Kız Kardeş için Doğum Günü Mesajları

Kardeşler her ailenin en sevimli üyeleridir. Hepimiz sevimli, eğlenceli, sevimli kız kardeşlerimizi o kadar çok seviyoruz ki, doğum günleri söz konusu olduğunda, onlara mutlu bir doğum günü dileyerek yüzlerine gülümsemeler getirmek bizim sorumluluğumuz haline geliyor işte kız kardeşiniz için harika hazırlanmış doğum günü mesajlarından bazı örnekler.

Gönderim  188,267 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Kız Kardeş için Doğum Günü Mesajları

Kız Kardeş için Doğum Günü Mesajları

Senin gibi sevecen ve sevecen bir kız kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun güzel bacım!


Sen hiç kimsenin sahip olmadığı en iyi kız kardeşsin. Ve sana sahip olduğum için şanslıyım. Özel bir gün geçirmen dileğiyle. Mutlu yıllar kardeşim!


Dünyanın en tatlı ve en güzel kadınına mutlu yıllar. Benim için dünyanın en iyi kardeşisin, sevgili abla. Bugünün neşeli ve eğlenceli geçsin!


Her yıl daha olgun ve güzelleştiğini görmek iyi hissettiriyor. Bir prenses gibi büyüyorsun. İyi ki doğdun canım!


Senin gibi bir kız kardeşe sahip olmak harika, hayatta ne yanlış giderse gitsin, beni desteklemek ve korumak için her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun canım!


İnsanlar ünlüler, ünlü kişilikler olan idollere sahiptir. Ama idolümü senin içinde buldum. Seni olduğun gibi seviyorum ve ona saygı duyuyorum. Dünyanın muhteşem kız kardeşi için mutlu yıllar.


Aynı rahimden doğmadık ama aynı ruhu iki farklı bedende paylaştığımıza inanıyorum! iyi ki doğdun bir güzel kardeşim!


Zaman nasıl uçar! O küçük bacaklarla yürümeye başladığını hatırlıyorum, tıpkı dün gibi hissettirdi. Ve şimdi liseyi bitiriyorsun. Mutlu yıllar serçe.


Sayısız iyi dilek ve birçok güzel armağana sahip ol. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara sevgili kardeşim.


Kalbime en yakın tuttuğum kişi sensin. Dünyada senden daha fazlasını önemsediğim kimse yok. Bugün sana güzel bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!


Bu özel günde, dünyanın en tatlı ve en sevimli kız kardeşi olduğunu bilmeni istiyorum. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun!


Her zaman benim için ilham kaynağımsın. Beni başka hiç kimse gibi anlamıyorsun. Doğum günün kutlu olsun. Önünde neşeli bir hayat olsun!


Bugün senin için tek istediğim, hayatının bol mutluluk, başarı ve şan bolluğu ile duş alması. Keyifli zaman geçir. İyi ki doğdun!


Sen inkâr edilemez bir şekilde ailenin en önemli kişisisin ve şüphesiz benim en sevdiğim kişisin. Güzel kız kardeşime mutlu yıllar!


İnanılmaz biri olduğun için teşekkürler. Benim için, Allah'ın herkesin isteyebileceği mükemmel bir armağansın. İyi ki doğdun!


Bu çok özel günde sana tonlarca sarılmalar ve iyi dileklerimi gönderiyorum. Benim tek ve en iyi arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Mutlu yıllar kardeşim!


Kız kardeş için tatlı doğum günü mesajları


Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim! Her şeyi rahat hissettiriyorsun. Her zaman tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum. Günün tadını doyasıya çıkar!


Doğum günün kutlu olsun abla! Bana birşey olduğunda kaçacak tek kişisin! Sen her zaman benim gizli kalem olacaksın! Sen benim milyonda birimsin!


Böyle ve destekleyici kız kardeş ve en iyi arkadaş olduğun için teşekkürler! Seni seviyorum! İyi ki doğdun canım! Sonsuza dek senin yanında olacağım ne olursa olsun!


Doğum günün kutlu olsun, bir maymun gibi görünüyorsun ve hayvanat bahçesine aitsin! Ama merak etme öyle olsaydın, daima kız kardeşim olarak seçerdim, sonsuza dek. İyi ki doğdun.


İlk günden beri ilham kaynağım oldun ve hayat boyunca öyle kalacak! İyi ki doğdun! Bugün çok eğlen, sevgili kız kardeşim!


Umarım bu yıl büyük bir yağ hesabıyla ve istediğin ince vücudu elde edersin! Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.


Sana zaman zaman kırılsam da sen benim en sevdiğim kardeşimsin ve sana sahipken başka kimseye ihtiyacım yok!


Doğum günün kutlu olsun, harikasın! Bir sorun yaşadığımda karşılaşabileceğim kişi olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum!


Benden oldukça farklısın ama kalbime en yakınsın. İçimde büyüklük gösteren tek kişi olduğun için teşekkürler! İyi ki doğdun!


Bu dünyada, beni tek bir kelime bile söylemeden hayatımda neyin yanlış olduğunu bilen bir kişi varsa, o sensin! Mutlu yıllar kardeşim!


Küçük Kız Kardeş için Doğum Günü Mesajları


Güzel bir kadına dönüşmüş olmana rağmen, hala o sevimli küçük pandasın. Eskiden tıpkı bir bebek panda gibi yanımda kalırdın. Mutlu yıllar küçük panda.


Sen değerli bir hediyenin küçük küçük paketisin. Küçük ama hayatımdaki en değerli insansın. Mutlu yıllar bebiş.


Sevgili küçük kız kardeş. Küçük şeyler üzerinde kedi ve fare gibi kavga etmemize rağmen, sonunda her zaman ben ediyordum. Çünkü sen benim kalbimsin. Doğum günün kutlu olsun tatlım.


Daha genç olmana rağmen, bazen daha yaşlı gibi davranıyorsun. Senin gibi her şeyi bilen bir kız kardeşim olduğu için gurur duyuyorum. İyi ki doğdun. Allah seni korusun.


Sen benim küçük kız kardeşim olabilirsin; bu benim aşkımdan yoksun kalacağın anlamına gelmez. Seni bütün kalbimle seviyorum. Mutlu yıllar tatlı kız kardeşim.


Benden daha yaşlı değilsin, ama kesinlikle benden daha güzelsin. Keşke yaşlanmanın sırrını senin gibi bilseydim. İyi ki doğdun!


Ne kadar yaşlandığını düşünmem; her zaman benim tatlı küçük kız kardeşim olmaya devam edeceksin. İyi günler. İyi ki doğdun!


Bazı insanlar o kadar güzel ki yeryüzünde onları melek gibi hisseder. Sen de onlardan birisin, küçük kız kardeş. Doğum günün kutlu olsun!


İnanılmaz küçük kız kardeşime mutlu yıllar! Ne kadar büyürsen büyü, hep benim kız bebeğim olacaksın!


İyi ki doğdun canım! Allah seni korusun ve tüm dilek ve hayallerin gerçekleşsin! Mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun


Eskiden ne kadar sinir bozucu ve olgunlaşmamış olduğunu hatırlıyor musun? Yıllar içinde ortaya çıkardığın inanılmaz kişiyle gurur duyuyorum! İyi ki doğdun güzel bacım!


Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim kız kardeşimsin! Ne yazık ki, sen benim tek kız kardeşimsin, ya da şansım olsaydı yine favorimi seçmek için bir seçeneğim olurdun. Seni yine de seviyorum!


Doğum günün kutlu olsun! Bir tatlı kıza hatırlatma: her zaman benim kız kardeşim olacaksın ve her zaman arkanı kollayacağım! Unutma bunu!


Seni hastanede ilk ziyaret ettiğim zamanı hatırlıyorum ve şimdi sana bakıyorum! Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim! Seni her şeyden fazla seviyorum!


Abla İçin Doğum Günü Mesajları


Büyük kız kardeşler annelerin gölgesidir. Beni hep annemizin yaptığı gibi korudun ve savundun. Seni seviyorum ve yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.


Allah'a şükürler olsun! Önce sen geldin. Aksi takdirde, annem ve babamın triplerinden geçmek zorunda kalırdım. Bunun için teşekkür ederim. Mutlu yıllar bebeğim.


Mutlu yıllar suç ortağım. Küçük olduğumuz ve başkalarına şakalar yaparak yardım ettiğimiz günleri özlüyorum.


Ailemizde iyi görünüyor. Senin gibi inanılmaz ve güzel bir abla sahip olduğum için mutluyum. Mutlu yıllar kardeşim.


Bu özel günün kutlaması, senin tarafınızdan hazırlanan lezzetli bir tatlı olmadan tamamlanmaz. İyi ki doğdun! Eve geri gel!


Bu sefer eve mi geliyorsun yoksa seni orada kovalamam mı gerekiyor? Beni annemin gazabından kurtar. Seni sevdiğimi biliyorsun; Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara abla…


Kimse beni senden daha iyi anlamıyor. Bugün sana çok keyifli bir doğum günü diliyorum. Çok eğlendiğinden emin olacağım. İyi ki doğdun!


Tüm dünyadaki en sevgi dolu ve sevecen kız kardeş olduğun için teşekkür ederim! Sana çok mutlu yıllar dilerim sevgili kardeşim!


En çok baktığım kişiye en mutlu doğum günü! Kurtarıcım ve savaşçım olduğun için teşekkür ederim! Hayatımda olduğun için çok şanslıyım.


Birtane ve tek kız kardeşime mutlu yıllar! Bana her zaman olumlu düşüncelerin ve davranışlarınla ilham verdiğin için teşekkür ederim. Çok eğlenceli bir gün geçirmen dileğiyle, abla!


Sensiz hayatımı hayal bile edemiyorum abla! Hayatımdaki en özel insanlardan birine çok mutlu yıllar dilerim!


Sevgili kız kardeşim, umarım benim için dünyanın ne demek olduğunu biliyorsun. Kıçımı kurtardığın ve benimle ilgilendiğin için teşekkürler. İyi ki doğdun!


Mutlu yıllar kardeşim! Şüphesiz, senin gibi daha fazla insan olsaydı dünya inanılmaz bir yer olurdu! Sen türlerden birisin! Seni seviyorum.


Kız kardeş için komik doğum günü Mesajları


Annenin bir sokakta ağladığında seni bulduğunu ve sonra seni eve götürdüğünü anlatan hikâyeyi hatırlıyor musun? Hikâye doğruydu! İyi ki doğdun!


Hep bir kız kardeş istedim. Allah'ın dualarımı duyduğunu biliyordum, çünkü sen benim için daha çok kardeş gibisin. Şişman erkek kız kardeşime mutlu yıllar.


Her zaman arkam olacağını düşündüm. Ama annem bize her sinirlendiğinde arkama saklanacağını bilmiyordum. İyi ki doğdun!


İlk doğduğum için kendini şanslı hissetmelisin. Aksi takdirde, burada olma şansın olmazdı. Bana bunun için teşekkür etmesen de doğum günün kutlu olsun diliyorum.


Eşyalarımı seninle paylaşmaktan hoşlanmıyorum. Ama seninle paylaştığım çocukluğu seviyorum. En sinir bozucu kız kardeşin doğum günün kutlu olsun.


Dünden kesinlikle biraz daha az can sıkıcısın. Sonunda, büyüyerek bana bir iyilik yapıyorsun. İyi ki doğdun!


Henüz gelecek günlere odaklan. Geçmişe bakma çünkü boş bir sayfa. Uzun yıllar ne büyük bir israf! İyi ki doğdun!


Milyonda birsin! Tıpkı kaliteli ürünlerle dolu bir kaptaki bir kusur gibi. İyi ki doğdun!


Dünyanın en güzel ve aynı zamanda en kötü kız kardeşine mutlu yıllar. Sadece her iki yönde de mükemmel hareket edebilirsin.


İnsanların doğum tarihini tam olarak hatırlamıyorum ama hepimizin her geçen gün yaşlandığını biliyorum. Peki, bugün özel olan ne?


Erkek kardeşten kız kardeşe doğum günü mesajları


Hayatımdaki varlığın onu daha neşeli ve eğlenceli hale getiriyor. Allah'a bu kadar sevimli bir kız kardeş verdiği için şükredebilirim. İyi ki doğdun!


Sen ailemden aldığım en değerli hediyesin. Bu gün için büyük bir kutlamayı hak ediyorsun! Harika kız kardeşime doğum günün kutlu olsun!


Uzun zamandır değer verilen tüm hayallerin bugün gerçekleşsin. Bugün sana sarılmak için sabırsızlanıyorum. İyi ki doğdun sevgili kız kardeşim!


Her gününü bugünkü kadar özel yapmak istiyorum. Hayatın sayısız mutlulukla dolu olsun! Çok sıcak bir doğum günü geçirmen dileğiyle!


Bana mükemmel bir arkadaş olarak hayatımdaki mükemmelliği ekledin. Hiçbir şey bir kardeşte en iyi arkadaşı bulmaktan daha iyi olamaz! İyi ki doğdun!


İnsanlar bir yıldız gördüklerinde dilek tutuyorlar. Bil bakalım ne oldu? Sen benim hayatımın yıldızısın. Başarı ve şerefle uzun yıllara kardeşim. İyi ki doğdun!


Kız kardeşten kız kardeş için doğum günü mesajları


Seni herkesten daha iyi anlayan bir kız kardeşin varsa kız kardeşlik harika bir deneyim olabilir. Sen de böylesin. İyi ki doğdun!


Bana verdiğin her tavsiye beni bugün olduğum kişi yaptı. Sen inanılmazın ötesindesin. Doğum günün kutlu olsun!


Bugün, sadece bir kraliçe gibi eğlenmeni istiyorum. İşte sana içten dileklerimle. Umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun


Sensiz hayat imkansız olurdu. Beni hayat fırtınalarından koruyan sığınak olduğun için teşekkürler. Mutlu yıllar abla!


Asla sıkılmış ve yalnız hissetmeme izin vermiyorsun. Çocukluğumu müthiş yaptığın için teşekkür ederim. Senin için hayattaki tüm harika şeyleri diliyorum. İyi ki doğdun!


En değerli ilişki iki kız kardeş tarafından paylaşılan ilişkidir. Senin gibi bir kız kardeşim olduğu için şanslıyım. İyi ki doğdun!


Uzaktaki kız kardeş için doğum günü mesajları


Harika kız kardeşime doğum günün kutlu olsun! Uzak olmana rağmen, aşkımı tatlı bir tebrik şeklinde gönderiyorum! Seni çok özledim!


Artık evden uzakta olduğuna göre, birlikte kutladığımız tüm doğum günlerine ve henüz kutlanmayan tüm doğum günlerine şereflendir! Doğum günün kutlu olsun abla!


Tebrikler, geçen yılın doğum gününde olduğundan sadece bir yaş büyük görünüyorsun! Yaşlı yüzünü göremediğim için üzgünüm! İyi ki doğdun.


Mutlu yıllar kardeşim! Umarım bugün ve her gün harika bir gün geçirirsin! Seni seviyorum ve seni çok özledim.


Keşke özel gününde yanında olsaydım! Üzülme ve günün tadını çıkar! Bu güzel hediye ile sarılmalarımı ve öpücüklerimi al! İyi ki doğdun.


Kız kardeş için duygusal doğum günü mesajları


Verdiğim her şeyin bana verdiğin sevgiyi etkilemeyeceğini biliyorum. Ulaşılamaz. Mutlu yıllar canım kardeşim.


Her insanın hayatında insan şeklinde bir melek vardır. Sen hayatımdaki o melek sensin. Mutlu yıllar kardeşim.


Sana bakmak bana hayatta devam etme gücü verir. Sen benim hayatımın ilham kaynağısın. Senin gibi bir kız kardeşe sahip olmak bir nimet. Hayatının en güzel doğum gününü geçirmeni dilerim.


Seni tomurcuk olarak gördüm. Çiçek açtın ve inanılmaz bir bayana dönüştün. Tanrı'nın kutsamalarına ve dünyadaki en iyi şeylere sahip olun. Mutlu yıllar kardeşim.


Bir baklada iki bezelye gibiyiz. Sensiz hayatımda hiçbir şey tam değil kardeşim. Ruhumun diğer yarısı sensin, doğum günün kutlu olsun.


İyi bir görünüme, genç bir görünüme ve çok çekici bir varlığa sahipsin, ancak aptallığın her şeyi gölgede bırakıyor. İyi ki doğdun ablam!


Doğum gününde, senden nefret etmeme rağmen en sevdiğim kız kardeşimmiş gibi davranmam gereken yılın tek günü. İyi ki doğdun!


Kız Kardeş için İlham Veren Doğum Günü Mesajları


Bir gün tüm hayallerini gerçekleştirecek ve hepimizi gururlandıracağına inanıyorum. Hala çok gençsin ama bizden daha fazla potansiyele sahipsin. İyi ki doğdun kardeşim!


Yapamayacağın şeyler hakkında endişelenmeyi bırak, hala yapabileceklerine odaklan. Gitmek için uzun bir yolun ve başarman gereken çok şey var. İyi ki doğdun!


Yaşlanma herkese olur, ancak yaşlandıkça herkes akıllıca büyümez. Her yıl daha akıllı ve daha olgunlaştığını görmek güzel. İyi ki doğdun!


Gençlik, insanların Allah'tan aldığı tüm nimetlerden en güçlü ve en güçlü olanıdır. Dua et çünkü şimdi sahipsin. İyi ki doğdun!


Tepkiniz?

20
ÇOK KOMİK
17
SEVDİM
12
SADE
18
VAY CANINA
19
KOMİK
35
KÖTÜ!
14
BERBAT
28
MÜKEMMEL!
21
KIZDIM