Komik Emeklilik Tebrik Mesajları

Emekli kişiye komik emeklilik tebrik mesajlar göndermek, emekli yaşamın mutlu anlarına ekstra bir eğlence katabilir. Bu eğlenceli mesajları emekli olan kişiye kartla veya sms ile gönderebilirsiniz.

Gönderim  41,902 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Komik Emeklilik Tebrik Mesajları

Komik Emeklilik Tebrikleri

Artık bolca dinlenmeyi hak ediyorsun. Kısa bir süre içinde çok fazla aktiviteyi denememeni ve engellememeni tavsiye ediyorum. Yenilecek son zamanların yok, etkileyecek patronların ve tatmin edecek müşterilerin yok, bu yüzden zamanı ayır ve rahatla.


Artık gerçek iş ahlakını, örgütsel becerilerini ve mazeretlerini bilen yeni bir patron edin. Eşler en zorlu patronlarıdır. İyi şanslar!


Bir huysuz emekli gibi davranıp davranmamanın önemi yok, çünkü insanlar zaten bunu varsayacaklar. Bununla ilgili iyi şanslar.


Emekliliğinin için tebrikler. Şimdi, tüm zamanını alacak ve hiç bitmeyen bir proje üzerinde çalışmaya zorlanacaksın.


Sen emekli olduğununda senin için iyi bir sağlık diliyorum. Kalp krizi geçiriyor olsan da etrafta tembellik yaparak şişmanladığında bile, kalp krizi geçirmeden iyi bir emekli ol dostum!


Sağlık, aile, arkadaşlar ve ilişkiler hayatında feda ettiğin şeylerden bazılarıdır, böylece daha çok çalışıp daha fazla para kazanabilirsin. Artık emekliliğin tadını çıkarmak için bu şeylere ihtiyacın olduğunu fark edeceksi. Bu hayatın ironisidir.


Hala gençken emekli olmalısın çünkü o zaman daha fazlasını yapacak güce sahiptin. Şimdi yapacağın tek şey, varsa köpekle uyumak, yemek yemek ve yürümek. Anlamlı bir iş için daha fazla gücün yok.


Ne kadar üniversite derecesi, beceri geliştirme kursu ve mesleki akreditasyon almış olursan ol, emekli olduktan sonra alacağın bir yeterlilik daha vardır. Hiçbir Şey Yapmama Ustası. Tebrikler.


Burada çalışmaya başladığın günden itibaren gerçek emeklilik yıllarını tadını çıkarmaya devam et. Emeklilik sanatında ustalaştın ve sana iyi göründüğünü temin ederim. Seni unutmayacağız, güzel insan.


Mutlu bir emeklilik ve hayatı çok ciddiye almamaya çalış. Ne de olsa, çalıştığın yıllar boyunca işleri kolaylaştırdın. Neden şimdi değişmelisin?


Tüm hayatın boyunca sağlığını feda ettin, böylece mutlu bir şekilde emekli olmak için daha fazla para kazanabilirsin. Şimdi sağlığını korumak için tüm parayı harcayacağını fark edeceksin. Tebrikler.


Son ödeme tarihini çoktan geçtin ve artık emeklilerin hurdalığına katılmanın vakti geldi. Endişelenme, arada bir biri bir hurdalıkta bir hazine bulunur ve kim bilir, sadece sen olabilirsin. Sana Mutluluk ve başarılar dilerim.


Emekli olduktan sonra beden büyür, kalp büyür ve zihin gençleşir. Genç bir zihin ve düşkün bir kalple eski bir vücuda dokunmaya çalışırken en iyisisin.


Komik Emekli Mesajları


Sonunda şu andan itibaren takviminde tüm günlerde Pazar olarak işaretlenmiş olduğuna inanabiliyor musun? Onlardan zevk al ve yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Saygı ve sevgilerimle


Emeklilik, tüm bu yılların sonunda çocuk olmaya geri döndüğünde olgunlaşmaya çalışarak nasıl boşa gittiğini fark etmeni sağlayacak tek şeydir. İyi eğlenceler.


İnsanların sana emeklilik hediyesi verirken, zamanın dolduğunu söyleyecek gibi her zaman bir saatin olduğunu not etmek ilginçtir. Emeklilik süresi ücretsizdir.


Emekli hayatının her günü mutlu bir Cuma gecesi gibi hissedeceksin. Ama işe yaramaz çünkü yaşlanmak her zaman Pazartesi sabahı gibi sıkıcı hissettirir. Emekliliğin güzel bir başlangıç olsun.


Gerçekten emekli olup olmadığını bilmek istiyorsan, emekliliğinin ertelendiğini ve işe geri döneceğini söylemeye çalış. İddiaya girerim bir iğne atışı duyabilirsin.


Emekli olmadan önceki son günlerde aynı tutuma sahip olsaydık, hepimiz işte çok daha az stresli olurduk. Burada da hiçbir şey yapılmadı, ama mesele bu değil.


Bunca yıl boyunca meslektaşların, gençlerle, yöneticilerle ve iş yerindeki patronunla tartıştın. Emekli olduktan sonra, evde torunlarınla, çocukların ve karınla tartışacaksın. Hayat hep aynıdır.


Gördüğüm kadarıyla nasıl emekli olacağın konusunda pratik yapıyorsun ve şimdi asıl mesele burada. O kadar iyisin ki, yeni rolünü üstlenmekte hiçbir problem olmamalı. Mutlu bir emeklilik dileğiyle.


Tüm hayatın boyunca sağlığını feda ettin, böylece mutlu bir şekilde emekli olmak için daha fazla para kazanabilirsin. Şimdi sağlığını korumak için tüm parayı harcayacağını fark edeceksin. Tebrikler.


Komik Emeklilikle İlgili Bazı Sözler


Erkekler altmışlarına vardıklarında ve emekli olduklarında, parçalara ayrılırlar. Kadınlar yemek yapmaya devam eder.


Emeklilik Antalya'da uzun bir tatil gibidir. Amaç tam anlamıyla zevk almak, fakat tamamen tükenmek üzere değil.


Bir adam emekli olduğunda ve zaman artık acil bir öneme sahip olmadığında, meslektaşları genellikle ona bir saat sunar.


Para harcamadan nasıl zaman geçireceğini bulabilirsen, emekliliğin büyük bir sevinç olabilir.


Mutlu emeklilik ve benim tavsiyem, geri döneceğini söylemeye çalışmadığındır çünkü insanların tepkilerine şaşıracaksın. Kimse ofisini ve park alanını geri veremez. Kimse seni bu kadar özlemez.


Ne zaman emekli olacağımı insanlar soruyor. Neden yapayım? Ben iki yol aldım. Hala öğrencileri eğitiyorum ve kıdemli bir vatandaşım, bu yüzden kendimi yarı fiyatına görebiliyorum.


Biri emeklilik moduna geçene kadar özgürlük kavramı asla gerçek anlamda gerçekleşmez.


Emeklilik harikadır. Buna yakalanma endişesi olmadan hiçbir şey yapılmaz.


Hayatımızı kaça harcıyoruz: saatin kalkması, saatin yemesi ve uyuması, tekrar kalkmamız, işe gitmemiz. Ve sonra emekli olmamışız. Ve bize ne veriyorlar? Kanlı bir saat.


Altın saat, alıcıların ömür boyu hizmette geçirdikleri altın saatlerinin çoğundan vazgeçtiği için emeklilik için en uygun hediyedir.


Altmış beşte emeklilik çok saçma, Altmış beş yaşındayken hala sivilcelerim vardı.


Emeklilik, anlıyoruz, meşgul, zengin ve sağlıklıysanız harikadır. Ama sonra, bu şartlar altında, iş de harika.


Emekliliğimde birçok seminere katılıyorum. Buna şekerleme denir. -


Sadece şirketten emekli oluyorum, ayrıca stresten, işyerimden, çalar saatimden ve ütümden de emekli oluyorum.


Yaşlılık, kırılgan kemikler, doktor ziyaretleri, tıbbi muayeneler ve zayıf mesane - hala emekli olmayı mı bekliyorsun? Tebrikler.


Emeklilikle ilgili komik olan şey, sağlık sigortasının önemini fark etmeni sağlamasıdır.


Neyse ki, emeklilik zorunludur ve bir seçenek değildir. Aksi halde senin gibi can sıkıcı bir meslektaşıma takılırdım.


Emekli olduğunuda iki yeni en iyi arkadaş kazandığın için tebrikler. İsimleri Yatak ve Kanepedir. Onlarla çok fazla takılırsın artık.


Emeklilik hayat boyu bir tatil gibidir, ancak artık eğlenceli şeylerin çoğunu yapmak için uygun değilsin. Tebrikler.


Çoğu insan tüm hayatını emekliliklerini planlayarak geçirir, ancak gerçekten emekli olduklarında ne yapacaklarını bilmezler. Bunun olmasına izin verme.


Emeklilik yaşına ulaşmak bir uçurumun tepesine çıkmak gibidir. Bir sonraki adımın yaşlılığa doğru aşağı doğru atılması olduğunu bilerek, kariyerinin zirvesinde olacaksın. İyi şanslar.


Bazı insanlar emekliliğin tüm yaşam gerginliğinin sona erdiğini ifade ettiğini söyler, ancak bu sadece büyük bir emekli aylığın varsa doğrudur.


Emeklilik, şirketin senden daha enerjik, yetenekli, genç ve yetenekli personel bulduklarını söylemenin güzel bir yoludur. Mutlu emeklilik.


Senin kadar tembel biri için, emeklilik, artık resmi olarak hiçbir şey yapamayacağın dışında, hayatında hiçbir fark yaratmayacaktır. Tebrikler.


Şimdiye kadar işyerinde gevşediğinde patronun sana bağırdı. Şimdi ev işlerinde gevşediğinizde, karın sana bağırır. Mutlu emeklilik.


Hayatın boyunca çok çalışmak buna değer miydi? Bunu şimdi fark etmek üzeresin. Emekli olduğun için tebrikler.


Huysuz bir emekli gibi davranıp davranmamanız önemli değil, çünkü insanlar yine de bunu kabul edecekler. Bununla ilgili iyi şanslar.


İç çamaşırını değiştirmek istemediğin gün kendini resmi ve gerçekten emekliye ayır. İyi şanslar.


Emeklilik, bir patronun altında çalışmaktan EŞ adı verilen yeni bir patrona geçişi işaret eder . Tebrikler.


Emeklilik, hayatının tüm tasarruflarını harcamak zorunda kalacağın tek gerçek mazeret. İyi eğlenceler.


Emeklilik, kariyerinin zirvesinde olduğunu düşündüğünde patlayan bir kabarcık gibidir. İyi şanslar dostum.


Emeklilik, dolaylı olarak sana, senin gibi eski ve tembel bir serseri kullanmadığını söylemenin arkadaşlık yoludur. Güle güle.


Hasta olduğunda vücudunu daima lanetledin, bu da işte önemli bir son tarihi kaçırmana neden oldu. Emeklilik, nihayet işte önemli bir son tarihi kullandığın için, tüm bu yıllar boyunca vücuduna bakman için bir bahane olarak lanetleneceğin zamandır.


Emekli olduğun için tebrikler. Hayatının tasarruflarının azalmasını izlerken eğlen.


Tanrı, göğü ve yeri yarattıktan 6 gün sonra emekli oldu. Ne seni bu kadar neden uzun tuttu?


Sonunda emekli olmana sevindim. Şimdi işini yapabilirim.


Seni hep işyerinde kalıcı bir fikstür olarak düşündüm. Sanırım sensiz nasıl geçeceğimizi bulmamız gerekecek.


İşgücünden ayrıldığını bilmek heyecan verici! Bahse girerim senin için de heyecan verici.


Şimdi çocukluğun okuldan ve işten çalınan kısmını deneyimleme zamanı!


Her zaman çalışmak zorunda kalmamak için çok çalıştın. Artık emekli olduğuna göre, çalışmamak için çok çalışmak zorunda değilsin.


Artık kahve yapmak gibi, günün her saatinde nasıl yapılacağını öğrenmek zorunda kalacağın her türlü şey vardır.


Birkaç yıl önce emekli olduğunu sanıyordum, sonunda şimdi resmi hale getirdin. Uzun zamanır çalıştığını görmedim.


Neden emekli olduğunu bile bilmiyorum. İşten uzak kalamayacağını biliyorsun, işkolik!


Tepkiniz?

4
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
4
VAY CANINA
4
KOMİK
5
KÖTÜ!
3
BERBAT
5
MÜKEMMEL!
4
KIZDIM