Mutlu Büyükbaba ve Büyükanneler Günü Sözleri ve Mesajları

Büyükbaba Günü Mesajları : Büyükanne ve büyükbabalar ile torunları arasındaki güzel bağ, en tatlı ilişkiyi temsil eder. Büyükanne ve büyükbabalar bizim akıl hocamız, rehberimiz ve sürekli mutluluk kaynağımızdır. Daha iyi bir insan olmak için büyümemize yardımcı olurlar. Bu büyükanne veya büyükbabanın 2020 gününde, büyükanne ve büyükbabanıza teşekkür etmek için inisiyatif kullanın. Sürekli sevgileri, destekleri ve ilgileri için büyükanne ve büyükbabanıza minnettarlığınızı gösterin. Büyükanne ve büyükbabanın günü onlara yazmak ve hak ettikleri için teşekkür etmek için en iyi fırsat olabilir.

Gönderim  102 Görüntüleme Güncelleme 3 ay önce
Mutlu Büyükbaba ve Büyükanneler Günü Sözleri ve Mesajları

Büyükbaba Günü Mesajları

Büyükbabalar Günün Kutlu Olsun Dedeceğim! Sürekli sevgin, desteğin ve ilginiz için teşekkür ederim.


Sen hayatımda gerçek bir nimetsin ve seni ne kadar sevdiğimi ifade edemem. Büyükbabalar Günün Kutlu Olsun!


Tanıdığım en havalı dedemin babalar günü kutlu olsun! Umarım, seni yakında görürüm.


Büyükbaba, Büyükbabalar Günün Kutlu Olsun. Beni sürekli koşulsuz sevginle sevdin. Sen benim akıl hocam ve rehberimsin.


Çocukluğumu renkli ve anlamlı hale getirdin. Benim için yaptığın her şey için teşekkürler. Büyükbabalar Günün Kutlu Olsun!


Şimdiye kadarki en şaşırtıcı ve destekleyici büyük babasın. Büyükbabalar Günün Kutlu Olsun Canım Dedem!


Kalbimde özel bir yerin var dede. Her şeyi mükemmel ve güzel hissettiriyorsun. Seni her seferinde beni mutlu ettiğin gibi seviyorum. Büyükbabalar Günün Kutlu Olsun.


Seninle zaman geçirmek tüm acılarımı ve gerginliğimi ortadan kaldırır. Büyükbabalar Günün Kutlu Olsun!


Büyükanne ve büyükbabalar günün kutlu olsun, büyükbaba. Umarım harika bir gün geçirirsin. Sevgin ve desteğin olmadan hayatımı düşünmek benim için zor. Benim için dua et ki bir gün seni gururlandırayım.


Yatmadan önce, uyku hikayelerini özledim. Şimdiye kadarki en iyi büyükbaba olduğun için teşekkür ederim.


Büyükanne İçin Büyükanneler Günü Mesajları


Büyükanne, hayatımda olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. En tatlı gülüşün tüm stresimi kolayca yok edebilir. Seninle geçirdiğim değerli anlar, en unutulmaz anılarımdan bazılarıdır.


Sensiz çocukluğumu düşünmek zor. Ailemiz için böyle bir nimet olduğun için teşekkür ederim. En tatlı büyükanne için mutlu Büyükanneler günü diliyorum. En çok seni seviyorum.


Nezaketin, bilgin ve paha biçilmez tavsiyen için teşekkür ederim. Hayatımın her sorununu çözme şeklini seviyorum. Büyükanneler Günün Kutlu Olsun!. İyi günler büyükanne.


Bana hayatın gerçek anlamını gösterdiğin ve beni koruduğun için teşekkürler büyükanne. Harika bir aileye ve sana sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bilgeliğin, nezaketin, sevgin ve desteğin her zaman kalbimi eritiyor.


Harika büyükannemin günü kutlu olsun!. Hayat değiştiren tavsiyen için teşekkür ederim. Hayatımın geri kalanında bana dua etmeye devam et. Hayatım boyunca kırılan her şeyi düzelttiğin için teşekkürler. 


Önce ailemi ve sonra beni güzelce yetiştirdiğin için teşekkürler. Bana harika bir insan olarak büyümeme yardımcı olan o güzel ahlakı ve tavırları öğrettin. Sen benim rol modelimsin.


Tüm sorunlarımı paylaşabileceğim tek kişi sensin. Acımı iyileştirirsin ve stresimi giderirsin. Bahse girerim sihirden anlarsın, değil mi büyükanne? Umarım günün mutlulukla doludur. Büyükanneler Günün Kutlu Olsun!


Bana hikayeler anlattığın günleri hatırlıyorum ve hikayeler beni asla şaşırtmadı. Şimdi ben yetişkin bir kadının hikayelerini dinleyerek o eski günler için can atıyorum. Büyükanneler Günün Kutlu Olsun!


Seni ne kadar sevdiğimi ifade edecek kadar kelime yok. Sen benim kahramanımsın büyükanne. Senin gibi dürüst, kibar ve şefkatli biri olmak istiyorum. Ben daha iyi bir insanım çünkü sen öğrettin. Büyükanneler Günün Kutlu Olsun!


Senin sayende çocukluğum harikaydı. Tüm bu güzel anılar için teşekkür ederim. Sen benim akıl hocam ve ilham kaynağımsın. Her şey için teşekkürler anneanne, Büyükanneler Günün Kutlu Olsun!


Desteğin ve sevgin için ne kadar teşekkür etsem az büyükanne. Senin yerini kimse alamaz. Elimden gelenin en iyisini yapmam için bana ilham veriyorsun. Hedefime ulaşmama yardım ediyorsun. Umarım harika bir gün geçirirsin.


Bana karşı daha tatlı, kibar olduğun için teşekkürler. Herkes senin gibi destekleyici bir büyükanneyi hak ediyor ve ben çok şanslıyım çünkü sana sahibim. Büyükanneler Günün Kutlu Olsun!


Sevgin, desteğin ve ilgin altında bizi güvende tuttuğun için teşekkür ederiz. Sen gerçekten bizim için Tanrı'dan bir lütufsun. Harika deneyimlerini paylaştığın için sana minnettarız.


Sevgin ve desteğin olmadan tek bir gün hayal edemiyorum. Yine de senden öğreneceğim çok şey var. Sana güvenli ve sağlıklı bir yaşam ve Büyükanneler Günün Kutlu Olsun diliyorum.


Büyükbaba ve Büyükanneler Günü Alıntıları


"Kahramanlar gibi büyükanne ve büyükbabalar, bir çocuğun büyümesi için vitaminler kadar gereklidir." - Joyce Allston


"Neden büyük ebeveynler ve torunları çok iyi anlaşır? Aynı düşmana sahipler. " - Claudette Colbert


"Bir büyükanne veya büyükbabanın sevgisini bir büyükanne veya büyükbaba oluncaya kadar asla bilemezsiniz." - Bilinmeyen


"En küçük çocuğun bile kullanabileceği en basit oyuncağa büyükbaba denir." - Sam Levenson


"Hiçbir şey yolunda gitmiyorsa, büyükanneni ara." - İtalyan Atasözü


“Amcalar, teyzeler ve kuzenler çok iyiler ve babalar ve anneler hor görülmemeli; ama tatil zamanında bir büyükanne hepsine değer. " - Fanny Fern


"Bir büyükanne ve büyükbabanın torununa verebileceği sevgi ve rehberlikten daha harika bir şey olamaz." - Edward Fays


"Büyükanne ve büyükbabalar kahkaha, şefkatli işler, harika hikayeler ve sevginin keyifli bir karışımıdır." - Bilinmeyen


“Çocuklarını sevmeyen babalar var; torununa tapmayan büyükbaba yok. " - Victor Hugo


"Bebeğiniz 'güzel ve mükemmelse, asla ağlamaz ya da telaşlamaz, programa göre uyursa ve istendiğinde geğirirse, her zaman bir melek,' sen büyükannesin." - Teresa Bloomingdale


“Küçük çocuklar için büyükanne ve büyükbabaların yaptığını kimse yapamaz. Büyükanne ve büyükbabalar, küçük çocukların hayatları üzerine yıldız tozu serpiyorlar. " - Alex Haley


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar