Kocanız için Romantik Doğum Günü Mesajları

Bir koca sadece seninle evlenmekle kalmaz aynı zamanda her anı, duyguyu ve mutluluğu sizinle birlikte paylaşır. Doğum gününde mükemmel bir selamlamayı hak ediyor. İşte bazı mutlu yıllar dilekleri ve onu selamlamak için mesajlar. Kötü bir ruh halinde bile bu mesajları görmekten memnun olacaktır.

Gönderim  46,059 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Kocanız için Romantik Doğum Günü Mesajları

Kocanız için Romantik Doğum Günü Mesajları

Kelimeler benim için ne kadar özel ve mükemmel olduğunu tarif edemez. Sadece seni çok sevdiğimi ve doğum günün kutlu olsun dünyanın en yakışıklı eşi olduğunu söylemek istiyorum.


Dünyanın iyi kalpli ve şaşırtıcı kocasına mutlu yıllar. Sen hayatımın en iyi armağanısın.


Bu dünyadaki en sevimli ve romantik kocasın. Tek aşkım ve tüm dünyam olduğun için teşekkür ederim. İyi ki doğdun!


Hayat sensiz değerli olamazdı. Bu değerli hayatımızın her anısına değer veriyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.


Bir milyon yılda asla bir kocayı senin kadar sevecen ve neşeli bir hale getireceğimi düşünmemiştim. Sana sahip olduğum için mutluyum. Mutlu Yıllar Balım.


Allah'a minnettarım çünkü dileğimi duydu. Ben akıl sağlığına bir yön istedim ve O seni gönderdi. Sen benim akıl sağlığımsın. İyi ki doğdun.


Kaç yaşımız olursa olsun, seni sevmeyi bırakmayacağım. Her zaman elini tutacağım ve birlikte yaşlanacağım, seni seviyorum. Mutlu Yıllar sevgilim.


Hiçbir gün doğduğun günden daha önemli değildir. Doğum günündeki tüm ilgiyi hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun seni sonsuza kadar seveceğim canım.


Her gün yeni yollarla aşkına düşüyorum. Her gün nefesimi alıyorsun ve bugün yine nefesimi aldın. İyi ki doğdun canım.


Kocanız için mutlu yıllar mesajları


Bugün amacım seni ayçiçeği gibi gülümsetmek ve çocuk gibi gülmektir. Çünkü bugün doğum günün. Doğum günün kutlu olsun, yakışıklı kocam!


Hayatım seninle olduğundan daha iyi olamaz. Bana sınırsız sevgi gösterdin ve yaşamak için milyonlarca neden verdin. Doğum günün kutlu olsun!


Sana olan aşkım sonsuz, ölçülemez ve bitmez tükenmez. 100 yaşındayken bile aynı olacak. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Dünyanın en sevgi dolu, sevecen ve kibar kalpli kocasına mutlu yıllar. bin yıl daha yaşayabilir ve hayatımın geri kalanında beni sevmeye devam edeceğim!


Benim için her şeysin. Senin için yaşıyorum, senin için nefes alıyorum ve senin için hayal ediyorum. Sen hep benim tekim olacaksın ve sadece son nefesime kadar. İyi ki doğdun!


Seninle hayatım sevgi, mutluluk ve eğlence dolu. Bana her şey için yaşama ve Tanrı'ya minnettarım. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam!


Her zaman hayattaki en büyük başarım olarak kalacaksın. Sen hep hayallerimin adamı oldun. Sana sahip olduğum için Allah'a şükrediyorum. İyi ki doğdun!


Hayatımda ne kadar önemli olduğunu açıklayacak hiçbir sözüm yok. Aşkın hayatımı hep eksiksiz ve mutlu ettin. Doğum günün kutlu olsun!


Sadece beni gerçekten ve koşulsuz seven kişisin. Seninle geçirdiğim her gün, geçirdiğim bir gün cennet gibi geliyor. Doğum günün kutlu olsun!


Kocanız için Duygusal Doğum Günü Mesajları


Güneşim seni görmeden yükselmez ve ayım seninle olmadan batmaz. İyi ki doğdun.


Doğum günü pastasına mumları üflediğinde bu dilek olmak istiyorum. Mutlu yıllar sevgili kocam.


Yüzünü görerek uyanmak günümü güzelleştirir. Ve hep böyle kalmasını istiyorum. Mutlu Yıllar sevgilim.


Ne zaman yere düşsem ayağa kalkmam ve devam etmeme yardım etmek için hep oradaydın. Ölüm bizi ayırana kadar devam etmemizi istiyorum. İyi ki doğdun.


Doğum gününü eski günler gibi kutlayalım. Kalbimizin özünde kapalı tuttuğumuz anıları çalalım. İyi ki doğdun.


Başarımın ardında sana sahiptim. Bana her zaman özelsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.


Yolculuğumuza giden yol kayalık ve pürüzlü olmasına rağmen buraya geldik. Bunu hayatımızın sonuna kadar yapabilmemiz için dua ediyorum. Mutlu yıllar Bay Koca.


Kocanız için komik doğum günü Mesajları


Bütün gün doğum gününü planlamaya devam ettim ve senin için pasta yaptım. Şimdi sıra sende. Mutfağı temizle ve bize yemek yap. Mutlu yıllar sana sevgili koca.


Sadece saçlarının daha beyaz olduğunu, kırışıklıkların ortaya çıktığını ve yağlı olduğunu fark ettim. Resmen yaşlanıyorsun. Doğum günün kutlu olsun yaşlı adam.


Tüm dünyadaki en harika karıya sahip olduğundan dolayı memnun olmalısın. En iyi hediyen olmalıyım. İyi ki doğdun koca.


Bugün doğum günün olduğunu düşünme ve ondan kurtulacaksın. Bakkal alışverişi yapmak zorundasın aksi takdirde doğum günü pastası ve akşam yemeği yapamam. En tembel kocasına mutlu yıllar.


İnşallah, diğer kadınların sana bakmaması için yağlı ve koyu tenli olmanı dilerim. Yakışıklı kocama kutlu olsun.


Kocanın karısını tehlikeden korumak olduğunu düşündüm. Ama ironi, seni bir örümcekten korumak zorunda kaldım. Korkmuş bir kedi gibisin. İyi ki doğdun.


Uzaktaki Kocanız için Doğum Günü Mesajları


Beni mutlu hissettirmek için her zaman benimle olmak zorunda değilsin. Bazen basit bir düşünce beni zevkle gülümsetebilir. İyi ki doğdun!


Seninle olmayabilirim, ama kalbim her zaman senin için en iyisini istiyor. Bugün iyi vakit geçirmeni dilerim. Öpücüklerimi yoluna gönderiyorum. İyi ki doğdun!


Hayatta ne olursa olsun ve seni nereye götürürse götürsün; sadece hatırla, aşkımı her zaman solduğun oksijende hissedebilirsin. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Sana uzaklarda keyifli bir doğum günü diliyorum. Keşke şu an seninle ve benim için unutulmaz bir gün yapmak için seninle olsaydım. İyi ki doğdun!


Mesafe asla gerçek aşkı yok edemez. Bugün seninle olmayabilirim, ama biliyorum, varlığımı her zaman kalbinde hissedebilirsin. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Gözlerimi kapattığımda her zaman yüzünü görebilirim. Evden uzaktasın ama asla kalpten uzak değilsin. Doğum günün kutlu olsun, sevgili koca!


Aramızdaki mesafe sevgiyi sadece daha güçlü ve yoğun hale getirebilir. Bunu sen de hissettiğini biliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam. Seni seviyorum!


Nereye gittiğin ve ne yaptığın önemli değil, sevgimin sıcaklığı her zaman seni çevreleyecek. Prensim mutlu yıllar!


Kocanız için mutlu yıllar mesajları


Hiçbir şey bana sarıldığından, öpücüklerinden ve dokunuşundan daha fazla zevk vermiyor. İyi ki doğdun bebeğim!


Sen benim mükemmelimsin, çünkü seninleyken etrafımdaki her şey mükemmel ve kusursuz görünüyor. Mükemmel kocamın doğum günü kutlu olsun!


Öpücüklerin şekerlerden daha tatlı ve sarılmaların bir oyuncaktan daha yumuşak. Sana çok aşığım. İyi ki doğdun seni seviyorum aşkım!


Hayatta iyi olduğum tek şey seni sevmek. Seni her an, her yaşta ve her durumda sevebilirim. Seni sevmekten asla bıkmayacağım. İyi ki doğdun bitanem!


Yaşın artıyor, sana olan aşkım da artıyor. Birlikte geçirdiğimiz her gün, sana daha derinden aşık oluyorum. İyi ki doğdun!


Kimse mükemmel bir koca olamaz, ama herhangi bir erkeğin olabileceği en yakın kişi sensin. Seni her gün dünden daha çok seviyorum. İyi ki doğdun!


Sen benim nazar boncuğumsun. Hayatımın içine girdiğinde başıma en iyi şeyler geldi. Seni herşeyden fazla seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kocacığım!


Allah'a, sana dünyadaki en iyi şeyi vermesi için dua ediyorum. Umarım tüm hayallerin ve arzuların gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun!


Doğduğumuz gün evliliğimizi ve yılların mutluluğunu kutlamak için başka bir fırsat. Sana mutlu yıllar diliyorum.


Ben zengin bir kadınım çünkü zengin bir kalbe sahip bir kocam var. Doğum günün şimdiden kutlu olsun.


Tepkiniz?

25
ÇOK KOMİK
22
SEVDİM
10
SADE
8
VAY CANINA
17
KOMİK
28
KÖTÜ!
4
BERBAT
25
MÜKEMMEL!
19
KIZDIM