Kalbinizi Eritecek Köpekleri Kurtarma Alıntıları

Her köpeğin bir evi olmalı çünkü onlar sevgiyi ve bakımı hak ediyorlar.

Kurtarma köpeği, kurtarma görevlilerine kardan, yangından, tehlikelerden, saldırılardan vb. kurtarma çalışmalarında ve diğer kurtarma türlerinde yardımcı olmak için eğitilmiş bir köpektir.

Bu köpekler için ideal terim 'kurtarılan köpekler' olsa da, şimdi genellikle kurtarma köpekleri olarak adlandırılıyorlar. Kurtarma köpekleri sizi bildiğinizden çok daha fazla sevecek ve takdir edecek! Sizi güvenmeyi öğrendiklerinde, sizinle köpeğin arasına hiçbir şey girmeyecek. Kurtarma köpekleri, vahşice sadık oldukları için çok ünlüler.

Sevimli köpek kurtarma alıntıları arıyorsanız, sizin için pit bull köpekleri hakkında bir tane var: "Bir kez çukura girdiyseniz, asla bırakmayacaksınız!" İşte sayfamızda kalbinizi eritecek 33 kurtarıcı köpek alıntısı bulabilirsiniz.

Gönderim  484 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Kalbinizi Eritecek Köpekleri Kurtarma Alıntıları

Köpek Kurtarma Sözleri

İşte evcil hayvanlar ve bir köpek yavrusunu kurtarmak hakkında alıntılar.


1. "Bir köpeğin en büyük zevki, onunla kendini aptal yerine koymandır ve o sadece seni azarlamamakla kalmaz, kendini de aptal durumuna düşürür." - Samuel Butler.


2. "Gerçek bir köpekle olan bağ, bu dünyanın bağlarının hiç olmadığı kadar kalıcıdır." -  Konrad Lorenz .


3. "Herkes bir köpek kadar koşulsuz sevme yeteneğine sahip olsaydı, dünya daha güzel bir yer olurdu." -  MK Clinton.


4. "Bir köpeği kurtarmak dünyayı değiştirmeyecek, ama kesinlikle o tek köpek için dünya sonsuza dek değişecek." - Karen Davison.


5. "Köpek bir şey değildir. Bir şey değiştirilebilir. Bir köpek değildir. Bir şey tek kullanımlıktır. Bir köpek değildir. Bir şeyin kalbi yoktur. Bir köpeğin kalbi, herhangi bir 'şeyden' daha büyüktür." -  Elizabeth Parker.


En İyi Köpek Kurtarma Alıntıları


İşte tüm ihtişamıyla bazı sevimli köpek alıntıları.


6. "Marketten eve yiyecek getirdikten sonra...Köpekler gelmiş geçmiş en iyi avcılar olduğumuzu düşünüyor olmalı!" - Ann Taylor.


7. "Bu bencil dünyada, onu asla terk etmeyen, asla nankör ve hain olmayan, onun köpeğidir." -  George Graham Yelek.


8. "Eğer bir adam erdemli bir yaşama talipse, ilk kaçınması hayvanlara eziyet etmektir." -  Albert Einstein.


9. "O senin dostun, ortağın, koruyucun, köpeğin. Sen onun canı, aşkı, liderisin. Kalbinin son atışına kadar sadık ve sadık senin olacak. Bunu ona borçlusun. - Agnes Tekrarlayıcı.


10. "Köpeklerimiz en aşağılıklarımızı sevecek ve hayran kalacak ve eleştirel olmayan saygılarıyla devasa kibrimizi besleyecek." -  Agnes


İlham Verici Köpek Kurtarma Sözleri


İşte aşk ve köpekler hakkında ilham verici alıntılar.


11. "Bir köpeğe aptalca bir şey söyleyebilirsin ve köpek sana 'Vay, haklısın! Bunu hiç düşünmezdim!' der gibi bir bakış atar." -  Dave Barry.


12. "Seksen beş kiloluk bir memeli gözyaşlarınızı yalayıp kucağınıza oturmaya çalıştığında, üzgün hissetmek zordur." -  Kristan Higgins.


13. "Köpekler akıl yürütmezler. Bir insana karşı hiçbir şey beslemiyorlar. Bir insanın dışını değil, insanın içini görüyorlar." -  Cesar Millan.


14. "Barınma Günlerim bitti, bitti, çünkü sen, efendim, beni eve götürdün." -  Courtney Bailey.


15. "Bir hayvanı satın almaya değil kurtarmaya çok inanıyorum." -  Candice Bergen.


16. "Hayvanları kurtarmayı seviyorum. Kilolar o kadar kalabalıktı ki hayvanları neredeyse anında yere seriyordu. Yedi bin köpek uyutuldu." -  Laura Dern.


17. "Hiç kimse... konuşmanızın çok özel dehasını bir köpeğin takdir ettiği kadar takdir edemez." -  Christopher Morley.


18. "Köpek gözlerinin içine baktığında senin nasıl bir insan olduğunu düşünmüyor. Köpek seni yargılamıyor." -  Eckhart Tolle.


19. "Açlıktan ölmek üzere olan bir köpeğe yardım eder, onu kurtarır ve onu sahiplenir ve refaha kavuşturursanız, sizi ısırmaz. Bu, bir köpekle bir insan arasındaki temel farktır." -  Mark Twain.


20. "Herkese yardım edemezsin ama en az bir köpeğe yardım edebilirsin." -  Candice Bergen.


Köpeklere İnanmakla İlgili Alıntılar


İşte bazı istismar edilmiş köpek alıntıları.


21. "Bir köpeğin geçmişini değiştiremezsiniz ama geleceği yeniden yazabilirsiniz." -  Agnes Carass.


22. "Her evde köpek olmamalı ama tüm köpeklerin bir evi olmalı." -  Anonim.*


23. "Her insan köpek satın almamalı, ancak ihtiyacı olanı kurtarmalı ve onu sıkıntılardan kurtarmalı ve ona sevgi, bakım ve barınak sağlamalıdır." -  Ridhima Badola.


24. "Moda felsefem, eğer köpek kılı ile kaplı değilseniz, hayatınız boştur." -  Elayne Boosler.


25. "Köpekleri severim. Bir köpeğin ne düşündüğünü her zaman bilirsiniz. Dört ruh hali vardır. Mutlu, üzgün, çapraz ve konsantre. Ayrıca köpekler sadıktır ve konuşamadıkları için yalan söylemezler." -  Mark Haddon.


Bir Köpeği Sahiplenme İle İlgili Alıntılar


İşte sizi sahiplenmeye ve alışveriş yapmamaya ikna edecek köpekler hakkında bazı alıntılar.


26. "Dünyada seni senin kendini sevdiğinden daha çok seven tek şey köpektir." -  Josh Billings.


27. "Evcil hayvanlarımızın bizimle geçirmek zorunda oldukları kısacık hayatlar ve bunların çoğunu her gün eve gelmemizi bekleyerek geçiriyorlar." - John Grogan.


28. "Bir insanın kendisini seven bir köpeği varsa, genellikle iyi olduğunu söyleyebilirsiniz." -  W. Bruce Cameron.


29. "Köpekler bence en muhteşem yaratıklar, koşulsuz sevgi veriyorlar. Benim için hayatta kalmanın rol modeli onlar." -  Gilda Radner.


30. "Kişinin önemine ilişkin doğru bir bakış açısına sahip olabilmesi için herkesin kendisine tapacak bir köpeği ve onu görmezden gelecek bir kedisi olmalıdır." - Derek Bruce.


31. "Hiç bir odaya girip neden girdiğinizi unuttunuz mu? Köpeklerin hayatlarını böyle geçirdiğini düşünüyorum." -  Sue Murphy.


Pit Bull Köpek Alıntıları


Bu alıntılar kalplerinizi ısıtacak ve hemen bir pittie kurtarmak istemenizi sağlayacak!


32. "Pit bull'ların insan saldırganlığı olma olasılığı en düşük olanlardır." -  Sue Frisch.


33. "Pit bull'lar, bilgili köpeklerin çevrelerinde, kendilerine bir parça nezaket gösteren herkese gösterdikleri sevgi ve sadakatle ünlüdür." -  Linda Wilson-Fuoco.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM