Kristen Stewart Sözleri: Hollywood'un Asi Yıldızıyla Düşünmeye ve Gülmeye Hazır Olun

Kristen Stewart, Hollywood'un en özgün ve asi yıldızlarından biridir. Oyunculuk yeteneği ve cesur tarzıyla milyonları etkileyen Stewart, aynı zamanda keskin zekası ve samimi sözleriyle de tanınıyor. Bu koleksiyonda, Stewart'ın filmlerden, röportajlardan ve sosyal medyadan derlenen en ilham verici, komik ve düşündürücü sözlerini bulacaksınız.

Stewart'ın sözleri, Hollywood'un sahteliğinden ve şöhretin zorluklarından, kadın olmanın getirdiği zorluklara ve özgüvenin önemine kadar birçok konuya değiniyor. Aynı zamanda, hayatın anlamı, aşk ve ilişkiler gibi evrensel temalara da değiniyor.

Stewart'ın sözleri, sizi hem düşünmeye sevk edecek hem de güldürecek. Onun samimi ve dürüst tavrı, sizi onunla anında bağlantı kurmaya teşvik edecek.

Gönderim  40 Görüntüleme Güncelleme 1 ay önce
Kristen Stewart Sözleri: Hollywood'un Asi Yıldızıyla Düşünmeye ve Gülmeye Hazır Olun

Kristen Stewart Alıntılar

Pasta yapmayı seviyorum. Arka bahçemde bir sürü meyve ağacım var. Eriobotrya ağacım meyve verdi ve eriobotrya turtası yapmayı seviyorum. Soyması gerçekten zor ve her şey çok uzun sürdü, ama en iyi turtaları onlar yapıyor. İnanılmazlar.


Ünlü olmanın en garip yanı artık ilk izlenim bırakamıyor olmanız. Sizlerle tanışmadan önce herkes sizin hakkınızda bir izlenime sahip.


Kendi korkularınızla barışık olmalısınız. Dürüst bir insan olursanız hata yaparsınız, ama en ilginç şeyler de o zaman olur.


Sorun değil biliyorsun? Kendin olmak sorun değil. Sadece iyi olmamak sorun değil. İyi olmamak sorun değil.


Başlamaya başladığımda bile her şeyi çok ciddiye aldım; Bebek reklamı yapmak veya Nickelodeon için dizi yapmak isteyen türden bir çocuk değildim. Benden saçma şeyler yapmamı istediler, ben de saçma bir çocuk değildim.


Oldukça çekingenim ve insanlar beni soğuk biri sanıyor.


Dışarı çıkıyorum, funky bir tişört giyiyorum ve saçlarım kirli, insanlar "Nesi var? Saç fırçasına yatırım yapmalı" diyor.


Kızlar korkutucu. Büyük kız grupları beni dehşete düşürüyor.


Rahat ve huzurlu olduğumda mı yoksa kendimi zorladığımda mı daha mutlu olduğumdan emin değilim. Mutluluğun çok farklı versiyonları var ve her ikisini de gerçekten takdir ediyorum.


Umursadığım kimse hakkında size bir şey söylemezdim çünkü bu diğer insanlar için eğlence haline gelir ve hayatınızdaki her şeyi değersizleştirir. Kimseyle çıkıp çıkmadığımı asla size söylemezdim.


İnsanlar "Sadece kiminle çıktığını söyle. O zaman insanlar bunun için bu kadar açgözlü olmayı bırakacak." diyorlar. Hayır, bırakmayacaklar! Detaylar isteyecekler.


İnsanların bireyselliğini göz ardı etmek istemiyorum, ama bence insanlar hemen hemen aynı. İnsanlar birbirine çok benziyor. Yeterince iyi bir hayal gücünüz varsa, daha önce hiç yapmadığınız şeyleri hissedebilirsiniz. Bu oyunculuktur.


Her zaman söylemeye çalıştığımı karşıya aktarmak imkansız, ama dürüst kalırsam, bu röportajların hiçbirine geri dönüp ne yapmaya çalıştığımı veya ne olmak istediğimi merak etmeyeceğim.


En iyi arkadaşımın yeni bebeği oldu ve benim de yaşıtım. Yani şimdi vaftiz annesiyim, bu çılgınlık.


Spor yapmıyorum. Zayıf-tombul kategorisindeyim. Çok zayıf olmaktan endişeleniyorum.


Yazmaya çalışmak istiyorum çünkü yazmak bir beceri. Yazma, kendinizi daha iyi tanımayı öğrenebileceğiniz bir şeydir. Kendinizi daha iyi tanımak. Ve bu çok korkutucu.


Bana sürekli yansıtılan bir kimlik var ve neredeyse bu rolü oynamak zorunda gibi hissediyorum. Ağzımdan çıkan şeyler bile tam olarak kastettiğim şeyi söylediğinden emin olmak istiyorum.


Harika bir hikayesi olan filmlerde olmayı seviyorum. Hollywood yıldızı olmak beni ilgilendirmiyor. Bu bir iş, biliyorsun. Her gün sabah altıya kalktığınızda bir hafta boyunca, zor bir iş gibi hissediyorum.


Başarı her zaman insanlar için tamamen farklı bir şeydir. Ben mutluysam ve kimseye yalan söylemiyorsam başarılı olduğumu hissediyorum.


L.A.'yi seviyorum - burada yaşamayı seviyorum. Ama her seferinde home run vurmak zorunda kalmadan bir şeyler yapabilsek keşke. Hollywood'da her seferinde bunu yapmazsanız başarısız sayıldığınız gibi bir durum var. Ama bu, "Peki, başarılı olmak için mi film yapıyorsunuz? Yoksa bir şeyler öğrenmek için mi film yapıyorsunuz?" gibi bir şey.


İki reklam filmi çektim, biri Porsche için, ama ben kesinlikle küçük bir çocukken tipik olarak katılacağınız bir reklam filmi veya TV için seçilecek türden bir çocuk değildim. Çocukların izlediği şeylerde olacak türden bir çocuk değildim. Sevimli değildim.


Angelina Jolie gibi bir film yıldızı olmak istemiyorum. Ünlü olmanın hiçbir yönü cazip değil. Ben bir aktörüm. Herkesin bu kadar takıntılı olması bana tuhaf geliyor.


Bence romantizm dürüst olan her şeydir. Dürüst olduğu sürece çok şaşırtıcı. - Kristen Stewart Bence romantizm dürüst olan her şeydir. Dürüst olduğu sürece çok şaşırtıcı.


"Alacakaranlık"ta bazı şeyler var... O filmden gurur duyuyorum ve sevsem de, belki karaktere kendimden biraz fazla şey kattığımı hissediyorum. Artık Bella'yı gerçekten tanıyor gibiyim. Ama çoğu okuyucu Bella'yı tanıyor gibi hissediyor çünkü birinci şahıs anlatımı.


Elbette, "Alacakaranlık" şu anda çok büyük ve herkes bunun için çıldırıyor, ama yakında sona erecek ve ben her zamanki yaptığım şeye geri döneceğim: Kimsenin görmediği tuhaf küçük filmler.


Sadece kitap hayranlarının mutlu olmasını istiyorum. Gerçekten başka kimseyi umursamıyorum.


Bunu güzel bir şekilde ifade etmenin bir yolu yok. Sadece alışveriş merkezine gidemiyorum. Dışarıda çok sık olamam beni rahatsız ediyor. Ve bir daha asla "sadece bir kız" olamamak. Sadece bir yerde bir kız olmak, o gitti.


Kitaptaki karakterlerle insanlar, daha iyi bir kelime bulamadığım için gerçekten derinden özdeşleşti. Gördüğüm bağlantıyı - fiziksel olarak gördüm. Hayran oldukları karakterler.


Birinin gerçekten zengin olduğunu her duyduğumda ilk soru şu: "Bununla bir şey yapıyor musun? Yoksa, rahat mısın? Sadece üzerinde mi oturuyorsun?"


Çocuklar için film yapmak istemiyorum, yetişkinler için de film yapmak istemiyorum.


Yaklaşık on yaşındayken bir okul oyununda oynamak zorunda kaldım. Gerçekten yapmak istemedim. Ama herkes yapmak zorundaydı, bu yüzden seçme şansım yoktu. Bir yetenek avcısı gelip izledi ve daha sonra bana biraz iş verdi. Komik çünkü ben her zaman bir film kariyeri istediğimi biliyordum. Sadece filmlerde olacağımı düşünmedim.


Üniversiteye gitmek istiyorum. Dört yıl ara vereceğim. Bunu kaçırmak istemiyorum. Yazar olmak istiyorum. Bence bu harika olurdu.


Alacakaranlık'tan gerçekten gurur duyuyorum. Bence iyi bir film. Yapması zordu ve bence oldukça iyi oldu. Ama bunun için fazla kredi almıyorum. Bu yüzden buraya gelip kelimenin tam anlamıyla bin kız varsa ve hepsi adını bağırıyorsa, neden diye düşünüyorsun? Bunu hak ettiğini hissetmiyorsun.


İlişkilerim hakkında konuşarak onları asla ucuzlatmak istemem.


Hayatımın böyle olacağını asla beklemiyordum.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
  • Kristen Stewart Sözleri: Hollywood'un Asi Yıldızıyla Düşünmeye ve Gülmeye Hazır Olun
  • Admin