Kız Arkadaşınız İçin Günaydın Mesajları - Sabah Mesajları

Günün başında kız arkadaşınıza günaydın mesajı göndererek selamlamak ve onu her gün hayalindeki kız olarak ayrıcalıklı hissettiğini bildirmek harikadır.

Gönderim  36,262 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Kız Arkadaşınız İçin Günaydın Mesajları - Sabah Mesajları

Kız Arkadaşınız İçin Günaydın Mesajları

Her sabah Allah'a, sana olan sevgimi kanıtlamam için bir gün daha verdiği için teşekkür ediyorum. Günaydın prensesim!


Kapının dışında güzel bir gün bekliyor. Yani, uyan ve bir parçası ol. Hayatın bu gün gibi sevgi dolu olsun. Günaydın!


Düşüncelerin olmadığı bir sabah, artık uzak bir anı. Şimdi, her sabah kalbimde olduğunu bilerek uyanıyorum. Günaydın aşkım!


Her sabah seni bir gün daha göreceğime dair bir sözle geliyor. Şanslıyım çünkü seni dünyamda görüyorum! Günaydın Tatlım!


Tatlı sevgilim, sana günaydın diliyorum. Hayatımdaki varlığın, seninle birlikte sevişmenin birçok özel anını açmıştı ve bunun sonsuza kadar devam etmesini istiyorum.


Hafif esinti, Sabah güneşi seni Uyandırmayı Bekliyor Harika Bir Günün olsun ve seni, hatırladığım kadar beni hatırla! Günaydın!


Kalbinde olan tek adam olmak istiyorum çünkü benim kalbimde sadece sen varsın, şimdi ve sonsuza dek. Seni seveceğim günaydın


Mutluluk, bela, başarı, hayal kırıklığı veya başarısızlık. Gün boyunca neyin başımıza geleceğini bilmiyorum, ama kollarında olduğum sürece her şeyin iyi olacağını biliyorum. Sevgilim Günaydın!


Tatlı kız arkadaşım için güzel anlarla dolu günaydın. Keşke sana sarılmak ve seninle güzel zaman geçirmek için senin yanında olsaydım.


Gülüşün ihtiyacım olan tek ilham kaynağı. Sesin ihtiyacım olan tek motivasyon. Sevdiğim tek mutluluk sensin . Günaydın!


Bitkilerin güneş olmadan nefes alamayacağını veya büyüyemeyeceğini söylüyorlar. Bu anlamda, benim gerçek güneş ışığımsın, çünkü hayatım hala sensiz duruyor.


Bu, seni uyandırmak için değil, uyandığında gülümsediğinden emin olmak için günaydın mesajı. Günaydın Sevgilim. Bütün gece rüyalarımdaydın!


Eğer bütün gün beni öpecek ve daha iyi hissettireceğine söz verirsen, bugün Facebook ve Twitter olmadan yaşayacağım söz veriyorum. Günaydın.


Sabahları seni düşünmek sadece bir saniye sürüyor, ama yüzümdeki gülümseme gün boyunca sürüyor.


Hayattaki en şanslı adam olmalıyım çünkü her gün bir önceki gece rüyalarımda gördüğüm kızla tanışıyorum. Günaydın.


Gece boyunca hayatımın gökyüzünü aydınlatan pırıltısın ve gündüz beni devam ettiren güneş ışığısın. Günaydın Sevgilim!


Okyanus olsaydın ben plaj olurdum, nereye gidersen git, her gün kollarımın içine geri döneceksin.


Güzel kız arkadaşım, sana sevgi dolu günaydın mesajı gönderiyorum. Keşke senin sıcaklığına sarılmak için giydiğin elbise olsaydım.


Sensiz, ışıldayan güneş ışığı yoktur ve güzel olan hiçbir sabah yoktur. Sen hayatımın anlamısın. Günaydın Aşkım!


Beni her gün ve her sabah özel hissettiriyorsun. Kalbinde özel bir yerim olduğu için şanslıyım. Günaydın Bebeğim!


Uyandığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Sevgin olmadan, hayatım boş ve günlerim sıkıcı! Günaydın Prenses!


Sabahları senin yüzünden güzel. Günler senin yüzünden neşeli. Senin yüzünden hayatım Hep huzurlu. Günaydın aşkım!


Seninle bir rüya gördüğümde uyanmaktan nefret ediyorum. Ama sonra tekrar, uyanmayı seviyorum çünkü seni göreceğimi biliyorum. Günaydın!


Başka bir sabah bana ne kadar değer verdiğini kanıtlamama izin verdi. Günaydın prensesim ve harika bir gün dilerim sana.


Allah bize her şeyi verdi. Bize verdiği güzel dünya için ona teşekkür edelim. Seni hayatıma gönderdiğin için ona teşekkür edeceğim. Günaydın Sevgilim!


Tıpkı bir sabah güneş ışığı olmadan gün tamamlamıyorsa, sabahım senden bir gülümseme olmadan tamamlamaz. Öyleyse gülümse ve her zamankinden daha mutlu yaşa!


Hayatımda sana sahip olmak sadece bir nimet değil, aynı zamanda uzun bir yol kat etmek için bir ilham kaynağı. Kimsenin yapamayacağı gibi beni mutlu ediyorsun. Her gün hayatımda olman için bir nimet. Günaydın aşkım!


Seni her gördüğümde kendime ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyorum. Sen hayatımda tanıdığım en güzel kişisin. Eğer şu an hayatımda olmasaydın, sabah uyanmayı bile reddederdim. Günaydın Meleğim!


Benimleyken her şey hoş ve havalı görünüyor. Keşke şu anda bu güzel sabah benimle olsaydın. Bu dünyadaki tüm sevgiyi hak ediyorsun. Günaydın!


Sana olan aşkımı kelimelerle tarif edemem. Sana kalbimin içinde ne olduğunu sana gösteremem. ama sana olan aşkımı kesinlikle kanıtlayabilirim ve her gün ve her an seni özel hissettirebilirim. Günaydın!


Gözlerimi açtığımda, sadece seni düşünüyorum kızım, Gökyüzüne baktığımda seni düşünüyorum oh kız Seni sevdiğimi söylemek istiyorum! Günaydın ve iyi günler!


Yükselen güneş bana ışıltılı yüzünü hatırlatıyor ve puslu çiy bana rüya gibi gözlerini hatırlatıyor. Kalabalık şehrin sesleri yumuşak fısıltılarını hatırlatıyor ve serin esinti bana öfkeli öpücüklerini hatırlatıyor. Günaydın.


Geceyi seni hayal ederek geçirdim. Şimdi sana bakmak, sarılmak, öpmek ve seninle ilgili rüya görmeye geri dönene kadar seninle sarılmak istiyorum.


Bugün bir gülümsemeyle uyandım ve bunun sadece senin sayende olduğunu fark ettim! Teşekkürler Sevgili, hayatımı harika kıldığın için. İşte sana bir Günaydın Öpücüğü! Günaydın!


Soğuk sabah esintisi bana romantik dokunuşunu hatırlatıyor, cildimde hissettiğim karıncalanma hissi, içeriden bir sevinç dalgası getiriyor. Günaydın.


Sevgili kız arkadaşım, sana sevgi ve günaydın dileklerini gönderiyor. Günün parlaması güneş gibi, gülüşün hayatını aydınlatsın. seni seviyorum


Sabah kucaklamaları beni çok iyi hissettiriyor, öpücüklerin beni iyi hissettirecek, bu yüzden bu gün çok parlak, aşkını özlüyorum, günaydın! İyi günler!


Her sabah benim kız arkadaşımın gülümsemesini görmeye başlamamı istiyorum. Çünkü bunu yaparken çok güzel görünüyor.


Sabahın erken saatlerinde gökyüzünün tanıdığım her insanın bir temsili olması durumunda, sen güneşsin ve diğer herkes soluk yıldızlar, yakında yanan sevginle ortadan kaybolacak. Günaydın.


Sen damarlarımda nabız gibi atıyorsun, sen beni tüm acılardan kurtaran panzehirsin. Sen kalp atışlarımın ritmi, sensiz yaşayamam. Günaydın.


Uyan ve güneş ışığını gör. Uyan ve kuşların cıvıltılarını dinle, Burada yepyeni bir gün, Yani sadece uyuma. Bu yeni günü kucakla. Günaydın!


İşte dünyanın en sevimli kızı için günaydın mesajı. Bu sabah sana büyük bir kucak ve büyük bir öpücük vermek istiyorum!


Tepkiniz?

63
ÇOK KOMİK
38
SEVDİM
25
SADE
35
VAY CANINA
47
KOMİK
70
KÖTÜ!
31
BERBAT
56
MÜKEMMEL!
37
KIZDIM
0 Yorumlar