Koca için sevgiyi güçlendiren 40 Sevgililer Günü Mesajı

Günlük hayatın ve günlük işlerin koşuşturmacası içinde, önemli anları görmezden geliriz. Aşk, sözlerle veya eylemlerle her gün yıkanması gereken bir duygudur. Bu tutku alevini ve ilişkinin romantizmini yeniden canlandırmak için, kocaya inanılmaz Sevgililer Günü mesajları seçtik. Partnerinizi memnun edin!

Gönderim  1,806 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Koca için sevgiyi güçlendiren 40 Sevgililer Günü Mesajı

Kocanız için romantizm ve şefkat dolu Sevgililer Günü Mesajları

Seni seviyorum! Benim için ebedi sevgilim olacaksın. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Seni ilk gördüğümde içimde parıldayan aşk bunca yıldan sonra bile yanıyor, aşkım, ebedi erkek arkadaşım. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


en benim arkadaşımsın, seninle yaşamak beni hayatı fethetmeye teşvik ediyor Sevgililer Günün kutlu olsun, aşkım, kocam!


Sevdiğim ve hayran kaldığım Sevgililer Günün kutlu olsun. Sen benim herşeyimsin aşkım.


Evlilik Müdürlüğünde "evet" dediğimde mutlu olacağımı biliyordum ama aşkımızın ne kadar büyük olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Sevgililer Günü kutlu olsun canım!


Birlikte çok şey başardık: çocuklar, evimiz, aşkımız. Ölüm bizi ayırana kadar seninle devam etmek istiyorum. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Yapabilseydim, her gün seninle evlenirdim, sana duyduğum sevgiyi dünya ile paylaşmak için. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Yaşadığımız her şeyi, tüm zorlukları ve aynı zamanda tüm unutulmaz anları gördüğümde, daha da eminim: o sensin, o hep sendin. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Hayatlarımızı birbirine bağlama ve günlük hayatımıza anlam katma gücüne sahipsin. Seni çok seviyorum yakışıklı kocam. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!


Kocam, canım, aşkımız ve kaderimiz yıldızlara yazıldı. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Çocuklarımız büyüdü, evimiz şimdiden zamanın izlerini gösteriyor, ama aşkımız genç ve ölümsüz kalıyor. Sevgililer Günün kutlu olsun canım.


Beni her zaman genç ve enerjik hissettiriyorsun. Bize mutlu günler, ebedi aşıklar!


Her yemeği bir partiye dönüştürdün, her toplantıyı olaylara ve tüm iç çekişimi aşkla. Seninle evlenmek şimdiye kadar verdiğim en iyi karardı. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Aşkımız o kadar güzel ki çocuklarımızı ebedileştirdi, o kadar harika. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Sevginin, özenin ve dikkatin ne olduğunun somutlaşmışısın. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Hayatı seninle paylaşmayı seviyorum. Kötü günlerin üstesinden gelmeyi kolaylaştırır ve iyi günleri unutulmaz kılarsın. Seni seviyorum kocacığım. İkimiz için de Sevgililer Günü kutlu olsun!


Kocam, her geçen gün aşkımızın daha da devasa olduğunu görüyorum, bir arkadaşlık ve dostluk bağı gibiyiz. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Ebedi erkek arkadaşım, hayatın zevklerini paylaşmayı seçtiğim ve benimle dünyayla yüzleşen adam. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Erkek arkadaşım, en ateşli babaya altın madalya. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım!


Geçen yıllar gençliğimizi aldı ama evliliğimizin sevgisini körükledi. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Sen yanımdayken ay her zaman daha güzel parladı. Seni seviyorum! Sevgililer Günün kutlu olsun canım.


Kırışıklıklarımız artık bir zamanlar taşıdığımız genç ve tutkulu yüzümüzü saklıyor ama bizi sular altında bırakan aşk zamana direnmeye devam ediyor. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


Eve döndüğünü görünce kalbim hızla atıyor. Evli bile olsam, her gün yanımda olmanın güzelliğine hala alışamadım. Sevgililer Günün kutlu olsun canım.


Seninle evlenmek bir rüyanın başlangıcıydı ve ondan sonra rüyayı hiç bırakmadım. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım!


Akşam esintisi bile senin yanında uyuduğumda "Seni seviyorum" diye fısıldıyor. Sadık kocam, Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Seni bir çocuğun dünyayı sevdiği gibi seviyorum. Masum ve ebediyen büyülenmiş. Seni seviyorum güzel kocam, sevgililer günün kutlu olsun!


Çılgınlığını ve sevgini seviyorum. Bana kendimi gerçekten güzel hissettiriyorsun. Sevgili kocam, Sevgililer Günü kutlu olsun!


Kusurlarıyla mükemmel bir şekilde eşleşen bir çift. Sana hayranım ve seni seviyorum Sevgililer Günü kutlu olsun, kocam.


Birlikte birçok savaşı kazandık ve karşılıklı destekle kazanmaya devam edeceğiz. Seni seviyorum güzel kocam Mutlu sevgililer günü!


Herkesin önünde evet dediğini duyduğumda, dünya daha önce hiç bu kadar güzel olmamıştı. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım!


Üzgün ​​ve motivasyonsuz olsam bile bana her gün güç ve destek veriyorsun. Sen benim desteğim ve kahramanımsın Seni seviyorum, sevgililer günün kutlu olsun!


İlk tanıştığımızda her birinin kendi korkusu vardı. Hepsinin üstesinden gelmeyi birlikte öğrendik. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!


Sevgili kocam, beni inanılmaz anlarda destekleyen ve seven sana Mutlu Sevgililer Günü Dilerim!


Evlenmeyi hiç düşünmemiş olan ben, sadece seninle tanıştığımda bir sebep buldum. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım!, aşkımızın alevi ve arkadaşlığımız asla sönmezsin!


Güzel aşk denizine dalmaya ve bu güzel ve uzun süreli ilişkide kendinizi şımartmaya karar verdik. Sen benim kocam ve arkadaşımsın Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


Yıllar içinde korkularımızı, mutluluğumuzu ve kalbimizi iç içe geçirerek dönüştük. Ben sonsuza kadar senin sevgilinim, sevgililer günün kutlu olsun.


Her birinde en kötüsüyle yüzleştik ve onu güce, nezakete ve sevgiye dönüştürdük. Sevgililer Günü kutlu olsun, sevgili kocam!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
1
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM