Geri Dönüş Yolunu Bulanlar İçin 31 En Güzel Hoş Geldiniz Alıntısı

Evde oturup sevilen birinin seyahatten dönmesini beklemekten daha heyecan verici ve sinir bozucu çok az şey vardır. Gergin enerjini iyi kullanmak için yapabileceğin bir şey biliyorum.

Eğer kurnazsanız, benim yaptığımı yapabilir ve onları tekrar ağırlamak için küçük bir hediye sepeti yapabilirsin. Sepeti genellikle ev yapımı kurabiyelerle doldururum ve üzerine en sevdiğim hoş geldiniz alıntılarından birinin bulunduğu bir kart yazarak tamamlarım.

Bunun iyi bir fikir olduğunu düşünüyorsanız, sizi aşağıdaki alıntılardan bazılarına göz atmaya davet ediyorum. Birçoğu da hoş karşılanmanız gerekiyorsa işe yarayacaktır, bu yüzden her iki şekilde de çalışırlar!

İster arkadaş, ister aile, hatta meslektaş olsun, her türden insanı hayatınıza kabul etmenize yardımcı olacak bir dizi alıntı buldum. Alıntıların bazıları edebiyattan, bazıları ise şiir ve müzikten geldi. Öyleyse, birisini hayatınıza geri almanın birçok yolunu okuyalım!

Gönderim  9 Görüntüleme Güncelleme 3 gün önce
Geri Dönüş Yolunu Bulanlar İçin 31 En Güzel Hoş Geldiniz Alıntısı

Kartlarda Kullanabileceğiniz Büyüleyici Hoş Geldiniz Sözleri

#1. "Şehre tekrar hoş geldin. Umarım tatilinden keyif almışsındır ve çok fazla güneş yanığı geçirmemişsindir. Tatil fotoğrafları çekmek için kesinlikle yakında buluşmalıyız!”


#2. "Evine hoşgeldin tatlım. Gittiğin her gün seni özledim. Evimiz sensiz aynı değil. Bir süre bir yerde kal lütfen!”


#3. "İş gezinden eve sağ salim dönmene çok sevindim. Mütevazı küçük evimize tekrar hoş geldin. Seni seviyorum aşkım."


#4. "Sonunda eve döndün!! Seni tekrar köyde göreceğim için çok heyecanlıyım. Hadi bu hafta sonu bir maç izleyelim ve arayı kapatalım."


#5. "Hoş geldin güzelim. Bu kadar uzun süre yurt dışında kaldıktan sonra işlerin hızına geri döndüğünü görmek harika. Yakında bir bira içelim!”


İş Arkadaşlarını Karşılamak İçin Hoş Geldiniz Alıntıları


#6. "İşine hoş geldin, tembel! Şaka yapıyorum. Ofis sensiz aynı değildi. Bir daha asla ayrılma!”


#7. "Yaşasın, işine tekrar hoş geldin! Bugün tek yapman gereken hayatta kalmak. Uzun toplantılar, stratejiler veya herhangi bir şey yok, sadece hayatta kal. Şerefe!"


#8. "Umalım ve dua edelim ki buradaki iş, çikolatalı kurabiyelerinizi ve vanilyalı şekerlemelerinizi bırakmaya değecek. Olumlu ol. Seni özledim ve tekrar hoşgeldin!”


#9. "Burada olmaktansa olmak isteyeceğin binlerce yer olduğunu biliyorum. Ama sana söz veriyorum, o maaşını gördüğünde kaşların gülümsemeye dönüşecek. İşine tekrar hoş geldin dosttum!”


#10. “Muhtemelen burada 9'dan 5'e kadar ne yaptığını unutmuş olsan da, hiç ara vermemiş gibi davranarak işlerini halledebilirsin. Tekrar hoş geldin ve iyi eğlenceler.”


#11. “Doğum izninden tekrar hoş geldin. Aileye katılan yeni üyenin sevimli fotoğraflarını görmek için sabırsızlanıyorduk. Sen yokken seni özledik ve her gün geri dönmeni sabırsızlıkla bekliyorduk!”


#12. “Plajda oturmak, bikinili güzel kızları izlemek ve bir bardak bira yudumlamak kulağa daha “verimli” geliyor ama faturaları ödemiyor. Gerçek dünyaya tekrar hoş geldiniz! Ve işte bu faturaları ödeyen şeyler yapmak gerekiyor.”


#13. “İşin tatlı rahatlığına tekrar hoş geldin! Dosya taşımayı, raporlar yazmayı ve patronunun küstah sekreterine bakıcılık yapmayı özlediğini biliyorum. Ama inan bana, eğlenceli olacak!"


Dini Hoş Geldiniz Alıntıları


#14. “Müslümanların merhameti ve adaletinin ilkelerini unutmamalıyız: tövbe edenleri ve yardımımıza ihtiyacı olanları tekrar hoş karşılarken, inananları da sonuna kadar dayanmaya teşvik etmek gerekiyor.”


#15. “Yaşamlarımız için Rab'bin mükemmel iradesinden ne kadar uzaklaşırsak uzaklaşalım, her zaman memnuniyetle karşılarız.” - Charles Stanley


#16. "Tanrım, bana bakman gerekiyorsa. Sadece doğru yolda kalmaya çalıştığımı söylemeyi seviyorum. Ama Tanrım, yol zor bir ayartı geliyor ve kesinlikle yoruluyorum. Ama bana söylediğin gibi seni izliyorum ve tekrar hoşgeldin. Tekrar hoş geldin namaza tekrar hoş geldin. Geldiğinde parlayacağını söylediğin gibi ışığının parlamasını izliyorum. Tekrar hoş geldin namaza tekrar hoş geldin.


Umarım beni görür ve tanırsınız ve sonra beni eve götürürsünüz” dedi. — Johnny Cash


Edebiyat ve Müzikten Tanıdık Hoş Geldiniz Alıntılar


#17. “Bir kez daha… evime hoş geldin. Özgürce gel, güvenle git ve getirdiğin mutluluktan bir şeyler bırak.” - Bram Stoker


#18. “Evlilikte diğer insanlardan uzaklaşırsın ama evliliğin sonunda seni tekrar karşılamak için dışarı çıkarlar. Bu medeniyet, diyor. Başına gelen en kötü şey, içlerindeki en iyiyi ortaya çıkardı.” -Rachel Cusk


#19. "'Hey, canım, tekrar hoşgeldin. Hâlâ kalp kırıyor musun?' 'Gönüllü müsün?'” - Richelle Mead


#20. "Ey mavi kuş, tekrar hoşgeldin Senin masmavi ceketin ve kırmızı yeleğin, misan'ın en çok sevdiği tonlardır." -John Burroughs


#21. “Hiç bitmeyen gösteriye arkadaşlarıma tekrar hoş geldin. Katılabilmene çok sevindik, içeri gel, içeri gel.” — Ralph Waldo Emerson


# 22. “Tekrar hoş geldin, hayallerin çıkış biletindi. Güldüğün o eski yere tekrar hoş geldin. Sen etrafta takıldığından beri isimlerin hepsi değişti. Ama o hayaller kaldı ve tersine döndüler” - John Sebastian


#23. "İster sayfa başına ister beyaz perdeye geri dön, kalbim seni her zaman evimde ağırlamak için hep yanında olacak." - JK Rowling


Her Yerde Bir Ev Yapmanıza Yardımcı Olacak Tekrar Hoş Geldiniz Alıntıları


#24. “Otellere gittiğimde, daha önce hiç gitmemiş olsam bile, her zaman 'Hoş geldiniz' diyorlar.” — Geena Davis


#25. “Orada check-in yaptığımda, 'Tekrar hoş geldiniz efendim' diyorlar. Eve döndüm; ikinci evim gibi." - Lil jon


#26. "Ev acısı hepimizin içinde yaşıyor, olduğumuz gibi gidebileceğimiz ve sorgulanmayacağımız güvenli bir yer." — Maya Angelou


# 27. “Her zaman seyahat ediyorum ve havaalanlarında çok zaman geçiriyorum, bu yüzden kişisel bir eve hoş geldin almanın nasıl bir his olduğunu biliyorum. Keşke onlardan daha çok alsaydım.” — Ben Eine


Komik Hoş Geldiniz Alıntılar


#28. “Son 10 haftadır hayatımdan çıkardığım en sıkı antrenmanı yaparken hayatımdan çıkardığım iki arkadaşıma merhaba diyeceğim. O halde Bay Kemal ve Bay İsmail tekrar hoş geldiniz."


#29. “Gittiğim her yerde 'Tekrar hoş geldiniz' sözlerini duyuyorum. Ama bulunduğum her yerde, her zaman kendimle birlikte oldum. Şimdi her zamankinden daha çok kendimleyim. Komik, ben hiçbir yere gitmediğimde insanlar 'Hoş geldin' diyor.” — Ricky Williams


#30. “Büyükbaba Joe: 'Bay. Wonka, beni hatırlıyor musun bilmiyorum ama ben burada fabrikada çalışıyordum.'


Willy Wonka: 'Her gün hayatımın eserini çalmaya ve o asalak, taklitçi şekercilere satmaya çalışan o aşağılık casuslardan biri miydin?'


Büyükbaba Joe: 'Hayır, efendim.'


Willy Wonka: 'O zaman harika, tekrar hoş geldiniz.'” - Charlie ve Çikolata Fabrikası


#31. "Tekrar hoş geldiniz, benim arsız çiş maymunlarım." — Craig Ferguson


Sonuç olarak:


Kullanılacak mükemmel alıntıyı buldunuz mu? Öyle ummalıyım! İnternet, ilham vermeyen karşılama sözleriyle dolu - bunlar mahsulün kreması! Misafirperver arkadaşlardan, aileden ve iş arkadaşlarınızdan her durum için doğru teklifi seçebilirsiniz.


Sonuçta, uzun bir süre evden uzakta olduğunuzda, tek istediğiniz sıcak bir karşılamadır. Bunun bir sepet ev yapımı kurabiye içerip içermediği tamamen kişisel tercihinize bağlıdır. Yine de kesin olan bir şey var: Kendinizi izole edilmiş ve vatan hasreti çekiyorsanız, bu hoş geldiniz sözleri kesinlikle isabetli olacaktır.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar