Hayatı En Çok Öğreten En Faydasız Bilgi: 22 Dwight Schrute Alıntısı

Dwight Schrute, tartışmasız son on dört yılda ABD televizyonlarında gördüğümüz en komik ve en ilginç karakterlerden biri. O inatçı ve her yönüyle komik birisidr. Ve kulübedeki en keskin araç olmasa da, bu Dwight Schrute alıntıları onun en komik olduğunu kanıtlıyor.

The Office'i yıllarca izledim ve en sevdiğim dizilerden biri olduğu ve Dwight'ın en sevdiğim karakter olduğu için bu listeyi yapmak hiç de kolay olmadı. Bu yüzden, yüksek ve düşük arama yaptım ve şüphesiz en iyi 22 Dwight Schrute alıntısını buldum. Sadece bunların seni güldüreceğini ve gününüzü güzelleştirmeye yardımcı olacağını biliyorum. Lafı fazla uzatmadan hemen konuya girelim.

Gönderim  855 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Hayatı En Çok Öğreten En Faydasız Bilgi: 22 Dwight Schrute Alıntısı

Komik Dwight Schrute Alıntılar

#1. “Ne zaman bir şey yapmak üzere olsam, “Bir aptal bunu yapar mı?” diye düşünürüm. Ve eğer yaparlarsa, o şeyi yapmam.”


#2. "Ben kötü biri değilim. Staples'tan ayrıldığımda bazı ipuçlarını yanıma aldım ama onları kullanmayı asla düşünmedim. Onlarla ne yapmayı planlıyordum? Kim bilir. Belki onları hatıra olarak saklarsın. Belki onları kullanırsın."


#3. “Sonuçta, en büyük kartopu kartopu değildir: korkudur. Mutlu Noeller."


#4. “Bence modern Amerika ile ilgili en büyük şeylerden biri tıbbi kayıtların bilgisayarlaştırılmasıdır. Gönüllü bir şerif olarak herkesin psikiyatrik kayıtlarına veya cerrahi geçmişlerine bakabilirim. Maya enfeksiyonları… Bu ilçede çok sayıda maya enfeksiyonu var. Muhtemelen nehir aşağısında olduğumuz için o eski ekmek fabrikasından geliyoruz.”


#5. "Dinle, daha önce seni Erin'le konuşurken gördüğümde gözbebeklerinin büyüdüğünü ve cildinin kızardığını fark ettim ve sanırım penisine biraz kan hücum etti. Pekala, benimkine de biraz kan hücum etti, peki bu bizi nereye götürüyor?”


#6. "Gözler kafanın kasıklarıdır."


#7. “İş nedenleriyle çocuk sahibi olmak istiyorum ve senin anne olmanı istiyorum. Kabul ediyorsan, hiçbir şey söyleme. Aynı fikirde değilsen, herhangi bir şey söyle. [Angela sessizdir] Çok iyi. Saat 16:00'da eski buluşma noktamızda buluşalım ve dışarı çıkalım."


#8. "Hazing, yeni bir çalışana hoş karşılanmadığını veya sevilmediğini göstermenin eğlenceli bir yoludur."


#9. "Herkes beni sığınağa kadar takip etsin. 14 gün yetecek kadar yiyeceğimiz var. Ondan sonra zor bir görüşme yapacağız.”


Dwight Schrute Kadınlar ve Aşk Hakkında Alıntılar


#10. "Ah, adamım! Ben bir kadın mıyım? Vay! Boo!”


#11. "Beni dinle! Seni seviyorum! Ve Phillip'in benim oğlum olmaması umurumda değil! Seninle olabileceğim anlamına gelirse, 100 sevgilinden 100 çocuk büyüteceğim!”


#12. “ Kadınlar kurt gibidir. Bir kurt istiyorsan, onu tuzağa düşürmelisin. Yakala onu. O zaman onu mutlu etmek için onu evcilleştirmelisin. Onu besle, ona iyi bak. sevgiyle. Bir hayvanın sevilmeyi hak etme şekliyle. Ve hayvanım çok fazla sevgiyi hak ediyor.”


#13. "Keşke regl olabilseydim. Eğer regl olabilseydim, artık aptal takvimlerle uğraşmak zorunda kalmazdım. Sadece önceki döngümden geriye doğru sayabilirim. Ayrıca, ay ve gelgitlerle daha uyumlu olurdum.”


Biraz Anlayışlı Dwight Schrute Alıntılar


#14. "Ne yaptım? ben işimi yaptım Faydaları kemiğe kadar kestim. Bu şirketin parasını kurtardım. Çok sert miydim? Belki. Ben insanları kandırmaya inanmıyorum. Vahşi doğada sağlık hizmeti yoktur. Vahşi doğada sağlık hizmeti, "Ah, bacağımı incittim. koşamam. Bir aslan beni yer ve ben ölürüm.” Ben ölmedim. ben aslanım Sen öldün."


#15. “Uzun bir dövüşçü soyundan geliyorum. Anneannem, tanıdığım en sert adamdı. İkinci Dünya Savaşı gazisi. Yirmi adamı öldürdü, sonra savaşın geri kalanını bir Müttefik esir kampında geçirdi. Babam hayatı boyunca tansiyon ve obezite ile mücadele etti. Farklı bir mücadeledir.”


#16. “Pek çok fikir zamanında takdir görmedi. Şampuan gibi."


#17. “ Kendi başıma yapabileceğim bir iş için neden birine bahşiş bırakayım? Ben yemek teslim edebilirim. Taksi kullanabilirim. Kendi saçımı kesebilirim ve yapabilirim. Ancak kendi böbrek taşlarımı toz haline getiremediğim için üroloğuma bahşiş verdim.”


Histerik Dwight Schrute Alıntılar


#18. “Yaklaşık 5 yıldır Michael'ın iki numaralı adamıyım ve harika bir takım oluyoruz. Klasik ünlü takımlardan biri gibiyiz. O Mozart gibi ve ben Mozart'ın arkadaşı gibiyim. Hayır. Ben Butch Cassidy gibiyim ve Michael Mozart gibi. Mozart'ı incitmeye çalışırsan, Butch Cassidy'nin izniyle kafana bir kurşun sıkarsın."


#19. "Bütün o şarkılar mükemmel cinayetlerin önüne geçti."


#20. “R harfi, seslerin en tehditkarlarından biridir. Bu yüzden buna mukduk değil cinayet diyorlar.”


#21. “Benim mükemmel suçum nedir? Gece yarısı Tiffany'ye giriyorum. kasaya mı gideyim Hayır, avizeye gidiyorum, paha biçilemez. Onu indirirken bir kadın beni yakaladı. Bana durmamı söylüyor. Bu babasının işi; o Tiffany. Hayır diyorum. Bütün gece sevişiyoruz. Sabah polisler geliyor ve ben onların üniformalarından biriyle kaçıyorum. Ona benimle Meksika'da buluşmasını söylüyorum ama Kanada'ya gidiyorum, ona güvenmiyorum. Ayrıca ben soğuğu severim. Otuz yıl sonra bir kartpostal alıyorum: Bir oğlum var ve o polis şefi. Hikayenin ilginçleştiği yer burası. Tiffany'ye benimle Paris'te, Trocadéro'nun yanında buluşmasını söylüyorum. Bunca yıldır beni bekliyordu, başka bir sevgili edinmedi. umurumda değil. görünmüyorum. Berlin'e gidiyorum. Avizeyi oraya sakladım.”


# 22. "Bu bütoksitin hafif bir halüsinojenik etkisi var, ama henüz işe yaradığını sanmıyorum. Ondan geriye doğru sayacağım. On, dokuz, sarı, soğuk, üzgün, mor.”


Sonuç Olarak:


The Office'i benim için bu kadar ikonik ve unutulmaz kılan kısmen Dwight Schrute'du. Kurnazlıkları ve kendine olan sarsılmaz inancı yıllardır beni mahvediyor.


Yani, benim gibi dizinin büyük bir hayranıysanız, bu Dwight Schrute alıntılarının size ilham verdiğini biliyorum. Ve değilse, en azından onları okurken biraz güldünüz.

“Kadınlar kurt gibidir. Bir kurt istiyorsan, onu tuzağa düşürmelisin. Yakala onu. O zaman onu mutlu etmek için onu evcilleştirmelisin. Onu besle, ona iyi bak. sevgiyle. Bir hayvanın sevilmeyi hak etme şekliyle. Ve hayvanım çok fazla sevgiyi hak ediyor.”

Image

Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM