News
11.01.2020 18:49:38
News
11.01.2020 16:43:56
News
29.01.2020 00:48:51

Kız Arkadaşınız İçin En Güzel İyi Geceler Mesajları

Kız Arkadaşınız İçin İyi Geceler Mesajları: Uyumadan önce kız arkadaşınız İçin Bu İyi Geceler Mesajlarını göndererek sevgi ilişkinizi daha çekici hale getirin. Aklına güzel duygular getirecek tatlı iyi geceler dilekleriyle kız arkadaşına iyi geceler deyin.

Gönderim  10,103 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Kız Arkadaşınız İçin En Güzel İyi Geceler Mesajları

Kız Arkadaşınız için Romantik İyi Geceler Mesajları

Umarım bu gece en iyi gece uykuyu yaşıyorsun. Yarının hayatında hala seninle yeni bir gün olacağını düşünerek çok mutlu hissediyorum. İyi geceler aşkım!


Geceler büyü ve gizemle doludur. Hadi bu akşam aşkımızın büyüsü ile daha büyülü olalım. İyi geceler tatlım!


Sen ve ben, birbirimiz için yaratılmış ve sevgi cennetine mahkum iki ruhuz. Birlikte şimdiye kadarki en büyük aşk hikayesini yapacağız. İyi geceler bebeğim seni seviyorum!


Işıklar sönmeden yüzüne son bir kez baktığımda, iyi uyuyabilmeme yardımcı oluyor ve kalbimin atmasını sağlıyor. Seni çok seviyorum. Bu gece iyi uykular diliyorum sana!


Mutlu hissediyorum çünkü her gece uyumadan önce hayatımda düşünecek biri var. Birçok insanın benimki gibi şansı yok. İyi geceler!


Sana bu gece bir öpücük gönderiyorum ama rüyanda olacak. Şimdi uyu yoksa zamanlamayı kaçırabilirsin. İyi geceler tatlım!


Dünya güneşin etrafında hareket ediyor, bu sonsuz bir gerçek. Tıpkı bağımız gibi, o da ebedi. Seni çok özledim. İyi uykular ve güzel rüyalar. İyi geceler hayatım!


Birtanem! Artık kollarında olmak için sabırsızlanıyorum. Bir gün sabah birlikte uyanmamız dileğim gerçekleşecek. O zamana kadar İyi geceler!


Yatağa gittiğimde bir şey özlüyorum. Bu sensin canım! Böylece, cep telefonumu alıp sana bir sms gönderiyorum. Tatlı rüyalar aşkım İyi geceler!


Yatağa giderken düşündüğüm son kişi sensin! Tatlı rüyalar ile güzel bir uyku diliyorum sana canım! İyi geceler!


Bazen yalnız olabilirim, belki uykulu olabilirim ama bu sana güzel iyi geceler mesajlar göndermemi kısıtlayamaz tatlım! Birbirimizle beraber olduğumuz geceye kadar bunu yapmaya devam edeceğim!


Kız Arkadaşınız için Komik İyi Geceler Mesajları


Sayın! Ayın bana kızgın olduğunu ve ayrıca seni kıskandığını biliyor musun? Çünkü ona artık ışığına ihtiyacım olmadığını söyledim çünkü kız arkadaşım var. Tatlı bir rüyalar aşkım. İyi geceler!


Gece boyunca benim hastamsın. Bu mesajda sana bir reçete veriyorum. İyi geceler, gece için bir dozaj olarak al, tüm güzel rüyaları içerir ve tüm kötü görüntüleri akıldan çıkarır!


Bebek! Geçmişi düşünerek zamanını boşa harcama, geleceği düşünme umudunu kaybetme. İyi uyuyabilmen için lütfen bazı sivrisinekleri öldür. Ha ha ha. İyi geceler!


Bazen yastığımın senden daha şanslı olduğunu düşünüyorum. Çünkü her gece ona sarılma şansım var ama senin yok! İyi geceler şanssız kız arkadaşım!


İyi geceler tatlım! Geceleri pencereye bakma. Ayrıca yatağın altına bakma. Bir şeyler olabilir! Şaka yapıyorum! Tatlı rüyalar aşkım!


Sevgiliniz için iyi geceler Dileme Mesajları


Şu an uyuyorsun ve seni düşünüyorum bebeğim! Sen tanıştığım en güzel kızsın. Çok şanslıyım. İyi geceler aşkım! Tatlı Rüyalar!


Her zaman yanında olmadığım için üzgünüm, şu anda seni tutamadığım için üzgünüm. Ama her zaman aklımda olduğunu aklından çıkarma canım! İyi geceler ve tatlı uykular!


Gece boyunca günü bekliyorum. Çünkü seni uzun süre görmeden uyuyamıyorum. Benimle olmadığın zaman seni özlüyorum. İyi geceler aşkım! Kendine iyi bak!


Bu mesaj aşkımın dokümanı! Duygularımı ifade edemesem de, mesajlarımdan biraz gösterebilirim. Tatlı bir uyku al canım! İyi geceler!


Dün gece iyi uyuyamadım. Bir dakika sonra uyandım. Yapılacak bir şeyi unuttuğumu sanıyordum ama sonra sana iyi geceler demeyi unuttuğumu fark ettim. İyi geceler aşkım!


Saat gece yarısına kadar giderken, sadece tüm evrendeki en güzel ve en tatlı kız olduğunu söylemek istiyorum. Seni seviyorum iyi geceler.


Seni hayal etmiyorum çünkü seni asla düşünerek uykuya dalamıyorum. İyi geceler tatlım!


Aya söyledim, gecelerimi aydınlatan sen değilsin. Öfkeyle sordu, o zaman kim? Sadece sevimli ve tatlı kız arkadaşımın gecelerimi aydınlatabileceğini söyledim. İyi geceler.


Geceleri hava saçlarımı üflediğinde, onların senin öpücüklerin olduğunu sanıyordum, seni çok özledim aşkım! İyi geceler!


Gün beni meşgul edecek kadar meşgul. Gecenin sessizliğinde seni gerçekten özlemeye başladım. İyi geceler tatlım.


Gözlerinin içine baktığımda, onların içindeki cennetin yansımasını görüyorum. Neden şimdi biraz dinlenmiyorsun? İyi geceler balım!


Kızım, sana çok sayıda kucak gönderiyorum, öpücük darbesi, Ve sarılmalar ve daha fazlası, Sadece seni çok sevdiğimi göstermek için, Sadece dokunuşunu kaçırdığımı göstermek için Seni seviyorum, sana güzel bir gece diliyorum !


Geceden sadece birkaç saat kaldı, ama seni gerçekten kollarımda tutmak ve alnına bir öpücük vermek için sabırsızlanıyorum. İyi uykular aşkım. Sabah görüşürüz!


Her gece, yanımda yatarken, melek gibi uyurken gördüğümde, sana sahip olduğum için kendime ne kadar şanslı olduğumu hatırlatamıyorum. İyi geceler aşkım.


Her zaman uyandığım anda güzel yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler. Sabah görüşürüz.


Nasıl hissettiğimi tarif edemiyorum. Yalnızlığımla başa çıkamıyorum. Tek düşünebildiğim seninle tanışmak. Bu yoğun umutsuzluk, umarım sende benim gibi hissediyorsun. İyi geceler.


Seni unuttuğumu düşünebilirsin. Umursamadığımı düşünebilirsin ve seni düşünmediğimi düşünebilirsin. Yanılıyorsun. Hala rüyalarımdasın.


Keşke oraya gelebilseydim, sana sıkıca sarılmayı dilerdim, Sana sade iyi bir gece dilemek yerine, Her neyse bu gece beni hayal et, Ve sıkı uyu!


Gece gökyüzünü çizen yıldızları sevmeme rağmen, gözlerindeki yıldızları daha çok seviyorum. Uyurken, en sevdiğim yıldızları düşünecek ve tekrar seninle olmak için bekleyeceğim.


Büyük, sıcak ve bulanık bir şey var. Çok fazla fikir edinmeden önce, bunun benden sana gönderilen iyi bir gece kucağı olduğunu bilmelisin!


Tıpkı güneş ve ayın belirli zamanlarında yükselmeye mahkum olması gibi. Sonsuza dek seninle olmaya kaderimdir. Seni çok özledim. Güzel rüyalar ile güzel bir uyku diliyorum sana. İyi geceler.


İçinde yattığın battaniyen olmak istemiyorum, üzerinde salladığın çarşaf olmak istemiyorum. Ben sadece onunla birlikte olmak istiyorum, tüm bu şeyleri birlikte yapabilir ve kucaklaşabiliriz. İyi geceler.


Şeker bulutları ve kabarık yavruları, çikolata trenleri ve altın arabaları, hayal gücün çıldırır ve hayallerin en şaşırtıcı eğlenceyle doludur! İyi geceler aşkım!


Sağ elini sol omzuna ve sol elini sağına koy. Uyumadan önce senin için bir kucaklama. İyi geceler tatlı rüyalar.


Uyurken hatırladığım son kişi bu sms mesajını okuyan kişidir. Seni çok özledim kızım. İyi geceler. Tatlı ve ekşi rüyalar gör!


Ay ışığı karardıkça ve dünya sessizleşirken, uykunun senin kadar tatlı olmasını ummak için biraz dinlen. İyi geceler aşkım!


Gökyüzünde parlayan binlerce yıldız var, ama benim için daha parlaksın. Seni bütün kalbimle seviyorum. Çok güzel rüyalar ile güzel bir uyku diliyorum sana bebeğim. İyi geceler.


Dün bir milyar ve bir trilyon yarın olabilir, ama bugün sadece bir tane var. Bir günün seni düşündüğümü bilmeden asla geçmesine izin vermem.


Romantik ay ışığı ve gökyüzünde parlayan yıldızlarla serin bir esinti ile bu keyifli geceye bakarken. Sadece benimle olmanı dilerdim. İyi geceler. Seni çok seviyorum bebeğim.


Gün geceye dönüştüğü için endişelerini gözden uzak tut. Gözlerini kapat ve uyu, tüm iyi zamanları sakla. En güzel tatlı rüyalar gör!


Senin gibi bir meleğin yanımda yattığına inanamıyorum. Şu anda, bunun bir rüya olmadığından emin olmak için kendimi bir kez tokatlamak istiyorum. İyi geceler aşkım.


Eğer bir kabus gördükten sonra korkarsan, endişelenme çünkü daima yanındayım. Beni sıkıca tut. İyi geceler tatlım.


Her gece en tatlı ve en mutlu rüyalar görmeni istiyorum. İyi geceler tatlım.


Uyuduğunda, geceleri çiçek açan çiçeklerden biri olduğunu düşünüyorum. İyi geceler çiçeğim.


Bütün gece sana sarılıp ve seninle uyandığım sürece günün benim için ne kadar zor olduğu umurumda değil. Şimdilik iyi geceler aşkım


Bazen uykunda fısıldarsın. Ne dediğini asla anlayamasam da, seni daha fazla kucaklamak istememi sağlıyor. İyi geceler sevgilim.


Telaşlı bir günden sonra bile seninle konuşacak çok şeyim var gibi hissediyorum. Ama sanırım, şu anda her şeyden daha iyi bir uyku için can atıyorsun. İyi geceler!


Gözlerinin arkasında renklerle dolu bir dünya ve güzel kalbine bağlı her güzel şeyde bir ayrıntı yatıyor. Sıkı uyu ve benimle rüyalarda buluş. Seni bekliyorum canım


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
2
SEVDİM
2
SADE
5
VAY CANINA
4
KOMİK
9
KÖTÜ!
1
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
3
KIZDIM
0 Yorumlar