Kendinizi Daha İyi Hissettirecek Dağınık Saç Sözleri

Dağınık saç modeli, insanların, özellikle kızların, evin dışında bir gün için sportif ve eğlenceli bir tarz bulduğu modadır.

Dağınık saçın az bakım gerektirdiğini ve herkesin saçlarını dağınık bir şekilde yaptırabileceğini ve günü uygulamalı olarak süsleyebileceğini söylemeye gerek yok. Dağınık saçlar sadece doğal bir görünüm vererek güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda büyük bir zaman tasarrufu sağlar.

Bazen acelemiz olduğunda veya geç kaldığımızda ve özenli saç modelleri bir seçenek olmadığında, dağınık saçlar kurtarmaya gelir. Dağınık saç, mutlaka düzensiz veya kirli bir görünüm ve yıkıcı saç bukleleri anlamına gelmez, dağınık bir topuz veya at kuyruğu, dışarı çıkarken harikalar yaratabilir. Ayrıca saçlarınızı serbest bırakmak çok fazla bakım gerektirmez. Günümüzde pek çok ünlünün, spor salonlarından çıkarken ya da tatilleri sırasında saçları dağınık halde bulunuyor. Basit bir nedenden dolayı, herkes onu çok fazla güçlük çekmeden alabilir. Peki, ne bekliyorsunuz? Minimalist tutun ve uzun dağınık saçlar ve dağınık saç alıntıları hakkındaki bu alıntılardan bazılarını okuyun.

Gönderim  491 Görüntüleme Güncelleme 11 ay önce
Kendinizi Daha İyi Hissettirecek Dağınık Saç Sözleri

Komik Dağınık Saç Alıntıları

Saçlar karıştığında, bazen bazı saç tellerinin burnunuza girip hapşırmanız gibi komik oluyor! İşte darmadağınık saçlarla ilgili sizi mahvedecek bazı komik alıntılar.


1. “Bir haberi ön sayfadan çıkarmak istersem, sadece saç stilimi değiştiririm. Hillary Clinton.


2. “Saçları açık bir şekilde bütün gece onsuz maceralar yaşarken uzamıştı. Rachel Hartman, 'Yolun Tess'i.


3. “Hayatımdaki en kötü hatalardan bazıları saç kesimiydi. Jim Morrison.


4. “Saç stilime 'denedim' deniyor. Bilinmeyen.*


5. “Sarı saçlarına dikkat edin, çünkü o üstündür. Kilitlerinin büyüsündeki tüm kadınlar ve onları genç bir adamın boynuna doladığında, onu bir daha asla serbest bırakmayacaklar. Johann Wolfgang von Goethe.


Kendine Güveni Artırmak İçin En İyi Dağınık Saç Alıntıları


Cildinizde rahat ve kendinden emin olmayı her zaman kendinize hatırlatmaya devam edin. İşte bazı ünlü kişiliklerden dağınık saçlı erkek alıntıları ve dağınık saçlı kadın alıntıları hakkında bazı alıntılar.


6. “Dağınık saçlara sahip olmayı seviyorum. Mümkün olduğunca dağınık görünmesi için çok çaba sarf ettim. ” - Kristin Kreuk.


7. “Saç, kadınların en zengin ziynetidir.” -  Martin Luther.


8. “Saçımı yapacak kadar sabrım yok, bu yüzden her zaman ortadan ikiye ayrılmış, kaygan, alçak bir at kuyruğu veya dağınık bir topuzdur. Kendi saçımı yapamayacak kadar tembelim ama makyajımı yapmayı seviyorum.” - Gigi Hadid.


9. " Ah o parıldayan saçları bir daha örme! Meraklı elim veya gözüm olarak Etrafında dolaşıp uçmasına izin ver."  - Bilinmeyen.*


11. “Güçlü bir kaşa ve parlak bir cilde ve dağınık saçlara sahip aşkımı seviyorum. Ben kalpten bir minimalistim .” -  Ariana Madix.


12. “Her zaman gerçekten dağınık saçlarım oldu.” -  Ed Sheeran.


Umursamaz Dağınık Saç Sözleri


Bir dahaki sefere ev sporundan çıktığınızda, o dağınık saçlar daha önce hiç yapmadığınız gibi görünüyor! Bilmeniz gereken tek şey, doğal benliği kucaklamanın memnun ve mutlu hissetmek için gereken tek şey olduğudur.


13. “Flanel gömlekler, kot, Converse, gitar, dağınık saçlar? Bu resmen benim." -Alessia Cara.


14. “Hiçbir şey mükemmel değildir. Hayat dağınıktır. İlişkiler karmaşıktır. Sonuçlar belirsiz. İnsanlar mantıksızdır.” - Hugh Mackay.


15. “Dağınıklığı seçti, vahşiyi seçti.” ― Liz Newman


16. “Parlak saçlarından bir tutam! Aniden geldi." - John KeatsÇizgiler'.


17. “İnsan deneyimi, önceden belirlenmiş kategorilere kodlanmaya hazır, iç içe ve düzenli değildir. Gerçek hayat dağınıktır.” ― Jennifer Gold


18. “Doğal bir şekilde sallamayı ve saçlarımın çılgına dönmesini gerçekten seviyorum, ama saçımı şekillendirdiğimde, tüm saçları bir tarafa toplu iğnelerle kaydırıyorum. Ya öyle ya da dağınık bir topuz.” - Tori Kelly.


19. "Öyleyse umursamadan etrafta dolaş Çamurlu çizmeler ve dağınık bir saçla." - Alex Carroll


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM