Kızınız İçin Doğum Günü Mesajları

Evinizde tatlı bir kızınız olduğunda, hayatınız her zaman şaşırtıcı olacaktır. Ancak doğum günü geldiğinde, onu nasıl mutlu edeceğinizi ve bir doğum günü mesajında ​​ne söyleyeceğini bilmemek felaket olabilir. Bu yüzden; kızınız için en iyi doğum günü mesajları derlememize ihtiyacınız var. Kızınız için bu doğum günü mesajlarının sizi hayal kırıklığına uğratmayacağına inanmak için her nedenimiz var!

Gönderim  77,824 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Kızınız İçin Doğum Günü Mesajları

Kızınız İçin Doğum Günü Mesajları

Seni kızımız olarak gördüğümüz için şanslıyız. Hayatımızda hayal ettiğimiz her neşeyi getirdin. Harika bir bayan olmak için büyümeni izlemek bizim için büyük bir zevk. İyi ki doğdun!


Hayatındaki her şeyi elde etmen için her zaman senin için dua ederiz. Sen bizi ne kadar mutlu ettiğini hayal bile edemezsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kızım.


İyi bir genç bayan olmak için büyümeni izlemek harikaydı. Bizi her gün gururlandırdığın için teşekkürler. Sana çok neşeli ve mutlu yıllar dilerim.


Mutlu yıllar, küçük meleğimiz! Dileğimiz, hayatı sevmen ve hayal kurmayı asla bırakmamandır. Her zaman güzellik ve mutlulukla kal!


Sevgilim küçük bebeğime mutlu yıllar. Bize harika bir ebeveynlik deneyimi sunduğun için teşekkür ederiz.


Hayatımızda sahip olduğumuz en değerli armağan sensin güzel kızım. Bugün bir tane daha işaretlendi ve doğum gününü bir kez daha kutluyoruz. Mutlu yıllar bebeğim.


Tıpkı bu doğum günü pastası gibisin, tatlı ve yumuşak. Doğduğun günden itibaren, hayatlarımıza neşe serpiştirmeyi hiç bırakmadın. İyi ki doğdun.


Bir gün güzel bir genç bayan olmak için büyüyeceksin ve artık seni şımartmak zorunda kalmayacağız. Ama hayattaki tüm güzel hatıralarımız hep seninle olacak. Doğum günün kutlu olsun canım.


Kızımız olarak büyüleyici bir prensesimiz olduğu için gurur duyuyoruz. Güzel meleğimiz için mutlu yıllar.


Ailenin değerli bir mücevher vardır. Hayatta asla endişelenecek bir şey olmadığından emin olacağız. Doğum günün kutlu olsun meleğim.


Seni sevmeyi bırakamıyorum. Çok şirinsin kızım! Doğum günün kutlu olsun, bebek.


Duygularımızı senin için ifade etmek kolay değil. Kelimeler sana olan sevgimizi ifade etmek için yeterli değil. Sana çok güzel bir doğum günü diliyorum tatlı pastam.


Büyümeni izlemek hayatımızdaki en anlamlı deneyim oldu. Mutlu yıllar bebeğim.


Sevgili kızımız, gelmene sevindik. Dünyamızı hayal edemeyeceğin kadar sonsuz kez zenginleştirdin. İyi ki doğdun! Seni seviyoruz!


Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları


Seni dokuz ay boyunca rahmimin içine taşıdım ve şimdi gözlerimin önünde büyümeni izliyorum. Ebeveynliğin sevinci, dünyadaki başka herhangi bir duygu ile eşsizdir. İyi ki doğdun bebeğim!


Senin gibi sevgi dolu ve sevecen bir kız hayatı değerli kılar. Benim için çok şey yapıyorsun. Mutlu yıllar tatlı küçük kızım.


İnsanlar seninle benim neredeyse aynı göründüğümüzü söylüyor. Ama benden çok daha güzel ve çok çekici olduğunu düşünüyorum. Doğum günün kutlu olsun, güzel kızım!


Bugün hayatının en iyi doğum günü pastasını pişireceğim. Söyle bana, başka ne istiyorsun çünkü bugün hepsini alacaksın! İyi ki doğdun!


Evet, bir anne olarak bazen çok katı davranmalıyım. Senin için çok endişeleniyorum çünkü sen benim tek sevimli prensesimsin. Mutlu yıllar meleğim, günün tadını çıkar.


En şaşırtıcı kıza mutlu yıllar diliyorum. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve hayatım sensiz hayal bile edemiyorum. Nazik, tatlı ve genel olarak harika bir kızsın.


Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları


Küçükken, ben senin süpermeniydim. Umarım son zamanlarda beni bu genç veletlerin hiçbiriyle değiştirmedin. Doğum günün kutlu olsun benim mücevherim.


Annen seni çürüttüğümü söyledi. Ama kızımı tanıyorum; beni asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Bir baba olarak senin gibi bir kızım olmadan hayatımı hayal edemiyorum. Hayatı bu kadar parlak yaptığın için teşekkürler. Mutlu yıllar tatlı meleğim.


O kadar hızlı büyüdün ki neredeyse bir göz kırpması gibi geldi. Ama hiçbir şey bana prenses olmak için büyümeni izlemekten daha fazla zevk vermiyor. Doğum günün kutlu olsun canım.


Sen ve ben bugün yapacak çok işimiz var. Tüm eğlenceyi biz yapacağız ama önce kızım olarak sana sahip olduğum için ne kadar mübarek olduğumu ifade edeyim. İyi ki doğdun canım!


Annen her zaman şımarık olman için övünüyor. Ben herhangi bir sorun görmüyorum. Doğum gününün tadını şımarık bir velet gibi çıkar. Mutlu yıllar tatlı kızım.


Bugün doğum günü olan en güzel kızım için tebrikler ve en iyi dileklerimle. Her zaman şu anda olduğun gibi mutlu ol!


Kızınız için İç Açıcı Doğum Günü Mesajları


Yaşlanmaktan heyecan duyduğunu biliyoruz. Ama her zaman küçük seni özleyeceğiz. Mutlu yıllar kızım.


Bazen senin için biraz zor olabiliriz, ama seni sevdiğimizi ve her zaman seni için en iyisini istediğimizi bil. Sana çok neşeli bir doğum günü diliyoruz. Gün tamamen mutlu geçsin.


Bir kız olarak, daha iyi olamazdın. Harika bir kız olduğun için teşekkürler. Seni seviyoruz. İyi ki doğdun.


Hayatımızda sahip olduğumuz en değerli armağan sensin. Her gün büyüdükçe, tüm engellerin üstesinden gelmek için güç ve güven kazanmanı diliyoruz. Ama şimdilik doğum günü partinin tadını çıkar.


Tatlı küçük kızımız, tıpkı güzel koku ve göze hoş gelen renklerle dolu, çiçek açacak bir çiçek gibisin. Hayatının her alanında daima en iyisini elde etsin. Doğum günün kutlu olsun!


Etrafınızdaki dünyayı aydınlatabilirsin. Her zaman takılarınla göz kamaştırıyorsun. Bugün senin doğum günün. Keyifli bir doğum gününün tadını çıkar meleğim.


Hep senin olduğun küçük bebek gibi kalmanı istedik. Ama zaman çok hızlı uçuyor. Mutlu yıllar kızım.


Çevremizdeki dünya kararmaya başladığında, güneş ışığını ailemize getirdin. Hayatımızı değerli kıldığın için teşekkürler. Mutlu yıllar tatlı küçük meleğimiz.


Kızınız için Komik Doğum Günü Mesajları


Sana bir hediye almayı düşünüyordum, ama senin için en iyi hediyenin seninle en sevdiğin filmleri izlemek ve en sevdiğin karakterlerle ilgili komik bir açıklama yapmak olacağını düşündüm. İyi ki doğdun!


Büyüyen bir çocukla ilgili en iyi şey, ebeveynlerin artık hiçbir sebep olmadan onu şımartması gerekmemesidir. İyi ki doğdun!


Çocukken mükemmel bir hediye almak o kadar da zor değildi. Şimdi, seni etkilemek gerçekten zor. Ama maceranın tadını çıkarıyoruz. İyi ki doğdun.


Küçük bir bebekken, eskiden senin için at olurdum. Arkamda oturur ve bir jokey gibi sürerdin. Aynısını bu doğum gününde ister misin? Bu yaşta olmana rağmen, attan deve olmayı tercih ederim!


Kocanın yakışıklı ve genç olduğunu biliyorum ama seni yaşlı adamın gibi seviyor mu? Bahse girerim hayır! Doğum günün kutlu olsun meleğim. Endişelenme! Annene söylemeyeceğim!


Bugün seni sebepsiz yere şımartmam gerektiğini düşündüm ama yaşlı adamın yaşı geçmiş gibi görünüyor. Ancak doğum günün kutlu olsun canım.


Bebekken, sebepsiz yere ağlıyordun. Ve şimdi, büyüdükçe, doğum günü hediyeleri ve şekerler için ağlıyorsun. Doğum günün kutlu olsun ağlayan yıldızım!


Doğum günü kızınıza anne ve babadan dilekler


Mutlu yıllar tatlım! Bu dünyaya geldiğin gün gerçek sevinç ve mutluluk kalbimize girdi! Bu gün sana neşe ve en güzel hatıralardan başka bir şey getirmesin!


Sevgili küçük kızımıza mutlu yıllar! Sen bizim için günlük mutluluğun kaynağısın, hayatımıza geldiğin için çok minnettarız!


Tüm dünyadaki en sevdiğimiz kızımız için mutlu yıllar, seni çok seviyoruz! Doğum günün bizim için gerçekten özel çünkü o gün ilk kez büyük gururumuz ve sevincimizle tanıştık!


Kesinlikle hayatımız boyunca aldığımız en güzel armağansın. Tüm dünyadaki en güzel kıza mutlu yıllar!


Doğum günün kutlu olsun tatlı pasta, kesinlikle hayatımızın en parlak kısmı sensin! Hayatını sevmeni ve asla hayal kurmayı bırakmamanı dileriz!


Bu gün bizim için gerçekten özel bir gün, çünkü bu gün meleğimizi ilk kez gördüğümüz gün. Doğum günün kutlu olsun sevgili kızımız!


Değerli bir anı gibi, zamanla daha tatlı, daha değerli ve daha sevimli olursun. Doğum günün kutlu olsun tatlım.


Sevgili kızım, bir yıl daha geçti ve her yıl daha da güzelleştiğini gördüğümüz için mutluyuz. Bebeğimiz, küçük kızımız, tatlı kızımız, seni seviyoruz. İyi ki doğdun!


Bugün sevincimizin doğum gününü ve gerçek yaşam yılını kutluyoruz. Mutlu yıllar, tatlım! Büyük Günün senin kadar güzel ve sevimli olsun!


Senin için bir kelimemiz var. İnanılmaz. Bence her şeyi söylüyor. Önemli olan her şekilde inanılmazsın. Ve sen bizim inanılmaz kızımısın. İyi ki doğdun. Seni inanılmaz seviyoruz.


Hayatımızın en güzel ve değerli armağanı sensin ve bunun için her zaman minnettar olacağız. Harika bir doğum günün olsun canım!


Tepkiniz?

14
ÇOK KOMİK
10
SEVDİM
11
SADE
11
VAY CANINA
16
KOMİK
12
KÖTÜ!
16
BERBAT
18
MÜKEMMEL!
13
KIZDIM