Guru Anastasia Soare'den 30 Güzellik ve Başarı Sözü

Kaş şekillendirmenin önde gelen isimlerinden Anastasia Soare, kaşların gücünden girişimciliğe, başarıdan disipline uzanan 30 ilham verici söz ile karşınızda! Bu alıntılarda Soare, size güzellik rutininizi yeniden keşfetmeniz ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için gereken motivasyonu sunuyor.

Gönderim  25 Görüntüleme Güncelleme 16 gün önce
Guru Anastasia Soare'den 30 Güzellik ve Başarı Sözü

Anastasia Soare Alıntılar

"Bir kaşın şekli bile kendinizi nasıl hissettiğinizi değiştirebilir. Kendinize güveninizle ilgili her şeyi değiştirir."


"İnsan gözü kaşı, yüzün geri kalanı için bir çapa noktası olarak kullanır. Bu yüzden bir kadın hiçbir makyaj yapmadan bile gerçekten çarpıcı görünebilir, yeter ki mükemmel şekilli ve dolgun kaşlara sahip olsun."


"İnce kaşların geri döneceğini sanmıyorum; kadınlar artık düzgün şekillendirilmiş bir kaşla görünümlerinin ne kadar daha güzel olabileceğini sonunda gördüler."


"Romanya'da sanat ve mimarlık okuyarak büyüdüm."


"İlkokuldayken terzi olan annem tüm kıyafetlerimi dikerdi. Ben de onları kendim tasarlamakla takıntılı hale geldim."


"Oprah'ı 1998 veya 1999'dan beri tanıyorum. Ne kadar harika olduğu inanılmaz. Etrafındayken, çevresindeki insanlara karşı ne kadar düşünceli, verici ve harika olduğunu görüyorsunuz."


"Kendimi şanslı hissediyorum. Her gün mutlu uyanıyorum."


"Dürüst olmak gerekirse, başarılı olmam gerektiğini hiç düşünmedim. Sadece bir ihtiyaç gördüm ve kendime meydan okumayı sevdim, bu benim kişiliğim."


"Kaşlar burun deliklerinin tam ortasının üstünden başlamalıdır. Kemerin en yüksek noktası burun ucunu irisin ortasına bağlamalıdır."


"Hepimizin farklı kaş kemikleri ve kaş ile kirpikler arasında farklı miktarlarda boşluk var; üst kapaktaki boşluk daha büyük veya daha küçük, burun sırtındaki veya gözler arasındaki boşluk daha geniş veya daha dardır. Herkes farklıdır."


"Güzellik camiasındaki insanlar taklitçileri sevmez, bu yüzden bence kim olduğuna sadık kalmak önemli ve insanlar müşterin olmaya devam edecektir."


"Dikiş dikmeyi, örgü örmeyi biliyorum, harika bir aşçıyım ve iyi bir dansçıyım."


"Yargılamaktan hoşlanmam. Moda bir ifade biçimidir, bu yüzden her kafasına göre."


"Her gün bir partiye gidecekmiş gibi saçımı ve makyajımı yaparım."


"Parfüm için sadece Frederic Malle'nin Portrait of a Lady'sini kullanıyorum. İşteyken insanlar kokladıklarında orada olduğumu biliyorlar."


"Dağınıklığı sevmem."


"Küvetteyken şampanyamı ve havyarımı burada tutabilirim, yeterince göz alıcı olmak için. Gerçekten çok çalışıyorum ve her şeyi hak ediyorum."


"Romanya'da komünist rejim döneminde kültürel olarak çok bastırıldık. 18 yaşındayken paça pantolon ve eyeliner giymeme izin verilmedi. Nedenini anlayamadım!"


"Kaşlar, ustalaşması en zor güzellik özelliğidir - hepimizin farklı kemik yapıları, kaş dokuları ve renklendirmelerimiz vardır."


"Sonunda Amerika Birleşik Devletleri'ne geldiğimde hemen bir iş bulmak zorunda kaldım. Hiç İngilizce bilmiyordum - hiç. Beverly Hills'de güzel bir butik salonda estetisyen olarak çalışmaya başladım. Estetisyen olmak İngilizce'de ayrıntılı bir kelime hazinesi gerektirmedi. İlk müşterim Cindy Crawford'dı! Yemin ederim."


"1997'de Beverly Hills'de bir salon açmaya karar verdim. O zamanlar kaş için ürün yoktu, bu yüzden bir hat geliştirdim."


"Yataktan kalkmadan önce yaptığım ilk şey telefonuma uzanmak ve Instagram'ı açmak."


"Eski moda İtalyan kahve makinesi Pasquini'm var. Kahvemi kendim yapmak zorundayım çünkü ne kadar istediğimi ve ne kadar sert sevdiğimi tam olarak biliyorum."


"Öğle yemeği yemem. Öğle yemeğine gitseydim dört saatimi boşa harcardım."


"Romanya'da yüz bakımı yaptırırken birinin kaşlarınızı cımbızlaması normaldi."


"Müşterilerimin yüzlerinde mükemmel şekli oluşturmak için altın oranı kullanıyorum."


"Müşteriler için desen tasarlar, diker ve keserken annem bana her zaman vücudun üst kısmının alt kısımla dengeli olmasını sağlamamı, kalçaları küçültmek için A-line etek veya üstte daha küçükse omuz pedleri kullanmamı söyledi. Gözümü denge yaratmaya eğittim."


"Komünist rejimde çok fazla hayal kuramazdın çünkü her şey kalıptı."


"Bence benim için en zor şey İngilizce konuşmamam oldu."


"Hollywood'da kaşlara kimsenin dikkat etmediğini fark ettim. Romanya'da norm buydu. 'Bu Hollywood' diye düşündüm. En inanılmaz, güzel modeller ve aktörlerle çalışıyoruz ve bu önemli.'"


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM