Keri Russell'ın Sözleri: Oyunculuk, Annelik ve Hayattan Dersler

Keri Russell: Felicity'nin sevimli yıldızı, The Americans'ın gizemli casusu ve çok yönlü bir yetenek. Bu yazıda, Keri Russell'ın ilham verici sözlerini ve hayatından aldığı dersleri keşfedeceğiz.

Gönderim  44 Görüntüleme Güncelleme 25 gün önce
Keri Russell'ın Sözleri: Oyunculuk, Annelik ve Hayattan Dersler

Keri Russell Alıntılar

Bazen hayatınızı sonsuza dek değiştirebilecek en küçük kararlardır.


Çocuğumu büyütmek istiyorum. İlk başta bunun hakkında tamamen bir şehit oluyordum, tek başıma tamamen yapabileceğimi sanıyordum, ki bir süre yaptım. Daha önce bir bakıcı tuttum, ama tam zamanlı bir bakıcı için... benim gibi bir kontrol delisi için asla olmayacak!


İnsanlar - sadece gençlik yıllarında değil - gerçek bir ilişki yaşamaya hazır olmadıklarında bu aşk fantezisini sürdürürler.


Evet, tek başıma olmaktan hoşlanıyorum. Öyle yapıyorum. Ben bir yalnız olma eğilimindeyim, bu yüzden sorun değil. Her zaman herkesin yanında olmak zorunda olduğumda sorun yok.


Harika bir çift yüksek topuklu ayakkabıya para harcardım, çünkü onları süslü bir şeye giyebilirken, normal kıyafetler mi? Giysilere 10.000 dolar harcamaktansa bir yolculuğa çıkmayı ve bir ödül olarak business class'a uçmayı tercih ederim.


Kim bilir? Belki yıllar sonra Colorado'da 10 çocuğumla bir çiftlikte olacağım. Hayatın bütün amacı her şeyden biraz deneyimlemek ve sanırım içine birkaç sürpriz atıldığında daha iyi oluyor.


Dans bana her konuda yardımcı oldu. Disiplin, sıkı çalışma ve ne yazık ki, her zaman ele geçmesi zor olan mükemmellik fikri için harika bir temeldi. Dövüş koreografisine kolayca kendini ödünç verir, çünkü bu aslında budur. Koreografi. Ve biriyle nasıl hareket edileceğini bilmek.


Kızların güzel olmaktan başka hiçbir şeyleri olmadığını düşünmeleri üzücü.


Dans kesinlikle en sevdiğim şey.


Oyunculuk başıma geldi. Eğer peşinden gitseydim, bence bir bara gidip umutsuzca aşk arayan ve kimseyi bulamayan birine benzeyecekti.


Her zaman herkesin yanında olmak zorunda olduğumda sorun yok.


İnsanlar bunu hala çok kişisel algılıyor. Bana kahvaltı yerlerinde gelip "Saçını ne zaman uzatacaksın?" gibi şeyler söylüyorlar.


Sizi duygusal olarak açan her şey oyunculuğunuzu etkileyecektir. Ebeveynlik, anne olmak kesinlikle bunu yapıyor.


Her annenin gizli bir KGB casusu olmadığını biliyorum, ama her annenin bambaşka bir hayatı var. Her babanın ve her insanın bambaşka bir hayatı var.


"Arrested Development"ın büyük bir hayranıydım ve içimde bir şeyler kıpırdatan, parlak ve çok komik bir şey var.


'Mickey Mouse Kulübü'ndeyken Britney Spears, Justin Timberlake, Ryan Gosling ve Christine Aguilera vardı. Ama onlar 12 yaşındaydılar, ben 17 yaşındaydım, yani aramızda biraz yaş farkı vardı.


İhmal edilmiş bir çocuk olmadığımdan eminim. 'Orman Kitabı' ve 'Uyuyan Güzel'i okuduğumu hatırlıyorum.


Şahsen, korku filmlerinde gerçek bir korkak biriyim. Çok korkarım.


Sanırım insanlar heyecanlanmayı ve heyecanlanmayı sever. Korku filmi bunu yapmanın güvenli bir yoludur çünkü siz aslında bunu yapmıyorsunuz. Eğlence. Film salonunda bu iki saatlik güvenli alanın sınırlarında olduğunuzu biliyorsunuz.


Oyunculuk garip bir meslek ve evet, bazen değeri, dünyadaki değeri ile boğuşuyorum.


İnsanlar tüm kadınların hamileliğe aynı şekilde tepki vermesini bekliyor. Ama hamile kadınlarla birlikte olan herkes bunun hiç de sevimli ve tatlı olmadığını biliyor. Sinirleniyorsun ve öfkeleniyorsun ve öfke nöbetleri geçiriyorsun.


Yetişkin dünyasında biraz zaman geçirmeyi ve sonra anne dünyasında olmayı ve akşam yemekleri pişirmeyi seviyorum. Ve benim için bu denge onu güzel yapan şey.


Hamileliğim sırasında gerçekten formda kaldım. Mide egzersizleri ve bükülmeler hariç, normal hamilelik öncesi antrenman programıma bağlı kaldım. Gerçekten tüm refahıma yardımcı olduğunu hissettim.


Doğal olarak zayıfım, bu yüzden bunun için çok fazla çalışmam gerekmiyor. Yemeği seviyorum ama egzersiz yapmayı da seviyorum. Bence her şeyin daha iyi çalışmasını sağlıyor.


Stres atmanın anahtarı kestirmektir. İki saatlik uyku ile çalıştığınızda, sipariş ettiğinizde peynirsiz bir şeye peynir gelmesi sizi bir saat boyunca ağlamaklı bir şekilde battaniyenin altına göndermeye yeter.


Çamaşır yıkamayı seviyorum! Çok tatmin edici. Kokusunu seviyorum. Çarşafları yıkamayı seviyorum.


Herkes daha fazla dans etmeli. Herkes daha fazla yürümeli.


'Felicity' Amerika'da başarılıyken ve başka şeyler yapma fırsatlarım varken, kendimi daha da ünlü yapmak için hiçbir şey yapmak istemedim. Tüm bunların üstesinden iyi gelemiyordum. 23 yaşındaydım - sadece bir çocuk - ve parayla gelmediğim için, her şey çok fazlaydı. Sadece biraz yavaşlatmak ve kontrolü ele geçirmek istedim.


Kelimenin tam anlamıyla sır saklamada en kötü insanım. Tüm zamanların en kötü casusu ben olurdum.


Tatlıya bayılıyorum. Her şeyi yiyorum. Kimseden hiçbir şey esirgenmemeli... sadece hepsini yeme.


30 yaşına kadar yeşil sebze yemediğimi sanmıyorum. Bunu hiç empoze eden bir anneyle büyümedim.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM