadının makyaj setindeki en değerli silah rujdur.” -  Monica Belluci


32. “Ruj ikoniktir. Bir dönemi belirleyen tek üründür ve belirli bir dudak rengi bir mevsimi tanımlayabilir. Kendimi daha 'bitmiş' hissettiriyor. Gündüzleri bej bir dudak takıyorum, ama bir yere gittiğimde kırmızı, gündüzden geceye bu geçişi sağlıyor.” -  Charlotte Tilbury.


33. "Bazen sadece dudak parlatıcısı sürmen ve sarhoşmuş gibi davranman gerekir.” -  Mindy Kaling.


Audrey Hepburn'den Kırmızı Ruj Sözleri


Lady Gaga'dan Issa Rae'ye, bu güçlü bayanlar tarafından paylaşılan ünlü ruj alıntılarını ve başlıklarını asla kaçırmazsınız. Basitçe söylemek gerekirse, hiçbir kız seyahat ederken çantasında ruj olmadan yaşayamaz. İster gündüz ister gece olsun, ruj önemli bir güzellik aksesuarıdır. İşte gününüzü güzelleştirmek için bazı ruj alıntıları.


35. “Bir kadının güzelliği yüz şeklinde değil, kadındaki gerçek güzellik ruhuna yansır. Gösterdiği tutkuyu sevgiyle verdiği özendir. - Audrey Hepburn.


36. Bir kadının güzelliği yıllar geçtikçe büyür.” -  Audrey Hepburn.


37. “Çekici dudaklar için kibar sözler söyleyin.” -  Audrey Hepburn.


38. “Zafet asla solmayan tek güzelliktir.” -  Audrey Hepburn.


39. “Bir kadının güzelliği giydiği kıyafette, taşıdığı bedende veya saçını tarama şeklinde değildir.” -  Audrey Hepburn.


40. “Her kadının bir kırmızı tonu vardır.” -  Audrey Hepburn.


41. "Mutlu kızlar en güzel kızlardır." - Audrey Hepburn.


42. “Yarının başka bir gün olduğuna inanıyorum ve mucizelere inanıyorum.” -  Audrey Hepburn.


Instagram İçin Pembe Ruj Alıntıları


Parlak kırmızı dudaklar ve pembe dudaklar, cesur bir açıklama yapmakla ilgilidir. Bu renk, dünyaya güven ve kendinden eminliği yansıtır. İşte dalgalar yaratan en iyi pembe ruj alıntılarından bazıları ve kırmızı ruj alıntılarından bazıları.


43. “İnsanların sözlerimin önemli olduğunu anlaması için ağzımı vurgulamak için parlak kırmızıya gitmeye karar verdim.” - Cristela Alonzo.


44. “Benim için güzellik, kendi teninde rahat olmakla ilgilidir. Bu ya da harika bir rujdur..” -  Gwyneth Paltrow.


45. “Ruhum ve ağzım süzgeçten arınmış. Diğer her şeye dijital bir melek dokundu.” -Katy Perry.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM