Kız Arkadaşınız için Tatlı Uzun Mesajlar - Onun için Sevimli Aşk Mesajları

Kız arkadaşınız için bazı uzun aşk mesajları, kalpten onun için uzun aşk mesajları ve kız arkadaşınız için sevimli aşk paragrafları. Neden uzun mesajlar? Çünkü mesajınız ne kadar uzunsa, ondan aldığınız sarılmak o kadar uzun olur!

Gönderim  72,435 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Kız Arkadaşınız için Tatlı Uzun Mesajlar - Onun için Sevimli Aşk Mesajları

Kız Arkadaşınız için Uzun Aşk Mesajları

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi ifade etmeyebilir ama yaptığım şeyler sana olan sevgimi asla gösteremez. Dün seni sevdim, bugün seni seviyorum ve yarın gelene kadar seni seveceğim!


Sen benim hayatımdaki tüm karanlığı kaybeden güneş ışığısın. Sen kurtuluş yolumsun. Daha önce hiç bu kadar derinden birini sevmedim. Seni söyleyebileceğimden daha çok seviyorum. Sana olan aşkımı hiçbir şey değiştiremez!


Seni ilk gördüğümde, güzel yüzün ve büyüleyici gülümsemenden etkilendim. Ama düştüğüm kalbinin güzelliğiydi. İçinde dışarıdan görünenlerden daha şaşırtıcı bir melek buldum.


Çok farklı bir gözün var. Onlara her baktığımda kendimi sonsuz umut, mutluluk ve barış okyanusunda kaybettiğimi görüyorum. Bu umut beni canlı tutuyor, bu mutluluk hayatımdaki her anı kuşatır ve bana cennette olduğumu hatırlatır.


Herhangi birinin boş yaşama anlam verebileceğine hiç inanmadım. Ama seninle tanıştığımda. Allah'ın benim için özel bir planı olduğunu fark ettim. Hayatımı güzelleştirmek için kılığına girmiş bir melek gönderdi. Seni seviyorum!


Sana olan aşkımı anlatan başka bir uzun ve serüvenli yolculuk yaratabilirim. Hayatımda öyle derin bir etkisi var ki, bir milyon yıl yaşasam bile senin anılarını silemem. Hayatının bir parçası olduğum için şanslıyım. Son nefesime kadar seni seveceğim!


Kız Arkadaşınız için Süper Uzun Tatlı Metin Mesajları


Tatlı gülümsemen her gün yeni umutlar ve hayallerle başlamak için ilham kaynağım. Hayatımın bu kadar huzurlu olmasının nedeni tatlı sesin. Hayatıma geldiğiniz ve her zamankinden daha güzel yaptığınız için teşekkürler. Sana her şeyi borçluyum!


Seni sevmek benim için bir bağımlılık gibi. Seni sevmek için harcadığım her an cennette geçirdiğim anlar gibi. Seni sevmeyi bırakacağım gün öldüğüm gündür. Seni kendimden daha çok seviyorum. her zaman yüzündeki tatlı gülümsemeye devam et!


Her sabah uyandığımda ilk aklıma gelen şey sensin. Gözlerimi kapatıyorum ve güzel yüzünü hayal ediyorum, böylece güne pozitiflikle başlayabiliyorum. Hayatımda olduğun için kendimi şanslı hissediyorum. Sen hayatımın geri kalanında Allah'a şükredeceğim bir nimetsin.


Sen gelmeden hayatım eksikti. Seninle tanıştığımdan beri hayatım tamamen değişti. İçinde birçok kokusu olan bir çiçek gibisin. Hayatımı aşkının renkleri ile süslediğin için teşekkürler. Seni seviyorum!


Hiç tanımadığım birisine aşık olmayı hiç düşünmemiştim. Sonra aniden bir gün seninle tanıştım ve kulağımdaki bir şey bunun hayatımda istediğim kız olduğunu fısıldadı. O zamandan beri, tek bildiğim seni seviyorum ve sonsuza dek seninle olmak istiyorum.


Sana aşık oldum ve o kadar derine düştüm ki bu dünyada hiçbir şey beni buradan alamaz. Cennetin gökyüzünde olduğunu sanıyordum ama şimdi cennetin sevgiye düştüğünü biliyorum. Hayatımın son anına kadar seninle olmak istiyorum!


Kalpten Onun İçin Uzun Aşk Mesajları


Hikayemiz birbirimizle tanışmadan önce yıldızlarda yazıldı. Bunun için her gün kalbimin özünden tanrıya şükrediyorum! Keşke sana ne kadar aşık bilseydin. Seni seviyorum!


Sözlüklerde binlerce aşk tanımı bulabilirsin. ama güven bana, sevdiğim sevgi farklı. Seni ne kadar sevdiğimi anlaman için bir ömür bile yeterli olmayacak. Sadece bana özel olduğunu bil!


Aşk kelimelerle ifade edebileceğiniz bir şey değildir. Aşk, eylemlerle ifade edilen ve kalple hissedilen bir şeydir. Seni ne kadar sevdiğimi bilmiyorum ama bana güven canım, hayatımdaki en değerli kişi sensin. Seni seviyorum!


Sensiz nasıl yaşayacağımı ve nasıl mutlu olmayı hiç öğrenmedim. Allah, ben öldükten sonra bana cenneti verse bile, sensiz oraya gitmeyi reddederdim. çünkü biliyorum, eğer benimle değilsen tüm cennet bile benim için cehennemdir.


Birisi bana aşık olmamı engellemeliydi. Şimdi seni sevme konusunda çok kayboldum, ruhumu seninkinden zar zor ayırabiliyorum. Bu gerçek aşık değilse nedir?


Şimdi sana çok bağlıyım, sadece ölüm bizi birbirimizden ayırabilir. Her an kendimi seni düşünürken bulurum. Sen gülüşümün nedeni, hayatımın anlamı ve yarın için ilham kaynağı oldun.


Kız arkadaşı için sevimli aşk paragraflar


Allah daha önce bir Barbie bebeği yapmış olsaydı, sen olurdun. Ama seni kız olarak yarattı. Bence Tanrı, hayatıma sevimli bir melek göndererek içimdeki pürüzleri dengelemek istedi. Seni çok seviyorum sevgilim!


Seninleyken ne olacağını biliyor musun? Her şey harika görünüyor. Bütün üzücü anlarım kayboluyor ve en aptal şakaya bile gülmeye başlıyorum. Sihir mi yapıyorsun? Yoksa seni sevmekten sadece ben mi kayboldum?


Gerçek aşk en beklenmedik anda gelir ve hiçbir maliyeti yoktur. Ancak daha da ilginç olan, bazı insanlar için zekice dolu bir paket ile geliyor. Ben o şanslılara aitim. Seni seviyorum!


Gözlerinin gülümsediğini görmesi bir zevk. Yüzünde hiç bu kadar sevimli bir gülümsemeyle kimseyi tanımamıştım. Senin bu şekilde gülümsediğini görmek için ölür ve bin kere gelirdim. Seni seviyorum tatlı pasta!


Güzel yüzünü gördüğümde uyanmadığım gün çok verimli ve nafile bir gün. Kalbimin senin için ne kadar can attığını biliyorsan, kendini asla benden uzak tutmazdın. Seni gerçekten çılgınca ve derinden seviyorum!


Seninle tanışana kadar asla gerçek aşka inanmadım. O zamandan beri, seni sevmek hayatımdaki tek gerçek oldu. Dünyam şimdi çok rüya gibi ve tek hayal ettiğim sensin! Beni şimdi sadece Tanrı uyandırabilir!


Tepkiniz?

102
ÇOK KOMİK
46
SEVDİM
40
SADE
33
VAY CANINA
51
KOMİK
67
KÖTÜ!
42
BERBAT
55
MÜKEMMEL!
54
KIZDIM