Karınız için evlilik yıldönümü dilekleri ve tatlı romantik mesajlar

Evlilik yıldönümü, bir çiftin yılda bir kez evlilik hayatını kutlaması için en mutlu gün olarak tanımlanabilir. Gün evli çiftler için her zaman özeldir. Beraberlik yıllarını kutlayan kocalar genellikle eşlerine bir yıldönümü hediyesi verir, çiçekler, bir sürprizler, gezi planı düzenlerler, sevgili eşlerine romantik yıldönümü mesajları gönderirler. Aynı zamanda en şanslı kocaysanız, bu evlilik yıldönümü, düğününüzün romantik bağını yeniden canlandırma şansıdır. Evlilik yıldönümünün eşinizle geçirmenizi dileriz. Bu özel günde flörtlü metinler ve sevimli aşk mesajları gönderin, Pinterest'teki romantik resimleri sabitleyin veya Instagram'da düet selfielerinizi yükleyin, birbirinizin Facebook'unda komik ve tatlı mesajlar gönderin, onu mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapın.

Gönderim  2,009 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Karınız için evlilik yıldönümü dilekleri ve tatlı romantik mesajlar

Karınıza Mutlu Yıllar Dilekleri

Gerçek mutluluğu hayatıma getirdin. Beni tam hissettiriyorsun. Keşke seni beni sevdiğin kadar sevebilseydim. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz.


Seni kaç kez sevdiğimi söylememin önemi yok, aslında, seni sevdiğimi söylemek asla eskimez. Nice mutlu yıl dönümlerine


Ben yanında olan en şanslı adamım. Her günümü ve gecemi seninle geçirme şansını elde etmek harika. Nice aşk dolu yıllarımız olsun, seni seviyorum!


Hayatımda olduğun için çok mutluyum. Her şekilde, beni tamamlıyorsun canım. Herşey için teşekkürler! Mutlu yıldönümleri sevgili karıma diliyorum.


Hayatımın iyi ve günlerinde her zaman yanımdaydın. Sonsuza dek eşimi, sevgilimi, meleğimi ve en iyi arkadaşımı buldum Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim


Bana “Seni daha önce olduğum gibi hala seviyorum” diye sorarsan, cevabım “Sonsuza dek daha iyi olanımsın ve seni hayatımın son gününe kadar seveceğim” olacak. Nice yıllarımız olsun aşkım.


Hayat mutlu olmak için bana birçok neden vermiş olabilir. Ama çok mutluyum çünkü hayat bana senin gibi değerli bir hediye verdi. Sen benim hayallerim gerçeğisin. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile seni seviyorum!


Bu benim için özel bir gün çünkü bugün birisini düşünmek, birisini sevmek ve birisini önemsemek demek. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun…


Kalbim sadece seni sevmek istiyor, kalbim sadece sana gelmek istiyor, kalbim yüzündeki en tatlı gülümsemeyi istiyor ve her zaman sadece seninle kalmak istiyor. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.


Eşiniz İçin Romantik Yıldönümü Mesajları:


Beni kimsenin yapamadığı gibi mutlu ettin. Sana olan sevgim asla yavaşlamayacak. Seni on yıllarca, yüzyıllarca ve yaşamdan sonraki hayatta bile seveceğim. Bu yıldönümünde sana çok sevgiler.


Tatlım, sen kalbimin ve ruhumun özel bir parçasısın. Göksel sevginizle kalbimin içinde bir gökkuşağı yarattın. Beni böyle sevmeye devam et!


Seninle hayatım her geçen gün daha da güzelleşiyor ve sensiz de yapamayacağımı biliyorum. Bugün, tüm hayallerimin seninkilerini gerçeğe dönüştürmekle ilgili olduğuna söz veriyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem…


Barış, sevgi, mutluluk, romantizm, bunların hepsi seninle evlendiğimde kalıcı olarak bana geldi. Sen benim için ilahi bir hediyesin.Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.


Sen benim renkli rüyamsın, ressamın resmini çiziyorsun, Ayımın ışığısın, Sabah güneşin, Nehrimdeki tek kıyı sensin ve sonsuza dek sevgimsin! Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.


Tatlım, seni çok seviyorum. Seninle, tüm deneyimler benim için çok güzel. Sen yanımdayken şeftali hissediyorum. Sana mutlu bir evlilik yıldönümü diliyorum.


Sana olan sevgimi gökyüzündeki yıldızlardan daha çok kez ifade etmiş olabilirim ama bu özel günde sana sevgi teklif etmek her zaman büyüleyici. Seni Çok Seviyorum.


Evlilik yıldönümü büyük olasılıkla bahar mevsimidir. Bahar mevsiminde doğa kendini yeniden tasarlar, aynı şekilde ilişkimiz bugün yeni bir coşku yaşayacak. Seni Sonsuza Kadar Seveceğim.


Gittiğim kadarıyla, ben seninleyim, eğer uyuyamazsan gökyüzüne bak, elini uzattığında beni tutacaksın. Ben her zaman seninleyim, Yıl dönümümüz kutlu olsun bitanem


Eşe İlk Evlilik Yıldönümü Dilekleri


Bugün, birinci. evlilik yıldönümümüzü kutlarken, sadece evliliğimizi mutlu etmek için yaptığın her şey için “Teşekkür Etmek” istiyorum. Seni çok seviyorum!


İlk yıldönümümüzde, sana bir sır vereceğim. Ve bu, “Sen benim hayallerim gerçek, sınırsız mutluluğun sırrısın.” Seni seviyorum!


Seni daha fazla sevmem için beni tutacak hiçbir şey yok. Hayatımın zor anlarında bile ellerimi çözme. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım aşkım.


Seninle evlenmek hayatımın en iyi kararıydı ve dünyanın en güzel kadınıyla evlenmek akşam yemeğimin şansıydı. Allah'a şükür ve teşekkür ederim! 1.yıl dönümümüz kutlu olsun!


Bir yıl, bu dünyadaki en iyi eş olduğunu keşfetmem için yeterli. Kendimi hakettiğin en iyi eş olarak kendimi en iyi koca yapmaya çalışacağım. 1.yıl dönümümüz kutlu olsun canım.


Bugün bizim için çok özel. Mutlu ilk evlilik yıldönümümüz. Seninle ufukta ebedi bir arkadaş olarak gitmek istiyorum.


Sana mutluluğumun tek sebebi olduğunu söylemek istiyorum. Bunu yapmam için bana verdiğin aşk bütün hayatım olacak. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.


Bu gün bilmeden hayatımıza başladık ama şimdi hayatımın önemli bir parçası oldun. Elimi bu şekilde tutmaya devam et. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun Sevgilim.


Sadece bir yıl önce, bu günde iki ruh birleşti. Özverili sevgin her zaman bana sana karşı daha saf sevmeyi öğretti. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.


Aşkım sadece beni seviyor, çünkü sadece beni sevmeyi seviyor. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.


Eşe Komik Evlilik Yıldönümü Dilekleri


Senden özel bir hediye hakediyorum canım, çünkü senin gibi birisine tüm yıl boyunca katlandım. Şimdi, bir yıl daha bekleyeceğiz; Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.


Bu gün benim için çok önemli çünkü bu gün benim kalıcı şefim ve senin gibi bir kadınım var. Seni çok seviyorum ve mutlu evlilik yıldönümleri diliyorum.


Bana bir an sevgi, bir gün acı, bir hafta tartışma ve bir ay boyunca kavga hediye etmekten dolayı Sana Mutlu Yıllar Yıldönümü dilerim. Ondan sonra bile, her zaman benim için özelsin, çünkü sen benim en iyi hayat arkadaşımsın.


Allah şükür, çünkü bu gün bana, benim için tartışmayı seven hayatım için senin gibi özel birini gönderdi. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun


Yüce Rabbimiz, hayatlarının en güzel armağanını insanların evliliğine verir, ama bana bir endişe çuvalı verdi. Demek istediğim, güzel karısı kaygı nedenidir. Mutlu Evlilik Yıldönümleri dilerim sevgilim.


Bugün hayatımın en güzel günü, çünkü o günden itibaren özgürlüğümü kaybettim, gece geç saatlerde uyumayı ve sabah erken kalkmayı öğrendim; ve bebeklerle nasıl başa çıkılacağını öğrendim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun bebeğim!


Kocanız için evlilik yıldönümü dilekleri ve tatlı romantik mesajlarına buradan Göz atabilirsiniz


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar