Kısa Mesajla Bir Kızdan Kız Arkadaşınız Olmasını Nasıl İstersiniz?

Bir kızdan kız arkadaşın olmasını nasıl istediğini merak ediyor musun? Bazen, söylemek için doğru kelimeleri bulmak çok zor, bir kız arkadaşın olmasını istemek ya da bir randevuda sormak çok stresli olabilir. % 100 çalıştığını kanıtlayan bazı evrensel formüllere veya tekniklere sahip olsaydık harika olurdu. Ama her kız benzersizdir, her durum benzersizdir ve her ilişki de aynıdır. Ancak, umutsuzluğa kapılmaya gerek yok! Bir kızla çıkmanıza ve kız arkadaşınız olmanıza yardımcı olacak bazı havalı, romantik ve yaratıcı yollar ve ipuçlarımız var. Eğer basitçe bir kıza “kız arkadaşım olacak mısın” demenin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, kesinlikle sizin için ilginç bir şeyimiz var. Hadi bir bakalım.

Gönderim  1,786 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Kısa Mesajla Bir Kızdan Kız Arkadaşınız Olmasını Nasıl İstersiniz?

Çıkma Teklif Sözleri

Benim kız arkadaşım olacak mısın?


İstediğim tek kız sensin. Lütfen kız arkadaşım olur musun?


Senden çok hoşlanıyorum ve senin kız arkadaşım olmanı istiyorum. Ne dersin?


Seni tanıyorum ve harika bir çift olabiliriz. Kız arkadaşım olmak istermisin?


Kız arkadaşım olmaya evet dersen, o zaman beni dünyadaki en mutlu insan yapacaksın. Ne düşünüyorsun?


Sanırım dostluğumuzu bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi. Kız arkadaşım olur musun? 


Sadece seninle çıkmak istiyorum, benim kız arkadaşım olur musun?


Erkek arkadaşın olmaya hazırım, kız arkadaşım olmaya hazır mısın?


Bana kız arkadaşım olmanın onurunu verir misin?


Uzun zamandır peşindeyim, kız arkadaşım olmak ister misin?


Sadece sana bakmak beni gülümsetiyor. Seni düşünmek dünyamı bir süreliğine duraklatır. Seni hayal etmek bana uykusuz geceler veriyor. Kızım, tüm kalbimin gücüyle senden hoşlanıyorum.


Lütfen dudaklarımı göz ardı et, lütfen kekemeliğimi görmezden gel. Lütfen tedirginliğimi ihmal et, lütfen söylediğim saçmalığı dinleme. Ben psikopat değilim, Sadece normal biriyim. Ama gözlerine baktığımda güzellik beni felç ediyor. senden hoşlanıyorum.


Sınıfta senden uzakta sırada oturuyorum ama kalbim senin yanında oturmak istiyor. Seni seviyorum.


Eğer bana gülümsersen, kendimi çok mutlu hissedeceğine söz veriyorum. Benimle bir randevuya çıkarsan, romantik olacağına söz veriyorum. Beni de sevdiğini söylersen, saf bir sihir olacağına söz veriyorum. Kız arkadaşım olursan, hayatın harika olacağına söz veriyorum.


Bir prens olabilirim ya da olmayabilirim, ama sen bir prensesten başka bir şey değilsin. Senden hoşlanıyorum .


Seninle flört etmek hissi tüylerimi diken diken ediyor ve dokuzuncu buluttaymışım gibi hissettiriyor, ben seninken ve sen benimken hayatın ne kadar heyecan verici olacağını merak ediyorum. Benimle çıkar mısın?


Gözlerinin mavisinde boğulmaya ve nefes nefese kalmaya başlarsam şaşırma, çünkü kalbim bir vuruş atlıyor ve seni her gördüğümde bir nefesi özlüyorum. Senden hoşlanıyorum.


Doktora gittim çünkü kalbim garip ve komik bir şekilde atıyordu. Doktor bana herhangi bir ilaca ve endişelenmeye gerek olmadığını söyledi. Benden tek yapmasını istediği taklit etmeyi bırakmak ve gerçek olmaktı, bu yüzden bugün senden hoşlandığımı itiraf ediyorum.


Bilmeni istediğim şey sana karşı büyük bir sevgim var. Reddetmenden korkmam çünkü kalbim hayır demeyeceğine inanıyor.


Hayatımda ilk kez nasıl hissettiğimi açıklayacak kelimelerim bulamıyorum. Şimdi gerçekten göz kamaştırıcı bir kıza aşık olmanın ne demek olduğunu biliyorum. Benimle çıkar mısın?


Fizik veya matematik hakkında bir bilgim yok ama aramızdaki kimya kesinlikle cızırtılı. Sana deli gibi aşığım.


Başka hiçbir kızla sohbet etmiyorum, dünyanın en güzel kızıyla sohbet ediyorum. Sıradan biriyle değil, peri gibi bir kızla sohbet ediyorum. Hayatımda sadece sen varsın.


Birçok günden beri size söylemek istediğim bir şey var. Sana farklı şekillerde ipuçları vermeye çalıştım. Sana bakmak, nefesimi kesiyor, ne diyeceğimi unutuyorum. Ama şimdi söylemek gerekirse, seni seviyorum, gerçekten söylemek istediğim şey bu.


Günümün çoğu, yeni bir şey yayınlayıp yayınlamadığını görmek için Facebook'umu yenileyerek geçiyor. Evet, göründüğü kadar açık, sana deli gibi aşık oldum.


Sen… tatlıdan tatlı, tatlıdan güzel, tatlıdan sevimli, seksiden daha seksi. Güzelden daha güzel, sıcaktan daha sıcak, seni çok sevdiğime şaşmamalısın.


Kalbimin bacakların olsaydı bütün gün senden sonra koşardı. Sana aşığım.


Uykusuzluk çektiğimi düşündüm ama doktorum hayır dedi. Kalbimin acılarını öpene kadar uykusuzluğumun durmayacağını söyledi. Senden hoşlanıyorum.


Hissedebiliyorum, belki sende de hissedebiliyorsun sana karşı hislerimi. Senden hoşlanıyorum, umarım sen de benden hoşlanıyorsun.


Önce gözümü yakaladın, sonra beni nefessiz bıraktın ve şimdi kalbimi çaldın. Temelde ben olmadıkça kör, boğucu ve kalpsizim. Ama senden çok hoşlandım.


Einstein'ın söylediklerini umursamıyorum, yer çekimine inanmıyorum çünkü seni düşünmek uçuyormuşum gibi hissettiriyor. Senden hoşlanıyorum.


İstesem de hayal bile edemiyorum, çünkü bütün gece seni düşünmek uykusuz ve triplere neden oluyor. Üzgün ​​ya da kasvetli hissetsem bile ağlayamıyorum, çünkü seni düşünmek beni her zaman mutlu ediyor. Sanırım söylemeye çalıştığım şeyin özünü aldın. Eğer benimle bir randevuya çıkarsan, gerçekten yeniden doğmuş gibi hissedebilirim.


Öpüşme, gezme, sevme ve sevilme takıntısını içeren beş aşamanın, üçüncü aşamadayım. Dördüncü ve beşinci aşamaya geçebilmek için bana katılmana ihtiyacım olacak.


Köpek kemik sever mi? Bir kedi u sever mi? Tavşan havuç sever mi? Aslan eti sever mi? Seni seviyor muyum? Sence bütün bu soruların cevabı belli değil mi?


Güne bir patlama ile başlamak için kahveye ihtiyacım yok. Sadece gülüşüne bakmam gerek. Senden hoşlanıyorum.


Seni Facebook'ta arkadaşlığımdan çıkaracağım ve Twitter'da takip etmeyi bırakacağım. Çünkü arkadaşın olmaktan bıktım ve yoruldum. Sana aşık oldum ve arkadaşlık yeterli değil. Benimle çıkar mısın?


Seni yanımda tutmayı seviyorum. Seninle konuşmayı seviyorum. Sana yardım etmeyi seviyorum. Koridorda yürüdüğünü görmek hoşuma gidiyor. Seni düşünmeyi seviyorum. Seni hayal etmeyi seviyorum. Senin hakkında sevmediğim neredeyse hiçbir şey yok bebeğim. Sana tutuldum.


Ben çok utangaç ve içine kapanık bir adamım, bu yüzden sana bu mesajı göndermek için cesaretlendim. Ama kalbim cesur ve açık sözlü, bu yüzden senden hoşlandığımı ifade etmek istiyor.


Resimlerimi Facebook'ta beğendiğin, tweet'lerimi retweetlediğin veya Snapchats'ıma cevap verdiğin günler haftadaki en iyi günlerim. Senden hoşlanıyorum.


Tekrar tekrar denedim ama perişan bir şekilde başarısız oldum. Sonunda yenilgiyi kabul ediyorum çünkü sadece seninle arkadaş olmakta başarılı olamadım. Senden hoşlanıyorum .


Dünya yuvarlaktır. Ben bir erkeğim. Su hidrojen ve oksijenden yapılır. Sen bir kızsın. İnsanlar hayatta kalmak için havaya ihtiyaç duyarlar. Sana tutuldum. Güneş her sabah doğar. Seni sevdim. Bunların hepsi tartışmasız gerçeklerdir.


Kalbimi defalarca ikna etmeye çalıştım ama beni dinlemiyor. Belki gelip sana her baktığımda onu bu kadar hızlı dövmeyi bırakmaya ikna edebilirsin.


Seninle tanışmak, gecenin ortasında seni aramak ve her zaman sana metin göndermek için sahte mazeretlerim bitti. Bu yüzden bugün itiraf edeyim, sana karşı kalbimde büyük bir çarpışmam var ve benim olmanı istiyorum.


En iyi arkadaşlarım, meslektaşlarım ve hatta bazı arkadaşların dahil herkes biliyor. Ben de bilmen gerektiğini düşündüm. Senden hoşlanıyorum.


Neden senden hoşlanıyorum? Gökyüzü benim tuvalim olsa bile, her nedenden ötürü benim için yeterince büyük olmayacak. Öyleyse hikayeyi kısaltmama ve bir numara olduğumu söyleyeyim.


Bir ilişki uzmanı olmayabilirim ama sevimli bir çiftin kim olacağını biliyorum, ikimiz. Senden hoşlanıyorum.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM