Morgan Freeman Yaşam, Ölüm, Başarı ve Mücadele Üzerine Alıntılar

Morgan Freeman öldü mü? İmkansız, o hepimizde ve ölümde bile yaşıyor! Bir mahkum, müdür, Başkan ve Tanrı oynadı. Morgan Freeman'ın oynadığı tüm karakterler , en iyi gişe rekorları kıran hit filmden Bruce Almighty'den Tanrı'nın sesi olarak bilinir. İronik olarak Tanrı olarak bilinen adam ateisttir. Wikipedia'ya göre: “Freeman,“ Tanrı'nın adamı ”olduğu iddiasını reddetti ve“ inanç sorunu aslında inandığınız her şeydir. Bilimde bahsettiğimiz şeylerin çoğunu inanç üzerine alıyoruz; bir teori ortaya koyarız ve kanıtlanana kadar bunun doğru olduğuna inanırız. Matematik çalışırsa, doğru olmadığı kanıtlanana kadar doğrudur. ” Morgan Freeman özel bir kişidir, nadiren siyasi ve sosyal konu hakkındaki görüşlerini dile getirir. Tanrı'nın kendisi olarak, onunla ilişkili en iyi anahtar kelimenin 'Morgan Freeman Dead', 'Morgan Freeman Died' ve 'Morgan Freeman Death' ironiktir. Daha fazla uzatmadan, burada Freeman'nın en iyi 10 alıntısı.

Gönderim  2,058 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Morgan Freeman Yaşam, Ölüm, Başarı ve Mücadele Üzerine Alıntılar

Morgan Freeman - Sözleri

Eğer inançlı bir hayat yaşıyorsanız, realitenize meydan okuyan bir şey yapana kadar hayatınızın hiçbir değeri yoktur. Ve bana göre, açık okyanusu seyretmek gerçek bir zorluktur, çünkü bu hayat ya da ölümdür.


Her zaman çocuklarıma uzanırsan, insanların sana adım atacağını söylerim. Ama eğer karıştırmaya devam edersen, birileri her zaman sana her zaman yardım eder. Her zaman. Ama dans etmeye devam etmelisin, ayaklarını hareket ettirmelisin.


Sana ilk söyleyeyim, soğuk havalarda alkol içmek en kötü şey. Sıcak çorba en iyisidir çünkü yiyecekleri sindirme süreci sizi ısıtmaya yardımcı olur.


Hep burada mıydım? Hayır ben değildim. Bir keresinde evsiz kalacaktım, bir taksi şoförü, kamyon şoförü veya bana bir parça ekmek getirecek herhangi bir iş yoktu. Ne olacağını asla bilemezsin.


Ama hayatın benim için iyi olduğunu söyleyebilirim. Oldu ve iyi. Bence görevim ona iyi olmak. Öyleyse hayata nasıl iyi davranıyorsun? Sen yaşıyorsun.


Hayat size herhangi bir vaatte bulunmaz, bu yüzden 'Ne olursa olsun…?' Olmak çok kolaydır. İstenmek harikadır. Birkaç yıl istenmeden geçirdik ve bu daha iyidir.


Kendime bazı kuşların kafesli olması gerektiğini hatırlatmak zorundayım. Tüyleri çok parlak. Ve onlar uçtuklarında, onları kilitlemenin günah olduğunu bilen parçanız sevinir.


Bir zararı garanti etmenin en iyi yolu bırakmaktır.


Oscar'ı kazanmam gerektiğini düşündüğüm bir film var mı? Evet. Hepsi.


Sana beyaz bir adam demeyi bırakacağım ve senden bana siyah bir adam demeyi bırakmanı isteyeceğim.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
2
KOMİK
2
KÖTÜ!
2
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar