Kız Arkadaşınız için Aşk Mesajları - Onun için Aşk Sözleri ve Alıntılar

Burada kız arkadaşınıza kalbinizi ona doğru açmak ve sizin için ne anlama geldiğini göstermek için bazı özel aşk mesajlarımız var. Gerçek aşk sınırsız bir mutluluk meselesidir ve kesinlikle masumiyete dayanır.

Gönderim  5,384 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Kız Arkadaşınız için Aşk Mesajları - Onun için Aşk Sözleri ve Alıntılar

Kız Arkadaşınız için Aşk Mesajları

Aklından ziyade kalbinde olmayı tercih ederim. Zihin unutabileceği için, kalp her zaman hatırlar. Seni seviyorum canım.


Büyük bir sanat eseri gibi tutkuların ötesine geçmeliyiz. Böyle mucizevi bir uyum içinde. Zamanın dışında yaşamak için birbirimizi çok sevmeyi öğrenmeliyiz…


Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılacak en kolay şeylerden biridir. Seni seviyorum ve asla senden vazgeçmek istemiyorum, çünkü sensiz perişan olurum.


Sen en güzel, tedavi, göz kamaştırıcı, duyumsal ve çarpıcısın. Sen benim herşeyimsin. Sensiz hayatımı hayal bile edemiyorum.


Gülüşünü seviyorum Sen sadece benim tarzımsın Daha ne isteyebilirim ki, sadece aşkımızın sürmesini istiyorum. Çünkü sen aklımdan çıkaramayacağım türden birisin. Seni seviyorum.


Her gün geçtikçe, kalbime yaklaşmaya devam ediyorsun. Aramızda paylaştığımız güven ve anlayış her geçen gün büyür. Seni seviyorum.


Dokunuşun bana bir gölün sakin sularına düştüğünde çakıl taşlarının ne yaptığını yapıyor. Vücudumdan ve ruhumdan dalgalar gönderiyorsun. Seni seviyorum tatlım.


İlişkimiz Tom ve Jerry gibi. Birbirimizi kızdırırız, birbirimizi kovalarız, birbirimizi deviririz, birbirimizi tahriş ederiz ama birbirimiz olmadan yaşayamayız.


Kız Arkadaşınız için Romantik Aşk Mesajları


Sana olan aşkımı anlatan bin şiir yazabilirdim ama yine de yeterli olmazdı. Kelimeler aşkımın ağırlığını taşıyamayacak kadar hassas!


Hayatımın en büyük sevinci, her sabah benim olduğumu bilerek uyanmaktır. Hiçbir şey bu duygudan daha tatmin edici olamaz!


Sadece gerçek bir sevgi ile güzel bir kalbi kazanabilirsin. Sana olan aşkım gerçek ve saf. Ve evet diyebilecek kadar kibardın!


Hayatta birçok kez aşık oldum. Ama her seferinde seninleydi! Sadece seni sevmeme bağımlı oldum!


Birbirimize ne kadar zaman harcıyorsak, sana o kadar çok aşık oluruz. Hayatta arzuladığım her şey sensin!


Kız Arkadaşınız için Duygusal Aşk Mesajları


Seni hayal etmeden bir geceyi hatırlayamıyorum, seni düşünmeden bir günü hatırlayamıyorum. Seni sevmeden bir anı hatırlayamıyorum!


Seni sevmeden önce kim olduğumu bilmiyorum. Tek bildiğim, seni sevmek için doğdum!


Hayat, aşkın beni kurtarıncaya kadar ölümcül bir fırtına gibiydi. Umutsuzluk içinde boğuluyordum ama şimdi cennette yüzüyorum. Seni seviyorum!


Hayattaki en büyük ilham, sevilenin desteğidir. Benim için yaptığın her şey için, seni her zamankinden daha çok seviyorum!


Senin için mükemmel bir erkek arkadaş olmayabilirim. Ama sana olan aşkım en doğrusu. Kalbimin her atışı bunun doğru olduğunu söylüyor!


Her zaman beni desteklemek, benimle ilgilenmek ve koşulsuz sevmek için yanımdaydın. Senin gibi bir kız saf bir mücevher gibidir.


Kız Arkadaşınız için Tatlı Aşk Mesajları


Sen hayatımdaki her güzel sabahın sebebisin. Bir sabah bu sabahlardan birinde uyandığımda yanımda olacaksın!


Öpücüğün günlük mutluluk ve rahatlık dozum. Seni çok özlüyorum. Seni bir an olsun bile düşünmeyi bırakamam!


Bir milyon yıldız gece gökyüzünü aydınlatabilir. Ancak tek bir gülümseme birinin tüm evrenini aydınlatabilir. Gülümsemen her gün dünyamı aydınlatıyor!


Bazı insanlar kelimelerle tarif edilemeyecek kadar güzel. Sen de onlardan birisin. Kendimi şanslı hissediyorum çünkü sen benim kız arkadaşımsın!


Kız Arkadaşınız için Komik Aşk Mesajları


Arkadaşlarınla her yerde olabilirsin. Ama sen burada olmaya ve kız arkadaşım olmaya karar verdin. Bu harika bir karar çünkü seni sevmekte gerçekten çok iyiyim!


Çok tatlısın, neredeyse bir Barbie bebek gibisin. Bebeklerin kavga etmemesi ve kimseye de bağırmaması gerekiyor!


Facebook'um için hangi ilişki durumunu kullanmam gerektiğini bilmiyorum çünkü seninle olduğum 'deli gibi aşık' diye bir şey yok. Seni seviyorum.


Seni dudaklarında ve alnında öpmeyi seviyorum. Çok tatlısın, çikolata olmanı dilerdim. Ve makyajın da güzel!


İlişkiler hapishaneler gibidir. bazen kaçmak istersin, bazen hapishane gardiyanı kaçmayı düşünmen için çok güzel bir kızdır!


Kleopatra döneminde doğsaydın, seni kazanmak için Julius Caesar ile savaşmalıydım. Ve Kleopatra çok kıskanacaktı!


Kız arkadaşınız için Aşk Sözleri


Sana gerçeği söylememiş olabilirdim. Gerçek şu ki, sen benim en sevdiğim değilsin. Sen benim tekimsin, ilkim ve sonuncumsun!


Seni sevmek, cennetin nimetleriyle çevrili olmak gibidir. Aşkın beni her zaman tam ve tatmin hissettiriyor!


Aşk birbirine yaklaşmakla ilgili değildir. Bazen birbirinden uzak olmak ama yine de birbirlerine en yakın hissetmekle ilgilidir!


Seni birçok nedenden dolayı sevebilirim. Ama seni olduğun ve olmadığın için sevmeye karar verdim! Seni seviyorum!


Bu dünyada hiçbir şey seni düşünmemi engelleyemez. Bu dünyada kimse kalbimdeki yeri alamaz!


Seni sevmek benim zayıflığım değil. Bu benim en büyük gücüm ve en büyük güvenim. Şimdi geleceğimin nerede olduğunu açıkça görebiliyorum!


Kız Arkadaşınız Dokunaklı Aşk Mesajları


Birlikte yarattığımız anılar, hayatımın son gününe kadar beni her zaman mutlu edecektir. Mutluluğumu paylaşmak için her zaman yanında olacağına eminim!


Hayatım o kadar çok açıdan dokundun ki, sensiz bir yarın hakkında düşünmek zor. Artık bir seçim değilsin, sen bir zorunluluksun!


Gözlerimi kapatıyorum ve tek gördüğüm sensin. Sen her zaman dağınık zihnimi rahatlatıyorsun. Bu dünyada seni sevmemi engelleyecek hiçbir şey yok!


Her gün yaptığımız tüm kavgalar, günün sonunda gülüşünü gördüğümde artık önemli değil! Eğer gerçek aşk değilse o zaman nedir bu sana olan hislerim!


Seni sevmek için doğduğuma eminim. Keşke birkaç yıl önce tanışmış olsaydık, birlikte daha birkaç yıl geçirebilirdik!


Kız Arkadaşınız İçin Tatlı Aşk Mesajları


Senin sevgin benim ilham kaynağım. Sensiz, hayatımın nasıl olacağını hayal bile edemiyorum, Allah'ın bana senin kadar özel birisini verdiği için çok şanslıyım. Seni seviyorum.


Boğulan bir insanın havayı sevme şeklini seviyorum. Ve sana biraz sahip olmak beni mahveder.


Aşkımız ilkbaharda çiçek açan bir gül gibidir. Zaman geçtikçe büyümeye devam ediyor. Güneş gibi sonsuz. Sensiz var olamam. Seni çok seviyorum.


Seni tarif edecek kelimeler yok, Çünkü her şekilde mükemmelsin, Yanımda olman, beni her zaman mutlu ediyor, seni seviyorum!


Kız Arkadaşınız İçin Sevimli Aşk Mesajları


Seni öpmek, sarılmak, aptalca şakalarıma gülmek, deli bir hayran gibi sana bakıp, uzaktayken seni özlüyorum. Sadece seni seviyorum ve tüm hayatımı seni sevmeye adayacağıma söz veriyorum.


Seni ne kadar çok sevdiğimi gösterebilseydim sana yıldızları ve ayı verirdim. Sadece senin yanında olmama izin ver ve sana olan sevgimi sonsuza dek göstereyim Seni çok seviyorum.


Eğer sana bu hayatta bir şey verebilirsem, sana gözlerimin görme yeteneği verirdim. Ancak o zaman benim için ne kadar özel olduğunun farkına varırdın.


Ne olursa olsun. Ne yaparsan yap. Seni her zaman seveceğim. Yemin ederim.


Aşk doğruysa özeldir, tek düşündüğüm sensin, her zaman aklımdasın tüm endişeler ve üzüntüler geride kaldı, seni seviyorum kızım. Her zaman kalbimde olacaksın.


Seni sevdiğimi açıklamak zorunda kalsaydım, suyun tadının nasıl tarif edildiğini anlatmak gibi olurdu. Ben sadece seni seviyorum!


Tıpkı hiçbir şeyin ve hiç kimsenin senin kadar güzel görünmeye yaklaşamaması gibi, hiçbir şey ve hiç kimse seni benim kadar sevmeye yaklaşamaz. Seni seviyorum.


Kız Arkadaş için Samimi Aşk Mesajları


Kalbim senin için asla kırılmayacak. Senin için gülüşüm asla solmayacak. Benim sana olan aşkım asla bitmeyecek. Seni seviyorum!


Sevginin sınır yaratmadığı doğru değil, çünkü sana olan sevgim kalbinde sınırlar yarattı, böylece kimse kalbine giremez.


Hiçbir zaman senden şüphe etmedim. Seni seviyorum. Sana tamamen inanıyorum. Sen benim her şeyimsin, hayat nedenimsin.


Sarıldığımızda, kalbim karıncalanıyor. Öpüştüğümüzde, ruhum cızırdar. Sarıldığımızda mutlu hissediyorum. Seni seviyorum bebeğim


Dokunuşun bana bir gölün sularını sakinleştirmek için bir çakıl taşı ne yapıyorsa. Sende kalbinden dalgalar gönderiyorsun kalbime. Seni seviyorum tatlım.


Tepkiniz?

4
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
1
KÖTÜ!
0
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM
0 Yorumlar