Kız Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Kız arkadaşınız için doğum günü dileklerinin sevimli ve tatlı olması gerekiyor. Hayatınızı güzelleştirmek için kız arkadaşınızı ne kadar takdir ettiğinizi düşünmesi gerekir. Listemizden doğru doğum günü mesajı bularak onu bu özel günde daha da mutlu hissettirin!

Gönderim  71,319 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Kız Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Kız Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Hayatımın eksiksiz ve bol görünmesinin sebebi sensin. Her gün yüzüme gülümseme getiriyorsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Bu dünyada gülümsediğinden daha tatlı bir şey yok. Bugün, anların neşe ve neşeyle dolu olmasını dilerim. Mutlu Yıllar tatlım!


Sana olan aşk tutkusu asla solmayacak. Sen her zaman benim tekim olmaya devam edeceksin. Bu doğum günü hayatına sonsuz sevinç getirsin! İyi ki doğdun!


Sana olan hislerim her geçen gün daha da güçleniyor. Seni gerçekten, çılgınca ve derinden sevmeden hayatımda bir gün hayal edemiyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlım!


Seni sevmekten asla bıkmayacağım. Bugün, doğum gününün en parlak ve en renkli kutlamalarına sahip olmasını dilerim. Seni seviyorum!


Önümüzdeki yıllarda bu gününün tezahüratları senin olsun. Aşkımız her geçen gün güçlensin! Güzel kız arkadaşıma mutlu yollar diliyorum!


Bütün hayallerinin tıpkı kız arkadaşım olmayı seçerek tüm rüyalarımı gerçekleştirmişsin gibi olmasını dilerim. İyi ki doğdun canım!


Senin için en iyi doğum günü hediyem var, ama sana olan aşkımla karşılaştırıldığında değersiz kalıyor. İyi ki doğdun bitanem.


Evren baş aşağı dönebilir, ama her zaman şehirdeki en güzel kız olacaksın. Mutlu Yıllar bebeğim.


Sen gerçek olan en büyük hayalimsin. Bana böyle güzel bir çiçek verdiği için Allah'a her zaman şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Gülüşünün sebebi olduğum sürece hayatta başka hiçbir şey istemiyorum. Seni her zaman mutlu ve neşeli görmeyi seviyorum. İyi ki doğdun!


Seni sevmek için pek çok nedenim var ama beni senin için çıldırtan tek neden, beni her zaman ne kadar özel hissettirdiğindir! İyi ki doğdun!


Her gün bir görevle uyanıyorum, bu sen igülümsetmek için. Dünyadaki her şey yüzünden, gülümsemeni en çok seviyorum. Mutlu Yıllar tatlım!


Tüm hayallerini gerçekleştirmek benim hayattaki görevim. Mutluluğun benim hayattaki tek arayışım. Seni seviyorum. İyi ki doğdun bebeğim!


Bana kalbinin ne istediğini söyleyebilirsin, çünkü bugün onları ayağına getireceğim. Seni gülümsetmek için her şeyi yapacağım. İyi ki doğdun güzeller güzelli!


Seninle geçirdiğim her gün, tutkunun güçlendiğini hissedebiliyorum. Her gün sana aşık oluyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Kız arkadaş için romantik doğum günü mesajları


Hayatın herkese sunabileceği en değerli şeyleri var. Bende sana sahibim, dünyanın en güzel ve en sevimli kızına, sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım...


Senin ve sevgimizin her gün kutlanması gerekiyor. Ama bugün, biraz özel çünkü bu gün doğdun. Hayatımı mutluluklar getirdiğin için teşekkürler. İyi ki doğdun prenses!


Sana garanti ederim ki, bu yaşam boyunca sana olan hislerim kaybolmayacak. Yaptığın her şey tekrar tekrar sana aşık olmamı sağlıyor. İyi ki doğdun tatlım!


Hayatımı güzelleştirmek için doğduğuna inanmak için her nedenim var. Dünyadaki hiç kimse beni senden daha fazla sevemez. İyi ki doğdun!


Bana bir seçim yapılsaydı, ikinci bir düşünce olmadan seni seçerdim. Her gün Tanrı'ya şükrediyorum, çünkü bana bir seçenek sunmasa da yine de bana en iyisini verdi! Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgilim.


Bahçemdeki çiçekler bile seni kıskanıyor çünkü çok daha muhteşemsin. Kendimi dünyanın en şanslı adamı olarak görmemem için hiçbir neden göremiyorum. İyi ki doğdun bitanesi!


İşler değişti, yıllar geçti, ama üniversite günlerimden bildiğim aynı muhteşem kız olarak kaldın. Mutlu Yıllar güzellik!


Kalbimde ateş yaktın ve birbirimizle tanıştığımız ilk günden beri alev parlak yanıyor. Senden şanslıyım. İyi ki doğdun!


Senin için duygularımı ifade etmek için hiçbir kelime yeterli olamaz. hayatımın aşkına mutlu yıllar. Sana bu dünyada tüm mutlulukları diliyorum!


Kız arkadaş için komik doğum günü mesajları


Yaş sadece bir sayıdır, ancak bazen önemlidir. Söyle bana, pastanın üzerinde kaç mum olsun?


Aşkımız her zamanki gibi genç kaldığı sürece yüzümüzde kırışıklıkların olması önemli değil. Yani endişelenme aşkım. Kırışıklıkların beni rahatsız etmiyor. İyi ki doğdun!


Bana doğum günü pastasının en büyük parçasına söz verirsen gerçek yaşına kör kalacağım. Yeterince adil görünüyor mu? İyi ki doğdun!


Dünden daha yaşlısın ama dünden daha az ilginç değilsin. Seni hala çok ilginç ve sevimli buluyorum. İyi ki doğdun!


Sen o kadar tatlısın ki, ben olsaydım doğum günü pastası için kendini yerdin. Doğum günün kutlu olsun canım!


Sıcaklığı ve güzelliği karıştırıp her ikisini de seksi bir kişilikle birleştirdiğinde ne elde edersin? - SEN. İyi ki doğdun.


İnternette arama yaptım ve eski ve yeni tüm mağazalara gittim. Ama senin kadar güzel bir şey bulamadım. Mutlu yıllar kız.


Aşkım, en iyi arkadaşım, acı teyzem, şikayet hattım, acil durum irtibatım ve ruh eşime mutlu yıllar.


Güzel, hoş ve sıcak. Çok sevdiğim kız arkadaşım için mutlu yıllar.


Pastandaki mumları üflerken yaptığın dileklerin hepsi gerçekleşecek çünkü benim de istediğim şey bu. İyi ki doğdun.


Onun için Romantik Doğum Günü Mesajları


Gülüşün bin mumdan daha fazla gölgede kalabilir. Dokunuşun en soğuk kalbi bile eritebilir. Seni bugün ve her gün seveceğim! İyi ki doğdun!


Gülüşün dünyadaki en tatlı pastadan daha tatlı. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun tatlı kız arkadaşım!


Doğum günlerine inanmıyorum çünkü hayatımı daha mutlu ve güzel kılmak için doğrudan gökten geldiğini biliyorum. Meleğim için tüm iyi dileklerimle!


Seni kollarımda tutmak ve bu özel günün benim için ne anlama geldiğini söylemek için sabırsızlanıyorum. İyi ki doğdun canım! Seni seviyorum!


Bugün istediğin kadar dilek tutabilirsin! Sana söz veriyorum, tüm dileklerini tek tek gerçekleştireceğim. İyi ki doğdun!


Allah'ın mükemmel yaratımı ve herhangi bir insanın hayatta aldığı en iyi armağandır. Bugün senin doğum günün ve özel bir doğum günü olmasını istiyorum!


Sen tatlı doğdun ve hayatımı cennete dönüştürmek için doğdun. Seni olduğun her şey için seviyorum. İyi ki doğdun!


Seni hak etmek için ne kadar iyi olduğumu bilmiyorum ama bu dünyadaki tüm mutluluğu hak ettiğini biliyorum. Sevgilim için mutlu yıllar!


Sana bin çiçek alabilirdim ama senin için ne hissettiğimi ifade etmek için hala çok küçüklerdi. İyi ki doğdun!


Doğum günü pastasındaki mumları üflerken, senin için kalbimde sürekli yanan bir alev olduğunu unutma! İyi ki doğdun!


Onun için şirin doğum günü mesajları


Sen benim peri diyarımın perimsin! Ve seni ne kadar sevdiğime dair hiçbir fikrin yok. Bugün senin doğum günün, bu yüzden sana hayatının en güzel anlarını diliyorum!


Sadece bugünü günü bekliyordum; bugün gün benim için çok özel çünkü doğduğun gün. Hayatımı renkli hale getirdin. Doğum günün kutlu olsun canım.


Bu özel günde bir şey söylemek istiyorum, “sensiz tek bir an düşünemiyorum ve seni çok seviyorum”. Ruh eşim, doğum günün kutlu olsun!


Kraliçem, sen benim hayatımın başarısın. Ve mutluluğumun anahtarı sensin. Mutlu yıllar sana sevgilim! sana mutluluklar diliyorum.


Sen benim başıma gelen en iyi şeysin, her zaman dünyanın en iyi şeylerini hak eden tatlı kızsın. Doğum günün kutlu olsun aşkım. Allah seni korusun. Mutlu ol!


Mona Lisa'nın gülüşünün güzel olup olmadığını bilmiyorum ama açıkçası dünya senin gülümsemeni henüz görmedi. Doğum günün kutlu olsun tatlım.


Doğum gününde sana verdiğim söz, asla yalan söylemeyeceğim. Seni asla kaybetmek istemiyorum ve asla veda etmek istemiyorum. İyi ki doğdun.


Tanışmadan önce senin gibi bir kız hiç görmedim. Ve o günden beri kalbimin kraliçesi oldun. İyi ki doğdun.


Tepkiniz?

24
ÇOK KOMİK
26
SEVDİM
20
SADE
18
VAY CANINA
29
KOMİK
37
KÖTÜ!
25
BERBAT
42
MÜKEMMEL!
27
KIZDIM