Kız Arkadaşınız İçin Seni Özledim Mesajları

Aşıklar, biraz uzak durduklarında birbirlerini çok özlüyorlar. Sevdiklerinizden uzak durmanız için birçok neden olacak ve elbette bu mesafe size zarar verecektir. Mesafenin sevgiyi daha güçlü kıldığı doğrudur. Bu nedenle, sizi tatmin edecek en iyi özledim mesajları derlememize bir göz atın.

Gönderim  24,147 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Kız Arkadaşınız İçin Seni Özledim Mesajları

Kız Arkadaşınız İçin Mesajları Özledim

Bunu söylediğimde seni özlüyorum. Bunu bir yetersizlik olarak düşünmelisin. Şu an nasıl hissettiğim ve seni ne kadar özlediğim hakkında hiçbir fikrin yok.


Keşke sen ay'ım olsaydın ve bende yıldızın olsaydım, böylece seni özlemem artık sorun olmayacaktı. Ama şu anda seni tamamen özlüyorum.


Bana sorduğun gün, her gün en az bir kez benimle buluşmanı zorunlu kılacak bir Erkek Arkadaşlık Sözleşmesi hazırlamalıydım. Seni özledim oğlum.


Aşkında ölmek sensiz yaşamdan daha iyidir. Seni çok özledim canım; Seni seviyorum. Bana geri dön!


Seni kalbimin her vuruşunda özlüyorum, seni gözlerimin her yanıp sönmesiyle özlüyorum, lütfen geri dön, yoksa kendime yeterli olmayacağım, seni çok seviyorum!


Umarım birini özlemek için bir ilaç vardır, çünkü şimdi sana ihtiyacım var. Sanırım tek ilacım sensin. Sana şimdi ihtiyacım var tatlım.


Bilirsin, kalbimde kocaman bir delik var ve bu sadece bana her gün verdiğin sevgi ile doldurulabilir. Bu yüzden acil bir durum olarak düşün ve bana gel. Aşkına ihtiyacım var. Seni çok özledim.


Burada olmadığında eksik parçaları olan bir bulmaca gibiyim. Beni tamamla ve boşluğu doldur. Seni özledim bebeğim.


Gözyaşlarım kurudu, duygularım uyuştu. Gülüşüm kayboldu, hayatım anlamsız oldu. Yakında buluşalım, üzüntülerimi sil. Bana sıkıca sarıl bebeğim, beni bu sıkıntılardan kurtar. Seni özledim.


Gün içinde boşluk hissettiğim bir zaman var, Böyle bir anda yemek teklif edildiğinde, yemek yemem. İnsanlar beni neşelendirmeye çalıştığında, üzülüyorum. Böyle zamanlarda görmek istediğim tek şey senin yüzün. Seni özledim.


Ellerimi tutarken senin yanında oturma anını özlüyorum. Beni sonsuza kadar seveceğini söylediğin anı da özledim. Kısacası, seninle geçirdiğim her anı özledim. Lütfen yakında geri dön.


Beni her gördüğünde bana verdiğin tatlı sarılmayı özlüyorum. Şu an seninle olmak istiyorum. Seni çok özledim.


Yastığım artık omzunun başımı dinlendirmesini ve etrafımda sıkıca sarılmış kollarını telafi edemez. Seni özledim.


Sahip olduğum bu “özlem” hastalığı için doktora gittim. Bana günde üç kez iki kucaklama ve bir öpücük reçete etti. Şimdi bana ilacımı vermelisin. Seni özledim!


Birçok arkadaşla olmama rağmen, sevdiğim kişiyle olmadığımda hala boş hissediyorum. Keşke burada olsaydın aşkım. Seni çok özlüyorum!


Acıdan daha fazla bir duyguya sahip olabileceğimi hiç düşünmemiştim, bu aksamı acıdan daha fazla alabileceğimi hiç düşünmemiştim, Burada olmadığını düşünerek, kendimi kaybediyorum. Çünkü seni özlüyorum.


Göz ardı ettiğinden daha acı verici bir şey yoktur. Lütfen bana gel ve bana sıkıca sarıl. Seni çok özledim.


Etrafta olmadığında tüm dünyevi sorunlara, zorluklara ve talihsizliklere maruz kaldığımı hissediyorum. Seni özledim bebeğim. Seni çok özledim.


Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat ve e-postanın ortak yönlerini biliyor musunuz? Hepsinden nefret ediyorum çünkü seninle sanal olarak konuşmaktan bıktım. Geri dön bebeğim, seni özledim.


Aşk olmadan hayat eksik. Tıpkı bizim gibi, hayatım sensiz ve senin aşkın olmadan tamamlanmadı. Geri dönüp hayatımı tekrar birleştirmeni bekleyeceğim. Seni seviyorum ve seni özledim.


Seni, kendimi sevdiğimden daha çok seviyorum, Kelimeler ve eylemlerde bile, bebek bana inan, Dünyamda, sonsuza kadar sen ve ben. Seni seviyorum, hala seni özlüyorum.


Seni Sevdiğim Kelimeler, Seni ne kadar özlediğimi hatırlatıyor, Sensiz ben çok yalnızım, Seninle olmak için her şeyi yapardım, Ama sensizim seni özlüyorum!


Kanatsız bir balık, kanatsız bir kuş. Pençesiz bir yengeç, pençesiz bir kedi. Sensiz ben, Seni özledim.


Yüzündeki rüzgarı hissediyorsan, sana bin öpücük gönderdiğimden emin ol, çünkü her gün seni özlüyorum, lütfen bana geri dön!


Her gün gülümsememin sebebiydin. Tek sebebim burada yanımda değilsen nasıl gülümseyebilirim? Nasıl tekrar gülümsemek isterdim. Seni özledim.


Seni şarkılarla özledim, sarılmalar ve tatlı öpücüklerle, Sevgin ve ilginle, bakışınla ve gülümsemenle, seni özlüyorum!


Seni özlemek en zor duygulardan biri, çalışamıyorum, yiyemiyorum, eski benliğimi yaşayamıyorum. Mutluluğu geri getir ve geri gel seni çok özledim!


İlişkimizin her detayı kalbime kazınmıştı... ve şimdi bir diken gibi içeri giriyor çünkü seni özlüyorum.


Günümün en tatlı kısmı seni düşünmek. Ama en zor kısmı seni özlüyor. Seninle tekrar olmak isterdim.


Sevdiğimi özlüyorum, yukarıdaki Tanrı'dan hediyemi özlüyorum, aşkımı özlüyorum, yukarıda ay olmayan bir gece gökyüzü gibi özlüyorum, Yukarıdaki bulutsuz berrak bir gökyüzü gibi, ben seni özledim aşkım!


Elini tutmak, seni kendime yakın tutmak, sıkıca sarılmak, yumuşakça öpmek ve kafanı göğsümde dinletmek istiyorum, böylece kalbimin atışını duyabilirsin ... sadece senin için. Seni özledim.


Sen sadece anın olayı değilsin Artık sen sonsuza dek olan olaysın. Seni görmek için başka bir an bile bekleyemem. Seni özlüyorum.


Dünyada milyarlarca insan olabilir ama senin aşkın ruhum için mükemmel. Sonsuza dek seninle kalmaya geldim ve ne olursa olsun, hiçbir yere gitmem! Seni seviyorum ama yine de seni özlüyorum.


En kısa zamanda seninle olmayı umuyorum, çünkü hissettiğim yalnızlık zaten dayanılmaz. Seni çok fena özlüyorum.


Gözlerimi kapattığımda, sadece bir yüzü görebiliyorum, Düşüncelerimde kaybolduğumda, Sadece sen, seni çok özlüyorum canım, Lütfen geri dön!


Paylaştığımız anlar hayatım boyunca devam ediyor ama eğer söylenecek doğruluk varsa, yalnızlık beni yiyorsa, bununla ne kadar dayanabileceğimden emin değilim. Seni çok özledim canım!


Yanımda sensiz eksikim gibi geliyor, yokluğum beni bir kenara bırakıyor, yardım edemem ama yanında olmak istiyorum, Yanımda durduğun için teşekkür ederim, Seni seviyorum ve seni çok özledim!


Tepkiniz?

23
ÇOK KOMİK
9
SEVDİM
8
SADE
10
VAY CANINA
9
KOMİK
13
KÖTÜ!
9
BERBAT
15
MÜKEMMEL!
14
KIZDIM