İslami Günaydın Mesajları, Dualar ve Alıntılar

İslami Günaydın Mesajları : Sabahlar Allah'ın nimetlerinden biridir. Aynı zamanda Allah'ın hepimizi sevdiğini ve bize nimetler, sürprizler ve fırsatlarla dolu bir günü daha bahşettiğinin bir hatırlatıcısıdır. O halde hepimiz güne , lütfundan dolayı yüce Allah'a şükrederek başlamalıyız. Yakınınızın ve sevdiğinizin sabahını güzelleştirmek için bu İslami günaydın mesajlarını arkadaşlarınıza, aile üyenize veya sevdiğinize gönderin. Her yeni günü kocaman bir gülümsemeyle, sabahları ise neşeli bir kalple kucaklayın ve Allah'a şükredin.

Gönderim  95 Görüntüleme Güncelleme 2 ay önce
İslami Günaydın Mesajları, Dualar ve Alıntılar

İslami Günaydın Mesajları

Günaydın. Allah gününüzü iyilik ve iyiliklerle doldursun. Gününüz kutlu olsun


Günaydın dileğiyle. Allah razı olsun. Harika bir gün geçirin.


Günaydın. Allah'a güvenin, O'nun sizin için büyük planları var.


Allah'ın nimetleri çoktur ve eğer kalbinizde iman varsa, O'nun nimetlerini hayatınızın her yerinde fark edeceksiniz. Günaydın. Güne, lütfundan dolayı Allah'a şükrederek başlayın.


Allah bugün sizi korusun ve gün boyunca size rehberlik etsin. Günaydın. İyi günler!


Günaydın. Allah'ın nimetlerini alarak güne başlamanız dileğiyle. Bu güzel günün her aşamasında Allah'ın yar ve yardımcınız olmasını diliyorum.


Günaydın. Kuran'ın öğretilerine göre yaşarsanız, tüm yaşamınız boyunca rahatlık ve huzur yaşarsınız.


Gününüzün huzur ve refahla dolu olmasını ve Allah'ın ilahi lütfuyla başlamasını dilerim. Allah gün boyunca tüm engelleri kaldırsın ve sizi doğru yola iletsin! Günaydın.


Günaydın! Güne başlamadan önce Allah'a şükredin ve O'na tam bir tevekkül edin. O'nun hayatınızda yaptığı mucizeleri kendinize hatırlatın. Dua ediyorum, günü sizin için kolaylaştırsın.


Güne Bismillahir Rahmanir Rahim diyerek başlayın ve gün boyunca Allah'a inanarak yürüyün, her şey yolunda gidecektir. Günaydın.


Günaydın. Kendinize ve İslam'a karşı dürüst ve doğru olduğunuz sürece büyük işler başarabilirsiniz. Allah size nimetleriyle lütufta bulunacaktır.


Arkadaşlar için İslami Günaydın Mesajları


Günaydın arkadaşım. Güne, sana bir gün daha verdiği için Allah'a şükrederek başla.


Allah, güne başlarken başarı ve mutlulukla dolu güzel bir gün geçirmenizi nasip etsin sevgili dostum. Harika bir gün geçirmeniz için dua ediyorum. Günaydın. İyi günler!


Günaydın sevgili arkadaşım. Kendini yalnız hissettiğinde, Allah'ın arkanı kolladığını hatırla.


Bugün ve gelecekte başardığınız her şeyde Allah'ın bereketi parlasın. Allah'a iman etmenin huzurunun kalbinize ve ruhunuza dolmasını dilerim. Günaydın güzel arkadaşım.


Allah'tan güzel bir sabah geçirmesini ve her saniyesini sayısız nimetiyle doldurmasını dilerim. Günaydın tatlı arkadaşım. Her şey için Allah'a şükretmeyi unutmayın.


Günaydın sevgili arkadaşım. Gün boyunca dürüst, nazik ve şefkatli davranarak size verdiği harika yaşam için Allah'a şükranlarınızı gösterin.


Allah bize her gün için birçok fırsat, deneyim ve anılar bahşetmiştir. Tek yapman gereken O'na güvenmek ve güne başlamak için her şeyini vermek!


Günaydın. Gün içinde hata yaptığınızda Allah'tan bağışlanma dilemeyi unutmayın. O lütuf ve merhamet sahibidir ve sizi bağışlayacaktır.


Allah seni terk etmeyecek, bunu her zaman hatırla. O yüzden kendinize inanın ve çok çalışın. Allah büyük işler başarmanızı sağlayacaktır. Günaydın.


Günaydın, en sevgili arkadaşım. Allah'a olan inancınızı koruyun ve O'nun rahmeti için dua edin. Hayatınız kolay ve müreffeh olacak.


İslam'ın gereklerini yerine getirin ve Allah'a iman edin, hayatınızda rahatlık ve huzur bulacaksınız. Günaydın.


Aşkıma İslami Günaydın Mesajları


Umarım Allah seni gün boyu güvende ve sağlıklı tutar. Günaydın aşkım.


Günaydın aşkım. Hedeflerinin peşinden koşarken başını dik tut; Allah seni güçlü ve yetenekli olman için yarattı. Kendine güven.


Her gün seni görüyorum ve sana aşık olmak en iyi kararlarımdan biriymiş gibi hissediyorum. Allah gün boyunca sana rehberlik etsin! Günaydın aşkım.


Günaydın tatlım. Gün içinde herhangi bir şeye başlamadan önce Allah'a şükretmeyi unutma; Sana en büyük nimetlerini verecektir.


Her hareketin ve işin Allah Subhanahu Wa Ta'ala tarafından ilahi bir şekilde yönlendirilsin. O'na güven, yanlış yöne gitmezsin. Günaydın canım.


Günaydın. Allah'a güven ve iman et ve hırsına doğru yürü. İyi günler!


Allah'a en çok şükrettiğim nimetlerden birisin. Bu sabah sana hak ettiğiniz zevk ve başarı nimetlerini diliyorum. Günaydın Sevgilim.


Aşkıma günaydın Günün sabah kadar güzel olsun. Allah'tan sana hidayet etmesini ve gün boyunca sizi her türlü zararlı şeyden korumasını dilerim.


Günaydın aşkım. Hayatını Kuran'a uyarak yaşa, onun güzel mükafatını alacaksın.


Gün boyunca, Allah'ın hepimizi eşit derecede sevdiğini ve hepimizin çıkarlarını gözettiğini kendinize hatırlatın. sana günaydın aşkım


İslam barış dinidir. Ve yakınlarınıza Yüce Allah'ın lütuf, nimet ve rahmetini hatırlatarak sabaha huzurlu başlamalısınız. Hayatımızın amacı her zaman hatırlanmalıdır. O'na tam anlamıyla iman ederek, hayatımız çok daha kolay olabilir. Müminler her zaman günün sonunda mükâfatlandırılırlar. O halde güne O'nu anarak başlayın ve sevdiklerinize de Allah'ın şükrünü kabul ettirin. Yeni bir güne uyanmanın kendi gücümüzle, irademizle değil, Allah'ın rahmetiyle mümkün olduğunu onlara hatırlatın. Bu yüzden burada çok sayıda İslami günaydın sözlerini, mesajlarını ve alıntılarını listeledik. Bu mesajlar mutlaka Allah'ın rahmet ve nimetlerini idrak etmelerini sağlayacaktır.


 


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM