'League Of Legends'dan 53 Rakan Alıntısı

Rakan, League Of Legends'ta popüler bir karakterdir.

Rakan, sorun çıkarmasıyla son derece kötü bir üne sahip olsa da, aynı zamanda kabilesinin en büyük savaş dansçısıdır. Rakan, ortağı Xayah'a son derece bağlıdır ve onun yanından asla ayrılmaz.

Rakan, büyücü Fey Feathers, Gleaming Quill ve Battle Dance gibi çok çeşitli yeteneklere sahiptir. Yani Rakan'ın, Xayah ve Rakan'ın hayranıysanız, bu Rakan alıntılarından nefret etmenize imkan yok.

Gönderim  3,599 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
'League Of Legends'dan 53 Rakan Alıntısı

En İyi Arkadaşlar Alıntılar

Aşağıda, Rakan'ın ilk hamle alıntıları, öldürme alıntıları ve Rakan sesli alıntıları ile birlikte en iyi Rakan seslendirmelerinden bazıları listelenmiştir. Ayrıca onun ne kadar harika olduğuna dair Rakan alıntılarını ve tabii ki Xayah ve Rakan alıntılarını da bulacaksınız.


1. "Oh! Oraya girmem gerek!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


2. "Hey, tam buradayım. Şimdi daha az gergin ve topal olabilir misin?" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


3. "İnsanlar bir şeye inanmak için ciddi olmak gerektiğini düşünür. Bu onların sorunu." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


4. "Xayah: Bu bir Vastayan vedasıydı." Rakan: 'Ouulavaaş' dediğin zaman bir Vastayan vedası olmuyor mu? Xayah: Biraz vakit geçirmeye çalışıyordum Rakan." -  'Efsaneler Ligi'.


5. "Güç kontrol altına alınmak için tasarlanmamıştı. Şimdi, özgürdür." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


6. "Arılarda ve çiçeklerde vahşilik var. Sadece insanların göremediği bir öfke." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


7. "Aşkımın incinmesine ihtiyacım var. Dünyanın korkutucu olmasına ihtiyacım var. Bunun için özür dilemem! İyi hissediyorum!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


8. "Yoldaşlarım, görkemli destansılığıma şahit olmak üzeresiniz! ...öldürülmezsem, ama... muhtemelen olmaz!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


9. "Rakan: Kurnaz bir planım var. Xayah: Gerçekten mi? Bu ne? Rakan: Sana söylemeyeceğim. İşte asıl kurnaz olan bu!" -  'Efsaneler Ligi'.


10. "Yani, sen sadece... ormanda koşuyorsun, ha? Demek istediğim, eğer ilgilendiğin buysa, yargılamıyorum. İnek." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


Erken Oyun Alıntıları


İşte oyunun başlarında söylenen bazı havalı Rakan alıntıları, saldıran alıntılar, Xayah ve Rakan alıntıları, alaycı alıntılar ve League Of Legends alıntıları.


17. "Doğduğumdan beri tekmeleniyorum. Sorun değil! Sorun değil! Hayatta kalıyorum!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


18. "Kız benim ruhumu çıkarabileceğini düşündü, ama çok fazla ruhum var!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


19. "Söylediğim hiçbir şey ciddiye alınmamalı mı! İşte bu yüzden gerçek!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


20. "Rakan: Aç mısın? Xayah: Bunu daha sonra konuşabilir miyiz? Rakan: Ama... ama... yemek!" -  'Efsaneler Ligi'.


21. "Biliyorsun, gerçekten insanlarla dalga geçmek gibi bir amacım yok ama sen... bunu zorlaştırıyorsun." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


22. "Rakan: Ne kadar savaşacağız? Xayah: Biz özgür olana kadar. Büyü bedava olana kadar. Rakan: Öğle yemeğinden sonra mı? - 'Efsaneler Ligi'.


23. "Eminim etrafı araştırmam gerekiyor. Oldukça, oldukça eminim." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


24. "Haydi, aptal benim tarzıma uyabileceğini mi düşündü?" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


25. "Bu yeri yakacağım, sonra tekrar inşa etmelerine yardım edeceğim, böylece tekrar yakabilirim!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


26. "Oraya girmek için sabırsızlanıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum ama oraya gireceğim!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


11. "... koşmalı mıyım? Evet, ben... muhtemelen koşmalı mıyım?" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


12. "Sanırım Xayah bana doğaçlama yapmamı söyledi. En azından planın hatırladığım tek kısmı bu." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


Orta Oyun Alıntıları


Bu alıntılar orta aşamada Rakan tarafından söylenir. Bu alıntıları müzikle, eğlenceyle ilgili alıntıları ve nefretle ilgili alıntıları müttefikinizle paylaşabilirsiniz.


27. "Özgürlüğüm var, bir kadınım var, uğruna öleceğim bir nedenim var. Ben buyum." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


28. "Xayah: Daha dikkatli olmana ihtiyacım var. Rakan: Eğer önce biri ölecekse, o ben olacağım. Senin öldüğünü göremiyorum. Ayrıca siyah benim için korkunç bir renk." -  'Efsaneler Ligi'.


29. "Uyumunuzu istemiyoruz! Özgürlüğümüzü istiyoruz!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


30. "Rakan: Bunu her yaptığında beni deli ediyor. Xayah: Peki. O zaman daha sık yapmam gerekecek." -  'Efsaneler Ligi'.


31. "Bayanlar ve baylar, eğlenmek için buradayım! Çoğunlukla kendim için ama sizin içinde!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


32. "Bu başka bir tehlikeli duruma benziyor. Neyse ki doğaçlama yapabilirim." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


33. "İnsanlar şarkıyı duyana kadar türümüzü asla anlamayacaklar." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


34. "Xayah: Gizli aramayı kullandın! Her şey yolunda mı? Rakan: Gizli bir çağrımız mı var? Sadece bu sesi beğendim! Caw kak!" -  'Efsaneler Ligi'.


35. "Adam için biraz üzülüyorum. Tüyleri zayıftı." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


36. "Büyü korkutucu olmalı. Aşk acıtmalı. Ecstasy'nin biraz korkuya ihtiyacı var." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


37. "Karanlıktan korkuyorlar, sihirden korkuyorlar. Benim geldiğim yerden korkuyorlar." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


38. "Mükemmel yırtıcı mı? O şeyin ne kadar aptal olduğuna dair bir içgüdüm var." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


13. "Müziği duyamayanlar tarafından dans ederken görülüyor ve deli sanıyoruz." -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


14. "İnsanların ne kadar harika olduğumu görüp görmediklerini görmem gerek!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


15. "Bir meyhane kavgasının ortasında birbirimize söz verdik. Her yer kusmuk, ter ve kan kokuyordu. Çok romantikti!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


16. "Müttefiklerim pelerinimin ne kadar harika olduğunun farkında değiller gibi hissediyorum! Yani, cidden! Kaba!" -  Arkadaş, 'League Of Legends'.


Çift Alıntılar


İşte oyun boyunca kimsenin nefret edemeyeceği bazı havalı Xayah ve Rakan alıntıları. Bu Xayah ve Rakan alıntılarına göz atın.


39. "Xayah: Bugün herkesten nefret ediyorum! Arkadaş: Ben de mi? Xayah: Sen değil bebeğim." - 'Efsaneler Ligi'.


40. "Xayah: Eğer işler ters giderse--- Rakan: Hep yanılırlar. Xayah: Her zaman yanlış gitmezler. Arkadaş: Çoğunlukla? Xayah: Çoğunlukla yanlış gidiyorlar. Rakan: Bu yüzden buradayım." - 'Efsaneler Ligi'.


41. "Xayah: Ah, işte yine başlıyoruz. Mhm. Bay Scatman, uh huh. ... oh, şimdi beni harekete geçirdi... Rakan: Benimle söyle bebeğim. Xayah: Sözlerini bilmiyorum." - 'Efsaneler Ligi'.


42. "Rakan: İnsanlar büyüyü nasıl duymaz? Xayah: Bir şeyler inşa etmekle çok meşguller. Arkadaş: Neden? Xayah: Çünkü... korkuyorlar." - 'Efsaneler Ligi'.


43. "Rakan: Seni sevdiğimi biliyorsun. Xayah: Sahip olduğumuz şey, bazı insan sözlerinden daha büyük." - 'Efsaneler Ligi'.


44. "Rakan: Ölürsem ne yaparsın? Xayah: Ben... bu dünyayı yakıp küllerinden sonsuza kadar yalnız yaşayacağım bir kale inşa ederdim. Rakan: Aw... Çok tatlı." - 'Efsaneler Ligi'.


45. "Rakan: Bunu ben mi yaptım? Xayah: Hayır. O bendim. Arkadaş: Kim sayıyor? Xayah: Ben. Sayıyorum." - 'Efsaneler Ligi'.


46. ​​“Rakan: Pekala, gidelim! Bu yol ya da şu yol? Xayah: Plana bağlı kal. Rakan: Bir planımız var mı? Xayah: Her zaman bir planımız vardır. arkadaş: ha. Yok canım? " - 'Efsaneler Ligi'.


47. "Rakan: Bugün benimle evlenir misin? Xayah: Yarın tekrar sor. Rakan: Ben her zaman yaparım." - 'Efsaneler Ligi'.


48. "Xayah: Bu bana ilk randevularımızı hatırlatıyor! Rakan: İyi günler!" - 'Efsaneler Ligi'.


Diğer Karakter Alıntıları


Aşağıda, LOL'den en iyi diğer karakter alıntılarından bazıları listelenmiştir. Bunlar ayrıca müzikle ilgili alıntıları, eğlenceyle ilgili alıntıları ve aşkla ilgili alıntıları da içerir. Ayrıca Xayah ve Rakan birbirlerini öldürdüklerinde alıntılar bulacaksınız.


49. “Ruh hali melodiler gibidir. Yukarı çıkıyorlar, aşağı iniyorlar ve bazen şaşırtıyorlar." -  Seraphine, Yıldızlı Gözlü Şarkıcı, 'League Of Legends'.


50. "Kanatlarım bağlı, ayaklarım dünyevi olarak bağlı, sahte düzen ve adalet vaatlerine karşı çıkıyorum." - Morgana, 'Efsaneler Ligi'.


51. "Bir meyhane kavgasının ortasında birbirimize söz verdik. Her yer kusmuk, ter ve kan kokuyordu. Çok romantikti!" - Xayah, 'Efsaneler Ligi'.


52. “Yolumu aydınlatan yıldızdı. O olmadan... Herşey karanlık." - Viego, Mahvolmuş Kral, 'League Of Legends'.


53. “Kayle: Bugün düşmanlığımızı bir kenara bırakmamız gerekiyor gibi görünüyor. Morgana: Biz hiçbir zaman düşman olmadık kardeşlerim. Kayle: Böyle şeyler düşünmek için zihnin ne kadar güzel olmalı.


Morgana: Onlara inanmak için seninki ne kadar trajik olmalı. - 'Efsaneler Ligi'.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
1
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM