İş Arkadaşlarınıza veya Patronlarınıza - Komik veda mesajları

Veda etmek bir ayrılık meselesi olmasına rağmen, tekrar görüşme şansınız yoksa bile üzülecek bir şey yok. Belki meslektaşınıza , patronunuza, iş arkadaşınıza, öğretmeninize veya gülümsemesi olan herkese hoşça kal diyebilirsiniz. Unutmayın, tüm bu komik mesajları herkesle paylaşmak çok saçma ama sözlerinizin kimsenin duygularını incitmemesi için dikkatli olun. Ne de olsa harika ve düşünceli bir zihin yapma konusunda çok dikkatli olmalısınız.

Gönderim  46,002 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
İş Arkadaşlarınıza veya Patronlarınıza - Komik veda mesajları

Komik veda mesajları

Sana veda etmeden önce sana son bir şaka yapmam gerekiyorsa, bacaklarını senin hücrene bağlardım ki böylece beni asla terk edemezsin. Güle güle.


Sana veda etmek çok çılgın bir şey! Bana söz ver, bu her şeyin sonu değil diye? Bir tavsiye almam için beni görmeye her zaman geleceğini ve bedava olmadığını hatırlatacağını biliyorum! Seni özleyeceğim dostum!


İstifa dilekçenizin reddedilmesini ve köpeğinizin yeni randevu mektubunuzu yemesini dileriz. Gitmesine izin vermek istemediğimiz bir patrona elveda.


Artık ayrıldığınıza göre, şirketin çeşitli giderleri azalacak, verimlilik artacak, son teslim tarihleri ​​karşılanacak ve verimlilik artacaktır. Ciddi bir kayda göre, tam tersi olacak. Güle güle.


Bir yandan artık kızgın öfkeni dinlemek zorunda olmadığım için mutluyum, diğer yandan yeni bir patronun olması düşüncesi benim korkudan pantolonumu ıslatıyor. BYE.


İş sözleşmemde işimi seninle sınırlandıran bir madde olsun, nereye gidersen git seni takip edebileyim. Güle güle.


Hoşça kal deme zamanı, ama sanırım hoşça kal üzücü ve merhaba demek isterim. Yeni bir maceraya merhaba.


Sana daha ne kadar para veriyorlar? Bu numarayı bir yere yaz. İkiye katla. Kağıdı at. Bu kadar param yok, ama sana kekler, tatlı gülüşüm, şakalarım ve arkadaşlığımla rüşvet verebilirim. Kalmayı tekrar düşün!


İstediğin zaman gelip beni görmen için sana tam bir ziyaret hakkı tanıyorum. Her zaman bir çikolata alman tek şart…


Bizi terk ettiğin ve gittiğin için teşekkürler! Sen gerçekten yaramaz bir kurabiyesin…. Yeni patronunun seni sevmesini ve gerçek tavrını kabul etmesini diliyorum. Dürüst olmak gerekirse, seninle çalışmayı özleyeceğim.Tüm ilham için teşekkürler! Allah Yardımcın Olsun!


Bugün resmi olarak, müdürümüz olma bahanesiyle bize bağırıp çığlık atabileceğiniz zamanın sonunu geliyor.. Bye


Esprili Veda Mesajları


Gelecek ay sana harika bir parti vermeyi planlıyorduk ve sana bir sürü hediye alacaktık… ama şimdi gideceksin. Fikrini değiştirirsen bize haber ver. BYE.


Gittiğini duymak harika. İşyerinde "dedikodu kraliçesi" olarak taç giydiğini duymak için sabırsızlanıyorum. Güle güle!


Senin gibi eğlenceyi seven bir meslektaşım olmadan, işten sonra içeceğim içecekler ayık, sessiz ve biraz daha sofistike olacak. Hoşçakal dostum, seni özleyeceğim.


Şimdi geminin kaptanı olarak istifa ettin, kim bizi dalgalı sulardan geçirecek? Elveda patron.


Gelecekte sana çok para ve sevgi dolu bir patron diliyoruz. Şimdi git ve bir daha geri dönme! İyi şanslar.


Teşekkürler .. Bana dokunuyor. Evet, gerçek arkadaşlık asla ölmeyecek. Buna gerçekten minnettarım. Harika ve gerçekten harika. Onu çok severim. Ama çok üzücü, en iyi arkadaşımı uzun süre göremeyeceğimin farkındayım.


Arktık patronumuz olmayacağını duyduğumda üzüldüm, ancak diğer yandan, yeni ofisinde bize gösterdiğin gibi iyi bir örnek olacağını kesinlikle bilmek istiyorum. Yolun açık olsun!


Resimleriniz sıcak, işiniz değil - ve başka birinin sizi kandırmasına izin vermeyin! Şaka yapıyorum ... bandana devam et - insanların saçlarının ne kadar eksik olduğunu bilmelerini önler!


Sevgili patron… yeni mesleğinizde, bizden daha fazla can sıkıcı çalışanla karşılaştığınızda, bizimle başa çıkmanın hiç telaşlanmadığını anlayacaksınız. Hoşçakal sevgili patron.


Yeni mesleğinde harika bir maaş alacağını biliyorum, ama bizim gibi harika meslektaşların da olacağının garantisi yok. Hala gitmek istiyor musun?


Bu şirketten ayrılmanın senin için büyük bir geleceğe atılan ilk büyük adım olduğuna inanıyoruz. Sizinle büyük başarılar.


Umarım bir sonraki patronun senden çok nefret eder, böylece seni buraya geri tekmeleyecektir. Şaka yapıyorum! Yeni işin hayırlı olsun.


Espirili Veda Mesajları


İki tür patron var, biri çalışanlarını mutlu eden, ikincisi ise istifası ile çalışanları üzen bir patron. Kesinlikle ikinci sensin ve hepimiz seni çok kötü özleyeceğiz. .


Bir meslektaş olarak, bizi patronun saldırganlarından koruyan bir kalkan ve aylık hedeflerimizle savaşımızda bize yardımcı olan bir silahsın. Güle güle.


Neden şirketten ayrılmaya karar verdiğini hala anlamıyorum. Yeni ofisinde biz olmadan tonlarca eğlenceli vakit geçirebileceğinizi düşünüyor musun? Tamam, kimin neyi özleyeceğini göreceğiz.


Beni gülümsemelerle hatırla ve kahkahalarla çünkü seni böyle hatırlayacağım. Beni sadece üzüntü ve gözyaşı içinde hatırlayacaksan eğer, beni hiç hatırlama daha iyi.


Bunca yıl sen boyunca benim patronum, ikinci arkadaşım. Şimdi istifa ettin, ben sadece arkadaşın olmayı bekliyorum. Güle güle.


Sana veda etmek yerine, geri dönüp bizimle çalışmaya devam edebilmen için çok kötü şeyler diyebilmeyi isterdim. Ama yapmam… çünkü her zaman senin için en iyisini diliyorum.


Harika meslektaşlara sahip olmak kötü bir alışkanlıktır, çünkü şimdi ayrılmakta olduğunuz başka biriyle çalışmak imkansız olacaktır. Güle güle.


Sen harika bir dostsun, insanları nasıl mahvedeceğini gerçekten biliyorsun! Hepimiz seni çok özleyeceğiz! Gelecekte büyük başarılar diliyorum. İrtibatta olalım.


Steve Jobs ya da Edison gibi avizelerle çalışma fırsatım olup olmadığı önemli değil çünkü ben zaten senin gibi bir aydınlıkla çalışmıştım. Elveda.


Bu departman büyük başarılar elde edebilir ve gelecekte yeni özellikler kazanabilir. Ama senin yokluğun yüzünden, şu ana kadar yaptığımız kadar çok değer vermeyeceğiz. Elveda patron.


Tepkiniz?

5
ÇOK KOMİK
10
SEVDİM
9
SADE
6
VAY CANINA
16
KOMİK
16
KÖTÜ!
9
BERBAT
13
MÜKEMMEL!
10
KIZDIM
0 Yorumlar