Meslektaşlarınız ve İş Arkadaşlarınız İçin Doğum Günü Mesajlar

Meslektaşlar ve iş arkadaşlarınız için doğum günü mesajları ile ilgili en iyi derlememizi sizler için seçtik.

Gönderim  33,785 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Meslektaşlarınız ve İş Arkadaşlarınız İçin Doğum Günü Mesajlar

Meslektaşlarınız ve İş Arkadaşlarınız Doğum Günü Mesajlar

Bu gün olmasaydı, böyle harika bir iş arkadaşıyla çalışmaktan asla zevk almazdım. Doğum günün kutlu olsun! Allah sana başarı ve mutlulukla getirsin!


Sen şimdiye kadar birlikte çalıştığım en parlak ve en çok iş arkadaşımsın. Bu özel günde sana mutlu yıllar diliyorum!


Sen hiç çalışmaktan yorulmamın sebebisin. O küçük neşe anını hep bize getirmeye devam ediyorsun. İyi ki doğdun canım!


Meslektaşım olmasaydın meslek hayatım bir trajedi olurdu. Pek çok nedenden dolayı sana minnettarım. Dünyanın en şaşırtıcı meslektaşına mutlu yıllar!


Bugün benim en komik ve en çekici meslektaşımın doğum günü. Bu çok özel günde sana hayattaki tüm mutluluğu diliyorum. İyi ki doğdun!


Sen sadece bir iş arkadaşından daha fazlasısın. Sen benim arkadaşım, akıl hocam ve rol modelimsin. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar!


Senin de parçası olduğunuz aynı çalışma grubunun bir parçası olmak bir onurdur. Ofiste her gün bir aile toplantısı gibi görünürsün. İyi ki doğdun!


Seninle her çalıştığımda kendime ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyorum. Bu benim için büyük bir zevk ve büyük bir rahatlık. İyi ki doğdun!


Dünyadaki tüm promosyonları hak ediyorsun. Yaptığın işte en iyisin. Tüm kalbimle sana saygı duyuyorum. İyi ki doğdun!


Doğum günün, senden öğrendiğim her şeye tebriklerimi sunmam için bir fırsat. Sana sevgi ve neşe dolu çok mutlu bir doğum günü diliyorum!


Meslektaşlar İçin Resmi Doğum Günü Mesajları


İlk sunumumdan son başarıma; rehberliğin her zaman bana güven ve cesaret verdi! Doğum günün kutlu olsun!


Harika bir kişiliği ve parlak bir zihni ile senin gibi harika bir iş arkadaşı bulmak gerçekten zor. İyi ki doğdun.


Tıpkı senin gibi anlayış ve destekleyici meslektaşlarımla bir çalışma alanı daha mutlu ve konforlu hale gelir! İyi ki doğdun.


Her zaman orada olduğun için çok teşekkür ederim, sadece en iyi meslektaşım gibi değil, en iyi arkadaşım olarak. İyi ki doğdun!


Bir iş arkadaşı olarak yanımda olduğun için işe gelmek daha kolay ve keyifli. Sen şimdiye kadar deneyimlediğim en iyi iş arkadaşınsın! İyi ki doğdun.


İyi ki doğdun! Umarım bu yıl profesyonel başarıların kadar büyük bir doğum günü partisi yaparsın. Allah seni korusun!


Seninle aynı işyerinde çalışmak harika bir deneyim. Sen sadece iyi bir iş arkadaşı değil, aynı zamanda harika bir insansın. İyi ki doğdun!


Bir özveri için en iyi örneksin. Çalışmanı hiç kimse gibi sevmiyorsun. Bu kadar başarılı olmanın nedeni bu sanırım. İyi ki doğdun! Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle!


Senin gibi insanların başarı peşinde koşması gerekmez. Başarı, nereye gidersen git ve ne yaparsan yap seni takip eder. Senden öğrenecek çok şey var. İyi ki doğdun!


Yönetim kitapları sana asla gerçek takım çalışmasını öğretemez. Sadece senin gibi verimli meslektaşlarım olabilir. Doğum gününde sana şerefe.


İşte bir rol modelisin. Herkes böyle düşünüyor. Ne zaman bir şey yaparsan, elinden gelenin en iyisini yaparsın. Takdir ediliyorsun. İyi ki doğdun!


Senin gibi güzel insanlarla çalışmak harika. İyi ki doğdun! Hayatındaki bir başka harika yılın başlangıcını kutlayalım!


İnanç, birlik ve sabır ilerlemenin sırlarıdır. Hayatın boyunca bu altın ilkelere bağlı kalmanı dilerim. İyi ki doğdun!


Doğum günün, hayatın sana daha fazlasını sunması, daha fazla plan yapması, ulaşmak için daha fazla hedef ve gerçekleşmesi için daha fazla hayalin olduğu vaadidir. Sana mutlu yıllar dileriz!


Meslektaşlar İçin Komik Doğum Günü Mesajları


Seni kıskanıyorum çünkü benim gibi dostça bir iş arkadaşın var. Kendini de şanslı hissettiğini biliyorum. Bana daha sonra teşekkür edebilirsin ama önce bu yıl doğum gününü özel yapmama izin ver. İyi ki doğdun canım!


Keşke maaşın yaşın gibi yükselmeye devam etse, böylece kırışıklıklar hakkında endişelenmene gerek kalmaz. Ama hala yaşından daha genç görünüyorsun. İyi ki doğdun!


Eğer iş arkadaşım olmasaydın, patronla gizlice dalga geçmenin ne kadar harika olduğunu asla bilemezdim. Sadece harikasın. İyi ki doğdun canım!


İtiraf etmem gereken bir gerçek var. İşyerinde çok sıkıcısın. Bu gün, robot gibi çalışmadığın tüm yıldaki tek gün olsun. İyi ki doğdun!


Sağlıklı bir iş yaşamı tarifi, senin gibi meslektaşları önemseyen gizli bir bileşen olmadan tamamlanmamıştır. Tarifimi tamamlayan kişiye mutlu yıllar.


Doğum günün için büyük bir bonus ve promosyon bekliyorsan, hayal kırıklığına uğrayacaksın çünkü aldığın tek şey büyük bir pasta ve bu kart.


Bugün işte özel bir gün. Sanırım yemek salonunda suşi servis etmeye başladılar. Şaka yapıyorum! Özel günün olduğunu biliyorum. İyi ki doğdun!


Mutlu bir ofisin sütunları çimentodan değil, senin gibi meslektaşların coşkusundan yapılmıştır. Doğum günün kutlu olsun.


İyi ki doğdun! Kaygısız bir günü hakediyorsun. Bu yüzden bugün işini yapmaya karar verdim. Yarın, elbette, her zamankine döneceğiz. Bilirsin, işimi yapabilirsin.


Sen şimdiye kadar birlikte çalıştığım en iyi meslektaşlardan birisin. Yardıma ihtiyacım olduğunda bana yardım ediyorsun ve tuvalete gittiğimde beni kolluyorsun. İyi ki doğdun!


Eğer bir Ulusal Meslektaşlar Günü olsaydı, onun maskotu olurdun. Şimdiye kadarki en mükemmel meslektaşımın kutlu olsun.


Bayan Meslektaşları İçin Doğum Günü Mesajları


Senin gibi birinin meslektaşım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Büyüleyici kişiliğin, sıkıcı iş yerimize akan temiz bir hava gibidir. İyi ki doğdun canım!


Şirketimizde en saygın ve takip edilen çalışanlar arasındasın. Seninle yan yana çalışabildiğim için gerçekten onur duyuyorum. Sana bu yıl harika bir doğum günü diliyorum!


Senin sayende işyerim keyifli bir yer gibi. Birçok insanın sahip olmadığı bir yeri büyülemek için bu nadir kaliteye sahipsin. Doğum günün kutlu olsun!


Övülecek her kaliteye sahipsin. Dürüst, özverili, odaklanmış, arkadaş canlısı ve çalışkan birisin. İş arkadaşını olmaktan gurur duyuyorum. İyi ki doğdun!


Senin gibi bir bayan meslektaşı olması inanılmaz. Seninle, sorunlarımı karışıklık olmadan paylaşabiliyorum. Sen sadece iyi bir iş arkadaşı değil, aynı zamanda herkes için en iyi akıl hocasısın. Doğum günün kutlu olsun!


Emekli olacağım zaman, mesleki kariyerimle ilgili bir kitap yazmayı planlıyorum. Kitapta, bir meslektaş olarak üzerimde ne kadar etkin olduğunu anlayabilmen için (meslektaşınızın adı) adlı tüm bir bölüm olacak. İyi ki doğdun!


Meslektaşınız için Doğum Günün Kutlu Olsun Mesajları


Çalışmak için mükemmel bir arkadaşsın ve sana çok özel bir gün diliyorum. Büyük bir iş arkadaşı için mutlu yıllar. Doğum günün kutlu olsun!


Her zaman böyle iyi iş arkadaşlarımız yoktur, bu yüzden seninle birlikte çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bana öğrettiğin her şey için teşekkürler ve doğum gününde sana çok mutlu bir doğum günü geçirmeni söylemek istiyorum.


Sen de gerçek bir profesyonel ve harika bir arkadaşsın. Özel gününde mutlu olmayı hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun ve tüm dileklerin gerçekleşmesini umuyorum.


Her gün, zaman işte uçar. Bu senin yüzünden. Profesyonellik ve eğlence arasındaki mükemmel dengeyi kuruyorsun! En sevdiğim iş arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.


Rekabetin kesildiği kurumsal dünyada, senin gibi yardımsever ve destekleyici meslektaşlar üniversite derecelerinden daha önemlidir. Adamımın kutlu olsun Cuma.


Ekip çalışmasının gerçek anlamı yönetim ders kitaplarında değil, senin gibi mentorların ve meslektaşlarımızın öğretilerinde. Doğum günün kutlu olsun ve öğretmenim olduğun için teşekkürler.


İşyerindeki liderliğin ve savunuculuğumuz için teşekkür ederiz. Seni bu önemli günde düşünüyor ve sana mutlu yıllar dileriz.


Senin gibi insanlar nadirdir ve hayatımda olmana çok sevindim. Mutluluk, sevinç ve sevgi ile dolu harika bir doğum günün olduğunu görmek isterim! Doğum günün kutlu olsun!


Çalışma günlerimi sizinle paylaşmak bana sadece daha iyi bir işçi değil aynı zamanda daha iyi bir insan olmam için gereken gücü ve rehberliği de veriyor. Doğum Günün Kutlu Olsun ve her dilek gerçekleşsin!


Ofise girdiğinizde ofis canlanıyor ve ekibimle seninle her zaman kazanacağımı biliyorum. Dünyanın en iyi kadın meslektaşı için mutlu yıllar!


Tepkiniz?

6
ÇOK KOMİK
5
SEVDİM
2
SADE
2
VAY CANINA
6
KOMİK
6
KÖTÜ!
5
BERBAT
5
MÜKEMMEL!
7
KIZDIM
0 Yorumlar