Kız Arkadaşına Yıldönümü Dilekleri Ve Mesajları

Yıldönümü aşk ilişkisini kutlamak istiyor. Aşk ilişkisi yıldönümünü kutlamak söz konusu olduğunda, kız arkadaşına sürpriz yapmak için önce dilek şansını denemelisin. Çünkü çoğu zaman kızlar, erkek arkadaşının her zaman önemli olaylarında ilk dileği getirmeyi unutmasından şikâyet ederler. Sizden kalp eriten yıldönümü dileklerini alacağı ve çok fazla mutluluk getireceği ve gününü harikalaştırabileceği harika bir an olacak! Burada görevinizi kolaylaştırmak için size en iyi Kız Arkadaşı İçin Yıldönümü Mesajlarından bazılarını getirdik ve ilişkinizi kutlamak istiyoruz.

Gönderim  1,291 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Kız Arkadaşına Yıldönümü Dilekleri Ve Mesajları

Bu mutlu yıldönümü mesajlarını kız arkadaşınız için bir kartta veya özel mesajlarda (sms) v.b kullanabilirsiniz, ya da bu yıldönümü dileklerini Facebook, Google Plus, Pinterest veya istediğiniz herhangi bir sosyal medya aracılığıyla paylaşmanız daha kolay olacaktır.

Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım! Hayatımızda her zaman birlikte olduğumuz sürece, işler her zaman kolay olmadı ama şimdi tüm çabalarımızın meyvelerinin tadını çıkarmaya başlıyoruz. Seni her zamankinden daha çok seviyorum.


Bütün bir yıl senin yanında aşkım bir lütuf oldu, her gün seni biraz daha fazla seviyorum gibi hissediyorum. Nice senelere birlikte bebeğim!


Yanımda olduğun için hep çok mutlu oldum. Bu sevgiyi senin gibi biriyle paylaştığı için minnettarım. Seni seviyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim!


Yıllarca ikimizin de değiştiğini biliyorum, ama bu değişim ile birlikte daha da büyüdük. Seni çok seviyorum! yeni yılımız kutlu olsun tatlım.


Yıldönümümüzde, Seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyecek kelimeleri asla bulamıyorum, bu yüzden sana bir ipucu verecek bir hediye.


Dünyanın etrafında dönmesi ya da batıda güneşin batması umurumda değil kız arkadaşım olduğun sürece hayatım her zaman en iyisi olacak. Yıldönümümüz kutlu olsun


Asla aşkı bulamayacağımı düşündüğümde seni buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkimin yılını kutluyorum. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi bayansın. Sana bayılıyorum.


Bebeğim, mutlu yıldönümleri! Bugün senden uzaklardayım ama aşkımızın en mutlu bölümlerini hatırla ve geleceğimizin ne olacağını hayal et Yıldönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum bitanem.


Kız Arkadaşınız İçin Aşk Yıldönümü Dilekler:


Seninle nasıl sevileceğini öğrendim. Bütün bu yıl seninle çok mutlu oldum. Sonsuza dek seninle olmayı umuyorum.


Geçmişin nasıl olduğu önemli değil… Söz veriyorum, geleceğimiz şimdiye kadar gördüğümüz en iyisi olacak. bana nefes verdiğin için çok teşekkür ederim sevgilim. Yıldönümümüz kutlu olsun.


Beni her zaman gülümsetiyorsun ve bunun için daima minnettar olacağım. Sen gerçekten bir erkeğin isteyebileceği en iyi kadınsın. Kız arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim, sen bütün ömrümde hep yanımda ol yeter.


Kelimeler sadece seni ne kadar sevdiğimi söyleyemez. Dünyada sana olan duygularımı ifade edecek kadar kelime yok, bu yüzden şunu söyleyeceğim: Seni seviyorum.


Hayatta nereye gidersem gideyim, yanımda senin gibi harika bir kadınım olduğunu bilmek beni mutlu ediyor. Başka hiçbir kadın senin yaptığın gibi hissetmemi sağlayamadı. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.


Mutlu yıldönümleri, güzel prensesim! Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme uyanıyorum ve bunun sebebi senin sevgin ve birlikte büyük bir mutluluktan zevk alıyoruz. Hayatımın parçası olduğun için teşekkürler.


Bu gün bizim yıldönümümüz, muhteşem ve güzel kadın için seni ne kadar sevdiğimi söylemenin mükemmel nedeni. Seni kollarımda tuttuğumda ve bir taneye eriştiğimizde, kendimi gerçekten tamam hissediyorum.


Yanımda senin gibi bir kızla, gelebilecek her şeye hazır olduğumu biliyorum. Güzelliğin, zarafetin ve gücün sürekli bir ilham kaynağıdır. Yeni yılımız kutlu olsun seni seviyorum.


Geleceği görmedim ama geçmişimiz geçecek bir şeyse, fantastik ve romantik, şaşırtıcı ve heyecan verici, baş döndürücü ve istikrarlı olacak. Yeni yılımız kutlu olsun seni bebeğim.


Şüphesiz sen tanıdığım en harika kadınsın. Sevgin, özenin, tutkun ve bağlılığını birilerini kıskandırmak için yeterli. Erkek arkadaşın olduğum için çok gurur duyuyorum, sen benim için ilham alıyorsun. Mutlu yıl dönümleri birlikte nice senelere sevgilim.


Kız Arkadaşınız İçin 1. Yıldönümü Mesajları:


Kalbimde senin için özel bir yer var ve buna KALICI deniyor. 1.yıl dönümü kutlu olsun bitanem.


365 gün sonra kız arkadaşım olduğuna hala inanamıyorum. Ne kadar şanslı olabilirim? Harika bir kız arkadaşa sahip olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni çok seviyorum. İlk Yıl dönümü kutlu olsun!


Bir rüya gördüm, senin olduğunu gördüm. Sonra uyandım ve gülümsedi, bu sadece bir rüya değildi; sen benim için bu rüyayı gerçek yaptın. 1. yıldönümümüzü neşeyle kutlayalım!


Tam da bir yıl önceydi, bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikayesine başladık ve o zamandan beri bize sevgimizi veren tüm mutluluktan zevk almadığımız bir gün bile olmadı. Seni ilk yıldönümümüzde tebrik ediyorum!


Bana dünyadaki en iyi kız arkadaşı verdiği için, sevgisi kimsenin yerini alamayacağı için Allah'a çok şükür. Seni seviyorum tatlım. 1.yıl dönümü kutlu olsun!


Bu yıl boyunca çok güzel anları paylaştık ve seninle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Bu bizim ilk yıldönümümüz olacak, daha birçoklarının ilki. Seni seviyorum.


İnsanlar bana bugünlerde neden gülümsediğimi soruyorlar. Onlara, seni düşündüğümde gülümseyişimi nasıl söylerim ve her zaman seni düşünüyorum. İlk yıldönümüm kutlu olsun sempatik aşkım!


1. yıldönümümüz, güzel zamanlarla ilgili anılarımızı canlandırmak ve hayallerimizi nasıl birlikte yaşayacağımıza karar vermek için mükemmel bir zaman.


Kendimi çok mutlu ve heyecanlı hissediyorum çünkü aşkımızın on iki ay boyunca bir araya geldiği ve çok şefkatli olduğun için teşekkür ederim. Beni anladığını ve özellikle de beni tüm kalbinle sevdiğini gösterdiğin için birlikte neşeyle kutlayacağız. Unutulmaz bir yıldönümünü kutlayalım Aşkım!


Kız Arkadaşınız İçin Tatlı Yıldönümü Mesajları:


Seni öpeceğim tek zaman HER ZAMAN ve sana kaşlarını çatacağım tek zaman ASLA. Yeni yılımız ve gelecek yıllarımız kutlu olsun sevgilim.


Bu kartta romantik ve tatlı bir şeyler yazmam gerektiğini biliyorum, ancak bulabildiğim tek şey sizi seviyorum! Yeni yılımız ve gelecek yıllarımız kutlu olsun bebeğim.


Hayatıma bir esinti gibi geldin ve ben mutluluk ve sevgiyi hissettim, Mutlu Yıllar Canım.


Dışarı çıkmaya başladığımızdan beri tatlı bir şekilde boğuluyorum... Çünkü her seferinde nefesimi kesiyorsun. Yeni yılımız ve gelecek yıllarımız kutlu olsun sevgilim.


Kız arkadaşım şaşırtıcı derecede güzel ve sıcak, ona değer veren ve onu çok seven bir erkek arkadaşıyla. Hayatımın kadını için yeni yılımız kutlu olsun sevgilim.


Güneş her gün doğuda doğabilir, ama hayatımdaki güneş bu günlerde bir süre önce başladı. Yeni yılımız ve gelecek yıllarımız kutlu olsun aşkım.


Seni, nasıl, ne zaman, nerede olduğunu bilmeden seviyorum. Karmaşıklık veya gurur duymadan seni doğrudan seviyorum; bu yüzden seni seviyorum çünkü başka bir yol bilmiyorum.


Eğer zaman dondurabilseydi, tam şimdi ve burada dururdum. Çünkü sonsuz mutluluk tanımım, kollarımda olmanın zamansızlığına sıkışıp kalıyor. Mutlu yıllar.


Benimle olmak için sabrı aldığın yer, kavrayışımın ötesinde. Bununla birlikte, bana katlandığın için teşekkür ederim. Biliyorum çok şanslıyım! Mutlu yıllar, sen gelmiş geçmiş en harika kız arkadaşsın!


Kız Arkadaşınız İçin Romantik Yıldönümü Mesajları:


Seni sadece olduğun şey için değil, seninleyken olduğum şey için seviyorum. Sadece kendinin yaptıkların için değil, benden yaptıkların için de seni seviyorum. Seni çıkardığım kısım için seni seviyorum.


Seni her zaman istiyorum… günler, yıllar, sonsuzluklar boyunca.


Beni tam bir insan yaptın. Sen benim için her şeysin. Ve sensiz bir hayat düşünemiyorum. Ve seni sonsuza kadar seveceğim.


Tüm dünyada, benim için senin gibi bir kalp yok. Tüm dünyada, benimkinden mutlu bir aşk yok.


Hayatta tutulacak en iyi şey birbirimizdir.


Eğer yüz olmak için yaşıyorsan, bir gün yüz eksi olmak istiyorum, o yüzden asla sensiz yaşamak zorunda kalmayacağım.


Ruhumuz neyden yapılmışsa, seninkiyle benimki aynı.


Birlikte yaşlandıkça, yaşla birlikte değişmeye devam ettikçe, asla değişmeyecek bir şey var. . . Sana daima aşık olmaya devam edeceğim.


Seninle tanışmak kaderdi, arkadaşın olmak bir seçimdi, ama sana aşık olmak üzerinde kontrolüm yoktu.


Seni sevmek, seni önemsemek, sana saygı göstermek, seni her gün yıldızlar kadar yüksek tuttuğumu göstermek için sonsuza dek uğraşacağım.


Erkek Arkadaşına Yıldönümü Dilekleri Ve Mesajları


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar