Jake Gyllenhaal Sözleri: İlham Verici ve Derin Anlamlı Alıntılar | Ünlü Aktörün Motive Edici Sözleri

Jake Gyllenhaal'un motivasyon dolu sözleriyle ilham alın! Ünlü aktörün derin anlamlı alıntılarından oluşan bu koleksiyonda, hayata dair değerli felsefi düşünceler, sanat anlayışı ve yaşamın anlamına dair ilham verici sözler bulacaksınız. Gyllenhaal'ın cesaretlendirici ifadeleri, başarıya giden yolda ilham kaynağı olabilir. Bu etkileyici sözlerle ilham almak ve hayatınıza pozitif bir bakış açısı katmak için okumaya başlayın!

Gönderim  77 Görüntüleme Güncelleme 4 ay önce
Jake Gyllenhaal Sözleri: İlham Verici ve Derin Anlamlı Alıntılar | Ünlü Aktörün Motive Edici Sözleri

Jake Gyllenhaal Alıntılar

"Herkesin söylediklerine değil, seni cesaretlendiren insanlara kulak ver. Eğer içinden gelip, yapmak istediğin bir şeyse, devam et ve hayatın geri kalanı boyunca bunu yapmaya çalış."


"Deliler kendilerini deli olup olmadıklarını merak ederek zaman harcamazlar."


"Yıllar içinde öğrendim ki özgürlük, disiplinin diğer yüzüdür."


"Bazı filmlerde geride kalırsın, bazılarında aynı yerde kalır, aynı seçimleri yaparsın. Sonra bazen senden daha fazla bilen ama sana gösteren insanlar olur, işte umut edebileceğin maksimum budur - 'Seni olduğun için seviyorum ve filmimde olmanı istiyorum' diyen biriyle bunu yapmak."


"Chris Cooper bana hiç pişman olmamamı söyledi. Chris bunu dedikten sonra her sahneye girerken 'her olasılığı tüket' diye düşünüyorum. Belli bir yere geldiğinizde, sanki elinizdeki her şeyi veriyormuşsunuz gibi oluyor. Pişmanlık duymayın. Bu defalarca aklıma geliyor."


"Soyadı 'Jill-en-hall' olarak telaffuz ediliyor. İki 'l', iki 'a' harfi var. Ailemizde bir şarkı var; G-Y-Çift L - EN - HAAL, Gyllenhaal'ı harflerle yazıyor. Bu İsveççe bir isim. Müziğe dökülmüş bir aile hatırası."


"En iyi şey, babamla prova yapmaktı. Her zaman bir şeyleri çözmenin, yeni bir şey denemenin ve bir şeye farklı bir bakış açısı getirmenin süreciyle ilgiliydi."


"Filmleri bir piyano çalmaya benzetiyorum: Bazen akorları çalıyorsunuz ve çözümlenmemiş geçişlerle farklı notalar çalıyorsunuz, her yere yayılmış tüm majör akorları çalıyorsunuz ve keyifle, harika ve basit bir melodiyle kendinizi eğlendiriyorsunuz."


"Yaşadığım dünyada ne yapıyorum? Filmler bir şeyler söylemek için mi yapılıyor? Eğer bir şeyler söylemek istemiyorsanız neden film yaparsınız? Siz ne için yapıyorsunuz? Çok para kazanmak mı istiyorsunuz?"


"Macera ruhunu seviyorum. Bence erkeklerin belirli bir şekilde aradığı şey bu."


"Bir gün yönetmenlik yapmayı gerçekten çok isterim. Sadece karakteri ve performansı seven bazı oyuncular var, onlar sadece bunun bir parçası olmak istiyorlar."


"Umarım manevi bir insanımdır. Böyle biri olmaya çalışıyorum."


"Aşırı aktif bir beynim var ve bunun sonucunda kendi kafama girip kendimle çok uğraşabiliyorum. Bu yüzden onu yoruncaya kadar çalıştırmayı severim."


"Her erkeğin doğru kadını bulması ve her kadının doğru erkeği bulması önemli olduğunu düşünüyorum."


"Oyunculuğuma yaklaşımımın tamamen karaktere hizmet ettiğini düşünmüyorum. Bencilce, dünyaya ve hayatıma bakış açımı, kendi hayatıma yardımcı olmak için buna yerleştirdim."


"Her erkeğin bir dönem başka bir adama çekildiğini düşünüyorum."


"Eğer yedi ay gibi bir zamanınızı - benim için yedi ay, Roland Emmerich için 3, 4, 5 yılını - bir şeye veriyorsanız, bence bir şeyler söylemeniz gerekiyor."


"İnsanlar beni ne olarak adlandırmak isterlerse açığım."


"Romantizm önemlidir, ama objektif bir yanıt verebileceğiniz bir arkadaşa sahip olmak daha da önemlidir."


"Tuhaf bulduğumuz bazı şeyler söyleyen filmleri seviyorum. Benim için hiç tuhaf değiller. Bana huzur veriyorlar."


"Rekabet kavramı, özellikle yaratıcı bir ortamda her zaman vardır. Ve bunu kabul etmezseniz, kendinize ve sürece haksızlık yapıyorsunuz demektir."


"Birçok fırsatınız olduğunda, işimle ilgili olarak, belirli ayrıntılara dikkat etmeme alışkanlık kazanırsınız. Ve yoğunlaştıkça, yaptığımız her şey aynı şey olur."


"Bence herhangi bir sanat eserine sınırlar veya kurallarla yaklaşamazsınız. Saygı çok önemli bir şey ama bence yolda keşfettiğimiz şeyler de gerçekten önemli."


"Ben doğuştan bir küçük kardeşim - bu doğamın bir parçası. Kız kardeşimin çok güçlü olması ve beni korumak istemesiyle ilgili bir şey. Bu doğal bir düzen."


"Üniversiteye gittiğimde, artık gitmek istemediğimi biliyordum. Denemek ve bir oyuncu olmaya çalışmak istedim. Riskli olduğunu düşünerek klişe olma riskine rağmen, bunu yapmam gerektiğini biliyordum. Oyunculuk benim yolcumdu."


"Her yolculuk korkuyla başlar."


"Bir rol diğerine karışır. Yani, oynadığım rollerden bazı tuhaf alışkanlıklar edindim ki onlar asla gitmeyecek."


"Filmler hakkında hemen her şeyi duydum, hatta ne olduğunu bilmeden önce. Şimdi kendimi 'bir saat boyunca filmler hakkında konuşmayalım mı?' diyen insanlarla çevreleyorum."


"Annem ve babam oldukça harika şeflerdi ve çocukluğumun büyük bir kısmında bize çok gösterişli şeyler pişirirlerdi."


"Bir film yapmadan önce, onun arkasındaki temalara inanmam gerekir. Yani, her zaman sorduğum ilk soru, 'Bu film ne hakkında?'"


"'Jarhead' üzerindeki deneyimim hayatımı değiştirdi."


"Bir oyuncu olarak bile, bir hikaye anlatıcısı gibi düşünüyorum. Ailemiz bize senaryoya bakmamızı öğretti."


"Her zaman, bence verebileceğim en iyi performansların, benim gerçeğime en uygun olanlar olduğunu düşünüyorum. Kendime ne kadar uzaklaşırsam, performanslarım o kadar kötü oluyor."


"Bence hepimiz neredeyse her şeyin potansiyeline sahibiz. Eğer dikkatlice yaşantımıza bakarsak, bir şekilde ona ulaşabiliriz."


"Vücuduma dikkat ediyor ve kondisyonumu ciddiye alıyor muyum? Evet."


"Ben, genel olarak, doğru olduğuna inandığım şeye güvenmek istiyorum. Birçok kez yapmadım ama."


"'Training Day'ı seviyorum - harika bir film."


"İşte çalışırken, hiç pişmanlık duymayın ve her zaman her şeyinizi sahaya bırakın."


"'Prens Of Persia' gibi bir filmde çalışmak harikaydı. Bir aksiyon kahramanı olmak, duvarlarda koşup savaşmak ve harika esprili replikler söylemek çok eğlenceliydi."


"Bir mentörüm var. Rehberlerim var. Çok sayıda rehberim var. Çok sayıda değil, ama gerçekten saygı duyduğum insanlar var ve onlara başvururum."


"Ben film setlerinde büyüdüm, bu yüzden bunu sadece tanıdık buldum. Ayrıca büyürken, lisedeyken, bazı şeylere deneme şansı tanırlardı ve beni almamayı düşünerek - ama bazen alırım, ve şaşırırlardı."


"Bence aile dünyadaki en önemli şeydir. Kendi aileniz dünyadaki en karmaşık şeydir, ve bence dünyadaki en güzel şeydir."


"Ben, acımasız bir eleştirmenim, biliyor musunuz?"


"Gerçek insan etkileşimi için olduğum kadar, eğlenceli ve izlemek isteyen bir şov yapmak için de buradayım."


"Bence bir oyuncu olarak duygularınıza açık olmalısınız - bu, diğer karakterlere nüfuz etmenin yoludur. Ayrıca, bu kadar açık olmakla, ne kadar rezil olduğumu kabullendim!"


"Bence birçok kişi 'Askerlere destek oluyorum' diyor ama gerçekten derin derin hissettiğimi düşünüyorum."


"Neden bir kırmızı halının kırmızı olduğunu kendinize sorun. Herhangi bir renk olabilir."


"'End Of Watch' üzerine çok araştırma ve çalışma yaptım ve kesinlikle öğrendiğim bazı becerileri kullandım."


"Bence her zaman herkesin sürekli olarak nazik olması gerekmiyor."


"Kesinlikle hazırlıksız gelmek ve sahneyi mahvetmek istemem diye düşünmüyorum."


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
  • Jake Gyllenhaal Sözleri: İlham Verici ve Derin Anlamlı Alıntılar | Ünlü Aktörün Motive Edici Sözleri
  • Admin