Kocanız için evlilik yıldönümü dilekleri ve tatlı romantik mesajlar

Yıldönümleri evlilikte özel günlerdir. Bu bir beraberlik kutlaması. Birkaç mutlu yıllar arasında birbirlerini sevmelerini ve birbirleriyle ilgilenmelerini hatırlatır. Başarılı bir evliliğin her dönüm noktasını belirleyen mutlu bir fırsattır. Sizin evlilik yıldönümünüz evlilik hayatınızda yaptığınız katkılardan ötürü Ruh eşinize teşekkür için mükemmel bir fırsat olabilir. Sorumlu bir ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Eğer bir eşseniz ve sevgili kocanızın yıldönümünüzde onu memnun etmek için bazı takdir sözleri arıyorsanız, kocanız için en iyi yıldönümü dileklerini bulmak için doğru yerdesiniz. Burada kocanız için gerçekten şirin, komik ve romantik yıldönümü dileklerimiz var. Kocanıza teşekkür etmek için en iyi cümlelerden birini seçin.

Gönderim  3,993 Görüntüleme Güncelleme 12 ay önce
Kocanız için evlilik yıldönümü dilekleri ve tatlı romantik mesajlar

Koca İçin Mutlu Yıllar Dilekleri

Ben bu dünyada böyle sevgi dolu ve sorumlu bir kocayla mutlu şanslı bir kadınım. Hayatımda olduğun için her gün Allah'a teşekkür ediyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.


Sadece eşim değil aynı zamanda ruh eşim ve en büyük destekçim olduğun için teşekkür ederim. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım! Seninle gurur duyuyorum!


Hayat o kadar güzel olmazdı Her düşüşümde beni tutacak kadar orda olmasaydın. Her an seninle birlikte olduğum için çok mutluyum.Yıl dönümümüz kutlu olsun hayatım!


Bu yıl boyunca yarattığımız tüm anıları kutlamak için bir gün. Harika bir yıldönümü dilemek istiyorum sevgili kocama. Allah seni korusun!


Bu çok özel günde, her zaman istediğim her şey olduğunu bilmeni istiyorum. Bunca zaman benimle birlikte olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum!


Bugün sana sarılmak istiyorum, böylece seni gerçekten ne kadar sevdiğimi anlayabilirsin. benim için çok şey ifade ediyorsun. Son nefesime kadar seninle olmak istiyorum! Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.


Muhteşem bir insanın yanında bir yıl geçirmek beni mutlu etmekten başka bir şey yapmaz. Yıl dönümümüz kutlu olsun canım, herkesin isteyebileceği mükemmel bir partner olduğun için teşekkürler.


Yıldönümü pastasında daha fazla mum, en iyi koca için mutlu yıldönümleri dileğiyle! Seni seviyorum.


Gülüşümün nedeni olduğun için teşekkür ederim. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgili kocam, seni çok seviyorum.


Koca İçin Romantik Yıldönümü Mesajları:


Hane halkının tüm sorumluluklarını seninle paylaşmak bir zevkti! Yıl dönümümüz kutlu olsun, sevgili kocam! Seni çok seviyorum.


Harika kocam, ruh halimi değiştirdiğin için teşekkür ederim; ve her zaman moralim bozulduğunda. Seni çok seviyorum Yıl dönümümüz kutlu olsun!


Sen ve ben “biz” olduğumuz anı hala hatırlıyorum; Seni ömrüm boyunca sımsıkı tutmak istiyorum. Hep benimle orada olduğun için teşekkürler! Yıl dönümümüz kutlu olsun!


İşte birlikte yaşlanmakta, el ele; birbirlerinin suç ortağı olmaktayız. Mutlu yıllar sevgili kocam.


İdeal tipimin ne olması gerektiğini arkadaşlarıma cevaplayamadığımı hatırlıyorum; ama sonra seninle tanıştım ve cevabımı aldım. İdeal tipim olduğun için teşekkürler. Nice yıllarımız olsun canım.


Arada bir, hayatımızda, ne olursa olsun bizim en sevdiğimiz şey olacağına dair ipucu verebilecek birisiyle tanışıyoruz, sen o kişisin. Nice yıllarımız olsun bebeğim.


Yıldönümümüz, tonlarca macera ve neşeli günler ile zamansız bir kutlamadan başka bir şey değil. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!


Beni her şeyde tuttuğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum canım kocam, Yıldönümümüz kutlu olsun seni seviyorum.


Kocanız İçin İlk Evlilik Yıldönümü Dilekleri:


İyi anlar çok çabuk geçer. Aynı çatı altında bir yılı birlikte geçirdiğimize inanamıyorum. Keşke seninleyken zamanın akışını durdurabilseydim!


Bir yıl birbirinimizi tanımaya başladk ve birbirlerinimizi çok sevdik. Yemin ederim, senden daha harika birini tanımadım. Tebrikler canım! Bu bizim ilk evlilik yıldönümümüz!


Her gün ve seninle her an özeldir. Ama bugün birlikte paylaştığımız tüm özel anları kutlayacağız. Teşekkür ederim ve seni seviyorum!


Sadece bir yılda o kadar derinden aşık oldum ki artık hayatımda sensiz yaşayabileceğimi sanmıyorum. Sonsuza dek benimle kalacak mısın? Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile


Bugün hayatımın en özel günü. En çok sevdiğim kişiyle harika bir yıl geçirdim. Hiçbir şey beni bundan daha mutlu edemezdi. İlk evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım!


Beni her gün dünden biraz daha fazla aşık ediyorsun. Seni seviyorum canım! 1.yıl dönümü kutlu olsun. Gelecek çok mutlu yıllara.


Seninle olduğum zamanı duraklatmak istiyorum, EvIiIiğimizin ilk yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem! Seni çok seviyorum.


Bir yıl boyunca yanında olmak, sana sonsuza dek lezzetli bir aşk tadıyla aşık olmak için sonsuza dek ne kadar harcamak istediğimi fark etmemi sağladı. Daima yanımda ol. Mutlu Yıllar, sevgili kocam!


Kocanız için 2. Evlilik Yıldönümü Dilekleri:


2. evlilik yıldönümümüzde sana çok iyi dileklerimle! Hayatımın harika iki yılı oldu. Bunun gibi uzun yıllar kutlamayı dört gözle bekliyorum!


Hayatın bana karşı bu kadar faydalı olacağını asla bilmiyordum. Bu dünyadaki en harika koca ile huzurlu oldum. Senin gibi biriyle 2 yıl cennette yaşamak gibi!


Bana bu iki yılda verdiğin sevgi ve bakım, bir ömür boyu düşündüğümden daha fazla. Mutlu evlilik 2. yıldönümümüz aşkım. Sen benim herşeyimsin!


Hayatımda seni hak etmek için ne kadar iyi yaptım bilmiyorum. Bu dünyadaki en şanslı kadın gibi hissediyorum. Hayatımın son anına kadar yanımda olmanı istiyorum. Seni seviyorum!


Keşke caddeye çıkabilseydim, her şeyi durdurabilseydim ve kocamın milyonda bir olduğu yüksek sesle bağırabilseydim. Evet canım, sen gerçekten benim için değerli bir mücevher. 2. yıl dönümümüz kutlu olsun!


Benimle değilsen, hayatımda kazandığım her şey hiçbir şey ifade etmiyor. Seni bildiğinden daha çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Seninle 100 yıldönümünü daha kutlamak istiyorum!


Sevgili kocam, karını hayatın her alanında destekleyen gerçek ve sadık bir adamsın! Seni seviyorum. 2. yıl dönümümüz kutlu olsun!


İki yıl, 24 ay, 104 hafta ve 730 gün birbirlerimiz için birlikteydik ve sensiz yaşayamayacağımı düşünmediğimi itiraf etmek istiyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun canım. Seni herşeyden fazla seviyorum.


Senin gibi muazzam bir sorumluluk sahibi insanla geçirilen bir çift yıl şimdiye kadarki en büyük duygulardan biri. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem.


Kocamda en iyi arkadaşımı ve ruh eşimi bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum ve hiçbir şey bundan daha iyi hissettirmiyor! 2. yıl dönümümüz kutlu olsun bitanem!


Bana iki yıl sonra bile kelebekler vermeyi başardın! EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun aşkım.


Kocamız İçin Komik Yıldönümü Dilekleri:


Tüm çılgınlığından vazgeçtiğin için mutlu yıldönümleri. Çünkü eğer bırakmasaydın, sonuçta mutlu yıldönümleri olmayacağını biliyorsun!


Bunca yıldır yanımda olduğun ve uyurken hala beni öldürmediğin için teşekkür ederim. Biraz can sıkıcı olabilirim ama beni tolere edebilecek kadar sabırlı olduğunu biliyorum! EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun.


Hayatımın geri kalanında benimle kalmanı istiyorum. Çünkü gerçekten her seferinde bağırması gereken birine ihtiyacım var. Seni çok seviyorum! EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun.


Karının her zaman haklı olduğunu bildiğin için teşekkürler, Seni bir koruyucusun! EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun kocam.


Bir kez daha hayatımızda çok özel bir gün. Hayatında olduğum için çok şanslı olduğunu hatırlatmak istiyorum.Ben de kendimi şanslı hissediyorum çünkü aptalsın ama itaatkârsın!


Bu bir ironi! Seni çok seviyorum ama aynı zamanda seni öldürmek istiyorum Bu yüzden seni sevgiyle öldürmenin bir yolunu bulmaya çalışıyorum. Mutlu yıl dönümleri!


Her gün katlanmak zorunda olduğum şeyleri düşünmek beni duygusallaştırıyor! Ama sonra fark ettim ki, seninkine katlanırsam neden benimkine katlanmıyorsun? Seni seviyorum canım ve Evlilik yıldönümümüz kutu osun!


Hayatımın geri kalanında rahatsız edecek özel birisini bulmak gerçekten çok güzel. Yerini kazandığın için tebrikler, yıIdönümümüz kutIu oIsun sevgili kocam!


Hayatıma peynir katıyorsun ve bu oldukça lezzetli, biliyorsun! YıIdönümümüz kutIu oIsun


Gerçekten umarım biliyorsundur ki, seninle evlendiğimden beri, seni kızdırmak benim en sevdiğim hobim ve evet, bunu yakın zamanda ya da hiç yapmayı bırakma planım yok.


Deli olduğumu düşündüğün her zaman, isteyerek tüm bunlara katıldığını unutma!


Karınız için evlilik yıldönümü dilekleri ve tatlı romantik mesajlarına buradan Göz atabilirsiniz


Tepkiniz?

4
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
2
VAY CANINA
1
KOMİK
5
KÖTÜ!
1
BERBAT
4
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM
0 Yorumlar