İnsanları Peşinden Koşmamak İlgili Sözler

İnsanları kovalamayı bırakmak hakkında ilham verici alıntılar mı arıyorsunuz? Kendi başınıza kendinize güvenmeniz ve asla insanların peşinden gitmemeniz için size ilham vermek için en iyi insanların peşinden koşma sözleri, sözler, başlıklar ve durum mesajları koleksiyonunu bir araya getirdik.

Gönderim  646 Görüntüleme Güncelleme 6 ay önce
İnsanları Peşinden Koşmamak İlgili Sözler

KENDİNİZ OLMANIZA YARDIMCI OLACAK ALINTILAR

"Ben insanları kovalamam."


"Hayalleri kovala, insanları değil." - Bilinmeyen


"Hayatta tutunacak en iyi şey birbirimizdir." – Audrey Hepburn


“Tanrı bazen sizi korumak için insanları hayatınızdan çıkarır. Peşlerinden koşmayın." - Bilinmeyen


“Ben kovalmıyorum, kaçmıyorum da. Saklanmıyorum, kendi başıma kalmaktan korkmuyorum.”


“İnsanları doğru tavırla nasıl çekeceğinizi biliyorsanız, onları kovalamanıza gerek yoktur.”


"Eğer kendini sevmiyorsan, seni sevmeyen insanların da peşinden koşacaksın." – Joubert Botha


"Birinin yanında nerede durduğunu bulamıyorsan, durmayı bırakıp yürümeye başlamanın zamanı gelmiş olabilir."


“Gerçek aşk bir saklambaç oyunu değildir; gerçek aşkta iki aşık da birbirini arar." -Michael Bassey Johnson


“Kelebekleri kovalayarak zamanını boşa harcama. Bahçeni tamir et, kelebekler gelsin." – Mario Quintana


"İnsanları kovalama. Çok çalış ve sen ol. Hayatına ait olan doğru insanlar sana ve kal. İşini yap." - Will Smith


"Artık insanları kovalamıyorum. Burada olduğumu ve önemli olduğumu öğrendim. Önemli olduğumu kanıtlamak için insanların peşinden koşmayacağım.” - Bilinmeyen


"Seni gerçekten umursamayan insanları kovalamaktansa yalnız olmanın daha iyi olduğunu anladığında hayatın daha iyi olacak." – Thema Davis


“İnsanları uzaklaşırken kovalamam. Önemli olmadıklarından değil. Sadece beni hayatlarında istiyorlarsa kalacaklarına inanıyorum.”


“İnsanların peşinden koşma, örnek ol, onları kendine çek. Çok çalış ve kendin ol. Hayatına ait olan insanlar gelip seni bulacaklar ve kalacaklar. Sadece işini yap."


"Seni umursamayan insanları kovalamak, onların seni sevmesini sağlamaz. Yine de, onları artık umursamadığınızı göstererek işleri nasıl tersine çevirebileceğiniz inanılmaz.” - Bilinmeyen


“Artık hiçbir şeyi ya da kimseyi kovalamıyorum. İstediğim şey için çalışırım ve peşinden giderken sabırlı davranırım. Gitmek isteyen arkadaşlar gidebilir. Beni sevmeyi unutan aşıklar gidebilir. İnsanın benim için olmayanı kovalayacak enerjisi yok. Hayat benim için adım atmayan insanlar için kilometrelerce koşmam için çok kısa.” – S.Mcnutt


"İnsanları kovalama. İlişkileri kovalama. Dürüstlük için yalvarma. Aşk için yalvarma. Hayatında kalıcı insanlara sahip olma hakkına sahipsin, peşinden koşman gerekmeyenler. Durumunuzu tahmin etmek zorunda olmadığınız, gerçek ilişkilere sahip olmaya hakkınız var. Dürüstlük, sizi onunla onurlandırmayı seçen biri tarafından sunulan bir hediyedir. Aşk seni bulan bir şeydir ve senin tüm bunların içinde bulacağın bir şeydir.” – Ivee Lou


İNSANLARI TAKİP ETMEMEKLE İLGİLİ ALINTILAR


"İnsanları kovalamayı bitirdim."


"Hayalleri kovala, insanları değil."


"Zaten gidenleri bırakın." - Bilinmeyen


"Seni istemeyen insanları kovalamayı bırak." - Bilinmeyen


"İnsanlar size umursamıyormuş gibi davrandıklarında, onlara inanın."


"Çok meşgul değiller. Onlar sadece senin kadar ilgilenmiyorlar.”


“Seninle kalmak isteyeni asla kovalamak zorunda kalmayacaksın. Asla unutma." - Bilinmeyen


"İnsanlar gelir ve gider. Ama hayat sadece kimin kalmaya yetecek kadar umursadığını görmekle ilgilidir." - Ziad K. Abdelnour


"Asla peşinden koşman gerekmeyecek iki şey: gerçek arkadaşlar ve gerçek aşk." – Mandy Hale


"İnsanları kovalamayın. Çünkü gerçekten sana ait olan doğru kişi gelecek ve kalacak...!” – Cahil İslam


“Birisi sizi aramak için parmağını bile kıpırdatmazsa, sizi görmek ve sizinle vakit geçirmek. 5 parmağınızı kaldırıp el sallamanızın zamanı geldi.”


"Artık insanların peşinden koşmuyorum. Benimle vakit geçirmekten hoşlanıyorlarsa, bunu yapacaklardır. Değilse, kendi arkadaşlığımdan memnunum.” - Bilinmeyen


"İnsanların seni doğru şekilde sevmeleri için yalvarmayı ve savaşmayı bırak. Kalmanıza ya da gitmenize aldırmayan insanlara zaman ayırmayı bırakın.” – Reyna Biddy


"Üzgünüm. İnsanları kovalama günlerim sona erdi. Hayatımda kalmak için çaba göstermiyorsan, sensiz bir şeyler yapmaya başladığımda üzülme.” - Bilinmeyen


"İnsanlar kime zaman ayırmak istiyorlarsa ona zaman ayırırlar. İnsanlar konuşmak istedikleri kişilere mesaj atar, arar ve yanıt verir. Çok meşgul olduğunu söyleyenlere asla inanmayın. Senin etrafında olmak isteselerdi, yaparlardı.”


"Bazen her şeyi olduğu gibi bırakmak, insanların gitmesine izin vermek, sonuç için savaşmamak, açıklama istememek, cevapların peşinden koşmamak ve insanların nereden geldiğini anlamasını beklememek daha iyidir. ”- Rania Naim


"Birini kovaladığınızda, onları otomatik olarak itersiniz, ancak gerçekten kendiniz olduğunuzda, gerçekten önemli olacak insanları otomatik olarak hayatınıza çekersiniz. Sadece kendiniz olun." - Steven Aitchison


"Bazen işleri akışına bırakmak, insanları akışına bırakmak daha iyidir. Kapanmak için savaşmayın, açıklama istemeyin, cevapların peşinden koşmayın ve insanların nereden geldiğinizi anlamasını beklemeyin. Kendiniz için savaşmaya devam etmelisiniz çünkü kimse sizi kendinize sahip olduğunuz gibi alamıyor..."


AŞK SÖZLERİNİ KOVALAMA


"Seni kovalamayacağım ya da seni beni sevmeye zorlamayacağım. Sana tutunmayacağım ya da benimle kalmanı sağlayamam."


"Beni kovalamazsan seni kovalamam. Sonsuza kadar burada olmayacağım, o yüzden buradayken bana saygı duy.”


"Seni kovalamıyorum. Tek istediğim kalpleriniz ve arkadaşınız olmak. Ama bunu alamazsam, iyiyim.”


"Seni kovalamayacağım, seni arzulamayacağım, seni değiştirmeye çalışmayacağım ve seni olduğun gibi kabul edeceğim."


"Bu dünyadaki herkes bir gün gidecek. Seni kovalamayacağım, çünkü bir gün biliyorum. Ben de gitmiş olacağım."


“Seni kovalamayacağım; Ben bir köpek değilim. Ben sorumlulukları ve öncelikleri olan bir adamım. Seni sevebilirim ama peşine düşmeyeceğim."


“Beklemeye değer olsan bile seni kovalamayacağım, ama olması gerekiyorsa olacak! Ve değilse, dünyanın sonu değil!”


"Kalbim kovalamayı bıraktığımdan beri huzurlu. Seni istemeyeceğim, senden nefret etmeyeceğim ve senin için hiçbir acı hissetmiyorum.”


"Seni kovalamayacağım ama bana ihtiyacın olduğunda burada olacağım. Hiçbir yere gitmiyorum ama artık bir şeyleri zorlamaya çalışmayacağım.”


"Ne kadar güzel olursan ol, seni takip etmeyeceğim. Aramızdaki şeyler ne kadar iyi giderse gitsin, hiçbir şeyi zorlamayacağım."


"Seni kovalamayacağım ama ne zaman bana ihtiyacın olursa, yanında olacağım. Seni korumak ve teselli etmek için yanında olacağım. Sana hatırlatmak için buradayım."


"Seni beni sevmeye zorlamayacağım ve elimi tutmana da zorlamayacağım. Benimle kalmanı sağlamayacağım. Senden değerimi görmeni bile istemem.”


“Aşkım ve dünyam, seni kovalayamam, seni burada tutamam. Umarım aşkım seni bana geri getirir ve senin yokluğunda iyi olacağım."


"Güller kırmızı, menekşeler mavi ve aşkım zorlanamaz sonsuz bir alev gibidir. Seni kovalamayacağım, kontrol etmeyeceğim ya da beni sevmeni sağlamayacağım."


“Sevdiklerimi kabul etmek için seni kovalamayacağım ve seni benimle olmaya zorlamayacağım. Dışarısı zaten soğuk bir dünya ve seni beni sevmeye zorlamayacağım.”


"Seni kovalamayacağım, aşkın için yalvarmayacağım ve senin ikinci tercihin olmayacağım. Sana karşı iyi olabileceğimi biliyorum ve sen gelene kadar sabırla bekleyeceğim."


"Bazen seni ne kadar sevdiğimi bilip bilmediğini merak ediyorum. seni kovalamayacağım; Ben o adam değilim. Kalbim ağrıyarak burada oturuyorum ve kararını vermeni izliyorum."


“Beni sevmek zorunda değilsin; Aşkın için seni kovalamayacağım. İstemiyorsan seni benimle olmaya zorlamayacağım ve ihtiyacın yoksa beni istemeye zorlamayacağım."


“Seni yasak bir aşka dair arzularıma boyun eğmeye zorlamayacağım. Beni aklının düşündüğünün ötesinde görmek için peşine düşmeyeceğim. Seni beni sevmeye zorlamayacağım çünkü aşk zorlanmamalı."


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM