Hemşireler için Güzel Sözler: Alıntılar ve Teşekkür Mesajları

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Hemşireler için Güzel Sözler: Alıntılar ve Teşekkür Mesajlarıkoleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  4,613 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Hemşireler için Güzel Sözler: Alıntılar ve Teşekkür Mesajları

Hemşireler için Güzel Sözler: Alıntılar ve Teşekkür Mesajları

Beni tanımıyorsun bile, yine de bana ailem gibi davrandın... ve bunu asla unutmayacağım. Teşekkür ederim.


Melekler her şekilde gelirler, ama en iyilerine hemşire denir. Teşekkür ederim!


Sevecen bir tutumun süslü bir derece kadar önemli olduğu başka bir meslek olduğunu sanmıyorum. Harika bir hemşire olduğun için teşekkürler.


Doktorlar ilaç verir, hemşireler umut verir.


Hastane beni bir hasta gibi önemsedi ama sen bana gibi bir aile gibi baktın. Her şey için teşekkürler.


İyileşme yolculuğumun gülümsemelerini her gün görmeden tamamlanmayacağını bilmeni istiyorum. Bana bu zor zamanlarda umut vermemiş olsaydın pozitif kalmak imkansız olurdu . Sadece dünyanın en iyi hemşiresi olduğun için değil, hayatımdaki güneş ışığı olduğun için de teşekkür ederim.


Doktorlar diplomasız doktor olamazlar. Hemşireler aşksız hemşire olamaz.


Asıl olana kadar kahraman hemşirelerin nasıl olduğunu asla bilemezsiniz. Bu öğrendiğim ders ve seninle öğrendiğime sevindim. Teşekkür ederim.


Hastaların hemşirelerden aldığı tüm duygusal desteği düşündüğümde hissettiğim şükranları dile getiremem. Tıbbi terminolojide ölçülemez veya tanımlanamaz, ancak iyileştirici güçler var olan her şeyden daha fazladır.


Bir hemşirenin işine yardım edin, iyileştirin, ilham verin. Harika biri olduğun için teşekkürler.


Hemşireler, dünyada çok fazla kötülük olabileceği gerçeğinin mükemmel bir hatırlatıcısıdır, ancak insanlık hala mevcuttur. Herşey için teşekkürler.


Doktorun çizelgelerinde ve raporlarında hiç görmediği bir şey var  her gün yüzüme koyduğun gülümseme. Sadece hemşire olduğun için değil, sahip olabileceğim en büyük destek olduğu için teşekkür ederim.


Gün geçtikçe yaptığın şey kahramanlıktan başka bir şey değildir. Müthiş bir hemşire olduğun için teşekkürler.


Hemşireler kılık değiştirmiş açılardır. İnsanlar neden başkalarına iğne ile dürttükleri için teşekkür etsinler ki?


İyi bir hemşirenin en önemli özelliklerinden biri, önce iyi bir insan olmaktır. Bana çok iyi baktığın için teşekkürler.


İrade gücümden dolayı hepsini çektiğime inanmak istiyorum ama gerçeği söylüyorum… endişem, ağrım, sinirlilik, bu zamanlarda komik bir arkadaşa olan ihtiyacım - hepsini yönetmek imkansız olurdu Eğer olmanı istediğim zaman başucu tarafından olmasaydı. Herşey için teşekkürler.


Birkaç hafta önce adını bile bilmiyordum. Bugün seninle tanıştığım için kendimi çok mutlu hissediyorum. Dünyanın en iyi hemşiresi olduğun için teşekkürler.


En büyük ilaç yüzüme koyduğun gülümsemeydi. Teşekkür ederim.


Tıbbi terminolojide var olmayan ama sizin gibi hemşirelerin kalplerinde kesinlikle var olan bir kelime var… ve bu kelime BAKIM. Benimle ilgilendiğin için teşekkürler.


Gerçekten umurunda olmayan bir hemşirenin iyileştirici güçlerine hiçbir şey yaklaşamaz. İyileşmemi sana borçluyum. Her şey için teşekkürler.


Çocuklarımın sanki kendinmiş gibi davrandığın için teşekkür ederim.


Hemşireler, insanların endişe ile hastanelere girmeleri ve yüzlerinde gülümsemelerle çıkmalarının sebebidir.


Gerçek kahramanlar pelerin giymez. Ovma giyiyorlar, hastanelerde çalışıyorlar ve Hemşireler olarak adlandırılıyorlar. Batman'im olduğun için teşekkürler.


Senin gibi hemşireler yüzünden hastanelerin soğuk duvarları dostça yapılır. Bana çok iyi baktığın için teşekkürler.


Hemşireler askerdir. Her gün sınırsız nezaket , şefkat, empati ve şifa ile hastalıklarla mücadele ederler. Seni selamlıyorum.


Dereceler, bilgi ve deneyim şarttır, ancak her hemşirenin işinin merkezinde şefkat ve özen vardır. Ben bunu farkettim ve bana her zaman katlandığınız için teşekkür ederim.


Hiçbir milyonlarca veya milyarlarca hastalarınıza gösterdiğiniz bakım ve empati miktarında adalet yapamaz. Sadece hemşire değil gerçek bir kahraman olduğunuz için teşekkürler.


Yollarımız kısa bir süre için kesişmiş olabilir, ama ömür boyu şükranlarımı sunacağım. Dünyanın en iyi hemşiresi olduğun için teşekkürler.


Hastaneyi sadece bir şey dostça bir yer haline getirebilir - hemşirenin gülümsemesi. Herşey için teşekkürler.


Tamamen yabancı olmaktan, hayatımdaki en favori kişiye kadar, annemin yaptığı gibi beni önemsediğin için teşekkür ederim.


Yollarımızın kesiştiği günden bu yana gözlerimi, hemşireliğin gözle buluştuğundan çok daha fazlası olduğu gerçeğine açtı. Herşey için teşekkürler.


Süpermen ve Batman her gün yüzlerce hayatın kahraman hemşireleriyle eşleşmiyor.


Hemşire olana ne kadar ihtiyacım olduğunu asla fark edemedim. Her şey için teşekkürler.


İşinizin kişisel hayatınızda ne tür bir ücret alması gerektiğini hayal bile edemiyorum. Garip çalışma saatleri, insanların acı çekmesini izlemek, ölümle uğraşmak, görev çağrınızın üstünde ve ötesinde gitmek… Size teşekkür etmek istemiyorum, hayatınızdaki her gün bir kahraman olduğunuz için sizi selamlamak istiyorum.


Evet bunun 'Patron Gibi' olduğunu biliyorum ama aslında 'Hemşire Gibi' olmalı… Hayatta duygusal bir güce yaklaşan ve iyi bir hemşire olmak için gereken sakinliğe yaklaşan hiçbir şey düşünemiyorum. Bunu sadece senin bakımın altına girdikten sonra fark ettim. Herşey için teşekkürler.


Doktorlar yazar eder, hemşireler iyileşir.


Şefkat, bencillik ve bitmeyen sevgi… bir hemşirenin hayatında her gün özetlenen bir aşktır. Bir olduğun için teşekkürler.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
1
KÖTÜ!
0
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM