İkiz Alev İlahi Aşk Sözleri

İkiz alev, gerçek dünyaya yansıyan ayna görüntünüzdür, ikiz alev ruh ikizleri sevgili olmak içindir, ateş ikizleri birbirlerini koşulsuz ve ebediyen sevmek içindir.

Mevcut partnerinizin ikiz aleviniz olup olmadığını merak ediyorsanız, bu ikiz alev aşk sözlerini okuyabilir ve kendiniz anlayabilirsiniz. İkiz alevler ile ruh eşleri arasındaki güç mücadelesi sizi rahatsız edebilir, ancak ikiz alev ruh ikizleri ile ilgili ikiz alevler hakkındaki alıntılarımız ve ikiz alev aşkı hakkındaki diğer alıntılarımız bunu çözecek ve ruh eşleri ile ikiz alevler arasındaki farkı açıklayacaktır.

İkiz aleviniz bulunmayı bekleyen diğer yarınızdır. Oldukça uygun bir şekilde, ikiz alevleri temsil etmek için kullanılan sembol, sonsuzluk sembolüdür; bunun tepesinde, sırasıyla ilahi eril ve ilahi dişilleri temsil eden, yan yana yanan iki alevi barındıran bir üçgen vardır ve bunların tümü bir daire içine alınır.

İkiz alev yoğunluğu sabit bir seviyeye inecektir. Çalkantılı ikiz alev testi aşamasından geçerken ruhunuz huzurlu hissetmeye başlayacak. Birbirinizi tamamlayacak ve birlikte yaşamayı öğreneceksiniz. Bu ilahi bağlantıyı paylaştığınız için, ikiz alevinizin sizi düşündüğünü her zaman söyleyebilirsiniz. Bu ikiz alev aşk sözlerinde, başlamak üzere olduğunuz ikiz alev yolculuğunu yakalamaya çalışacağız. Kalbinizdeki tüm koşulsuz sevgi, sizin için bir araya getirilmiş bu ikiz alevli sözler ve alıntılarla parlayacak.

Gönderim  1,819 Görüntüleme Güncelleme 9 ay önce
İkiz Alev İlahi Aşk Sözleri

İkiz Alev İlahi Aşk Sözleri

İki ikiz ruh arasında yadsınamaz bir ruh-bağlantısı vardır. Bu bağlı ruhlarla ilgili ve ikiz alev alıntıları, ikiz alevinizin sizi sevdiğinin işaretleridir. Öyleyse, ikiz alev ruh eşi işaretleri için bu ikiz alev alıntılarını okuyun. Bu ikiz alev alıntılarıyla bağlantı kurabilirseniz, ikiz alevinizi bulduğunuzdan emin olabilirsiniz.


1.“Ruhum seni hep hatırladı, aklım sadece yetişmeye çalışıyor." -  Nikki Rowe.


2. “Ruh eşimiz, aramızda gerçekleşen iletişim ve iletişimin kasıtlı çabaların ürünü değil de ilahi bir lütufmuş gibi, derinden bağlı hissettiğimiz kişidir." -  Thomas Moore.


3. "Ruhlar arasındaki bağ kadimdir, gezegenden daha eskidir." -  Diana Hardy.


4. “İki insan ruhu için yaşamları boyunca birleştiklerini hissetmekten daha büyük ne olabilir? Birbirlerini güçlendirmek ve sessiz, konuşulmaz anılarda birbirleriyle bir olmak için oradalar." - George Eliot.


5. “Hepimiz tek bedende iki ruhlu varlıklarız. Biz tek bedende erkek ve dişi olmak üzere iki ruhlu bir Ruhtan geldik." -  Deborah Brandt.


6. "Ruh eşi, bizim anahtarlarımıza uyan kilitlere ve kilitlerimize uyan anahtarlara sahip olan kişidir." - Richard Bach.


7. “Birçok kişi onunla konuşuyor ama o ruhunun dilini bilen birini arıyor." -  Nikki Rowe.


8. “Ellerinin nasıl olduğunu bilmeden çok önce ruhuma dokundu." -  Nikki Rowe.


9. “İkiz ruh eşleri arasında özel bir bağ vardır, koşulsuz sevgi, birbirlerine saygı, birbirlerinin içindeki en iyiyi ortaya çıkarma ve son derece uyumludur." - Metrie L.


10.“İkiz alev yolculuğuna yalnızca en cesur ruhlar katıldı” – Beti Kotevski.


11. "Benim ruhum ve senin ruhun sonsuza dek birbirine karıştı." -  NR Hart.


12.“'Ruhlarımız zaten birbirini tanıyor, değil mi?' Fısıldadı. "Yeni olan bedenlerimizdir." -  Karen Ross, 'Chianti Souls: Bir İtalyan Aşk Hikayesi'.


13.“Gideon'a aşık olduğum gibi tekrar aşık olacağımı hayal bile edemezdim. İyi ya da kötü, o benim ruh eşimdi. Diğer yarım benim. Birçok yönden o benim yansımamdı." -  Sylvia Day, 'Size Yansıyan'.


14.“O benden daha çok kendim. Ruhlarımız her ne ise, onunki ve benimki aynıdır." -  Emily Brontë, 'Uğultulu Tepeler'.


15.“Hayatını bir alev gibi yaşıyor; amaçlı bir kaosun dansı… Büyüleyici ışığı size rehberlik edebilir ve korkularınızı bastırabilir" -  Steve Mariboli.


16.“Çiçekler sevginin gerçek anlamını içerdiği için insanlar çiçek hediye ederler. Bir çiçeğe sahip olmaya çalışan herkes, güzelliğinin solmasını izlemek zorunda kalacaktır." -  Paulo Coelho, 'Brida'.


17.“Gözlerinde ona güvenmemi sağlayan bir şey vardı. Belki de her sabah aynada kendime baktığımda gördüğüm aynı sinizmi, aynı dünya yorgunluğunu taşıdıkları içindir." -  Melika Dannese Lux, 'Corcitura'.


18.“Böyle biriyle tanışma şansınız nedir? Merak etti. Sonsuza kadar sevebileceğin biri, seni sonsuza kadar sevecek biri? Ve o kişi yarım dünya ötede doğduğunda ne yaptın? Matematik imkansız görünüyordu." -  Rainbow Rowell, 'Eleanor ve Park'.


19.“İnsanlar ruh eşinin senin için mükemmel bir uyum olduğunu düşünüyor ve herkesin istediği de budur. Ama gerçek bir ruh eşi bir aynadır, sizi engelleyen her şeyi size gösteren kişidir, hayatınızı değiştirebilmeniz için sizi kendi dikkatinize çeken kişidir." -  Elizabeth Gilbert, ' Ye, Dua Et, Sev '.


20.“Hiç birine gerçekten yakın hissettiniz mi? O kadar yakın ki, sen ve diğer insanın neden iki ayrı bedene, iki ayrı cilde sahip olduğunu anlayamazsınız?" -  Nancy Garden, 'Aklımda Annie'.


21.“Ruhlarımız, insan anlayışının ötesinde bir dil konuşur. Evrenin ayrılmamıza izin vermeyeceği çok ender bir bağlantıdır." -  Nikki Rowe.


22. “Enerjiyi tercüme etme ve somutlaştırma konusundaki kutsal armağanları nedeniyle, empatlar ruh eşlerini veya ikiz alevlerini bir mil öteden görebilirler." -  Aletheia Luna


23."Ruh eşleri, birçok yaşamlar boyunca tanıdığımız, birçok karmik sözleşmemiz olan ve anlaşmazlıkları çözdüğümüz kişilerdir. Evlilik ortakları, bir ruh sözleşmesi olacak olsalar da, ruh eşleri olabilir veya olmayabilir. Gerçek ruhla Dostlar, mücadele yoktur, geriye kalan aşktır." -  Karen M. Siyah.


24. "Birinin ruh eşinin ortaya çıkması için bir ömür beklediğini söylemek bir paradokstur. İnsanlar sonunda beklemekten bıkar, birine bir şans verir ve bağlılık sanatıyla ruh eşi olurlar, ki bu da mükemmelleşmesi bir ömür sürer." -  Criss Jami, 'Silahlarda Venüs'.


25. "İdeal ruh eşinizin her zaman sevecen ve kolay geçinilmesi kolay, söylediğiniz veya yaptığınız her şeyi kabul eden ve size kolay/rahat bir hayat sunan biri olmasını beklemeyin." -  Sanaya Roman.


26. "Bir başka kişiye ruh düzeyinde çekiliyoruz çünkü o kişi bizim eşsiz tamamlayıcımız olduğu için değil, o kişiyle birlikte olduğumuz için, bir şekilde kendimize bütünleşmemiz için bir itici güç sağlanıyor." -  Edgar Cayce.


27."Seni en mutlu eden ruh ikizleri değil, hayır. Aksine seni en çok hissettiren onlardır. Yanan kenarlar, yaralar ve yıldızlar. Eski acılar, esaret ve güzellik. Seni uçuruma fırlatırlar. . Tadı umut gibidir." -  Victoria Erickson.


28 "Bazen ruh eşleri buluşabilir, bir görev veya hayat dersi tamamlanana kadar birlikte kalabilir ve sonra devam edebilir. Bu bir trajedi değil, sadece bir öğrenme meselesidir." -  Brian L. Weiss.


29. "Seni sayısız biçimlerde, sayısız kez sevmiş gibiyim... Hayattan sonraki hayatta, çağdan çağa, sonsuza kadardır." -  Rabindranath Tagore.


30.“'Ruh eşi' aşırı kullanılan bir terimdir, ancak gerçek bir ruh bağlantısı çok nadir ve çok gerçektir." - Hillary Duff.


31.“Bağlantılar gerçek olduğunda, asla ölmezler. Gömülebilirler, görmezden gelinebilir ya da uzaklaşılabilirler ama asla kırılmazlar. Başka bir kişi veya yerle derinden rezonansa girdiyseniz, bağlantı herhangi bir mesafeye, zamana, duruma, mevcudiyet eksikliğine veya koşullara rağmen devam eder." -  Victoria Erickson.


32. “Hepimiz birbirimize çok derinden bağlıyız; hepsini sevmekten başka çaremiz yok Nazik olun ve herkes için iyilik yapın, bu yansıyacaktır. Nazik kalbin dalgalanmaları, Evrenin en büyük nimetleridir. " -  Amit Ray.


İkiz Alev İlahi Aşk Sözleri


Çoğu durumda, ikiz ruh bağlantısı sonsuza kadar sürer. Hayatlarının bir noktasında ikiz alevden ikiz alevlerin savaşmasına yol açabilecek bazı olumsuz enerjiler olabilir, ancak bu ikiz alevlerin aşık olması beklenir. İşte bazı ikiz ruh alıntıları, ikiz alev aşkı hakkında alıntılar ve kaybolan ateşi yeniden alevlendirmenize yardımcı olacak bazı ikiz alev aşk şiiri alıntıları. İkiz alev ilişkisinde, bu ateş asla uzak değildir ve ikiz alev alıntıları size bunu hatırlatmak için ihtiyacınız olan şey olabilir.


33.“Sizin için bir miras gibi biriktirilen bir aşka inanın ve bu aşkta öyle büyük bir kuvvet ve nimet olduğuna inanın ki, dışarı adım atmadan istediğiniz kadar uzağa gidebilirsiniz. ” - Rainer Maria Rilke,


34. “Hayattaki her şeyin en harikuladesi, yıllar geçtikçe ilişkisinin parıldayan derinliği, güzelliği ve neşesi olan başka bir insanı keşfetmesidir. İki insan arasındaki sevginin bu içsel ilerlemesi çok harika bir şeydir, onu aramakla ya da tutkuyla istemekle bulunamaz. Bu bir tür İlahi kazadır." -  Hugh Walpole.


35.“İkiz alevler sizi 'tamamlamaz', çünkü siz zaten ruhsal düzeyde doğuştan tamamlanmışsınız. Bunun yerine, size derinden iltifat ederler ve büyümenize yardımcı olurlar.” ― Mateo Sol


36.“İkiz ruh muadili, yalnızca öz-sevgiye ulaştıktan sonra bağlantıya tam ve başarılı bir şekilde teslim olmak üzere tasarlanmıştır" -  Beti Kotevski.


37.“İkiz alevler her zaman 'aynı sayfada'. Bunun nedeni, aslında aynı içsel enerji titreşim frekansına sahip olmanızdır.” — Katya Ki.


38. “İkiz alevinizi umutsuzca aramayı bırakın. Enerji eksikliği ikizinizi çekmeyecektir . Siz kendinizi sevmedikçe, kendiniz dışında hiç kimse sevildiğinizi hissettiremez." -  İkiz Alev Kılavuzları.


39.“İkizlerin simyası hakkında size ne söyleyebilirim? İkizler birbirlerinin neşesiyle dans eden iki bedendir. Birbirinin çaresizliğinde boğulan iki akıl. Birbirinin sevgisiyle uçan iki ruh. İkizler, kalpte birleşmiş iki ayrı varlıktır!” — Kamand Kojouri.


40. “Bazılarıyla, biz onlarla tanışmadan çok önce kalplerimizin birbirini tanıdığından eminiz." -  Shakieb Orgunwall.


41.“İlk aşk hikayemi duyduğum an, ne kadar kör olduğunu bilmeden seni aramaya başladım. Aşıklar sonunda bir yerde buluşmazlar. Baştan sona birbirlerinin içindeler." -  Mevlana


42.“Tam olarak ilk görüşte aşk değildi, ama bundan daha derindi. İstediğimi hiç bilmediğim ama bir şekilde her zaman ihtiyaç duyduğum bir yere ait olma duygusudur. Kalp atışını taşıyan bir evdi." -  Nikki Rowe.


43. “İkiz alev ilişkisinin tek amacı, ruhen olgunlaşmamıza ve kendimizin mümkün olan en iyi versiyonu olmamıza yardımcı olmaktır.” ― İkiz Alev Kılavuzları.


44 "Ruh Eşleri, İlahi doğamızı yansıtır." -  Serena Yeşim


45. "Yalnızlığın temel nedeni, bir başkasının yokluğu değil, gerçek ilahi benliklerimizle olan bağlantımızın farkındalığının yokluğudur." -  Svati Nigam.


46.“Adının bana neden bu kadar tanıdık geldiğini ya da sesini daha önce binlerce kez duymuşum gibi hissettirdiğini açıklayamam ama bunu açıklayabilirim ~ kanayacağım türden bir kaossun içindeyim.." -  Nikki Rowe.


47.“İkiz alevinizle tanışıp karşılaşmadığınızı her zaman hissedebilirsiniz. Bu, başka herhangi biriyle kurduğunuz diğer tüm bağlantılardan farklıdır. Hissetmek ve anlamak zor olmayacak. Eğer ilişkiniz karmaşık, karmaşık ve aşılmaz engellerle dolu görünüyorsa, o zaman büyük olasılıkla karmik bağlantıya tekrar 'tökezlediniz'. — Katya Ki.


48. “İkiz alevler, mütevazisiniz. Gaia'daki liderler, ruhsal liderler, gerçeğin alevinin taşıyıcıları, dünyadaki sevgi ve ilahiyat olduğunuzun farkında değilsiniz." -  Beti Kotevski.


49. "İkiz alev birleşmenizde, sadece kendinizi sevgiye döndürmekle kalmaz, aynı zamanda ailenizin, neslinizin, ulusunuzun, ırkınızın ve tüm insanlığın genetik yaralanmalarını da iyileştirirsiniz." -  Katya Ki.


50.“Tanımadığım birini neden özlüyorum?' dediklerini duyuyorum. En başından beri seninleymiş gibi hissettiğin için birini özlememeye ne dersin?” ― Nicola An, 'Kalp Atışında Evren'.


51. "Evrenin kendisi onların aşk hikayesi adına komplo kuruyormuş gibi tuhaf bir eşzamanlılıkla her şey olmaya başladı." - John Mark Green.


52. "Eğer ikiz alevinizle gerçekten tanıştıysanız, karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun Evrenin desteğini hissedeceksiniz." -  Katya Ki.


53. "Şüpheniz varsa, sadece deneyin, gidin ve bir kişiyi veya yeri tekrar ziyaret edin ve şimdi ile o zaman arasındaki boşlukta bir anlam olup olmadığına bakın." -  Victoria Erickson.


54. "Sevginin en yüksek yönünden bahsediyorum, koşulsuz sevgi." -  Katya Ki.


55. "Sağlıklı bir ilişki, içsel ikiz alev ilişkisini sevmekle başlar, bu da sağlıklı bir dış ikiz alev ilişkisini cezbetmekle sonuçlanır." - Deborah Brandt.


56. “Bağlantılar gerçek olduğunda, asla ölmezler." -  Victoria Erickson.


57. “İnsanlar genellikle aşık olurlar. Ama bazı insanlar aşkla doğmuştur." -  C. JoyBell C.


58.“Biz sadece Evrenin parçacıklarıyız; gerçek hikayemiz yıldızlara yazılmıştır canım." -  Katerina Kostaki.


59. “Gözlerinin içine bakıyorum ve eminim ki ilahi bir sanatçı fırçasını aynı ruha daldırıp ikimizi de boyamak için kullanmıştır." -  Cristen Rodgers.


60. “Hiç kimsenin, sevgi dolu, şefkatli başka bir insanın aynasında kendisine yansıyana kadar kendi güzelliğini bilemeyeceği veya kendi değeri duygusunu algılayamayacağı mutlak bir insani kesinliktir." -  John Joseph Powel, 'Aşık Kalmanın Sırrı'.


61.“Hiç aşık oldunuz mu? Korkunç değil mi?" - Neil Gaiman.


62. "Anladığım her şeyi, sadece sevdiğim için anlıyorum." -  Leo Tolstoy, "Savaş ve Barış"


63. “Sevdiğime giden yolu bulabilmek için bu dünyaya geldim." -  Rumi.


64.“Senin gibi bir kadını bekleyen bir adam var, kalbinin yarısını açan birine razı olma." -  Nikki Rowe.


65. "Ruhlar arasında tesadüfi karşılaşmalar yoktur." -  Sheila Burke.


66.“Aşk aşkındır. Zaman ve mekan tanımaz. 'biz' için 'biz' arasında var olur. Sev ve sevil." -  Gerçeği Yiyip


67.“Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedebilirsin.” ― Nicholas Sparks


Sevgiliniz İçin İkiz Alev Alıntılar


İkiz alev deneyimleriniz, yaşam hakkındaki düşüncelerinizi değiştirebilir ve sizi kendinizin daha iyi bir versiyonuna dönüştürebilir. Ve evet, ikiz alevler sizin en gerçek aşıklarınız olacak. İşte siz ve eşiniz için bu amaca ulaşmanıza yardımcı olacak ikiz alev alıntıları. Bu ikiz alev alıntılarıyla ilişki kurabilirseniz, onlar sadece ikiz aleviniz olabilir.


68. “Çünkü kulağıma değil, kalbime fısıldadın. Öptüğün dudaklarım değil, ruhumdu." -  Judy Garland.


69 "İkiz alevinizle her zaman güvende hissedersiniz." — Katya Ki.


70. “Sevdiğin şeyi bul ve seni öldürmesine izin ver." -  Charles Bukowski.


71. “Hediyelerimizin yarısı sende. ben diğer. Birlikte bir bütün oluşturuyoruz. Birlikte çok daha güçlüyüz." -  Joss Stirling, 'Finding Sky'.


72. “Aşk ne kadar büyükse, bittiğinde trajedi de o kadar büyük olur." -  Nicholas Sparks


73. “Onu, varlığının her santimini sevdim." -  Nikki Rowe.


74.“Seni her düşündüğümde bir çiçeğim olsaydı…Bahçemde sonsuza kadar yürüyebilirdim." - Alfred Tennyson.


75.“Aşk bir savaştır, aşk bir savaştır; aşk büyümektir." -  James A. Baldwin.


76.“Aşk asla doğal bir ölümle ölmez. Kaynağını nasıl yenileyeceğimizi bilmediğimiz için ölür. Körlükten, hatalardan ve ihanetlerden ölür. Hastalık ve yaralardan ölür; yorgunluktan, solmaktan, kararmaktan ölür." -  Anais Nin.


77. “İkiz Alev ilişkiniz sorun değil. Bu, ikizinizin tüm geçmiş acılarınızı ortaya çıkıp salıverilmesini tetiklemesidir." -  İkiz Alev Kılavuzları.


78.“Her kalp, bir başka kalp fısıldayana kadar tamamlanmamış bir şarkı söyler. Şarkı söylemek isteyenler her zaman bir şarkı bulurlar. Bir âşığın dokunuşuyla herkes şair olur." -  Platon.


79.“Bazı insanlar için 'dönüşü olmayan nokta', ruhlarının birbirlerinin varlığından haberdar olduğu anda başlar." -  C. JoyBell C.


80. “İkiz alevlerin amacı veya nedeni büyüktür: Ruhun daha geniş bir deneyim ve bilgi dizisi kazanmasına izin vermektir." -  İkiz Alev Kılavuzları.


81. “Aşk, kendimizi bir başkasında keşfetmemiz ve tanımanın verdiği hazdır." -  Alexander Smith.


82.“Sen ve ben, aynı ateşten köz, aynı yıldızdan toz, aynı aşkın yankılarıyız" -  Craig Crippen.


83.“Bir zamanlar, bir kızı seven bir çocuk vardı ve onun kahkahası, tüm hayatını cevaplamakla geçirmek istediği bir soruydu." -  Nicole Krauss, 'Aşkın Tarihi'.


84. “Ah, sevgilim, evcilleştirmek isteyenler için sadece fazla vahşisin, fikirlerin seni değiştirmesine izin verme." -  Nikki Rowe.


85."Gerçek bağlantılar sonsuza kadar yaşar." — Victoria Erickson


86.“Bazı kadınlar erkeklerin peşinden gitmeyi, bazı kadınlar ise hayallerinin peşinden gitmeyi seçer." -  Lady Gaga.


87. “Kalbini kazanan tek erkek, aynı zamanda özgür olandı." -  Nikki Rowe.


88.“Enerjetik olarak ikiz alevler çok benzer olmasına rağmen, fiziksel olarak tam zıtlar gibi görünebilirler. Çok mantıklı! Çünkü bu kutupların (zıtlıkların) üstesinden gelmek, dünyaya yeni bir Aşk kavramını ortaya çıkarmaya yardımcı olur.” - Katya Ki.


89. “Erkek olun. Senin için olmasını istediğin her şey ol. O zaman onu kullanıyormuşsun gibi hissetmeyecektir. Ve hissedecek; saf koşulsuz sevgi ve o bunu daha önce bilmiyordu." -  Beti Kotevski.


90.“Beni hala sevdiğini düşünüyorum ama sana yetmediğim gerçeğinden kaçamayız.." -  Haruki Murakami, 'Sınırın Güneyi, Güneşin Batısı'.


91. "Tuhaflığı bizimkiyle uyumlu birini bulduğumuzda, onlara katılır ve karşılıklı olarak tatmin edici tuhaflığa düşeriz. Ve buna aşk diyoruz, gerçek aşk." - Robert Fulghum.


92. “Aşk bir ateştir. Ama ocağınızı mı ısıtacak, yoksa evinizi mi yakacak, asla bilemezsiniz." - Joan Crawford.


93. "Seni, gölge ve ruh arasında, gizlice sevilecek bazı karanlık şeyler gibi seviyorum." -  Pablo Neruda, '100 Aşk Sonesi'.


94. “Tek istediğim, başka bir insana sadece ellerimle değil, kalbimle de dokunmaktı." -  Tahereh Mafi, 'Beni Parçala'.


95. “Bir kadını güldürebiliyorsan, ona her şeyi yaptırabilirsin." -  Marilyn Monroe.


96.“Eğer harika biriyse, kolay olmayacak. Eğer kolaysa, harika olmayacak." -  Bob Marley


97.“Birisi seni sevdiğinde, senin hakkında konuşma şekli farklıdır. Kendinizi güvende ve rahat hissediyorsunuz." -  Jess C. Scott, 'Stajyer'.


98.“Paylaştığımız şeyler sonsuza kadar bırakılamayacak kadar enderdir ama bazen kabul etmek zorunda kalırız, zamanlama doğru değildir." -  Nikki Rowe.


99.“Tüm ihtiyat türleri arasında, aşkta ihtiyat, gerçek mutluluk için belki de en ölümcül olanıdır." -  Bertrand Russell, 'Mutluluğun Fethi'.


100." Evrenimiz her ruha bir ikiz bahşeder, kendilerinin bir yansıması, akraba ruhu Ve nerede olurlarsa olsunlar veya birbirlerinden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, farklı boyutlarda olsalar bile, her zaman birbirlerini bulacaklardır. Bu kader, bu aşktır." -  Julie Dillon.


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM