Kendini Terk Edilmiş Hissedenler İçin Yalnız Değilsin Sözleri

Bir noktada, dünya hepimize karanlık, kasvetli bir yer gibi görünebilir. Ayrıca, artan depresyon ve kaygı oranlarıyla birlikte , birçok insan genellikle hemcinsleriyle bağlantı kurmakta zorlanıyor. Bu özellikle incinmiş veya terk edilmiş olanlar için geçerlidir. Neyse ki, günün üstesinden gelmek için her zaman bu 17 yalnız değilsiniz alıntılarına güvenebilirsiniz .

Gönderim  2,338 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Kendini Terk Edilmiş Hissedenler İçin Yalnız Değilsin Sözleri

Hepimizin Nasıl Bağlandığımız Hakkında Unutulmaz Alıntılar

#1. “ Biriyle birlikte olmak çoğu zaman yeterlidir. Onlara dokunmama gerek yok. Konuşma bile. İkinizin arasında bir his geçer. Yalnız değilsin." - Marilyn Monroe


#2. "Kendinle yalnız olmak, yalnız olmaktır. Başkalarıyla birlikte olmak, birlikte yalnız olmaktır. Yalnız olmadığınız tek zaman, kendinizi unutup aşka uzandığınız zamandır, benliğin çizgileri bulanıklaşır ve sadece vahşi, titrek bir an için başkalarının mucizesini yaşarsınız. Ve şimdi sırrı biliyorsunuz." ― Vera Nazarian, “Sürekli İlham Takvimi”


#3. “Yanımızdan geçenler yalnız gitmezler, bizi yalnız bırakmazlar; Kendilerinden bir parça bırakırlar, biraz da bizden alırlar.” - Antoine de Saint-Exupéry


#4. "Ona, sıcak gri gözlerine baktım ve aniden bana ne söylemeye çalıştığını anladım. Sözlerin altında gizli mesaj. Yalnız değilsin. Çünkü anladı. Terk edilmenin nasıl bir his olduğunu anlamıştı. Beni anladın mı?." ― Kody Keplinger, “DUFF: Belirlenmiş Çirkin Şişman Arkadaş”


#5. "Tanıştığım her şeyin bir parçasıyım." - Lord Tennyson


#6. “Sadece kendimiz için yaşayamayız. Binlerce lif bizi hemcinslerimize bağlar; ve bu lifler arasında, sempatik ipler olarak, eylemlerimiz sebep olarak işler ve bize sonuç olarak geri dönerler.”  — Herman Melville


Yalnız Hissettiğimizde Bizi Neşelendirecek İlham Verici Alıntılar


#7. "Alevlerin altında dans eden bencil küçük çiçek, yanımda bu rüzgarda sürüklenmeye cesaretin var mı? Elimi tut ve gecenin el değmemiş gökyüzünü görelim. Yalnız değilsin. Asla olmadı ve olmayacak. Ölüm sadece başlangıç, ama nefesimiz sonsuza dek hüküm sürecek." - HS Karga


#8. “İnsanların sahip olduğu, nerede olurlarsa olsunlar mutsuz olabilecekleri özel bir yetenek var. Ancak insanların başka bir özel yeteneği daha var: Biz de neredeyse her yerde mutlu olabiliriz. Mutlu olabiliriz çünkü yalnız değiliz.” - Stefan Bachmann, “Bir Damla Gece”


#9. " Asla yalnız değilsin. Bu Dünya'da bir yerde, her zaman senin için yanında olan biri vardır. Her zaman seni önemseyen ve acını hisseden biri vardır. Her zaman hikayeni anlayacak biri vardır. Kabuğundan çıkmaktan korkma. İnsanlarla etkileşim kurmaktan korkma. Kendin olmaktan korkma. hayal kurmaya cesaret et, Keşfet ve aşık ol. Sonuçlar buna değer.” - Hina Yu


#10. “Birçok insanın umutsuzca bu mesajı almaya ihtiyacı var: Çoğu insan onları umursamasa da, ben de sizin gibi hissediyorum ve düşünüyorum, önemsediğiniz birçok şeyi önemsiyorum. Yalnız değilsiniz." - Kurt Vonnegut, “Zaman Depremi”


#11. “ Sanırım hepimizin duymak istediği şey şu: dibe vurmakta yalnız olmadığımızı ve o yerden cesur, güzel ve güçlü çıkmanın mümkün olduğudur.” - Anna White, "Onarılmış: Hayat, Aşk ve İnanç Sıçrayışları Üzerine Düşünceler"


#12. "Bazen, yalnız olduğumda, milyonlarca başka canlı organizmayla kaplı olduğum için gerçekten yalnız olmak sayılır mı diye merak ediyorum." ― Travis Jeremiah Dahnke, “Kimse okumuyormuş gibi yaz”


Bizi Her Zaman Ayağa Kaldıracak Yalnız Değilsiniz Alıntılar


#13. "Yalnızlıkta bile yalnız değilim." - Debasish Mridha


# 14. "Artık ben de yalnız değilim. Dünya etrafımda. İnsanlar gidiyor, ama her zaman daha fazlası geliyor. İşin püf noktası, onları içeri almak için kapıyı açmanız gerektiğidir.” - Kathy McCullough, "Kimin Sihire İhtiyacı Var?"


#15. "Sıvı bir pembe altın sıcaklığı, yalnızlığın renginden tayfın karşı ucundaki renk ne olursa olsun, beni kısaca dolduruyor. "Rüzgar yüzüne estiğinde, Başını kaybettiğini hissettiğinde, işler zorlaşınca, ve her şey başarısız olduğunda, içine bak, yalnız değilsin." - Malak El Halabi


#16. "Para bazı insanlar için dünyayı döndürüyor. Sadece ben değil, seyahat etmek için kendi yolum var. Ve şimdi geri dönmek için çok uzağa geldim. Ruhunu ele geçirmeden önce bırakman gereken bazı şeyler. Biliyorum, bazen çok imkansız geliyor. Yalnız olmadığını bilmelisin” - Demmene Syronn, “Yalnız Değilsin”


#17. "Diğerleri arkadaşları, babaları ya da en iyi arkadaşının kız kardeşleri tarafından alınıp eve yürüdüklerinde, ben gri kapşonlu bir çocuktum, şairlerle, şarkıcılarla, düşünürlerle yürüyordum ve yalnız değildim." - Charlotte Eriksson


Sonuç Olarak:


Yalnızlık hem harika bir hediye hem de korkunç bir lanet olabilir. Bazen pillerimizi yeniden şarj etmek ve yeni bir başlangıç ​​yapmak için buna ihtiyaç duyarız . Ancak bazen yalnızlık akla gelebilecek en kötü inanç olabilir.


Sevdiğimiz biri bizi terk etmeye karar verebileceğinden, kendi seçimimiz olmadığında yalnız olmak çok daha kötüdür. Yine de terk edilmiş hissettiğinizde, kendinizden vazgeçmemek çok önemlidir. Umarım, moralinizi yükseltmeye yardımcı olmak için bu alıntılara güvenebilirsiniz.

"Yalnızlıkta bile yalnız değilim." - Debasish Mridha

Image

Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
1
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM