Kız arkadaşı için 52 özür mesajı

Hataları kabul etmek ve özür dilemek, bir ilişkideki herhangi bir krizin üstesinden gelmek için çok önemlidir. Sağlıklı bir sohbet başlatmak ve ilişkiyi geliştirmek için kız arkadaş özür sözleri, mesajları ve metinlerini seçtik.

Gönderim  398 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Kız arkadaşı için 52 özür mesajı

Sevgiliden özür dileme sözleri

Aşkım, seni kırdıysam özür dilerim. Hareketlerimin bu dünyada en çok sevdiğim insanı incittiğini bilmek göğsümü çok acıtıyor. İlişkimizin daha uzun sürmesi için bugünden itibaren daha iyi bir insan olacağıma söz veriyorum.

Bu af talebi, kalbinde açtığı yaralara daha fazla dayanamayan bir insandan gelir. Özür dilerim aşkım.

Seni kırdıysam özür dilerim aşkım.

Düşünmeden konuşuyorum ve bazen kelimelere dikkat etmeden kendimi ifade ediyorum.

Söylediklerimin seni çok incittiğini biliyorum ve bunun için özür dilerim. Beni bırakma lütfen.

Sana nasıl bir aptal gibi davrandığıma inanamıyorum. Umarım kalbinde beni affetmenin bir yolunu bulursun aşkım. Seni herşeyden fazla seviyorum.

Seni ilk sıraya koyan bir adamı hak ediyorsun. Geçmişte böyle davranmadım ve bunun için affını istiyorum.

Kalbini incitmek dünyada isteyeceğim en son şeydi. Affet beni aşkım.

Sana olan aşkım silinemeyecek bir şey. Aşkımızın her engeli aşacak kadar güçlü olduğuna hala inandığım için senden özür dilemeye devam edeceğim.

Verilen sözlerin tutulmadığını biliyorum. Ama hatalarımı telafi etmek ve seninle birlikte olmaya layık biri olmak için buradayım. Özür dilerim aşkım.

Seninle çıkmak hayatımda başıma gelen en iyi şeydi. İşlerin böyle bitmesini gerçekten istemiyorum aşkım. Affedersin!

Yaptığımız hatalarla öğrenir, olgunlaşır ve gelişiriz. Özür dilerim aşkım. İleride daha iyi bir insan olacağım.

Tutumlarımı silmeye yetmediğini bildiğim halde nasıl “özür” dilebilirim?

Kendimi bile affedemezken senden nasıl af dileyebilirim? Aşkım, yeniden başlamama izin ver.

Gel bu hataları geçmişte bırakalım ve birlikte yeni bir yolculuğa çıkalım. Sevgi, saygı ve anlayış yolculuğu.

Seni seviyorum ve bu duygu asla değişmeyecek.

Umarım ilişkimizin bu kötü bölümü sonunda yeni bir mutluluk kitabı açmak için kapatılabilir. Özür dilerim aşkım. Tekrar deneyelim?

Söylediklerimin mazereti yok. Dürtüsel olduğumu biliyorum ve bazen kelimeler ağzımdan çıkıyor ve doğrudan kalbine geliyor. Beni affet hayat.

Yalan söylediğimi ve bana olan güvenini kırdığımı biliyorum. Beni Affet lütfen! İyileşeceğime ve sevgine layık olacağıma söz veriyorum.

Seni seveceğime, sana saygı duyacağıma ve ömrümüzün sonuna kadar seninle ilgileneceğime dair bir söz vermek istiyorum. Affet beni aşkım. Şu andan itibaren her şey farklı olacak ve sana kalbine layık olduğumu göstereceğim.

Seni incitmek asla niyetim değildi. Sana yaptığım her şey için utanıyorum. Özür dilerim aşkım. Devam etmeni rica ediyorum.

Seninle tartışmak en korktuğum şey. Bu ilişkide birlikte gelişebilmemiz için gelişmem gerektiğini biliyorum. Sana en içten özürlerimi gönderiyorum. Seni seviyorum aşkım.

Bana kızmakta haklısın. Yanıldığımı biliyorum ve düşünmeden konuştum. Özür dilerim aşkım.

Biliyorum bir hata yaptım. Sana verdiğim tüm zararlardan pişmanım. Lütfen beni affet aşkım.

Senden özür dilemekten asla vazgeçmeyeceğim. İlişkimizi her zaman geliştirmeye ve kalbine layık olmak için olgunlaşmaya çalışacağım.

Seni incitmek asla niyetim değildi. Sen benim hayatımın güneşisin ve ben karanlıktan korkarım. Lütfen bana geri dön aşkım.

Yaşadığımız sorunun temelinde yalanın yattığını biliyorum. Geliştirmeye söz veriyorum, isteklerine saygı duyuyorum ve bunun bir daha asla olmayacağına dair temin ederim. Özür dilerim aşkım.

Yalanın küçük ya da büyük olması fark etmez, yine de yalandır. Bunu sana yaptığım için utanıyorum. Beni Affet lütfen.

Senden uzakta olmak gerçek bir kabus. Lütfen beni affet ve bana geri dön!

Seni seviyorum! Sana verdiğim tüm zararlar için kendimi suçlu hissediyorum ve üzgünüm. Lütfen beni affet aşkım.

Artık bu yalnızlık hissine dayanamıyorum. Hayatta birçok pişmanlığım var ama en büyüğü şüphesiz benim hatalarımla kalbini kırmaktı. Her şey için beni affet aşkım. Bir kez daha deneyelim lütfen.

Tüm hatalarım için özür dilerim. Seni ve ilişkimiz için en iyisinin ne olduğunu düşünüyordum ama sonunda seni incittim. Affedersin lütfen.

Hataları tanımak, olgunluğun en büyük işaretidir.

Büyük bir alçakgönüllülükle, affını diliyorum aşkım.

İleride daha iyi olmaya çalışacağım.

Çok sevdiğimiz bir insanın acısını görmek zor. Daha da fazlası, bu acıya kendimiz sebep olduğumuzda.

Üzgünüm aşkım, asla seni incitmek niyetinde değildim. Güvenine layık gerçek kişi olmak için gelişmem gerektiğini biliyorum.

Bütün sorunlarımızı çözmeden asla yatağa girmeyeceğimize söz verdik.

Lütfen aşkım, bugün yaptığım şeyler için özür dilerim. İyi olduğumuzu ve tüm bu durumun yakında geçeceğini bilerek uyumak istiyorum.

Seni memnun etmeye çalıştım ve sonunda seni incittim. Özür dilerim aşkım. Söz veriyorum bu bir daha asla olmayacak.

Seni korumak ve sevmek sana verdiğim sonsuza kadar sürecek bir söz. Bugün yaptığım hatalar için özür dilerim aşkım.

Sen hayatımda başıma gelen en iyi şeysin ve yaptığım şey için kendimi aptal gibi hissediyorum. Beni Affet lütfen. Eminim aşkımız da bunu aşacaktır.

Uyandığın andan uyuyana kadar gülmeyi hak ediyorsun ve aptalca bir nedenden dolayı bugün seni ağlattım. Affet beni aşkım. Sana söz veriyorum yapılan hatalar gelecek için bir ders olacak. Seni seviyorum.

Bunu yaşamayı hak etmiyorsun. Hatalarımın haksız olduğunu biliyorum ama sana duyduğum aşk için özür dilemeye devam edeceğim.

İlişkimizin yaşadıklarımızdan daha güçlü olduğunu biliyorum. Seni seviyorum aşkım.

Aşkım. Yaptığım hatalar için özür dilerim.

Düşünmek için zaman ayırın ve beni affetmeye çalış.

Seni burada beklediğimi ve seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğimi unutma.

Aptalca şeyler için özür dilerim.

Tereddütler için üzgünüm.

Hatalar için özür dilerim.

Seni çok sevdiğim için özür dilerim.

Bazen düşünmeden konuşuyorum ve bu yüzden senden af ​​diliyorum.

Üzgünüm aşkım, kalbini kırdıysam.

Seni her zaman mutlu edeceğime söz vermiş olsam da, bir aptaldım ve sonunda seni incittim. Affet beni aşkım. İlerleyen zamanlarda gelişmeye ve daha iyi bir insan olmaya söz veriyorum.

Seni kaybetmek, varlığın olmadan hayatımın ne kadar boş olduğunu anlamamı sağladı. Lütfen aşkım, beni affet. Tekrar deneyelim?

Bugün söylediğim her şey için özür dilerim aşkım. Her zaman yanında olacağımı, seni destekleyeceğimi, yol göstereceğimi ve hepsinden önemlisi seni seveceğimi asla unutma.

Seni ilk gördüğüm andan beri sana aşık oldum. Bir süre sonra bu sevgi saygı ve güvene dönüştü. Bu süre içinde bazı sözlerimi bozduysam beni bağışla. Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğimi unutma.

Gülüşün mutluluğumun gerçek sebebi. Bugün bu gülümsemeyi gözyaşlarına dönüştürdüysem beni bağışla. Bazen düşünmeden konuşuyorum ve söylememem gereken şeyler söylüyorum. Senin için daha iyi bir insan olacağıma söz veriyorum aşkım.

Dünyama geldiğinde ruhumu ve kalbimi değiştirdin.

Yapılan hatalar için özür dilerim. Yanında daha olgun birini hak ettiğini biliyorum ve sana karşı hala çocukça tavırlarım var. Affet beni aşkım. Seni seviyorum.

Kalbimdeki yerini kimse dolduramayacak. Lütfen beni affet aşkım. Sensiz hayatım anlamsız.

Seninle öğrendim ki sevgi her gün 'Seni seviyorum' demek değil, bu sevgiyi günlük hareketler ve şefkat jestleriyle göstermektir. Bazı sözlerimde başarısız olduysam özür dilerim aşkım. Lütfen ileriye doğru birlikte geliştirmeye çalışalım.

Sen Tanrı'nın bana verebileceği en güzel hediyeydin. Bu yüzden seni incittiğim için çok kötü hissediyorum. Özür dilerim aşkım. Sen mükemmel bir kız arkadaşsın ve senin sevgini hak etmek için birçok yönden gelişmem gerekiyor.

Seni seviyorum dediğimde bunu alışkanlıktan ya da rutinden söylediğimi düşünüyorsun ama aslında bunu sana hayatımdaki en önemli ve en sevgili şey olduğunu hatırlatmak için söylüyorum. Yaptığım hatalar için özür dilerim. geliştirmek için söz veriyorum.

Her zaman küçük hatalar yaparım ve asla umurumda olmaz ama kalbini kırmak kabul edemediğim bir hatadır. Yaptıklarım için üzgünüm ve utanıyorum. Özür dilerim aşkım.

Gurur bir ilişkiyi mahvedebilir ve insanları uzaklaştırabilir. Şu anda affınızı istemek için gururumu bir kenara koyuyorum. Her şey için üzgünüm aşkım. Seni çok seviyorum ve seni kaybetmek istemiyorum.

Yaptıklarımın bu sefer kurduğumuz bağı kırdığını biliyorum ama senden af ​​diliyorum çünkü hayatımı sensiz hayal edemiyorum.

Hayat, seni başımıza gelebilecek tüm kötülüklerden çok seviyorum, bana aşkımızın her şeyi yapabileceğini, birlikte sonsuz olacağımızı ve birlikte sonsuza kadar mutlu olacağımızı öğrettin. Bu yüzden lütfen beni affet. Bunu birlikte aşalım!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM