Marvel'in Kış Askerinden En İyi 15+ Bucky Barnes Alıntısı

Aynı zamanda Kış Askeri olan Bucky Barnes, Marvel Sinema Evreninde popüler bir karakterdir.

Bucky, Marvel Sinema Evreni'nin en trajik karakterlerinden biri ve izlemesi gerçekten zorlayıcı olan karakterdir. Kaptan Amerika Steve Rogers'ın iyi bir arkadaşıdır.

Steve Rogers'ın en iyi çocukluk arkadaşı Çavuş James Buchanan "Bucky" Barnes, 107. Piyade Alayı'nın eski bir subayı olan İkinci Dünya Savaşı gazisidir. James Buchanan "Bucky" Barnes, Marvel Comics tarafından yayınlanan Amerikan çizgi romanlarında görünen kurgusal bir karakterdir.

Bucky Barnes'ın karakteri, Marvel Sinematik Evren film serisinde Sebastian Stan tarafından canlandırılıyor. Karakteri, Marvel çizgi romanlarındaki Winter Soldier karakterine dayanmaktadır. Tüm beklentilerin aksine Bucky, Natasha Romanoff ile romantik bir ilişki geliştirdi. İlişki, onun Kırmızı Oda'da antrenörü olduğu sırada gelişti. Birkaç kez açılıp kapanmasına rağmen, bu ilişki birkaç yıl sürdü. Genellikle MCU'daki en sevilen çift olarak kabul edilirler. Bucky Barnes, filmden sonra çok popülerlik kazandı. İşte en iyi Bucky Barnes alıntılarından bazıları.

Gönderim  682 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Marvel'in Kış Askerinden En İyi 15+ Bucky Barnes Alıntısı

Bucky Barnes Aşk, Hayat ve Dövüş Üzerine Alıntılar

Bucky Barnes, Sebastian Stan'in canlandırdığı şekilde, Marvel Sinematik Evreninde küçük bir çocuktan bir yetişkine herkesin izlemeyi sevdiği bir karakterdir. Sebastian Stan ilk olarak 'Kaptan Amerika: İlk Yenilmez'de Bucky Barnes'ı canlandırdı ve o zamandan beri birkaç Marvel filminde rol aldı. İşte Marvel Sinematik Evreninden en iyi Bucky Barnes ve Kaptan Amerika alıntılarından bazıları.


1. “Bu bir arka sokak değil Steve. Bu savaş!" -  Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İlk İntikamcı'.


2. “Mesele şu ki, zorunda değilsin. Yolun sonuna kadar seninleyim dostum." -  Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: Kış Askeri'.


3. “107. Çavuş James Barnes, yarın ilk işim İngiltere'ye gitmek. - Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İlk İntikamcı'.


4. “Steve: Buck, beni hatırlıyor musun? Bucky: Annenin adı Sarah'ydı; Ayakkabılarına gazete koyup giyerdin.” - 'Kaptan Amerika: İç Savaş'.


5. “Sende bunlardan yok, değil mi?” - Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İlk İntikamcı'.


6. “Daha küçük olduğunu sanıyordum.” - Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İlk İntikamcı'.


7. "Merhaba. Kendi boyunda birini seç." -  Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İlk İntikamcı'.


Bucky Barnes'ın 'Cap' Steve Rogers ile En İyi Alıntıları


Bucky'yi tetikleyen bazı kelimeler var ve o Rusça cevap veriyor. Bunlar, "Uyuma hazır" anlamına gelen "она моя. найти егo"dur. Bir Kış Askeri olarak hayatı karmaşık olsa da, Kaptan Amerika ile olan yakın ilişkisine de müdahale etti, ancak Barnes'ın Steve Rogers'a karşı her zaman bir zaafı olmuştur. İşte Marvel Sinematik Evren filmlerinden en iyi Bucky Barnes alıntıları. Sebastian Stan tarafından oynanan Bucky Barnes, HYDRA tarafından denendikten sonra Kış Askeri olan bir İkinci Dünya Savaşı gazisidir. İşte sevmekten asla vazgeçmeyecek en iyi Bucky Barnes alıntılarından bazıları.


8. “Nasıl yapabilirim? Bütün aptalları yanında götürüyorsun." -  Bucky Barnes, 'Yenilmezler: Oyun Sonu'.


9. “Cehennem, hayır. Bir kavgadan kaçamayacak kadar aptal olan Brooklyn'li küçük adam, onu takip ediyorum." -  Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İlk İntikamcı'.


10. "Bütün bunlara değer miyim, bilmiyorum Steve." -  Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İç Savaş'.


11. “Bucky Barnes/Kış Askeri: Bucky de kim?!” - Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: Kış Askeri'.


12. “Şimdi yüz yaşında olmalı.” - Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İç Savaş'.


13. "Steve Rogers: Nasılsın Buck. Bucky Barnes: Fena değil, dünyanın sonu için." -  'Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı'.


Bucky Barnes Görevden Alıntılar


Bucky, Kaptan Amerika Steve Rogers'ın bir arkadaşıdır ve iyi bir adamdır ve Steve'in yardımıyla HYDRA'nın yıllarca süren deneylerini unutmayı başarmıştır. İşte kimsenin yardım edemeyeceği ama hakkında bir şeyler hissedebileceği en iyi Bucky Barnes alıntılarından bazıları.


14. “Kimseyi öldürmeyeceğim.” - Bucky Barnes, 'Kaptan Amerika: İç Savaş'.


15. “Kaptan Amerika: Bunun bir kavgayla bitmesi gerekmiyor, Buck. Bucky: Her zaman bir kavgayla biter. - 'Kaptan Amerika: İç Savaş'.


16. "Kaptan Amerika: Arkadaşlarınıza ne olacak? Bucky: Her ne ise, onunla ben ilgileneceğim." -  'Kaptan Amerika: İç Savaş'.


17. "Steve Rogers: Ne kadar? Shuri: Bana verebileceğin kadar. [Alarmlar çalar ve Okoye onlara atmosfere bir şeyin girdiğini bildirir] Sam Wilson: Hey, Yüzbaşı. Burada bir durum var. Bucky Barnes: [Gemiler Wakanda'nın üzerindeki görünmez bariyere çarpıyor] Dostum, burayı seviyorum. James Rhodes: Henüz kutlamaya başlamayın beyler. Kubbenin dışında daha çok gelen var!?" -  'Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı'.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM