Ina Garten Sözleri

Ina Garten, mutfak dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak, lezzetin ve kalitenin peşinde bir yolculuğa çıkıyor. Bu makalede, Ina Garten'ın yemekle ilgili görüşlerini, yemek yapma felsefesini ve yaşamını yemekle nasıl zenginleştirdiğini keşfedin. Lezzetin büyülü dünyasında gezinirken, Ina'nın sözleri sizi içsel bir yemek macerasına davet edecek. O, yemek pişirmenin sadece bir görev değil, aynı zamanda bir tutku olduğuna inanan bir mutfak büyücüsüdür. İşte Ina Garten'ın sözleriyle beslenen bu keyifli yolculuğa hoş geldiniz.

Gönderim  40 Görüntüleme Güncelleme 26 gün önce
Ina Garten Sözleri

Ina Garten Alıntılar

Akşam yemeğine çıkmak yerine, iyi yemek alın. Evde yemek yapmak, sevgiyi göstermenin harika bir yoludur. Kötü bir ekonomide, kendinizi iyi hissettirmek daha önemlidir.


Tost peynir ve domates çorbası, en rahatlatıcı yemektir.


İflah olmaz lüksüm bahçemdir - her sabah uyanır uyanmaz ilk baktığım şey. Bana çok fazla zevk veriyor.


Kendime iyi, taze malzemeler kullanmayı ve onları sadece içsel lezzetlerini artırmak için pişirmeyi öğrettim.


Sıradan bir şeyi alıp gerçekten özel yapmayı çok seviyorum.


Arkadaşlarımı bir içki elimde, yüzümde sıcak bir gülümseme ve arka planda harika bir müzikle karşılamaya çalışırım, çünkü bir akşam yemeğini eğlenceli bir başlangıç yapmanın yoludur.


İlham almak için diğer yemek kitaplarını kullanıyorum. Partiler için genellikle kendi yemek kitaplarımdan yemek pişiririm.


Kirli küçük sırrım şu ki, evde hiçbir zaman karbonhidrat olmasına izin verilmeyen bir evde büyüdüm.


Creme Brulee, en 'erkek' tatlısıdır. Onu yapın ve sizi her yere takip eder.


Masada her zaman çiçek bulundurmayı çok seviyorum. Onun özel görünmesini sağladıklarını düşünüyorum.


Beyaz Saray'da Maliye ve Bütçe Ofisi'nde, nükleer enerji politikası üzerine çalıştım. Ancak bir özel gıda mağazası sahibi olmanın çok daha eğlenceli olacağını düşündüm, bu yüzden Washington D.C.'den ayrıldım ve Hamptons'a taşındım. Ve ne kadar memnunum ki bunu yaptım!


İnsanlar çok fazla yemek yemezlerse, ambulansla eve götürülmeleri gerekmez.


Bahçelerin, peyzaj mimarları tarafından değil, seven bahçıvanlar tarafından oluşturulduğunda daha iyi göründüğü söylenir, çünkü bahçe daha çok ilgilenilir. Yemek yapma konusunda da aynı şey geçerli. Sadece sevdiğim insanlar için yemek yaparım.


"Cocktail partisiyse genellikle beş veya altı farklı şey yaparım ve bir yemek gibi hissettiren tarifleri seçmeye çalışırım: tavuklu bir şey, balık veya karides şeyi, belki iki sebze şeyi ve kokteyl partisini tatlı bir şey ile bitirmek eğlenceli olabilir."


"Şükran günü yemeği düşünürseniz, gerçekten büyük bir tavuk yapma işidir."


"Her şeyi zamanlayabilirim. Kalbimde bir bilim adamıyım."


"Şükran Günü'nü kesinlikle çok seviyorum. Sadece kendim yapmak istediğim tek tatil bu."


"Her zaman müzik dinlerim. Onun çok neşeli olmasını isterim. İçki içiyorsanız, Cesaria Evora gibi bir şey seviyorum. Akşam yemeğinde ise daha geleneksel şeyleri - eski Frank Sinatra ve benzeri şeyleri seviyorum."


"Her şeyi ölçerim, çünkü bu tarifi tam olarak istediğim gibi yaptığımdan emin oldum, neden tencereye bir şeyler atmak istesinim ki?"


"Ben gerçekten bir bilim adamıyım. Tarifleri tam olarak takip ederim - ta ki takip etmemeye karar verecek olaya kadar. Ve sonra tam olarak başka bir şeyi takip ederim. Şeftali tartını şeftali tartına dönüştürebileceğime karar verdim, ama bir tarifi takip ediyorsam, onu tam olarak takip ederim."


"Bir parti için en önemli şey, ev sahibinin eğleniyor olmasıdır. Ben çok düzenliyim. Her şey için bir plan yaparım. Asla misafirler oradayken pişirilmesi gereken bir şeyim olmaz. Yapmam gereken tek şey fırından bir şey çıkarmak ve onu dilimlemektir."


"Yazın taze, hafif ve hızlı şeyler istersiniz; kışın, vücudunuzu gerçekten sıcak ve rahatlatıcı şeylere yönlendirmek istersiniz."


"Asla 'em sizi terlerken göstermeyin. Misafirler, onlar için yemek pişirmek için çok çalıştığınızı düşünürse, suçluluk hisseder - ki elbette ki bu yaptınız!"


"Tüm yiyeceklerimle ilgili harika olan şey, her şeyin hatırlanan bir lezzet olmasıdır. Belki çocukken yediğim bir şey ya da belki Milano'da yediğim bir şey, ama bunun daha iyi tatması gerektiğini düşünüyorum. "


"Her şeyi sıfırdan yapmak zorunda değilsiniz. Kimse milföy yapmak istemez! "


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM