İçinizi çeken 46 romantik mesaj

Sevdiklerinizi harekete geçirmeyi ve günlerini daha da güzelleştirmeyi vaat eden romantik mesajlar seçiyoruz!

Gönderim  929 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
İçinizi çeken 46 romantik mesaj

Aşkım İçin Romantik Mesajlar

Bana her baktığında verdiğin hissi seviyorum. Açıklaması çok zor ama içimi çok güzel bir enerjiyle dolduruyorsun. Seninle tanışmadan önce hiç böyle hissetmemiştim.


Aşkın ne olduğunu ve birini sevmenin nasıl bir şey olduğunu hep merak etmişimdir. Bazen onu bulduğumu sanıyordum ama şimdi seninle tanıştığıma göre eminim ki hiçbiri aşk değildi. Seni gerçekten seviyorum!


Seni tekrar görmek için günleri, saatleri ve dakikaları sayıyorum. Sen benim neşe dozumsun, aptal gülümsememin sebebisin ve her sabah beni ilhamla uyandıran sensin. Yakında birlikte olacağız ve sana o çok sevdiğin sarılmalardan birini vereceğim.


Seni dünden daha çok ve yarından daha az seveceğime söz veriyorum. Her sabah alnını öpeceğime söz veriyorum. En sevdiğin şarkıları kulağına söyleyeceğime söz veriyorum. En sevdiğin yemekleri pişireceğime söz veriyorum. Gülmekten yanaklarını ağrıtacağıma söz veriyorum. Seni mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapacağıma söz veriyorum.


Her zaman kelimelere dökemem ama içinde bulunduğundan beri tüm hayatımı değiştirdin. Daha mutluyum, daha heyecanlıyım ve daha çok aşığım. Bazen kendimi seni de içeren bir gelecek için planlar yaparken buluyorum. Bu kadar kısa sürede bu kadar çok olduğunuz için teşekkür ederim.


Gerçek aşk, hayatımda ortaya çıktığın ilk günden beri içimde yaptığın bu şey. Sen benim dünyamı değiştirdin.


Seni özlemek göğüse sığmaz! Birbirimizi son gördüğümüzden bu yana biraz zaman geçtiğini biliyorum, ama gerçek şu ki, yıllar gibi geliyor. Bana gelince, bugün seni tekrar görecektim.


Gözleri bana hayal edebileceğim en güzel ve inanılmaz şekilde bakıyor.


Bir sürü romantik film izledim ve hepsi beni kandırdı. Aşkın gelgitlerle, dönüşlerle ve büyük açıklamalarla dolu bir şey olması gerektiğini düşündüm. Bana aşkın aslında ilk saniyeden itibaren olabileceğini ve en iyi ve en huzurlu duygulardan biri olabileceğini gösterdiğin için teşekkür ederim. Sevmek saygı duymak, güvenmek ve özen göstermektir.


Çıkmaya başladığımızdan beri, kendimi daha güvende hissediyorum, daha anlaşılır ve etrafımdaki her şeyi keşfetmekle daha çok ilgileniyorum. Beni bu kadar mutlu ettiğin ve kendi içimde bir denge bulmama yardım ettiğin için teşekkür ederim!


Sana sarılmak ve kalbimi çok mutlu eden o gülümsemeyi görmek için büyük bir arzuyla uyandım.


Olduğun kişiye çok hayranım. Biliyor musun bebeğim, hayatımda büyük bir ilham kaynağısın! Yaptığın her şeyi ve dünyayı nasıl gördüğünü düşündüğümde, kendimi daha motive hissediyorum.


Seni daha yüksek gösteren biriyle çık. Rüya görmek, hayal etmek. Mutlu bir hayat ve güzel anlarla dolu olan biriyle.


Hayatımdaki bu kişi olduğun için teşekkür ederim güzelim!


Senin hakkında hissettiklerimi söylemek zor ama hissetmek çok kolay.


Erkek arkadaşın olmak, her zaman büyümek ve en iyi benliğimi aramak istememi sağlıyor. Bunun sevginin bir yansıması olduğunu hiç düşünmedim ama bana ve bizim için her zaman daha iyi olmayı istemenin ne kadar iyi olduğunu gösterdin.


Film sevgisi gerçek hayatta daha da şaşırtıcı olabilir. Hayatıma girdiğinde bunu bana kanıtladın ve içinde yaşadığımızın herhangi bir filmden daha iyi olduğunu hissettirdin.


Aşkım, zamanın boyutunu değiştirdin: biz birlikteyken zaman durur ve aynı anda çalışır. Geçtiğini görmüyorum ama saatime baktığımda gitme zamanının geldiğini görüyorum. Saatleri unutmak ve sonsuza kadar seninle kalmak istememi sağlıyor.


Bana her gün dünya hakkında pek çok yeni şey gösteriyorsun. Görünüşe göre seninle tanışmadan önce hayatın böyle olabileceğini bilmiyordum. İçimdeki her şeyi değiştiren yeni bir renk katmış gibisin.


Hayatıma çok hızlı girdin ve yönünü tamamen değiştirdin. Geldiğin ve kalmayı kabul ettiğin için teşekkürler. Seni seviyorum!


Kalbim her zaman diğer insanları sevmekte zorlandı. Onun çok sert olduğunu düşündüm ve ondan her zaman değişmek için çaba göstermesini istedim. Ama seninle tanıştığımda kalbim çok kolaydı. Şimdi anlıyorum: seni arıyordu.


Tanıştığımız günden çok önce başlayan bir hikayemiz olduğunu hissediyorum. Sanki seninle başka bir boyutta tanışmışım gibi. Sanki ruhlarımız hep birbirini tanıyormuş gibi. Sanki sen benim varlığımın önemli bir parçasısın.


Sen benim için bir evsin. Birlikteyken kendimi tamamen rahat, güvende ve anlaşılmış hissediyorum.


Sohbetlerimiz en iyisidir! Önemli olan konu değil, arkadaşım olduğu için herhangi bir konu hakkında konuşabileceğimizi hissediyorum.


Sarılışın şu ana kadar dünyada bulduğum en iyi yerdi.


Gerçekleştirilen tüm hayaller arasında en inanılmaz olanı beklediğimden daha iyiydi: Hayatımın aşkını bulmayı istediğimde, onun senin kadar tutkulu olabileceğini hiç düşünmemiştim! Beklentileri aştığın için teşekkür ederiz.


Gülüşüm bile seninle güzel. İçimde ne kadar heyecanlandığın anlaşılmaz. Dünyadaki en büyük şans seni bulmuş olmamdı.


Aşkım, sen gördüğüm en iyi eş tanımısın. Sadece seni düşünmek beni gülümsetiyor.


Bir koca olarak sana sahip olmak, hayatın bana verebileceği en büyük hediyelerden biri. Zaman geçti ve aşkımız çekilebilirdi, ama daha yeni geliştiğini hissediyorum. O kadar çok şeyin üstesinden gelmeyi öğrendik, birbirimizin tuhaflıklarıyla başa çıkmanın yeni yollarını bulduk, yanlış yaptığımızı daha iyi kabul ettik. Yaptığımız her şeyi görmekten gurur duyuyorum! Biz ne muhteşem bir çiftiz.


Bugün hayatımdaki kadının, eşim olarak seçtiğim kişinin ve çocuklarımın gelecekteki annesinin doğum günü. Beni hayatının erkeği olarak kabul ettiğin için her gün minnettarım.


Senin bir kız arkadaşın olması, herhangi bir piyangoyu kazanmaktan daha iyidir.


Tüm maceralarım için aynı zamanda en iyi arkadaşım ve en büyük ortağım olan bir erkek arkadaşım olabileceğini hiç düşünmemiştim.


Her renkten birer çiçek dolusu, mis gibi kokan bir bahçe düşünün. Kalbimdeki bu bahçe gibisin.


Seni ne kadar sevdiğimi nasıl açıklarsın? Bu duyguyu tarif edebilecek kelimeler var mı? Tam olarak ne olduğunu söyleyemem ama içimde neyi temsil ettiğini söyleyebilirim: Şimdiye kadar hissettiğim en güçlü şey, yeni bir karşılaşma için beni her zaman heyecanlandırıyor, gelişmek istememi sağlıyor, beni heyecanlandırıyor. her saniyenin tadını çıkarmak istiyorum, gelecek planlarım var, evlenmek istiyorum, senin yanında yaşlanmak istiyorum.


Kızım dünyamı o kadar değiştirdin ki pazartesileri bile sevdirdin.


Seni bulduktan sonra işaretlere ve kadere bile inanmaya başladım. Her şey bana senin benim için, benim de senin için yaratıldığımı söylüyor.


Seninle tanışmadan önce aşk hakkında o kadar çok yanılgılarım vardı ki... Sessizce gelip bana bu kadar sevgi ve saygı gösterdiğin için teşekkür ederim. Fark ettiğimde, zaten destek ve saf sevgiye dayalı harika bir ilişkiye dahil olmuştum.


Bu sözler sana hayatımda ne kadar harika olduğunu söylemeye yetmiyor ve asla da olmayacak. Birkaç kez bu satırları yazmayı denedim ama her seferinde silip yeniden yazmaya başlıyorum. Gerçek şu ki, bana dünyanın en güzel hislerinden birini yaşatıyorsun. İçimi dışımı ısıtıyorsun. Beni büyüledin. Beni büyülüyorsun. Rüya görmemi sağlıyorsun. Bana yaşadığımı hissetiriyorsun.


Seninle tanıştıktan sonra anladım ki aşk bizi tamamlayan değil, içimizi dolduran! Her zaman kendimi tamamlanmış hissettim ve aşktan çok özel bir şey beklemiyordum. Ama sonra ortaya çıktın ve bana hayatın her zaman fazladan bir renk fırçası olabileceğini kanıtlayan bir şey hissettirdin.


Hayatımın aşkı!!! Doğum günün kutlu olsun!! Sen bu dünyada en çok hayran olduğum kişisin ve söyleyebileceğim tek şey hayatta seninle yürümeyi seçtiğim için çok şanslı olduğum. Seni mutlu etmek için her zaman çok çalışacağıma söz veriyorum!!!


Tatlı kalbi ile her gün herkesi fetheden ve uzun zaman önce beni fetheden o kişiyi tebrik ederim. Dünya sana her zaman en çok hak ettiğini versin: neşe, kahkaha dolu anlar ve yanımda tembel günler!!!


Melek saçı, büyüleyici gülümsemesi, derin gözleri... Gözlerimi yüzünden ayırmama engel olan o kadar çok şey var ki sende. Birlikte olmadığımız zamanlarda bile, senin her detayını düşünüyorum! Seni seviyorum!!!


Bazen o rüya gibi kıza hayatındaki adamla tanışacağını ve onun hayal ettiğinden bile daha harika olacağını söylemek için zamanda geriye gitmek istersin. Var olduğun için teşekkürler, aşkım!!!


Geç saatlere kadar film izlemeyi seviyorum, birlikte yemek yapmayı seviyorum, küçük şeyler yaptığımızda hoşuma gidiyor, maceralarımızı seviyorum... Ama senin en çok sevdiğim şey senin arkadaşlığın! Her şeyi bu kadar harika yapan sensin.


Aşkım, tam olarak olduğun kişi olduğun için teşekkür ederim.


Seninle tanıştığım günden beri hayatımın en iyi ve en uzun bölümüne başladım! Birlikte yazacağımız her şeyi dört gözle bekliyoruz.


Hayatımı seninle planlamayı seviyorum ve hala birlikte neler yapabileceğimizi düşünmeyi seviyorum. Sen bu hayattaki tüm hayallerimi paylaşmak için seçtiğim yoldaşımsın.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM